#MeToo jeb #EsArī

 
Reitings 772
Reģ: 23.08.2016
Brīnos, ka šī tēma sieviešu foruma vēl nav apspriesta! Kāds ir jūsu viedoklis vai pieredze par šo tēmu, kas pacēlusies sabiedrībā (ne tikai saistībā ar holivudas skandālu)?
19.10.2017 14:15 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Elzaelza, Tev kaut kādi kompleksi, ka esi tik ļoti naidīga pret meitenēm, kuras parāda savu augumu?

Hirrema es to uztveru par pretrunu un divkosību attiecībā pret "nevēlēšanos saņemt seksuāla rakstura piedāvājumus un komentārus" . Ja jau saknē sevi piedāvā kā baigo seksa dīvu ar tiiik krutu augumu , piedavā savu ķermeni visu apskatei , tad man neliekas , ka tādām būtu jāprotestē pret to , ka kāds tēviņš nogrābstās vai izsaka kaut ko .
20.10.2017 16:46 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Omg, kurā, es atvainojos, dir*ā, elzaelza, tu izrāvi, ka es atdarinu Kardasianu ģērbšanās stilā? :-D Jo es nevelku platas drēbes, bet uzauguma,jo man piestāv? :-D tev varbūt tad ir skaudība, ka kāda izskatas pievilcīgi pieguļošā krekliņā vai skinny jeans. Un gribētu, lai visas nēsā oversize :-D
20.10.2017 16:47 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
Ja jau saknē sevi piedāvā kā baigo seksa dīvu ar tiiik krutu augumu , piedavā savu ķermeni visu apskatei , tad man neliekas , ka tādām būtu jāprotestē pret to , ka kāds tēviņš nogrābstās vai izsaka kaut ko .
Tu taču neesi īsti riktīga! (t)
20.10.2017 16:50 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Vai man samazināt krūtis, jo citādi es provocēju, lai man iekniebj pupā, jo redz citiem patīk :-D Tad jau uz pludamali vispār nevar iet. Visām tak peldkostīmi un visas provocē uz gramstīšanos . Tāds sviests. Ja pat es sekoju kādai skaistulei IG, tad bez īpašām emocijām, patīk bildītes un viss. Ne visas uzreiz kopē un tā iet uz ielas. Nejauc ig ar dzīvi.
20.10.2017 16:52 |
 
Reitings 197
Reģ: 29.10.2016
piedavā savu ķermeni visu apskatei , tad man neliekas , ka tādām būtu jāprotestē pret to , ka kāds tēviņš nogrābstās vai izsaka kaut ko .

analoģija - meitenes, ja trenējaties boksā un par to informējat fb vai instagram, tad, lūdzu, nebrīnieties, ja uz ielas un darbā jūs visi piekauj, jo jūs taču pašas izaicināt. un visi uz ielas vīrieši zina, ka jūs instragam liekat tādas bildes, VISI!!!
20.10.2017 16:55 |
 
Reitings 2152
Reģ: 08.05.2014
Elza, tiešām - ja Tevi kāds sasitīs uz ielas, tad Dieva dēļ nečīksti nevienam par to... jo pati taču uzprasies.
20.10.2017 16:56 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
jesus , drama queens (t) Par Kardašjanu tas vispār kā piemērs . Un kur tad bildējas visas tās Insta čikas , ja ne uz ielas vai publiskās vietās ?
tveriet dzīvi mierīgāk , nevis katru sīkumu uztverat par baigo sexual harassment . (t)
skaidrs , ka izvarošanām un uzmākšanās , ja ir pateikts "nē" nav attaisnojuma , bet taisīt baigās scēnas tādēļ , ka kāds izteica "cik tu seksīga" vai kāpjot no busa pieskārās dibenam , ir jau overrated .
Gribat piekrītat , gribat nē , bet tas mans viedoklis . ;-)
20.10.2017 16:56 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Diversija kāds vispār tam sakars ?! Es ko , teicu , ka izvarot vai sist ir normāli ?! Sākās (t)(t)(t)
20.10.2017 16:57 |
 
Reitings 760
Reģ: 26.07.2017
Tām, kas kūst no pliķa pa dibenu, noteikti pat neienāk prātā, ka ir sievietes, kuras ģērbj mugurā sev tīkamas drēbes, nedomājot par vīriešu kārdināšanu.
Kas ir sev tīkamas drēbes? Man patīk staigāt garā paltrakā, tas man ir tīkami. Teicieni par to, ka sieviete ģērbjas sev nevis citiem ir tīrākās muļķības, vajag palasīt psiholoģiju.


Vai šai sievietei pa visām vīlēm nespiežas ārā, ka viņa vēlas locekli sevī? Protams, ka ir arī daļa sieviešu, kas ar to apzināti manipulē. Tā teikt, apģērbjas piedauzīgi un tēlo nepieejamās.

Nu bet es varu savu pakaļu rādīt, cik man vien ienāk prātā, un tā ir mana izvēle un tas ir ok. ikvienam ir iespēja atsekot un neskatīties. kad kādam ienāk prātā, ka ir ok aiztikt manas krūtis, jo man ir liels izgriezums, tas nav ok, jo drēbes un stils nekādi neakceptē tādu uzvedību.
var staigāt ar īsiem svārkiem, atsegtu izgriezumu, tas nevienam nedod tiesības kādu citu aiztikt. nu tas nav normāli, ka kāds uzskata, ka uzreiz tad drīkst. ja vīrietim no manām atsegtajām kājām ir gribulis, viņš var aizrīties ar savu gribuli, tā nav mana problēma. atvaino, bet neesam dzīvnieki, mums nevar tā uzklupt. ja dzīvnieks uzklūp, viņu soda, pat eitanizē, bet vīrietim redz gribās un viņš var, un te kāda tāda vaino meitenes.
Jā, protams, vari ģērbties kā palaistuve, bet Tu saproti, ka tad pret Tevi tā arī izturēsies. Ir action un ir reaction.
Es neesmu upuru nīdēja, bet šādos brīžos var lieliski redzēt, kāda ir problēmas īstā seja - daļa pat pufaikās tiek izvarotas, bet daļa par spīti ģērbjas izaicinoši, bet aizmirst uz pieres uzrakstīt, ka viņām pieskarties nedrīkst. Kā jau te iepriekš minēja - ir neverbālā komunikācija, kuras laikā cilvēks jūt otra (ne)ieinteresētību. Ja apģērbies kā palaistuve, tad tēviņa smadzenes nobrūk. Es nevēlos likt visas vienā maisā sakot, ka ir vainīgas situācijā, bet manuprāt, problēma netiek risināta, bet tikai apārstēta. It jādomā, kāpēc vīrieši šādi izrīkojas pret mums un kā to mainīt, nevis jāspītējas.
20.10.2017 16:58 |
 
Reitings 2152
Reģ: 08.05.2014
Rudenī gāju pa ielu, pieguļošas melnas bikses, zābaki līdz celim un melns mētelis nedaudz zem dibena. Vīrietis uzsauca, ka man smukas kājas, vai nevēlos iepazīties, nāca līdzi, nelika mieru. Arī provocēju? Vai arī viņam supernatural spējas pēc manas sejas nolasīt, kas man instagramā? (skaidrībai - arī instagram nelieku atkailinošas bildes vai bildes ar lūpām bantītē, nesekoju arī nevienai tādai sievietei)
20.10.2017 16:59 |
 
Reitings 2152
Reģ: 08.05.2014
Elza, bišķiņ iesist jau ir normāli, nekas traks :) Ja sit, tad mīl utt...
20.10.2017 17:00 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
vai kāpjot no busa pieskārās dibenam
Piedod, bet Tev taču patiešām trūkst uzmanības, ja šīs tev liek justies kā īpaši un novērtēti. Palūdz lai vīrs tevi biežāk apčamda un ik pa stundai atgādina cik tu seksīga, varbūt nebūs vajadzības šādu uzmanību saņemt no svešiem vīriešiem, un uzskatīt to par pārāko komplimentu savai sievišķībai.
20.10.2017 17:01 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
saproti , ka tas iet roku rokā ar visu mūsdienu seksuālo domāšanu un tiem sociāliem tīkliem ? Viss tas ir saistīts ! Un , jo vairāk visādas Kardašjanas un viņu atdarinātājas propagandēs tādu modi , jo mazāk aktuāla būs tā doma , ka visas jau nav tādas .
Atveriet tagad visas savus Instagramus un pārskatiet , vai tiešām jūs nesekojat nevienai tādai cacai ar atšautu pakaļu un savas figūras acīmredzamu izcelšanu gan atkailinātā , gan pusapģērbtā veidā ? Ja esat tik ļoti pret , tad atsekojat ! Lūdzu , taisīsim tad jaunu kustību "#antiinstagirls" , parādīsim , ka ne visas ir lētas un vēlas seksuāla rakstura uzmanību un piezīmes .

Ok, ja bez emocijām un tā sakarīgi pārtulkojot, es saprotu domu, ka jaunatnei citas vērtības, te arī mazās jūsmo par dīvaini ģērbtām IG modelēm, bet tas ir IG! Tālāk, ja šāds kults ir, es to neturpinu, es nestaigāju tāda, tad kāpēc man ir jācieš? Jo kādas saliek IG plikākas bildes, tāpēc mani uz ielas var apgrābstīt? Saprotu, ka gan jaunie puiši, gan meitenes greizi skatās uz modi, to, kas ir publiskots virtuālā vidē, tic visam, bet šeit mēs taču esam daudz maz pieauguši cilvēki - šajā diskusijā. Dzīvē uz ielas tiešām jums garām staigā tik daudz tādu trūcīgi ģērbtu, kurām IG ir peļņas avots, reklamēšana? Tas, ka IG tagad ir tik populārs un daļa, uzsveru, kāda daļa seko, liek, taisa tādas bildes, nevienam nedod tiesības pret mani izturēties tā, kā jau tas šeit tika apspriests. Pat ja es piesekotu un laikotu kādas bildes, vienalga kādu iemeslu dēļ - atmosfēras, kvalitātes, stila, krāsu, bizdinga vai vēl kā dēļ. Absolūti nevienam! Un vēl pateikt, ka biju pelnījusi un ka nekas jau nav, tā var darīt, neizliecies, ka nebija patīkami saņemt šādu ''komplimentu''. Tad es varu apgrābstīt olas večiem un tad teikt, ka daudz jau IG bildes bez krekliem un ar izspiedušiem orgāniem bokseršortos, ko var vispār pacelt šādu tēmu, tas taču tā kulturāli. Tas nav normāli.
Man gan gribētos izlasīt vairāk Alexxa domas, ne tik īsā rindkopā.
20.10.2017 17:01 |
 
Reitings 197
Reģ: 29.10.2016
elzaelza, vai Jums šķistu normāli, ka Jūsu 12 gadus vecajai meitai (teorētiski, protams) grābstās autobusā 40 gadīgs vīrietis gar pakaļu un ja viņa nesaka nē, tad tas ir ok? Jo arī par to ir šī lieta, ne tikai pieaugušām sievietēm.
20.10.2017 17:02 |
 
Reitings 2152
Reģ: 08.05.2014
Ja jau vīrieši ir tādi mežoņi, kurus trigero sieviete pieguļošā apģērbā un viņam zūd visa spriestspēja un paškontrole, varbūt vajag izolēt vīriešus no apkārtējās sabiedrības? Šausmas, goda vārds :D
20.10.2017 17:03 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Rudenī gāju pa ielu, pieguļošas melnas bikses, zābaki līdz celim un melns mētelis nedaudz zem dibena. Vīrietis uzsauca, ka man smukas kājas, vai nevēlos iepazīties, nāca līdzi, nelika mieru.

Kas šeit ir tik dramatiski slikts ?! :-O Tagad vīrietis nevar izteikt komplimentu par tavām kājām ? Ko nozīmē "nāca līdzi , nelika mieru "? Un tad , ka pagāja pusi ielas aiz tevis bārstot komplientus ,kas tur tāds ? Viņš ko , sāka grābstīties vai vilkt tevi uz kādu vārtrūmi ?
.
lūk šāda situācija man šķiet tipiski pārspīlēta reakcija .
20.10.2017 17:04 |
 
Reitings 760
Reģ: 26.07.2017
Ja jūs redzat bezpajumtnieku trūcīgās drēbēs, tad jūs momentāli nesasprotat, ka viņš ir bomzis? Noteikti, saprotat, ka ir. Tāpat ar trūcīgi ģērbtām meitenēm.
20.10.2017 17:05 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Man šķiet, ka slimam izvarotājam jau nu pofig būs uz upures nē un enerģiju, ja viņš gribēs, izvaros gan satuntulējušos gan atkailinātu meiteni, par spīti visiem nē.
Un es runāju par to, ka ir pārspīlēs, ka sievietēm būtu jāvelk tikai sevis maskējošas platas oversize drēbes, lai neskaitītos pati vainīga. Izprovocēja - tā var pateikt par jebkuro. Ka tik vainot upuri.
Es neko nesaku par komplimentiem uz ielas. Man ik pa laikam kāds pasaka, ka labi izskatos, esmu simpātiska, es pasaku paldies un nestresoju. Es runāju par to nekaunīgo, skaļo un jēlo komentēšanu. Ejot ādas jakā un biezā šallē, esmu saņēmusi skaļas un tizlas piezīmes. Jau 13 gados, kad mugurā bija džinsi un bērnišķgs krekliņs, man apgrābstija dibenu par mani vecāks puisis. Neredzu nekādu provocēšanu no savas puses. Ir vīrieši cūkas un vīrieši, kuri prot izteikties par ārējo izskatu piedienīgā manierē.
20.10.2017 17:07 |
 
Reitings 2152
Reģ: 08.05.2014
Tas bija kā piemērs tam, ka tu kluksti, ka visas ar plikām dirsām vazājas un provocē. Tā nebūt nav. Un man jebkurā gadījumā tas neliekas kompliments, ja tas nāk no random sieviešu makšķernieka uz ielas.
20.10.2017 17:07 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Te jau runa pat nav par neverbālo komunikāciju. Ej pa ielu, tev uzsauc vai kaut ko darīt sāktu, tu taču nepagriezies un neej pretī smaidīdama un pati nesāc skarties klāt, dodot tos signālus. Tāpat ''nē'' un laišanās lapās vienkārši netiek ņemta vērā. Un ko bērns var iesākt? Ne jau tikai mēs pašas. Kāpēc nerunā par to, ka vīrietis mazos šortos, bez krekla defilē pa ielām, jo karsti, neviena neaiztiek? Sievietes kaut kā labāk visas ir audzinātas, labākās ģimenēs aug? Vai šī provokācija netiek nez kāpēc ņemta vērā, jo tas jau vīrietis, mačo, labi, ka tā izrādās?
20.10.2017 17:08 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits