Meitene, kurai visi skrien pakaļ.

 
Reitings 83
Reģ: 31.12.2015
Sveikas, meitenes/sievietes.
Pēdējā laikā ir viena liela problēma - mana klase ir sadalījusies 2 daļās - puiši un meitenes, kuras skrien pakaļ citai klases meitenēm. Sīkāk stāstot, mums klasē ir viena meitene, kurai visas pārējās klases meitenes skrien pakaļ. T.i, kad viņa iet pīpēt, tad obligāti visām ir jāiet viņai līdzi, ja nē, tad tevi sāk nodirst, visas pārējās sanaido pret tevi, tas ir tā - nedari, ko lieku, tad izdzīvo visus atlikušos skolas gadus heitā. Viss sākās ar to, ka man bija labākā draudzene. Tā meitene (turpmāk K) viņu atņēma, gāja ārā katru dienu, visur kopā iet, utt. Paliku bez labākās draudzenes. Tad K atņem vēl pārējās draudzenes. Visas viņai tagad klausa. Pašlaik starpbrīžos, stundās sēžu viena. Ar mani viss ir kārtībā, ģērbjos pietiekami labi, raksurs ir labs, esmu gudra, bet pēc viņu domām esmu citāda, jo neskrienu pakaļ K. Starpbrīžos dzirdu, kā visas meitenes smejas par manām bildēm, kuras lieku IG. Un viss tāpēc, ka K atrada ko smieklīgu. Bērnības draudzene arī tagad smejas. Kā jau teicu, esmu palikusi viena. Es pat nezinu ko iesākt, jo esmu klasē pa vidu...
18.10.2017 15:50 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits