#MeToo jeb #EsArī

 
Reitings 772
Reģ: 23.08.2016
Brīnos, ka šī tēma sieviešu foruma vēl nav apspriesta! Kāds ir jūsu viedoklis vai pieredze par šo tēmu, kas pacēlusies sabiedrībā (ne tikai saistībā ar holivudas skandālu)?
19.10.2017 14:15 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
ne viduslaiku , bet reāls skats uz notiekošo . Filmas , mūzikas klipi , ko tad tās sievietes tēlo ofigenna seksuālas ar saviem bodijiem un izspiestām vāverēm , taisot to vulgāro pozu ar pavērtām kājām ?
Tas "seksisms" ir visur ! Tak čto nevajag liekuļot .

Ko, kaut vai šajās pašās filmās, klipos dara vīrieši 'vīriešu' stringos vai acīmredzami izspīlētās biksēlēs, bez krekliem?
20.10.2017 12:14 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Labāk greizi feministiska, nekā arhaiski bābiska domāšana.
Tām, kas kūst no pliķa pa dibenu, noteikti pat neienāk prātā, ka ir sievietes, kuras ģērbj mugurā sev tīkamas drēbes, nedomājot par vīriešu kārdināšanu.
Vispār, līdz šim es biju pārliecināta, ka prasti teksti un kniebšana dibenā ceļ sievietes pašapziņu tikai pusaudžu gados, kad personība vienkārši nav pietiekoši attīstījusies, lai uztvertu ko vairāk. Laikam jau ne visas morāli izaug no pusaudžu vecuma.. Žēl, ka tādas ietekmē arī vīriešu attieksmi pret sievietēm kopumā.
20.10.2017 12:14 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Būtu jūs tādas svētules , jūs tā neģērbtos , nesekotu tieši vulgārām Instagrama čikām ar uzpumpētām darba lūpām un atšautām pakaļām , tipa piesedzoties ar fitnesu . Tikai nez kāpēc uz to fitnesu visas nāk kā lētas padauzas un pozē pie spoguļiem , izrādoties :D
20.10.2017 12:14 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
TB bikšelēs
20.10.2017 12:14 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Būtu jūs tādas svētules , jūs tā neģērbtos , nesekotu tieši vulgārām Instagrama čikām ar uzpumpētām darba lūpām un atšautām pakaļām , tipa piesedzoties ar fitnesu . Tikai nez kāpēc uz to fitnesu visas nāk kā lētas padauzas un pozē pie spoguļiem , izrādoties

Piedod un atvaino, bet ne es, ne man tuvie cilvēki tā nedara. Kur nu vēl bērnībā/jaunībā.
Un pat ja man ir lielāks izgriezums vai īsāki svārki (kas gan parasti ir virs ceļa), tas nevienam kretīnam nedotu tiesības ko darīt. Es neeju bez nekā, kā viņi iztēlojas. Tagad šo pašu tendenci apspried par vīriešiem, kuri nabadziņi tik vāji, nevar novaldīties un var atļauties staigāt, kā vēlas, jo ir spēcīgāki fiziski, bet garā nu tik vāji, ka pat kombinezons viņus neattur.
20.10.2017 12:19 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Saprotu, ka pret victim blaming ir grūti cīnīties ar jebkādu argumentāciju, jo tā ir pašu upuru vainotāju psiholoģiskā aizsargreakcija, ka paši potenciālie upuri var ietekmēt situāciju, ja ģērbsies un uzvedīsies noteiktā veidā, trenēs savu harismu vai intuīciju un citas muļķības, tad nepatīkamām situācijām var izvairīties. bet tad tiešām ir jāsēž 4 sienās.
Tas, ka es tagad sākšu taisnoties, ka man dibenā iegrābās, kad atrados pūlī (jā, jā, vainīga, ka izgāju no mājas) brīva piegriezuma garos džinsos bez nekādiem plīsumiem vai citām "provocējošām" dekorācijām, kedās un brīvā, nosedzošā krekliņā, to viedokli nemainīs. Tieši pretēji, es vēl izrādos vainīga, jo vispār akcentēju uz to uzmanību, "krāju sevī" traumas un ko tik vēl ne.
Nemaz nesākšu diskusiju par to, ka seksīgs apģērbs nenozīmē atļauju sevi aiztikt, tas jau ir pārāk augsts apziņas līmenis.
20.10.2017 12:22 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Piedod un atvaino, bet ne es, ne man tuvie cilvēki tā nedara. Kur nu vēl bērnībā/jaunībā.
Un pat ja man ir lielāks izgriezums vai īsāki svārki (kas gan parasti ir virs ceļa), tas nevienam kretīnam nedotu tiesības ko darīt. Es neeju bez nekā, kā viņi iztēlojas. Tagad šo pašu tendenci apspried par vīriešiem, kuri nabadziņi tik vāji, nevar novaldīties un var atļauties staigāt, kā vēlas, jo ir spēcīgāki fiziski, bet garā nu tik vāji, ka pat kombinezons viņus neattur.

Tad apskaties plašāk , kāpēc mediji , kaut vai Delfos Izkaides sadaļā reklamē visas tās mākslīgās ūber seksigās cacas ? Un tu vēl teiksi , ka tādu nav ? Jēziņ , tepat Latvijā tādu šmaru papilnam . Incanti , kāds nolūks ir tad tādam izskatam un tādām pozām bildēs , klipos ?
Man šķiet , ka ikvienam skaidrs , kur ir nolūks būt atzītai par "seksa karalieni" , bet kur vienkārši parādīt savu dabisko skaistumu . Kāpēc seksa karalienēm ir vairāki tūkstoši sekotāju ? Turklāt lielākā daļa komentētāju ir sievietes pašas , kuras tīksminās par tādām , atbalsta .
(t)
20.10.2017 12:23 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Nemaz nesākšu diskusiju par to, ka seksīgs apģērbs nenozīmē atļauju sevi aiztikt, tas jau ir pārāk augsts apziņas līmenis.

Izvarot , protams , nē , bet , ja sieviete nepārprotami izskatās lūk tā , kā iepostoja tēmā Naktsklubu pašreizējā mode , tad tāds izskats pats par sevi pasaka priekšā , ka viņa grib , lai viņu atzīst par seksīgu zaķi .
Ja negribētu , tad tik vulgāri neģērbtos . Piebildīšu , ka komentāros pavīdēja arī atbalsts tādam izskatam "ne sev , bet uz citām redz izskatos tik kruti" (t)(t)(t)
20.10.2017 12:27 |
 
Reitings 525
Reģ: 05.01.2016
elza, kads tam vispar sakars ar diskusijas temu? tev skiet , ka so damu instagram bildes dod viriesiem tiesibas grabties man dibena?
20.10.2017 12:28 |
 
Reitings 197
Reģ: 29.10.2016
Nu bet es varu savu pakaļu rādīt, cik man vien ienāk prātā, un tā ir mana izvēle un tas ir ok. ikvienam ir iespēja atsekot un neskatīties. kad kādam ienāk prātā, ka ir ok aiztikt manas krūtis, jo man ir liels izgriezums, tas nav ok, jo drēbes un stils nekādi neakceptē tādu uzvedību.
var staigāt ar īsiem svārkiem, atsegtu izgriezumu, tas nevienam nedod tiesības kādu citu aiztikt. nu tas nav normāli, ka kāds uzskata, ka uzreiz tad drīkst. ja vīrietim no manām atsegtajām kājām ir gribulis, viņš var aizrīties ar savu gribuli, tā nav mana problēma. atvaino, bet neesam dzīvnieki, mums nevar tā uzklupt. ja dzīvnieks uzklūp, viņu soda, pat eitanizē, bet vīrietim redz gribās un viņš var, un te kāda tāda vaino meitenes.
20.10.2017 12:31 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
tev skiet , ka so damu instagram bildes dod viriesiem tiesibas grabties man dibena?

tieši tā , jo tādu apģērbu izvēlas ar nolūku izskatīties seksīgi . Tad lai arī nebrīnās , ka kāds iegrābjas .
Es nesaku , ka nav tādas , kurām iegrābjas arī ar pufaikmēteli , bet ziniet , es neuzskatu ka pieskaršanās biezam , resnam pufaikmētelim būtu pielīdzināms kaut kādam uzbrukumam . (t)
Visas tik fakin jūtīgas , nabaga dvēselītes :D
20.10.2017 12:32 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Nu bet es varu savu pakaļu rādīt, cik man vien ienāk prātā, un tā ir mana izvēle un tas ir ok. ikvienam ir iespēja atsekot un neskatīties. kad kādam ienāk prātā, ka ir ok aiztikt manas krūtis, jo man ir liels izgriezums, tas nav ok, jo drēbes un stils nekādi neakceptē tādu uzvedību.
var staigāt ar īsiem svārkiem, atsegtu izgriezumu, tas nevienam nedod tiesības kādu citu aiztikt. nu tas nav normāli, ka kāds uzskata, ka uzreiz tad drīkst. ja vīrietim no manām atsegtajām kājām ir gribulis, viņš var aizrīties ar savu gribuli, tā nav mana problēma. atvaino, bet neesam dzīvnieki, mums nevar tā uzklupt. ja dzīvnieks uzklūp, viņu soda, pat eitanizē, bet vīrietim redz gribās un viņš var, un te kāda tāda vaino meitenes.

uhu , tikai nezin kāpēc vīrieši ikdienā un lielākoties Instagramos un citos.soc tīklos sevi nepozicionē par seksa manjakiem , neģērbjas ikdienā tā kā dejo ap stieni gejklubos , nepozē bildēs ar atšautu peni , bet liek parastas standartbildes . (t)
20.10.2017 12:35 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
Par to ir jārunā un daudzas lietas, kas notiek mūsu sabiedrībā nav pašsaprotamas, tās nevajadzētu atstāt bez ievērības. Nav pieļaujama roku palaišana, nepiedienīgi piedāvājumi, uzmākšanās, ne skaidrā ne dzērumā, ne uz ielas, darba vietā, ne klubā, ne skolā, ne pret vīrieti, ne sievieti, ne bērnu.
Šī akcija noteikti daudziem liek aizdomāties, cik daudzām lietām mēs pasoļojam garām, nepievēršot pienācīgu vērību. Cik patiesībā mēs daudz varam saviem bērniem iemācīt (tieši jau no mazotnes) kas ir pieļaujams un kas nav, tāpat iemācīt burvju vārdiņu Nē, un galvenais, ja reiz esam to iemācījuši tad arī to respektēt un tas neattiecas tikai uz fizisku, bet arī morālu aizskaršanu.
elzaelza tik brutāli uzrakstīja par jaunu meiteņu un sieviešu ārējo izskatu, ka tas provocējot apkārtējos pārkāpt robežas, bet statistika par to kādas sievietes kļūst par potenciālajiem upuriem, parāda ko citu. Tās nav viegli ģērbtas sievietes, gluži pretēji, ar apģērbu neizceļas, klusas, noslēgtas, bieži ar iedurtu skatu zemē, savrupas.
Par jaunu meiteņu ģērbšanās paradumiem protams var veidot jaunu tēmu un diskutēt, bet tam nekādā veidā nevajadzētu dot zaļo gaismu tam, lai kāds pret viņu vērstu nepiedienīgus komentārus vai ar varu censtos viņu ievilkt gultā.
20.10.2017 12:36 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
tieši tā , jo tādu apģērbu izvēlas ar nolūku izskatīties seksīgi . Tad lai arī nebrīnās , ka kāds iegrābjas .

Ja ir tāds ģērbšanās kults, tas nedod nevienam tiesības aiztikt vai izvarot tevi. Tā ir cita tēma.
Es nesaku , ka nav tādas , kurām iegrābjas arī ar pufaikmēteli , bet ziniet , es neuzskatu ka pieskaršanās biezam , resnam pufaikmētelim būtu pielīdzināms kaut kādam uzbrukumam .
Visas tik fakin jūtīgas , nabaga dvēselītes

Ak, izrādījās citādāk, labi, ka kāda pasaka, kā tad nu tur bija tās 15 minūtes, piemēram.
uhu , tikai nezin kāpēc vīrieši ikdienā un lielākoties Instagramos un citos.soc tīklos sevi nepozicionē par seksa manjakiem , neģērbjas ikdienā tā kā dejo ap stieni gejklubos , nepozē bildēs ar atšautu peni , bet liek parastas standartbildes .

Really? :D Vīrieši liek ''muskuļu'' bildes vienās apenēs, kuras novilktas tik zemu, lai var redzēt visu, kaut vai šāds piemērs.
20.10.2017 12:41 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Really? Vīrieši liek ''muskuļu'' bildes vienās apenēs, kuras novilktas tik zemu, lai var redzēt visu, kaut vai šāds piemērs.

Ir tādi , bet tie ari ir tie , kas sagaida , ka viņiem rakstīts nepiedienīgus komentārus un siekalosies .
.
GRIBU tikai parādīt , ka tas ir koks no abiem galiem . Un nevajag teikt , ka "apģērbs nedod tiesības " . Izvarot loģiski nē , bet izteikt komentārus , nepiedienīgas frāzes , pat uzšaut pa dibenu - dod gan . Jūs nespējat saprast to subjektīvo pusi , ka meiča , izvēloties tā izskatīties , pati grib lai viņai pievērš uzmanību no seksuālā skatu punkta .
20.10.2017 12:46 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Tagad jau ir apvainojums "fakin jūtīga". Jā, es esmu fakin jūtīga, kad, piemēram stāvot sabiedriskajā savā pufaikmētelī, kāds pret mani berzētos. Tastaknekasnav, viss norm.
20.10.2017 12:49 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Kāpēc tad pastāv dažnedažādi stili , katrai no mums pret kādu stila tēlu ir jau iedomāts "zīmogs " .Šis izskats "omišķs" , bet šis "kā skolniece " , šis "lēta mauka " , šis "sekretāre birojā" . ?
Un izvēloties kādu no šiem tēliem katra no mums arī dod signālus apkārtējiem . Inteliģentā izskatā tevi uztvertu par gudrāku , nekā tīkliņzeķubiksēs , kur mala lien ārā , ne tā ? ;)
20.10.2017 12:49 |
 
Reitings 525
Reģ: 05.01.2016
elza, bet tu izvelies ignoret faktu, ka nepiedienigi piedavajumi un dibenuzsavieni tiek ari pilnigi normali gerbtam sievietem. tev liekas, ka vinas ari ir pasas vainigas?
20.10.2017 12:51 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
elzaelza, piemēram, ar ko tieši ofisa darbiniece, kostīmā un blūzē līdz kaklam izprovocē darba kolēģi, vai priekšnieku uz roku palaišanu?! Pēc tavām domām?!
20.10.2017 12:56 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Kāpēc tad pastāv dažnedažādi stili , katrai no mums pret kādu stila tēlu ir jau iedomāts "zīmogs " .Šis izskats "omišķs" , bet šis "kā skolniece " , šis "lēta mauka " , šis "sekretāre birojā" . ?
Un izvēloties kādu no šiem tēliem katra no mums arī dod signālus apkārtējiem . Inteliģentā izskatā tevi uztvertu par gudrāku , nekā tīkliņzeķubiksēs , kur mala lien ārā , ne tā ?

Taču zini, ka cieš tieši inteliģentā izskata vairāk?
Pazīstu vīrieti, kurš vienkārši labi izskatās, ne staigā atkailināts, normālos kreklos, solīdi, bet viņam kādreiz gadās kad meiču bars ko saka, aiztikt gan neaiztiek, jo nu obviously tas ir cits spēks, bet to es sasaistu ar šo. Sievietei gan var tā izdarīt un nekas. Tas, ka pat kādai patiktu, vienalga, kā viņa ģērbusies, nedod tiesības aiztikt mani un pieņemt, ka es gribu saņemt ko tādu no random izvirtuļa.
Ja man darbā priekšnieks palaistu rokas, kas, es tīkliņzeķenēs un bodijā būtu atnākusi?
20.10.2017 12:58 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits