Šoferīši Rīgā

 
Reitings 1001
Reģ: 14.11.2011
Biju darīšanās aizbraukusi uz galvas pilsētu,braucu pa bruģi,taka tur bija nelīdzens,braucu lēnām jo man mašīna zema un bampers ar šad tad ar sanāca ka pieskaras pie zemes ja tur ātrāk uzmin.Brauc garām kaut kāds es ,atvainojos,lohadroms un iedomājies ka uz ceļa ir varonis un tad jataurē ir un nevar normāli bez taurēšanas pabraukt garām!(t) Man mašīna sataisīta,labā kārtībā,ja tādiem muļļām patīk sēdēt servisos ar saviem lūžņiem,tak skrien garām,lūdzu,ko vēl var taurēt un uzvesties ka visvarenais uz ceļa,es nesaprotu šos “īpaši gudros”šoferus!(e)
Ir liels prieks ka ir arī pieklājīgi šoferi,palaiž un tā,tas priecē!(l)
18.10.2017 01:57 |
 
Reitings 531
Reģ: 09.02.2017
Te vispār runa bija pa bruģi braucot, iekļavēji plūsmā. Vēl pateikšu priekšā,ka bruģis rudenī ar lapām un slapjš ir bīstams :)
18.10.2017 22:21 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Pietrūkst šajā diskusijā Rīdziniece,kura ienāktu plosīties par to,ka Rīgā bruģis nav!

Viņa tagad staigā pa Rīgu un pārbauda, vai visās nosauktajās vietās bruģis tiešām ir :-D
18.10.2017 22:21 |
 
Reitings 1368
Reģ: 04.02.2016
Man vīrietim rudenī braucot pa Vienības gatves bruģi nesasniedzot pat 50km/h sanesa auto kā pa ledu, labi ka nebija pretīmraucošie, es labāk neteiktu to ka jābrauc ātri jo lūk kādam citam tā vajag pa bruģi, bruģis lauž jebkuru auto, un īpaši mitros laika apstākļos tas ir bīstams. Bija arī sižets zebrā par šo pašu situāciju.
Rīgā ļoti daudzi brauc stresaini, un tas nozīmē ka viņi pilnībā nerespektē citus ceļu satiksmes dalībniekus, ja tu steidzies tad tā ir tikai paša problēma, slikta laika plānošana, agresīva braukšana. Bieži redzu runājot pa telefonu pat veicot manevrus, tas nav pieņemami.
18.10.2017 22:33 |
 
Reitings 2244
Reģ: 31.05.2017
Ko dos ja atcerēsies, kā ielu sauc ja var nezināt, ka tāda ir un kur tāda iela atrodas? Ei tiešām, Rīdziniece varam, saslēgt metodes, teiktu kur ir, Tu teiktu kā saucas! :-D
18.10.2017 22:36 |
 
Reitings 2152
Reģ: 08.05.2014
Agrāk dzīvoju tādā vietā, ka sanāca katru dienu braukt pa Vienības gatvi uz darbu. Ne vasarā, ne rudenī, ne ziemā ne reizi nesanesa mašīnu, braucot pa bruģi. Bet nu - labas riepas ir the way to go, nav tā lieta, uz ko knapināties.
Šī tēma kopumā bezjēdzīga - bremzes turpinās bremzēt, nebremzes turpinās nebremzēt, tizleņi turpinās tizloties, telefona bakstītāji turpinās bakstīt utt. Katram savs stils un tur neko mainīt. Var tikai neauglīgi pakasīties.
18.10.2017 22:44 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Man vīrietim rudenī braucot pa Vienības gatves bruģi nesasniedzot pat 50km/h sanesa auto kā pa ledu

Plikas riepas. :-D
18.10.2017 22:44 |
 
Reitings 2152
Reģ: 08.05.2014
Daenerys, Tu neko nesaproti... bruģis un agresīvie (lasīt - brauc 50km/h un +) vainīgi. Pie visa. Riepas labas, kamēr drātis ārā nelien, un arī tad vēl nedaudz var pabraukt :D
18.10.2017 22:47 |
 
Reitings 2244
Reģ: 31.05.2017
Viņa tagad staigā pa Rīgu un pārbauda, vai visās nosauktajās vietās bruģis tiešām ir

Aaa skaidrs Viņa domāja, ka runa ne pa parastu s*** :-D bruģi, laikam pa granīta veco, kas vietām apmainīts pret jauno s*** bruģi :-D.
18.10.2017 23:07 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Diversija, loģiski, es esmu tikai caca, kas sēž blakus un aiz bailēmno ātruma 55km/h+ tecina pamperī. :-D
*
Ir skaidrs, ka par meistariem nepiedzimst, par meistariem kļūst, visi mēs jutāmies nedroši pirmoreiz uz ceļa, tāpēc lūdzu ņemiet vērā vismaz autoskolā mācīto - turēties pēc iespējas tuvāk ceļa labajai malai, pa apli braukt pa tālāko joslu, ja vien nebrauc ārā pirmajā izejā, ja auto tehniskais stāvoklis neļauj braukt ātrāk, ieslēdz avārijas gaismas. Tas var notikt arī ar jauniem auto un pēkšņi. Izvēlies riepas ar laikapstākļiem atbilstošu protektoru.
18.10.2017 23:09 |
 
Reitings 2244
Reģ: 31.05.2017
tāpēc lūdzu ņemiet vērā vismaz autoskolā mācīto - turēties pēc iespējas tuvāk ceļa labajai malai
18.10.2017 23:33 |
 
Reitings 2244
Reģ: 31.05.2017
Ups...
Patrupinot, labajā pusē parasti ir palēna plūsma, skolā iesaka palikt un mocīties tajā?, ja var pa vienam pa diviem pa trim utt iet tālāk vai arī tīri pa kreiso braukt kur joslas atļauj un plūsmā vispār nelīst ejot garām! arī ja tas ir plus 20,30,40,50 virs atļautā! ?
18.10.2017 23:41 |
 
Reitings 2244
Reģ: 31.05.2017
Un kā bija apdzīšanas manevrus veicot, braucot piem uz 100, ejot garām tikuntā var tikt pāŗkāpts ātrums uz apdzīšanas brīdi maz un ne maz ne tik maz, ja tās nav tikai dažas mašīnas, ja garām rindai, jāpameklē kā tur ir...
18.10.2017 23:50 |
 
Reitings 531
Reģ: 09.02.2017
Man reiz policija sodīja apdzenot,jo pārkāpu nedaudz 112km/h bij fiksēts tieši blakus apdzenamajam. Es saku,jūs tak redzējāt,ka dzenu,atbilde bij nav ko dzīt:-D
19.10.2017 07:41 |
 
10 gadi
Reitings 370
Reģ: 21.01.2013
Vispār jau bruģis pēc savas būtības ir slidenāks nekā asfalts. Un daudz ir stāstīts, ka lietus laikā, sabirušas lapas, tas ir īpaši slidens. To man ir arī mācījis arī instruktors. Jābrauc ir atbilstoši laika apstākļiem. Tas ka jums neslīd uz slapja bruģa ir ļoti labi, bet tas nenozīmē, ka citiem neslīd un, tas nenozīmē, ka riepas plikas. Ziemā ar labām riepām uz melnā ledus var saslīdēt arī pie 30 km/h.
Godīgi šoferiem daudziem trūkst tolerence un sapratne pret tiem, kas tikko nolikuši eksāmenu. Būsim taču saprotoši nu ir taču starpība vai cilvēks brauc 5 gadus, vai tikko. Ir tāču reakcijas laiks savādāks. Ko dod tā jūsu pīpināšana. Ar to pīpināšanu satrauksies cilvēks vēl vairāk un tizlosies vēl ilgāk vai arī izbrauks un izraisīs avāriju , vai tā būs labāk. Tikko biju nolikusi tiesības man arī pīpināja vai es tāpēc braucu ātrāk nē, jo es braucu, tad, kad jutos, kad varēšu izbraukt. Tagad pagājuši gandrīz 2 gadi nu jau vairs nepīpina.
Dažreiz liekas, ka dažiem jāiedzer baldriānu, lai nekaitina tie, kas lēnāk kaut ko izdara.
Atzīšos es arī esmu izlamājusi klusībā pie sevis šoferus, kuri veic neadekvātus manevrus.
19.10.2017 10:30 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Man reiz policija sodīja apdzenot,jo pārkāpu nedaudz 112km/h bij fiksēts tieši blakus apdzenamajam. Es saku,jūs tak redzējāt,ka dzenu,atbilde bij nav ko dzīt

Man ar tāda situācija ir bijusi, bet dzinu veselu cīsu ar mašīnām. tai skaitā arī fūres un ātrums bija daudz lielāks. Tik tajā cīsā bija netraferētie, bet priekšā labi pāredzams un tīrs ceļš. :-D
19.10.2017 10:49 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Saprotu ka uz ceļiem ir pilns ar zaļiem gurķiem un mazjaudīgām mašīnām ( kuras pa bāni velk ātrāk ne kā es ar savu dampi ), bet bu 2x gadi adoptācijas periods manuprāt ir pa daudz. Saprotu cilvēki dažādi, bet 2x gadi...
Nez man nereizi nav pīpināts. Vienmēr skatos un domāju ko dara citi un neuzvedos kā alnis uz ceļa.
Jā ir redzēti dažādi brīnumi uz ceļa, bet es par viņiem nepārdzīvoju. Nav jējas.
Lielākoties cilvēkiem patīk izgriezt priekšā - dažādos veidos.
19.10.2017 11:09 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Mani paķēra tie 2x gadi.
Iedomājieties 2x gadi pārbaudes laiks teiksim Rimi kasierei vai biroja administrādorei. Kamēr iestrādāsies. :D
19.10.2017 11:17 |
 
Reitings 10
Reģ: 14.11.2012
Jā, jā, slīdošais bruģis un koku lapas ir tikai mīts, kuru izplata šoferi, kuri nevar atļauties jaunas riepas. (t) Ceļu satiksmes noteikumi arī acīmredzot ir rakstīti tādiem pašiem idiotiem, kuriem redz katru dienu nav svarīgas tikšanās visās pilsētas malās. Varbūt vispirms derētu iemācīties plānot savu laiku, nevis lamāt tos, kuriem nokļūšana galamērķī par 2 min ātrāk nav nekāds degošais jautājums.
Par fotoradariem – vispār tas ātruma ierobežojums ir domāts satiksmes drošības uzlabošanai, tāpēc teikt, ka droši brauciet ātrāk, jo redz neķer ir diezgan absurdi (protams, par izvietojumu un reālo ietekmi uz satiksmes drošību vēl var gari diskutēt).
19.10.2017 11:36 |
 
Reitings 284
Reģ: 25.07.2012
Noteikti neatbalstu braukšanu lēnāk, nekā CSN paredzēts - ja maksimālais braukšanas ātrums ir 50, 70 vai 90 km/h, tad, ja vien ceļa stāvoklis ļauj, tā arī jābrauc, jo iekļaušanās kopējā plūsmā nebūt nenozīmē, ka jāpārkāpj CSN. Tā teikt, ja visi iebrauc krustojuma vidū, bloķējot satiksmi pa perpendikulāro ceļu braucošajiem, vai arī ja visi nejēdz nogriezties pa kreisi no tramvaja sliedēm, tad tā ir jādara arī man. Taču vēl vairāk tracina bezsmadzeņu vadītāji, kuri vienmēr tik ļoti steidzas, ka brauc virsū gājējiem (un vēl atļaujas uzpīpināt, kā nelietis atļāvies šķērsot gājēju pāreju pie zaļā gaismas signāla, jo steidzīgais vadītājs tak kave gadsimta tikšanos un viņam nav laika gaidīt, kad tūļa gājējs pāries pāri ielai) vai pīpina autovadītājiem par to, ka viņi ievēro CSN un brauc ar maksimālo atļauto braukšanas ātrumu, jo steidzīgajam vadītājam taču braukšana ar 90-100 km/h ir pārāk lēna, jābrauc vismaz uz 110-120 km/h. Ja kāds vienmēr tik ļoti steidzas, lai iemācās plānot savu laiku un izbraukt laicīgi, nevis pēc tam tracināt citus vadītājus ar saviem nervozajiem izgājieniem. Vai arī - ja kādu viss tik ļoti kaitina uz ceļa, ka bez regulāras pīpināšanas nevar iztikt, lai dzer nervu zāles. To, ka saskaņā ar CSN apdzīvotās vietās skaņas signālus izmantot ir aizliegts, laikam vispār nav vērts pat pieminēt.
19.10.2017 11:38 |
 
Reitings 1540
Reģ: 16.09.2014
Pirmos pāris mēnešus pati biju kā lēna, apstulbusi muša saelpojusies sēnes :D
Ar laiku viss nāk. Auto vadīšana ir prasme, kas jātrenē un kas paliek labāka, jo vairāk to pielieto.
Šodien pie stūres braucu labi, un, šķiet, ka nevienam uz ceļa netraucēju (neviens netaurē virsū :D ).
Patīk uz ceļa būt pieklājīgai un ielaist no blakusceļiem autovadītājus, kas netiek iekšā, ja ir sastrēgums, piestāt pirms krustojuma pat, ja vēl ir zaļais un redzu, ka nav vietas otrā pusē, pārkārtoties uz iekšējo joslu aplī, ja mana izbrauktuve ir gandrīz vai pēdējā aplī :) Uzskatu, ka viss sākas sevī. Tas ir, viss, ko es varu darīt, ir pati būt pieklājīga un rādīt piemēru, citus ietekmēt es vairāk nevaru. Ko tā taurēšana palīdz, ja var redzēt, ka cilvēkam jau tā ir bail, un viņš nav pārliecināts par savu braukšanu? Tikai vēl vairāk nobiedēs un izdarīs tā, ka tas jauniņais vai retais šoferis vēl vairāk baidīsies un pieņems vēl neloģiskākus lēmumus uz ceļa.
Pati uztaurēju ar īsu un klusu signālu tad, ja kāds "aizmieg" pie luksofora, kad ieslēdzas zaļais papildsekcijā, lai nogrieztos, tas ir pat diezgan bieži :D
19.10.2017 11:43 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)