#MeToo jeb #EsArī

 
Reitings 772
Reģ: 23.08.2016
Brīnos, ka šī tēma sieviešu foruma vēl nav apspriesta! Kāds ir jūsu viedoklis vai pieredze par šo tēmu, kas pacēlusies sabiedrībā (ne tikai saistībā ar holivudas skandālu)?
19.10.2017 14:15 |
 
Reitings 760
Reģ: 26.07.2017
Mani šie apvainojumi pilnībā neaizskar, gribētu drīzāk dzirdēt kaut ko interesnatāku par manas smadzeņu kapacitātes apspriešanu.
22.10.2017 16:51 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Tas nav ne arguments, ne attaisnojums, ne izlikšanās - tā ir realitāte, viņas ir cietušas.
22.10.2017 16:50 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Tu gan mani, gan Breivik vairākos komentāros esi apsaukusi dažādos ar to saistītos vārdos, tupa, neizglītota uc sinonīmos. Droši vari apspriest manas problēmas, ja tev tā labpatīk.
22.10.2017 16:49 |
 
Reitings 760
Reģ: 26.07.2017
Un ''caur kāda gultu'' kā variants, kurš tikai var pastāvēt kā Holivudā, vienkārši pēc būtības, saknē un visādi citādi nav pieļaujams.
Un Tev šķiet, ka ja būt par aktrisi ir viņu sapnis, bet savādāk kā tikai caur gultu tas nav iespējams, tad tas kalpo kā arguments un attaisnojums, lai to darītu un pēc tam izliktos par upuri?
22.10.2017 16:49 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Un jau gaidu ''ak, kā tā varēji'', bet pati to dari ik uz soļa, tā attieksme rada attieksmi.
22.10.2017 16:48 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Breivik, cik žēl, ka būsi nodeldējusi savu smadzeņu, ak, tā gluži nevar teikt, tad jau neko nebūsi zaudējusi tomēr.
22.10.2017 16:47 |
 
Reitings 760
Reģ: 26.07.2017
Man liekas, ka ar siena dakšu pat ir interesantāk diskutēt kā ar tevi, macaw, jo atkal viss iet uz riņķi.
22.10.2017 16:46 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
petunijayyy, es nesaucu nevienu konkrēti par tupu, mani kaitina šāda sabiedrības daļa. Ja es gribētu būt rupja, tad izvērstu paragrāfu par tavām problēmām.
22.10.2017 16:46 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Un ''caur kāda gultu'' kā variants, kurš tikai var pastāvēt kā Holivudā, vienkārši pēc būtības, saknē un visādi citādi nav pieļaujams.
22.10.2017 16:45 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Man šķiet, macaw ir nopietna
trauma šajā sakarā, tāpēc viņu ķer šie komentāri. Citādi man arī nav atbildes, kāpēc cilvēks n dienas raksta visu laiku vienu un to pašu tekstu ar nepamatotiem argumentiem, bet apsauc citus par tupiem.
22.10.2017 16:44 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Un vispār, ja jau runa par vulgārām (izteikti vulgārām) meitenēm, kuras ģērbjas tā, ka drēbju gandrīz mugurā nav - kāpēc par viņām šī lieta nav, kāpēc tādu stāstu nav utt. - kas jūs tā satrauc un milzīgu sašutumu izraisa - tāpēc, ka viņu domāšana ir izteikti paviegla, viņas uz to vien iet, klubā tiešām priecājas, ja izdodas savākt kādu un doties viņam līdzi. Ja tu ģērbies tā, tu zini, uz ko ej, kur ej, tas nav demonstratīvi ''saģērbšos kā prostitūta'' un iešu uz darbu bankā vai pulciņu, kā to masveidā tagad mēģina ieborēt, ka lai taču domā, pati vainīga, ka izvaroja! Un pat ja kāda tāda uz ielas parādītos, tas nedotu tiesības spriest pēc kluba, ka šito jau ar, kas vispār ikdienā nenotiek, jūsu modelētajās situācijās, vēl pastiprinot ar to, ka vispār nav pilngadīga.
22.10.2017 16:42 |
 
Reitings 760
Reģ: 26.07.2017
Redzi, Tu saki, ka tiek runāts par 2. punktu. Es uzrakstu komentāru, kurā skaidri un gaiši piemetinu, ka nerunāju par 2. punkta scenārijiem, bet gan par 3. un 5., bet tas tik un tā tiek uztverts kā viedoklis par 2. punktu. Man neatliek domāt neko citu kā tikai to ka cilvēks neprot lasīt, es pat nezinu.
Vai ja Tavs sapnis būs kļūt par ārstu un vienīgais ceļš būs caur kāda biksēm, tu to darīsi?
22.10.2017 16:35 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Kaste ir galvā tieši tām, kuras tik grib attaisnot un meklēt vainu vainas. Tiek runāts par 2.punktu, jo tas ir visbiežākais, kas notiek, un kuram visvairāk nav nekāda attaisnojuma. Protams, pedofilijai arī ne. Neviena neraksta, jā, uzvilku īsākos svārkus, biju pillā, gāju pa maskačku, novilku kreklu, tad tā klīdu un klīdu, līdz mani atrada nogribējušies veči. Tiek runāts par kaut kādu absurdu drošību, kur šajos gadījumos tā ir bijusi ievērota, lielākā daļa neklīst naktī prostitūtu tērpos. Tāpat iedzer par daudz, jā, bet neviens tev nevar pieskarties. Viens paņems un aizvedīs uz mājām vai noliks gulēt, viens paņems un izvaros. Neviena nestaigā speciāli piedzērusies pa naktīm viena un neuzkar kaklā plakātu un tad brīnās, kā tad tā. Visa šī lieta tiek pamatīgi vulgarizēta!
Par Holivudu, jā, paraugoties no sieviešu puses vēl ir viens aspekts, nu pasaki ''nē'', viss, lido prom un aizmirsti par savu sapņu karjeru. Viņš izdara tā, ka nekad tu netiec tajā jomā, nekad nedari to, ko mīli. Vai vispār šādai situācijai pret sievieti būtu jābūt, jānostāda viņa šādā pozīcijā?
Tad jau arī tāds skatījums, ka tas jau tagad pēc laika parādījies un kad karjera plaukumā var to pateikt un atklāt, ir vēl vairāk iebāzts kastē, jo tupumā redz šauro aisberga daļu.
Un pieņemu, ka šī daļa sieviešu (jādomā kādi iemesli) ir tā, kura vienmēr komentē un vērtē citu sieviešu izskatu, tad ''kādi nu svārki, kādi nu nagi, kas tad viņai tik spīdīgs'' un citi komentāri, kas laikam liecina par pašas nestabilo izjūtu, ja tik ārkārtīgi jārakājas citu detaļās.
Piebildīšu, nē, Breivik, šis komentārs nav domāts tev.
22.10.2017 16:28 |
 
Reitings 760
Reģ: 26.07.2017
Viņi tiešām nemeklēs tādu iemeslu, par ko jūs runājat.
Ja runājam par manis pieminēto 2. punktu, tad nemeklē, bet ja runājam par 3. punktu, tad meklē gan.
22.10.2017 16:20 |
 
Reitings 760
Reģ: 26.07.2017
Šī diskusija ir absurdākā, ko esmu lasījusi. Neviens nespēj novilkt kasti no galvas un redzēt vairāk par vienu scenāriju. Muļķīgākais, ka visi scenāriji publiskajā telpā tiek likti zem vienas kustības #metoo:
1. šī kampaņa atsākās līdz ar aktrišu sadumpošanos pret Holivudas režisoru Hārviju Vainstainu, kurš pret viņām izturējies necienīgi. Tikai problēma tā, ka šī atkal uzvirmojusī kampaņa #metoo pašā saknē ir liekulīga, jo aktrisēm bija izvēle iziet no upura lomas, bet viņas izvēlējās karjeru nevis pašcieņas saglabāšanu. Tagad, daudzus gadus vēlāk, kad viņas savu izvēli ir izdarījušas jau vairrākkārt un savu ķermeni ir pārdevušas, tikušas karjeras augstajā punktā, sāk tēlot upurus, kaut gan es atkal atkārtošos - viņām bija izvēle iziet no upura lomas. Tas tā kā būtu viens variants, kurā arī visi gadījumi nav vienādi, jo man gribētos cerēt, ka kāda tomēr pateica nē seksuālajiem uzbrukumiem un līdz ar to karjerai šajā lauciņā;
2. sievietes, kuras tikušas galvā neveselu tēviņu izvarotas un nudien nav pie tā vainojamas, jo šiem izvarotājiem vienalga, kas viņām mugurā vai cik seksapīla viņa ir. Viņiem galvenais ir apmierināt savu tieksmi pēc pārākuma, brutalitātes un citiem kritērijiem, kas remdēs viņu iekšējos dēmonus;
3. sievietes, kuras nezina, ko vēlas un spēlējas ar uguni. Kā jau Peekabo1 piemērs: par to 17 gadīgo, viņa izbaudīja kā pusmūžnieks gar viņu siekalojas, grib viņu, pati viņam riņķī lēkāja, pieņēma dzērienus no viņa, pati piekrita ar viņu majas braukt. UN tad pēkšņi šoks, ka attapusies pretīgā dzīvoklī ar vecu veci kaila, novēmusies, bezfilmā pakaļā paņemta.;
4. pedofilija, te man nav komentāru;
5. nepiedienīgu frāžu un komplimentu izteikšana. Es saprotu, ka nav forši dzirdēt frāzi: seksīgā, ļauj man tev dupsī iegrābties, bet te iepriekš bija sašutuma pilns komentārs par to, kā kāds vīrietis izteicis komplimentu par skaistām kājām. Nudien sāpe.

Dažas te ir tik ļoti ieciklējušās uz 2. punktu, ka pat manus komentārus, kas galīgi nav par šādiem gadījumiem, sasaista tieši ar šo 2. punktu. Tajā brīdī manī iestājas bezspēcības sajūta, jo nav iespējams ar to otru cilvēku diskutēt, viņš nav gatavs novilkt kasti no galvas.
22.10.2017 16:16 |
 
Reitings 567
Reģ: 19.09.2017
Jus paskatieties uz viriesiem, uz vinu glupo, agresivo fizionomiju: apbrinojami, ka vispar vel kada dala sieviesu ir saglabujusi speju staties tradicionala lauliba. Es vinu vieta pat tuvu viriesiem-neliesiem neietu. Sieviete, kura saietas ar sievieti izdara pasu pareizako izveli, no diviem iespejamajiem variantiem. Es pats sev ari izvelejos sievieti, tapec varu to apgalvot pilnigi drosi :)
Runajot par temu, sieviesu spejas izaudzinat bernu refleksija.
22.10.2017 15:41 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Palasot #MeToo stāstus, vairums meiteņu tomēr bija džinsās, botās jakās. Jā, pirmkārt, izvarošana vai uzmākšanās nav attaisnojams, kaut vai upuris būtu bijis peldkostīmā, otrkārt, ne jau nu mēs blakus stāvējām un redzējām, vai viņai džinsi bija apspīlēti vai neapspīlēti, botas augstas vai zemas, jaka ar dekoltē vai bez, lūpas uzkrāsotas vai nē, auskari uzkrītoši vai nē, bet fakts, ka tas notiek arī ar meitenēm, kuras nevalkā ne svārkus, ne spilgti krāsojas, tas notiek ikdienā... Pa ceļam no skolas, no darba, no pulciņa. Un tas nav normāli.
Svārki un kleitas manā skatījumā vispār ir ikdienišķs sievietes garderobes pamatelements, un ja man pa ceļam no darba mugurā ir biroja svārki līdz celim, zeķubikses un vidēja augstuma papēžu kurpes, neredzu šādā apģērbā neko ultraseksīgu, tas ir tieši tikpat seksīgi kā džinsi.
22.10.2017 15:40 |
 
Reitings 1494
Reģ: 21.03.2009
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
TB Un tiešām nav tiesību to darīt, lai no kāda skatupunkta raudzītos. Tāpat mierīgi var dzīvot mājās, iet pie onkuļa skafandrā, bet bladāc, kas vienā dienā notiek? Tieši šaurpierīgi ir domāt, ka tajā liktenīgajā reizē jau nu gan viņa apspīlētā miņukā aizgāja un tad nu tas bija vadmotīvs visam tālākajam scenārijam, kur vīrietis nesaturēja savus orgānus, kurus nekontrolē.
22.10.2017 14:40 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Nu bet vai mēs tādas tik ejam visas no mājas laukā? Tāpat kā ar auto drošību, ok, mums ir drošības spilveni iebūvēti, mēs pat piesprādzējamies, bet negadījumi notiek katru dienu un daudz. Lielākā daļa nemeklē tādus iemeslus, nē, ja palasa par šo cilvēku domāšanu un to, kādi gadījumi ir notikuši, (kur vienmēr tikai pašas sievietes visvairāk īpaši akcentē, vai tik nepareizās bikses nebija kājās). Mēs tiešām lielākoties ģērbjamies normāli varam staigāt kaut skafandros, tas šos cilvēkus tādā rakursā neietekmē. Gluži vienkārši tie ir negadījumi, kur vīrietis grib izcelties. Un viņam tiesību to darīt. Tāpat kā sievietēm nav tiesību grābstīties. Tad vīrieši mums skafandros staigā?
22.10.2017 14:38 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits