#MeToo jeb #EsArī

 
Reitings 772
Reģ: 23.08.2016
Brīnos, ka šī tēma sieviešu foruma vēl nav apspriesta! Kāds ir jūsu viedoklis vai pieredze par šo tēmu, kas pacēlusies sabiedrībā (ne tikai saistībā ar holivudas skandālu)?
19.10.2017 14:15 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Mariee ja tu lasītu visus manus komentārus , nevis tikai to otru koka pusi , kuru visvairāk uzsveru , tad pamanītu , ka es jau rakstīju , ka neapšaubāmi var gadīties , ka arī "pelēkās peles" izskatā gan izvaro , gan uzšauj , gan frāzes izmet . Ja 1x mēs visas neatkarīgi no izskata varam kļūt par izvarotāju upurieM , jo neviena nevar paredzēt to , re , pat pensionārus mēdz izvarot , tad būt izvarotai atkārtoti un vairākkārt jau parāda to , ka ar tevi pašu nav viss labi . Jāmeklē vaina uzvedībā , apģērbā utt .
Kas attiecas uz dibena uzšaušanu , tad arī te var to saņemt "pelēka pele" , tikai manā skatījumā tas nav nezin kāds apvainojums vai kas vēl . Es drīzāk pasmietos un padomātu "redz , pat tādā nesmukā izskatā kādam iepatikos " . ;)
Te arī vietā mana replika par fakin jūtīgām dvēselītēm . :D Man nav kauns būt par sievieti un dzirdēt šad tad kādas replikas par "tu izskaties ļoti seksīgi " , lai gan pašai apģērbs nav vulgārs , tas otrādāk parāda to , ka viss ir pareizi .Esmu skaista un dabiski seksapīla un man nav vajadzīgs vilkt tīkliņzeķubikses līdz pat kaklam :D
20.10.2017 12:59 |
 
Reitings 197
Reģ: 29.10.2016
Kas attiecas uz dibena uzšaušanu , tad arī te var to saņemt "pelēka pele" , tikai manā skatījumā tas nav nezin kāds apvainojums vai kas vēl . Es drīzāk pasmietos un padomātu "redz , pat tādā nesmukā izskatā kādam iepatikos " .

Jo sievietes augstākais uzdevums dzīvē ir iepatikties kādam vīrietim. Es varbūt sevi kopju un seksīgi ģērbjos sevis dēļ un ejot uz randiņu seksīgi saģērbusies savam vīrietim totāli negribu saņemt nekaunīgas piezīmes no citiem vīriešiem. uzmanību var izrādīt citādāk, komplimentus var izteikt arī normāli un pieklājīgi, nekienbjot dibenā.
20.10.2017 13:05 |
 
Reitings 1714
Reģ: 15.08.2012
tad būt izvarotai atkārtoti un vairākkārt jau parāda to , ka ar tevi pašu nav viss labi . Jāmeklē vaina uzvedībā , apģērbā utt

Lūk, atkal tipiski primitīvais - pati vainīga. Nē - upuris nav vainīgs, kaut pliks uz galda dejo, jo tikko pieļaujam šo domu "gan jau pats kaut kā izprovocēja", tā mēs iznīcinām jebkuru sarkano līniju, jo kādam pats sievietes siluets kā tāds jau var šķist provocējošs.
20.10.2017 13:07 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Tagad vēl vairāk brīnos, ka cilvēki sāka par to runāt, un pat priecājos (ja iepriekš bija neitrāla pozīcija), jo stereotipi ir tik pamatīgi, turklāt vienos vārtos, ar jebkuru teikumu pēc teikuma.
elzaelza, domājams, ja kāds savu pin*īti bakstītu autobusā gar tevi, jo tu jau dabīgi seksapīla, tas neliktos normāli, piemēram, ja uzmodelējam šādu situāciju. Un tas, ka 1x, 2x, nē, tas nav tik viennozīmīgi, kad tad jau pati vainīga, divreiz gāji mājās, divreiz biji ziemā, divreiz biji mētelī līdz ceļiem un bridi pa sniegu, bet tas tāpat var notikt, nevajag padarīt to tik absurdu, ja nav izpratnes. Turklāt tā uzšaušana drīzāk nav ''o, es iepatikos'', bet ņirgāšanās un šī cilvēka pazemošana, ne jau viņi domā, o, kāda skaista meitene, gribu attiecības, izrādīšu uzmanību (jo esmu primitīvs bezsmadzeņu radījums, kurš citādāk nevar, kā aizskarot, jo kur nu ko normāli pateikt), bet tieši sliktu.
20.10.2017 13:09 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Jo sievietes augstākais uzdevums dzīvē ir iepatikties kādam vīrietim. Es varbūt sevi kopju un seksīgi ģērbjos sevis dēļ un ejot uz randiņu seksīgi saģērbusies savam vīrietim totāli negribu saņemt nekaunīgas piezīmes no citiem vīriešiem. uzmanību var izrādīt citādāk, komplimentus var izteikt arī normāli un pieklājīgi, nekienbjot dibenā.

bet tev jau nav rakstīts uz pieres , ka esi aizņemta :) Tāpēc vīrieši komplimentus izsaka dažādi , jo ne visi ir labi audzināti . Protams , ka augstākā pilotāža būtu pieiet un pajautāt , vai esi brīva vai nē un pateikt "jūs man ļoti iepatikāties , tik skaisti izskataties " .Bet ne vienmēr tā ir , tāpēc , ja man retumis arī gadās sastapties ar roku uz dibena garāmejot , tad pasmejos klusībā un nodomāju "cik mīksts un neaudzināts puisis , varēja taču pateikt , ka iepatikos " , nevis klusiņām tādā veidā .
20.10.2017 13:10 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
bet tev jau nav rakstīts uz pieres , ka esi aizņemta Tāpēc vīrieši komplimentus izsaka dažādi , jo ne visi ir labi audzināti . Protams , ka augstākā pilotāža būtu pieiet un pajautāt , vai esi brīva vai nē un pateikt "jūs man ļoti iepatikāties , tik skaisti izskataties " .Bet ne vienmēr tā ir , tāpēc , ja man retumis arī gadās sastapties ar roku uz dibena garāmejot , tad pasmejos klusībā un nodomāju "cik mīksts un neaudzināts puisis , varēja taču pateikt , ka iepatikos " , nevis klusiņām tādā veidā .

Ā, sievietēm būtu jāpieņem, ka tie nabaga vīrieši ir neaudzināti un galīgi nesaprot, ko dara. Ak, varbūt vēl kurlmēmi visi ir.
20.10.2017 13:12 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
Man nav kauns būt par sievieti un dzirdēt šad tad kādas replikas par "tu izskaties ļoti seksīgi "
Tev šādi komentāri no absolūti svešiem vīriešiem liek justies novērtētai?! Tad varbūt problēma ir tevī pašā, mazvērtības kompleksi, vēlme pēc atzinības?!
20.10.2017 13:12 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Lūk, atkal tipiski primitīvais - pati vainīga. Nē - upuris nav vainīgs, kaut pliks uz galda dejo, jo tikko pieļaujam šo domu "gan jau pats kaut kā izprovocēja", tā mēs iznīcinām jebkuru sarkano līniju, jo kādam pats sievietes siluets kā tāds jau var šķist provocējošs.

kāpēc tad pastāv visas tās striptīzdejotājas ar iespējām pasūtīt "privātu deju" ? Kāpēc filmās joprojām tāds imidžs parāda to , ka tās ir viegli iegūstamas , t.i. viņām var uzšaut pa dibenu , atļauties vairāk kā vienkārši uz ielas ejošai sievietei pufaikā ?
.
noop , diemžēl tas neiztur kritiku . Joprojām pretruna starp to kā pašas sevi pozicionē .
20.10.2017 13:13 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Čipendeilus neesi redzējusi? :D
20.10.2017 13:15 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Tev šādi komentāri no absolūti svešiem vīriešiem liek justies novērtētai?! Tad varbūt problēma ir tevī pašā, mazvērtības kompleksi, vēlme pēc atzinības?!

kas tur slikts ? Ma Tie nav mazvērtības kompleksi , bet gan dabiska vēlme patikt vīriešu dzimumam realitātē . Un tas liekas daudz labāk kā sevi puspliku vulgārās pozās izlikt Instagramā visu apskatei , uzspiežot sevi citiem :) Es vismaz saņemu komplimentus reāli , nevis kaut kādā mākslīgi uzpūstā Instagramā .
20.10.2017 13:16 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
elzaelza,
Tik tiešām, ja tevi jebkad dzīvē satikšu, iedošu pa seju. Un tu pati būsi vainīga, jo tavs idiotisms izprovicēja.
20.10.2017 13:16 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
:-P
20.10.2017 13:17 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Kaut vai prostitūta vai vīrietis prostitūta (kā viņus sauc?) sevi tur pozicionē kā gaļas pakalpojumu, tas nedod tiesības uztvert jebkuru citu tādā veidā. Ar domu, pārbaudīšu, varbūt šitā mamzele mētelī patiesībā ir kāda no striptīzdejotājām. Tur pat nav ko diskutēt.
20.10.2017 13:17 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
kāpēc tad pastāv visas tās striptīzdejotājas ar iespējām pasūtīt "privātu deju" ?
Vispar tas ir viņu darbs un par to viņām maksā, arī tajā industrijā ir robežas kuras nepārkāpj.
Kāpēc filmās joprojām tāds imidžs parāda to , ka tās ir viegli iegūstamas , t.i. viņām var uzšaut pa dibenu , atļauties vairāk kā vienkārši uz ielas ejošai sievietei pufaikā ?
:-D Nu ar filmām, tāpat kā uzrakstiem uz sētas, nevajag visam ticēt un tajā balstīt savus spriedumus par reālo dzīvi.
20.10.2017 13:18 |
 
Reitings 318
Reģ: 29.01.2009
Ir uzšauts man pa dibenu, neuzskatu to pa komplimentu, vairāk kā pazemošanu, kā pārākuma izrādīšanu. Bet atbildi neesmu palikusi parādā, vienmēr ir uzšauts atpakaļ, tikai pa seju, kaut kā automātiski. Esmu piedzīvojusi uzbrukumu, viss beidzās labi, tādā ziņā, ka necietu, bija, kas palīdzēja, trauma..jā, palika, viena tumšos vakaros nemīlu staigāt.. Ak, jā, viena gāju mājās, mētelī un biksēs, laikam pati izaicināju :-D
20.10.2017 13:20 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
kas tur slikts ? Ma Tie nav mazvērtības kompleksi , bet gan dabiska vēlme patikt vīriešu dzimumam realitātē . Un tas liekas daudz labāk kā sevi puspliku vulgārās pozās izlikt Instagramā visu apskatei , uzspiežot sevi citiem Es vismaz saņemu komplimentus reāli , nevis kaut kādā mākslīgi uzpūstā Instagramā .

Kas tad tām nav kārtībā, kuras neliek neko IG, vai kuras vispār nelieto sociālos portālus? Un negrib, ka kāds nogribējies bakstās gar viņu vai izsaka ko jēlu neparko? Pašas vainīgas - jo:
1 patiesībā nav sievietes
2 nav heteroseksuālas un slēpj savu būtību
3 ir aseksuālas
4 ir psihes problēmas
5 vēl kāds variants?
20.10.2017 13:21 |
 
Reitings 772
Reģ: 23.08.2016
Sieviete var aiziet uz klubiņu miņukos, un kārtīgi izdejoties, bez grābšanās dibenā. Vienalga, vai Viņa miņukos jūtas labi vai arī grib celt savu pašapziņu ar izrādīto uzmanību - kāda starpība! NEVAR vienkārši otram cilvēkam iegrābties. Lai otru aiztiktu ir jābūt komunikācijai, piekrišanai un labprātīgai iesaistei. Tā ir seksuālā kultūra. Nevis uzvedas kā tādi mežoņi, kas ierauga, iegrābjas un paņem. Patīk sieviete klubā, tad uzsāk sarunu paflirtē. Ja redz, ka otram tas patīk, var būt pirmie vieglie pieskārieni. Un ne jau starp kājām. Jebkuram saprātīgam cilvēkam tas ir skaidrs!
20.10.2017 13:22 |
 
Reitings 1714
Reģ: 15.08.2012
Filmas... khm... maniaks Deksters žmiedza citus maniakus...
*
Un ir filmas, kur puisis iedod kurvīti meitenei, jo viņa piedāvājas reibumā, un attiecībā uz šo ir šādi tādi nerakstīti likumi, vismaz viņaprāt.
20.10.2017 13:22 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
NEVAR vienkārši otram cilvēkam iegrābties. Lai otru aiztiktu ir jābūt komunikācijai, piekrišanai un labprātīgai iesaistei. Tā ir seksuālā kultūra. Nevis uzvedas kā tādi mežoņi, kas ierauga, iegrābjas un paņem. Patīk sieviete klubā, tad uzsāk sarunu paflirtē. Ja redz, ka otram tas patīk, var būt pirmie vieglie pieskārieni. Un ne jau starp kājām. Jebkuram saprātīgam cilvēkam tas ir skaidrs!

+
Un ir filmas, kur puisis iedod kurvīti meitenei, jo viņa piedāvājas reibumā, un attiecībā uz šo ir šādi tādi nerakstīti likumi, vismaz viņaprāt.

Laikam ''nepareizās'' filmas skatās un spriež kā normu sabiedrībā, ka tik nav 18+ kādā ''mīkstinātā'' variantā. :D
20.10.2017 13:27 |
 
Reitings 352
Reģ: 23.07.2016
Briesmīgi, kad cilvēka cieņu aizskaroši komentāri un čamdīšanās ir jāuztver par komplimetu, man liekas, ka būt par džentemeni un prast uzvesties un izturēties pret sievieti neviens nav atcēlis. Labas manieres vienmēr būs simtreiz patīkamākas, kā prasta uzsvilpšana, pliķēšana, vulgāri apzīmējumi utt. ja cilvēks ir audzis degradētā vidē, kur tas ir normāli, tāpēc jau visi nepieņems to par normālu un vēl jo vairāk par komplimetu. Parasti tāda uzvedība ir nespēja normāli komunicēt, bet tikai ar bravurību un rupjībām slēpt savu vājumu un neprasmi. Ja cilvēks nejēdz normāli izteikt komplimentu vai iepazīties bez seksuāliem jokiem/darbībām, tad diez vai man pat ar tādu gribētos komunicēt, jo zemteksts ir uzreiz redzams.
20.10.2017 13:28 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits