#MeToo jeb #EsArī

 
Reitings 772
Reģ: 23.08.2016
Brīnos, ka šī tēma sieviešu foruma vēl nav apspriesta! Kāds ir jūsu viedoklis vai pieredze par šo tēmu, kas pacēlusies sabiedrībā (ne tikai saistībā ar holivudas skandālu)?
19.10.2017 14:15 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Tā ir mana lasītprasme, uz kuru atsaucies, Breivik? Es Tev vienkārši nepiekrītu un tas arī viss - un, jā, arī par 3.punktu. Šis ir forums, kurā raksta dažādi cilvēki, viedokļi mēdz atšķirties un nav jānonāk obligāti pie kopsaucēja.
Par 5.punktu - pirms šīs diskusijas tieši šis punkts man likās, ka būs visinteresantākais, jo man tas liekas visdiskutablākais un nenoteiktākais, bet ir skaidrs, ka kļūdījos.
22.10.2017 16:55 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Šādam piedāvājuma, kurš valda vīriešu pusē, vispār nav jābūt - tas ir galvenais punkts. Tas jau ir sākums ''vardarbībai''. Tad var diskutēt, kuru piespieda, kura paliktu uz ielas, kuru izvaroja, kura ar prieku ieleca vai kā. Nevajag visus vērtēt pēc savas samaitātības un rozā poniju dzīves, kur attaisnojums attaisnojuma galā, katrs pats jau vainīgs, varēja tā vai varēja šitā, vilkt to nevilkt šito.
eju prom no šīs tēmas uz neatgriešanos

Jau domāju jāraud, ka izdzēsies.
22.10.2017 16:56 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
P.S. Es nesaprotu, kā jūs varat tik ātri drukāt?
22.10.2017 16:56 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Breivik, un vēl pateikt, kuram ir jābūt sāpei un kuram nav, kuram jārīkojas tā vai jādomā tā, kā tev savā Breivik pūkaino maniaku pasaulē, vispār neapspriežami.
22.10.2017 16:58 |
 
Reitings 567
Reģ: 19.09.2017
Kada no Jums var sevi upuret kadam maniakam vai labak vairakiem uzreiz.
22.10.2017 17:00 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Šādam piedāvājuma, kurš valda vīriešu pusē, vispār nav jābūt - tas ir galvenais punkts. Tas jau ir sākums ''vardarbībai''

:-D:-D:-D:-D:-D
Piedāvājums ir vardarbība. Ko tādu es laikam dzirdu pirmo reizi :D šīs diskusijas "pērle"
Te jau toč aiziet feministu galējības.
22.10.2017 17:33 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Vardarbību pēdiņās neredzi, kā tad ar to lasītprasmi, ko skandējat? ;-)
22.10.2017 17:36 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Kada no Jums var sevi upuret kadam maniakam vai labak vairakiem uzreiz.
Pilnīgi noteikti NĒ. (t) Upurēties cita, ehem, 'labā' ir līdz absurdam bezjēdzīgi, jo tas neko neatrisina, tikai visu ved vēl dziļākās problēmās. Tas attiecas gan uz seksuālajiem maniakiem, gan uz jebkura cita veida vardarbību. Ar savām iekšējām problēmām katrs vislabāk tiek galā pats - tas attiecas gan uz varmākām, gan upuriem - neviens cita vietā neko nevar atrisināt. Tas, ka varmākas savas problēmas noveļ uz upuriem un upuri noveļ savas problēmas varmākām - tas arī rada to it kā neatrisināmo kāzusu, jo, tik tiešām, neviens cits paša iekšējos dēmonus nevar nozūmēt, kā vien pats, jo pašā jau tie dēmoni un it kā neatrisināmās pretrunas mīt. Viss ir vienkāršāk par vienkāršu - atbildi par savu dzīvi, savu rīcību un tās sekām pats, un visas nejēdzības sāk risināties kā uz burvju mājienu.
.
Un gan šī, gan citas šāda tipa kampaņas or smth IR vērtīgas. Tas tiesa, ka savu viedokli tik viegli negroza ne upuri, ne varmākas, turklāt tas arī nav ne iespējams, ne vajadzīgs - katrs no šīs kampaņas (un jebkā cita šai pasaulē) ņem tikai to, ko šobrīd te un tagad emocionāli, informatīvi vai jebkā citādi ir gatavs ņemt pretī. Un vairāk arī nav vajadzības, jo tad tā būs vardarbība pret sevi un pasauli sev apkārt.
22.10.2017 18:00 |
 
Reitings 567
Reģ: 19.09.2017
Pilnīgi noteikti NĒ.

Jautajums par upuri atrisinajas pats no sevis, upurejot demagogi, ieguveji bus visi, visvairak jau maniaks :)
22.10.2017 18:10 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Piedāvājumu turpināt karjeru caur gultu vai neturpināt vispār es neuzskatu par izvēli, tā ir piespiešana, varas ļaunprātīga izmantošana, tādai rīcībai nav jābūt pieļaujamai un attaisnojamai, tai ir jābūt sodāmai. Upurim ir izvēle atteikties, bet arī šajā gadījumā viņš būs cietis uz mūžu.
22.10.2017 19:43 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Piedāvājumu turpināt karjeru caur gultu vai neturpināt vispār es neuzskatu par izvēli, tā ir piespiešana, varas ļaunprātīga izmantošana, tādai rīcībai nav jābūt pieļaujamai un attaisnojamai, tai ir jābūt sodāmai. Upurim ir izvēle atteikties, bet arī šajā gadījumā viņš būs cietis uz mūžu.

Protams, ka tads ultimats nav pareizs, bet, ja jaizvelas starp karjeru caur gultu vai dzivi bez karjeras, tad katra var veikt savu izveli un, ja sieviete negrib pardoties, vinai ir tada izvele - nepardoties. Cik lasiju par to rezisoru, tad nebija gluzi ta, ka vins varoja vinas, bet gan izteica piedavajumus, no kuriem pasas sievietes neatteicas (atceros, ka lasiju, ka vienai piedavaja iet uz numurinu un vina bija iedomajusies, ka tur notiks biznesa parrunas, kas pats par sevi ir diezgan naivi, bet nu labi - ne visiem dots prats, bet, kad nonaca numurina un saprata, ka nebus biznesa parrunas, ari negaja prom, bet sedeja un skatijas/pildija, ko vecis liek, lol). Turklat esmu drosa, ka nejau pilnigi visas sievietes saja joma dabujusas lomas filmas caur gultu. Man ari skiet visai amizanti, ka, cik nu es esmu lasijusi (ja kludos, atvainojos), nav nevienas sievietes, vismaz par ko raksta prese, kas butu atzinusies par so un notikums noticis tuvako apm 2 gadu laika, bet ne, visas runa par notikumiem, kas notikusi pirms 20 gadiem un kad paslaik nauda sapelnita. Ja godigi sava zina tas tiesam izskatas pec kampanas pret konkreto vienu virieti, jo neviens cits virietis netiek nosaukts. Bjorka atzinas, ka vinu izmantoja, bet kas izmantoja - nepateica, vien lika nojaust bez vardu pieminesanas. Kapec?
23.10.2017 01:21 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
PS. Bjorku neizmantoja tas Veinsteins.
23.10.2017 01:21 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Domājams, tāpēc ka sievietes ir iebiedētas (mazāk iespējas no konkrētā cilvēka, lai gan noteikti tur arī bija kaut kas)un arī neko mainīt nevar, sodīt. Ja pateiktu, tāpat, kā tas notiek par šo konkrēto, tad sākas no "tupās" (ieliksim pēdiņās) sabiedrības daļas teksti - viņš jau tikai piedāvāja, maita tāda, varēji atteikties, diez vai izvaroja, nu vai tad tas vispār bija viņš, diez vai šis un diez vai tas.
23.10.2017 07:06 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Un es domāju, ka ar to arī var būt līdzīgi kā ar šķiršanos, pēc laika, kad tas neapdraud emocionālo būtību, vieglāk runāt. Citādi atnāk tāda tūja un pasaka, ka visu pārspīlē, gan jau ir "pusprostitūta" vienmēr bijusi, ja jau viņai kas tāds vispār ticis piedāvāts vai aizvesta kaut kur, jo man jau nu tā nav gadījies.
23.10.2017 07:26 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
gan jau ir "pusprostitūta" vienmēr bijusi, ja jau viņai kas tāds vispār ticis piedāvāts vai aizvesta kaut kur, jo man jau nu tā nav gadījies.
Šis labs :D :D Raksturo daļu komentāru :D :D
23.10.2017 21:16 |
 
Reitings 289
Reģ: 14.08.2017
Bāc, nu protams, nerunājot par sevi, bet apspriežot šo tēmu "augstos plauktos" var turpināt bezgalīgi8-)
Mēnesnīca, kā jau minēju, mans komentārs bija jāuztver ar humoru:
Un kad tev pretī būs tāds pats narkomāns, kurš pateiks,ka viņam vienalga, jo pašu apsēdušas visas kaites, tad gan nebūsi tik lustīga vairs.

Visdrīzāk viņš man nepienāktu pat 5m attālumā - tā nav izrādīšanās, bet 30+ gadu pieredze, ja pienāktu, iespējams viņš būtu tas, kuram būtu nepieciešama palīdzība....
Kāpēc nevaram pašas sev atzīt, ka, ja kādam ļaujam sev darīt pāri, tad tā ir mūsu izvēle? Protams, te nav runa par bērniem, kuri tiek izmantoti, jo viņiem nav iespēju pretoties - varas dominanci neviens nav atcēlis; bet izvaro jau ne tikai fiziski, cik daudzi vecāki saviem bērniem liek piepildīt sevis nepiepildītās cerības - tā nav izvarošana, morāla? Nerunājot par bērnību, pati esmu paļāvusies uz vīrieti un zinājusi, ka viņš manas cerības neattaisnos - tā nav upura loma? Protams, esmu tikusi tam pāri, sapratusi, ka viņš ir tāds kā ir un lai dzīvo un priecājas kā nu māk, bet es vairs negribu tēlot upuri, līdz ar to viņam nāksies to darīt ar citu...
25.10.2017 23:22 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits