#MeToo jeb #EsArī

 
Reitings 772
Reģ: 23.08.2016
Brīnos, ka šī tēma sieviešu foruma vēl nav apspriesta! Kāds ir jūsu viedoklis vai pieredze par šo tēmu, kas pacēlusies sabiedrībā (ne tikai saistībā ar holivudas skandālu)?
19.10.2017 14:15 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Piedod, bet Tev taču patiešām trūkst uzmanības, ja šīs tev liek justies kā īpaši un novērtēti. Palūdz lai vīrs tevi biežāk apčamda un ik pa stundai atgādina cik tu seksīga, varbūt nebūs vajadzības šādu uzmanību saņemt no svešiem vīriešiem, un uzskatīt to par pārāko komplimentu savai sievišķībai.

es nesaku , ka es kūstu aiz laimes . Es to uztveru par "nothing special" un pasmejos klusībā . Turklāt rakstīju , ka arī man tāda uzvedība nešķiet prima , bet gan tas tikai liecina par to , ka vīrietis nav audzināts , nav manieru . Bet neko vairāk par to nedomāju , nedz to , ka tas ir baigais aizvainojums , nedz arī , ka tagad diena izdevusies , ka kāds man pieskārās :-D nē tak .
20.10.2017 17:09 |
 
Reitings 760
Reģ: 26.07.2017
macaw, es vienkārši Tavus komentārus nelasu, jo raksti kā KB-9 sieviešu versija.
20.10.2017 17:10 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Ja jūs redzat bezpajumtnieku trūcīgās drēbēs, tad jūs momentāli nesasprotat, ka viņš ir bomzis? Noteikti, saprotat, ka ir. Tāpat ar trūcīgi ģērbtām meitenēm.

Godīgi, nē, jo situācijas var būt visādas. Tāpat es nemetos virsū trūcīgi ģērbtiem vīriešiem, jo smadzenes laikam sieviešu ''sugai'' tad ir attīstītākas sanāk, tā ir jāsecina vai kas? Un kas tad ar normāli ģērbtām meitenēm? Tām pēc acīm pasaka, ka viņām vajag uzd*irst kaut ko tādu? Vai matu krāsas, garuma, ja pieaudzēti vai krāsoti, tad jau caca un lelle, kura grib sajust glumos pirkstus uz sevis? Un vai tiešām mēs sev apkārt redzam kopiju kopijas no IG meitenēm darbā, mājās, uz ielas, ciemos, veikalā, transportā utt.?
20.10.2017 17:12 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Breivik, cik labi, ka pateici, jo tas iepriekš nebija nemaz veltīts tev. :D
20.10.2017 17:13 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
krissycat liksim bērnus un pusaudžus mierā , tas jau aiziet oftopikā .

macaw
bet tāda ir daba ! Vīrietis no izseniem laikiem bijis iekarotājs , mednieks , sieviete - vājais dzimums , kuru iekaro . Kāpēc feministes tā grib pārsvītrot pāri dabai , tam , kas ir , bija un būs dabisks ?
Tas ir dabiski , ka vīrietis tīko pēc sievietēm un pirmais izrāda uzmanību .
Ko tad jums neliekas normāli , ka sieviete bildina vīrieti ? Visur te ir pretrunas .
20.10.2017 17:15 |
 
Reitings 760
Reģ: 26.07.2017
Breivik,
Kā jau te iepriekš minēja - ir neverbālā komunikācija, kuras laikā cilvēks jūt otra (ne)ieinteresētību.
macaw,
Te jau runa pat nav par neverbālo komunikāciju.
Pārpratu. :D
20.10.2017 17:18 |
 
Reitings 2152
Reģ: 08.05.2014
Vīrietis no izseniem laikiem bijis iekarotājs , mednieks , sieviete - vājais dzimums , kuru iekaro

Mani iekaro ar saistošām sarunām, pārdomātiem randiņiem, ziediem un rūpēm, nevis ar pliķi pa dirsu. Bet sievietes jau ir dažādas :D
20.10.2017 17:20 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Breivik, es izteicu domu, bez tevis citēšanas, kas tālāk nebija vispār par to tikai, tā kā varēji patiešām nelasīt, ne izlikties, ka nelasīji, bet ierakstīt savu ''gudro'' domu. ;)
liksim bērnus un pusaudžus mierā , tas jau aiziet oftopikā .

Tas nav offtopic, jo ir kampaņas daļa.
Tad sanāk, dabiski, ka vīriešiem smadzenes nedod spēju saprast, kur beidzas viņš pats, nedod spēju iemācīties normas, robežas, vērtības, cilvēka brīvību, izvēles utt. Iekarošana nav fiziskā veidā, nē, tā ir vardarbība.
20.10.2017 17:20 |
 
Reitings 760
Reģ: 26.07.2017
macaw, es tik tiešām Tavus komentārus vairs nelasu, bet neesmu Tevi nobloķējusi, tāpēc tas nenozīmē, ka kaut kas neiekrīt acīs. Nezinu, par kādu ''gudro'' domu Tu runā. Beidz sevi apkaunot.
20.10.2017 17:25 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Diversija neesmu vainīga , ka tu izlasi tikai kaut ko vienu un no tā izzīd kaut ko citu , ignorējot to , ko rakstīju par tādu uzvedību un to , kā es to uztveru ;)
macaw varbūt tad sākumā vienosimies par terminiem un saturu , vai par vardarbību tu uztver arī izteikumu "cik tu seksīga , cik tev skaistas kājas "?
.
Manā skatījumā vardarbība ir izvarošana , grābstīšanās pret pašas gribu , kad pateikts "nē", sišana . Ja ir pieskāriens 1x dibenam , neprasot tev , tad tā nav vis vardarbība , bet nekaunīga uzdrošināšanās . Tā vēl nav vardarbība un salīdznāt to ar izvarošanām vai uzmākšanos ar grabstīšanos pa krūtīm un līšanu biksītēs , ir pārspīlēti .
20.10.2017 17:27 |
 
Reitings 197
Reģ: 29.10.2016
tieši tā, bērni un pusaudž ir kampaņas daļa, lai viņi redz un saprot, ka normāli, ka skolotājs uzliek roku uz kājas un ķiķina.
Vīrietis no izseniem laikiem bijis iekarotājs , mednieks , sieviete - vājais dzimums , kuru iekaro .

šobrīd šie stereotipi tiek lauzti un pastāv kultūra, ne tikai dabiskais dzinulis. nevajag dzīvot mamutu laikā, izsenis sieviete ir vīrieša īpašums, izsenis sievietes dzemdēja laukā un turpat arī nomira, bet esmu droša, ka dzemdībās gan izvēlētos slimnīcu vai vismaz pieredzējuša speciālista klātbūtni, nevis teiktu, ai, tak kopš aizlaikiem sievietes dzemdē, kur pagadās, laidīšu ārā tepat. cilvēce attīstās un mainās, ja gribi dzīvot vēsturē, škic prom no interneta, jo tas piederas tikai mūsdienu cilvēkiem.
20.10.2017 17:27 |
 
Reitings 197
Reģ: 29.10.2016
* ka nav normāli
20.10.2017 17:29 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Kas ir sev tīkamas drēbes? Man patīk staigāt garā paltrakā, tas man ir tīkami. Teicieni par to, ka sieviete ģērbjas sev nevis citiem ir tīrākās muļķības, vajag palasīt psiholoģiju.

Prieks par Tevi un Tavu paltraku, bet gaumes mēdz būt dažādas;-) Man ļoti patīk skaisti audumi, piegriezumi un košas krāsas, bet tam nav nekāda sakara ar vīriešu kārdināšanu. Pat ja es uzvelku svārkus un augstpapēdenes, es to daru, jo man patīk, kā izskatās, nevis gaidu uzsvilpienus no vīriešiem.
Ja jau pievēršamies pētījumiem par ģērbšanos, tad sievietes pucējas viena otrai, nevis vīriešu dēļ.
Un šī replika :
Vai šai sievietei pa visām vīlēm nespiežas ārā, ka viņa vēlas locekli sevī?
ir visai pretīga, Tu neko nezini ne par to sievieti, ne viņas motīviem.
Patiesībā, ļoti informatīva diskusija - var redzēt, kuras cosmo lietotājas būtu grābstekļi un potenciālie varotāji, ja būtu piedzimušas kā vīrieši:-D
20.10.2017 17:30 |
 
Reitings 760
Reģ: 26.07.2017
Labi, tad izstāsti, kādi, tavuprāt, ir viņas iespējamie motīvi, man ir ļoti interesanti. :)
var redzēt, kuras cosmo lietotājas būtu grābstekļi un potenciālie varotāji, ja būtu piedzimušas kā vīrieši
Tavs komentārs ir pilnīgi bezjēdzīgs, neapspriežams.
20.10.2017 17:37 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Breivik, domāju, ka jācenšas atdarināt tevi.
elzaelza, es nerakstīju par vienu vārdu ''seksīgā'' izbļaušanu uz ielas.
20.10.2017 17:38 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
tieši tā, bērni un pusaudž ir kampaņas daļa, lai viņi redz un saprot, ka normāli, ka skolotājs uzliek roku uz kājas un ķiķina.

Cilvēki stāsta arī par bērnībā/jaunībā pieredzēto, tas viss ietilpst šajā tēmā un liek pievērst uzmanību tikpat neaizsargātai daļai cilvēku, tāpēc atbalstīju tevis pausto domu. :)
ir visai pretīga, Tu neko nezini ne par to sievieti, ne viņas motīviem.
Patiesībā, ļoti informatīva diskusija - var redzēt, kuras cosmo lietotājas būtu grābstekļi un potenciālie varotāji, ja būtu piedzimušas kā vīrieši

:D
20.10.2017 17:41 |
 
Reitings 760
Reģ: 26.07.2017
Ja jau pievēršamies pētījumiem par ģērbšanos, tad sievietes pucējas viena otrai, nevis vīriešu dēļ.
Pamats visam ir pucēties tēviņu dēļ, un Tevis minētais iemesls, starpcitu, ir atsauce uz šo, jo starp mātītēm ir sāncensības gars. Otrais iemesls ir sabiedrības smadzeņu skaļošana.
20.10.2017 17:44 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
Nu es pēc visiem ģērbšanās standartiem esmu mūķene, bet tas nenozīmē, ka par mazāk/ brīvāk ģērbtu sievieti domāšu, ka viņa to dara, lai kāds vecis viņu tagad paņemtu priekšā. Tā ir viņas brīva izvēle, dvēseles stāvoklis vai mākslinieciskā izpausme tā ģērbties.
Jēzus, cik dažas ir samaitātas savā domāšanā.
20.10.2017 17:50 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Pamats visam ir pucēties tēviņu dēļ, un Tevis minētais iemesls, starpcitu, ir atsauce uz šo, jo starp mātītēm ir sāncensības gars. Otrais iemesls ir sabiedrības smadzeņu skaļošana.

Gan jau tik īsu jautājumu spēj sagremot - kā tu to pamato, ja tā visiem/visām ir un viss?
20.10.2017 17:50 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Labi, tad izstāsti, kādi, tavuprāt, ir viņas iespējamie motīvi, man ir ļoti interesanti.

Hm, vai pavisam banāls iemesls, "re, cik foršu un dārgu kleitu nopirku" nebūtu viens no variantiem?:-) Es saprotu, ka cilvēkiem ļoti patīk visu primitivizēt, bet reizēm kleita ir tikai kleita, sarkanas lūpas ir tikai sarkanas lūpas un banāns - tikai banāns.
Pamats visam ir pucēties tēviņu dēļ

Jo neeksistē sieviete, kuras galvenais dzīves mērķis un eksistences jēga nebūtu tēviņš, amen to that!!!
20.10.2017 17:58 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits