Plānotājs 2018

 
Patīk
Reitings 2986
Reģ: 09.08.2016
Esat sākušas jau meklēt? Kam esat uzmetušas aci?
Man šogad bija ZIB plānotājss, viegls, nekas sabāzts un patīk kabatiņa aizmugurē. Šogad gribu kaut ko citu. Nopirku tādu rozā no FB, nepatīk, pārbāzts ar nevajadzīgām fīčām.
19.10.2017 20:33 |
 
Reitings 617
Reģ: 17.08.2014
pecinjaa, ir, ir riktīgi mīļš. Mazo Princi agrāk arī skatījos, taču man bija par neparocīgu izkārtojums, kā plānot dienu, un vēl franciski :)
25.10.2017 10:58 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Leldi personīgi nepazīstu un arī Cosmo ar viņu neesmu nekad runājusi, taču sekoju viņai FB un man viņa radījusi tādu iespaidu, ka viņas veidotajam plānotajam piestāv tieši spilgta krāsa, jo viņa izturās kā tāds spridzeklītis. Pašu to plānotāju iekšā neesmu redzējusi, lai kaut ko vairāk spriestu. Tomēr par pārējiem plānotajiem man radās iespaids, ka viņi ir veidoti baigajai masu produkcijai, kā pēc viena modernā štampa tāpat kā šo veidotāju (piparmētru utt) instagram konti, ieturēti tajā modernajā stiliņā kas pašlaik ir daudziem, tāpēc arī uzjautrināja, ka tās mākoņogas veidotāja kaut ko tur teica par lielo līdzību ar savu plānotāju. Veidotāja bilde plānotajā tiešām izklausās jocīgi, bet man daudz kas no tiem plānotajiem. Es liekas jocīgs, piemēram, kaut kāda gadā, laikam pagājušo gad, kaut kāda plānotajā (piparmētru?) bija stāsti par iedvesmojošiem latviešiem vai kaut kas tāds. Man tas viss liekas nepraktiski.
25.10.2017 13:11 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Komentārs sanāca neloģisks, bet jā, atradu, ka piparmētras iepriekšējā gada plānotajā bija stāstiņi par latviešiem, receptes utt. Nez, ja es gribu ko tādu lasīt, tad iegādājos attiecīgās grāmatas, žurnālus vai interneta rakstus lasu, man tam nevajag plānotāju, bet tāpēc jau arī tādus nelietoju.
25.10.2017 13:13 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Lielākā daļa ''trenda'' plānotāju man ir absolūti nejēdzīgi, lieki, biezi, piebāzti ar ''uzspīd saule pa logu, lai spīd arī tavā sirdī ar zaļo tēju un citrona šķēli'' tekstiem. Nevaru īsti iebraukt kas šajā ''bumā'', kas sācies, kur katrs, kam nav slinkums, taisa vienu par otru dīvainākus 'plānotājus', ir tik uzrunājošs.
25.10.2017 13:53 |
 
Reitings 854
Reģ: 07.03.2015
Neeezinu gan, tā pati Mākoņoga, manuprāt, ir diezgan daudz aizņēmusies no ārzemju plānotājiem un bullet journal piekopējiem, kas filmē vlogus, raksta blogus utt. par plānošanu un bullet journaling, tā ka nez, vai ir korekti sprēgāt par to, ka Lelde kaut ko no viņas ir nospiedusi. :D
***
Es pagājušajā gadā sāku veidot bullet journal, jo mana galvenā problēma ar plānotājiem ir tā, ka NEVIENS no tiem pilnībā neatbilst manām vajadzībām. Līdz ar to bullet journal ir mans ideālais risinājums.
***
Pagājušā gada beigās gan pati biju safanojusies par Mākoņogu, jo kā jau rakstīju, diezgan daudzi atvērumi ir līdzīgi tiem, ko izmanto bullet journal lietotāji, bet pēc mēneša man bija skaidrs, ka man pietrūkst tas, ka es pati varu veidot atvērumus, kādus man vajag, dizainu, kāds man patīk un apnīk tas, ka viss atkārtojas uz riņķi, līdz ar to februārī atkal pārgāju uz bullet journal un Mākoņogas plānotājs stāv plauktā kā atgādinājums par gada nejēdzīgāko pirkumu.
***
Šogad plānotājus aplūkoju, papriecājos un atmetu jebkādu domu par to, ka varētu kādu iegādāties. Labāk to naudu ieguldīšu, nopērkot kvalitatīvu, tukšu kladi, ko atkal pielāgošu savām vajadzībām.
***
Attiecībā uz analogais plānotājs vs. elektroniskais plānotājs. Es arī gribētu, lai man pietiktu ar elektronisku, bet bez klades es jūtos kā bez rokām. Esmu tik ļoti pieradusi visu pierakstīt un neturēt galvā visādus sīkumus, ka jūtos kā ar miltu maisu apdauzīta, ja klade nav pa rokai. Plus pierakstu veikšana un dekorēšana ir visai meditatīvs process. Tiesa - darba sapulcēs es savu kladi ar ķiņķēziņiem nevelku ārā :D
25.10.2017 15:00 |
 
Reitings 1605
Reģ: 26.01.2016
O, 4.nov.Galerijā Rīga būs ZIb pop up veicis, kur plānotāju vares nopirkt pa 17€.
25.10.2017 15:26 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Par elektronisko plānošanu - es iesaku Trello! Man šķiet tik ļoti ērts rīks. Es ar roku vairāk rakstu... jo reizēm gribas. :-) Bet efektīvāki šķiet elektroniskie pieraksti.
25.10.2017 15:38 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Oi, Mākoņogai tik glīti izklājumi šogad (l) varbūt pārdomāšu savu izvēli :-D
25.10.2017 15:57 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Piekrītu , ka plānotājā muļķīgi iekļaut visādus motivējošus primitīvus tekstiņus kā minēja Duujaa , tas patiesi ir lieki , jo plānotājs ir plānotājs , katrs to grib pielāgot sev , nevis tagad lieki stiept smagumu , to bezjēdzīgo lapu dēļ .
Un vēl piebildīšu , ka ne īsti saprotu cilvēkus , kuri saka , ka "nav plānotāja , kas patiktu vai atbilstu " . Wtf , plānotājs ir plānotājs , kas var būt tur tik neatbilstošs , ja ir vienots standarts ? Tas cimperlīgums arī tracina , tipa tik svarīgi , lai tas plānotājs atbilstu nezin kam . Ir tik daudz klāsta šodien un teikt , ka neviens nav tāds ir vienkārši "drama queen" sērija :D
25.10.2017 16:18 |
 
Reitings 78
Reģ: 29.07.2017
Šogad man ir mākoņogas plānotājs limited edition, ļoti liels, ar pogu, mākslīgās ādas vākiem. Ļoti ērts un praktisks man. Mammai nopirku rozā krāsā, un man no malas šķiet ka nav baigi ērts.
Pag gad man bija piparmētras plānotājs, un man traucēja ka visa nedēļa vienā lapā saspiesta...
Darbam man ir puuka plānotājs (laikam šogad neizdos), šim ir katrai dienai sava lapa, ļoti patīk dizains.
Šogad esmu noskatījusi mākoņogu, un darbam ja nekas jēdzīgs nebūs ar katrai dienai atvēlētu lapu, tad pirkšu kaut ko no Jāņa Rozes.
dreamlight krāsa ir kaut kas, nu nē krāsai nav ne vainas, bet uzskatu ka tā nav piemērota plānotājam. Bet gaumes dažādas. Es autorei varētu ieteikt, ka vajadzētu padomāt par vairākiem toņiem... Un jā kas man nepatika, ka savā video viņa izteicās par dāvanu kastītēm, ka tās nāk dāvanā un kāpēc par tām jamaksā, nu varbūt es kļūdos, bet man liekas ka mākoņogai bija maksas kastītes??
25.10.2017 16:24 |
 
10 gadi
Reitings 981
Reģ: 29.01.2009
Es nezinu kam buutu jaanotiek,lai es par plaanotaaju atdotu 10 kur nu veel 17,vai 20 eiro....:-DMan ir parastaakais plaanotaajs no Rozes,vai pat Maximas un ir labi.Tapat gada beigas planotajs tiek mests ara,jo jasak jauns.Man patiik maza formaata plaanotaaji,ko var iebaazt jebkuraa somaa.Un nesaprotu to bumu ar Makonogam,zib un piparmetram...
25.10.2017 16:27 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Man līdzīgi kā roniitis.
Noteikti neesmu mērķauditorija plānotājiem ar bildēm, iedvesmas citātiem un citām figņām.
Pērku parastu plānotāju jebkurā grāmatnīcā vnk ar smukas krāsas vāciņiem un bez nekādām, manā gadījumā nevajadzīgām, ekstrām.
Kad studēju pirku A5 formātu, tagad pietiek ar mazo, šauro, kur katrā atvērumā pa nedēļai.
25.10.2017 16:35 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Ja es gribu tādas figņas klāt, tad pati pieliktu, bet, lai katrā dienā, kur atvērums, man būtu - ielīmē bildi šeit, ieraksti citātu, apņemies pateikt labu komplimentu kādam vai kas tāds, nu tas man nosit visu jēgu. Tad jau pirktu kādu iedvesmas, radošo grāmatu, bet ne jau ikdienai tādu staipīt līdzi vai mētāt apkārt. Tāds trends un spiedzieni par dārgām, apkrāsotām lapām nav man laikam.
25.10.2017 17:28 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Vēlos Tiger melno plānotāju,ceru,ka būs drīzumā pieejams.
Kurā vietā Linda saka kaut ko par Leldes plānotāju? Iemetiet,lūdzu,kāda linku.
25.10.2017 17:37 |
 
Reitings 525
Reģ: 05.01.2016
Man patik sev apkart redzet skaistas lietas un labu dizainu. Citam tas ir tikai dargas, apkrasotas lapas, bet man personigi tas ir svarigi. Citas perk uberdargu kosmetiku vai kurpes, citas apkrasotas lapas, katram tacu savs. Nav spiesta lieta pirkt un staipit :-)
Artemzij- IG pasen atpakal bija ielikta fotografija un Lindas pardomas par dizaina kopesanu. Varda nevienu nesauca, bet tas kas gribeja tapat saprata. Postam bija ari interesanti komentari no daudziem ''radosajiem''. Tikko skatijos, posts ir izdzests.
25.10.2017 18:12 |
 
Reitings 30
Reģ: 30.07.2017
Tas, ko es lasīju, kur Linda raksta par Leldes plānotāju, bija viņas instagramā, bet nu jau idzēsta bilde. Toreiz vēl nodomāju, ka izskatās, ka tas tēmēts uz Leldes pusi, bet, protams, vārdā viņa netika nosaukta.
25.10.2017 18:17 |
 
Reitings 365
Reģ: 27.07.2017
Wtf , plānotājs ir plānotājs , kas var būt tur tik neatbilstošs , ja ir vienots standarts ? Tas cimperlīgums arī tracina , tipa tik svarīgi , lai tas plānotājs atbilstu nezin kam .

drama queen vai nē, bet, manuprāt, ir normāli, ja cilvēks, balstoties uz savu pieredzi, tomēr atzīst, ka ne lētākais MAXIMA variants, ne pa 20 eiro pirktais instagram variants viņa dzīvesveidam neatbilst, jo arī plānošanas sistēma mēdz būt dažāda. piemēram, man pašai ļoti traucē Lindas Mākoņogas stilizētais kaligrāfijas stils un daudzās, manuprāt, nenoderīgās sadaļas, kā arī Jāņa Rozes dienas sadalījums gandrīz vai pa sekundēm, bet ticu, ka Latvijā ir sievietes/ vīrieši, kuras ir sajūsmā par to. gluži tāpat kā par fotogrāfijām, citātiem un citiem papildinājumu/ izkārtojumu veidiem.
.
paziņot, ka kāds no tevis ir nokopējis plānotāja saturu vai kādu citu fīču, manuprāt, ir vairāk nekā dīvaini, jo tagad plānotāja izkārtojumu veidu ir tik daudz un dažādi, ka ir smieklīgi apvainoties uz kaimiņa plānotāju, pat ja tas saskan ar tavu. tad jau arī Kleinai arī vajadzētu taisīt drāmu, jo parādās arvien vairāk tāda tipa džemperu uzdrukas, tikai no citiem ražotājiem. :-D:-P
25.10.2017 18:40 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Man gan nav žēl maksāt par plānotāju, tas taču ir pirkums veselam gadam, kurš tik lietots katru dienu vairākas reizes dienā! Reti kuras kurpes tik bieži un tik daudz tiek lietotas kā plānotājs. Reizēm brīnos par cilvēkiem - stāvot bistro rindā, viņš kavē rindu, jo vairākas minūtes nespēj izšķirties, kuru zupu ņemt - zirņu vai ķirbju, lai gan par to aizmirsīs jau pēc stundas, bet plānotājs - kur nu, kāda starpība, der taču jebkurš, apmēram, viss cukurs maksā vienādi, visi milti pilda vienu un to pašu funkciju, degviela visos DUS ir vienāda, plānotāji arī.
*
Man piemēram ir ērti, kad visa nedēļa ir vienā atvērumā, bet nav ērts mazāks formāts par A5, jo tieši tik daudz man ir ierakstu, lai ietilptu tādā plānotājā un ne citādā. Nepatīk, kad plānotājs, atšķirot, veras ciet (tie mazie kantainie). JR viens plānotājs patīk, bet nenormāli "sit ārā" zilais tonis visā noformējumā, nevaru pierast, man liekas, es pierakstīšu zilajos laukumos un uzreiz aizmirsīšu visu.
magdalena.x minēja par sadalījumu pa minūtēm - bet manikīrēm un frizierēm, piemēram, tieši tādu vajag.
26.10.2017 08:45 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Paldies tām, kuras pieminēja bullet journal! Es nezināju kas tas ir (s), bet ieguglēju un sapratu, ka tas laikam ir tieši arī priekš manis.
26.10.2017 08:54 |
 
Reitings 2
Reģ: 24.10.2017
Sveikas, gribējām jūs informēt pašas pirmās ;-) ZIB* PLĀNOTĀJI būs nopērkami ar 5.nov. gan mājas lapā www.zibstore.com (ar piegādi), gan Rīgas darbnīcā, gan Jāņa Rozes grāmatnīcās VISĀ LATVIJĀ! Ierobežotā skaitā. Īsumā- nedēļas izklājums, formāts A5, sākas jau ar šā gada decembra mēnesi, viegls un ļoti krāsains ar iedvesmojošiem uzdevumiem un ilustrācijām! Cena 20EUR
26.10.2017 10:40 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits