SOS! Ko vilkt?

 
Reitings 1066
Reģ: 15.06.2016
Sveiki! Pēdējā laikā nopirku sev jaunus apģērbus un tagad noderētu kāds fīdbeks (nezinu pareizu vārdu latviešu valodā). Lai būtu godīgi, uzreiz pateikšu, ka es šādus jautājumus uzdodu arī citos portālos, un tur arī dod labus padomus, bet vairākumā tur komentē vīrieši. Bet tā kā mans mērķis pirmajam kārtam ir iepatikties pretējām dzimumam, es domāju, ka šā foruma dalībnieku komentāri būtu ļoti vērtīgi. Pie tam man vēl ir daudz jautājumu sakarā ar apģērbiem, un man negribas priekš katram savam jautājumam taisīt atsevišķo tematu. Būtu daudz ērtāk visu rakstīt tieši šeit. Bet pirms es sāku man ir divi tādi kā jautājumi:
1) Vai var vispār uztaisīt tādu tematu? Tas būs tāda, kā mana garderobes dienasgrāmata. Tas taču nav pret noteikumiem? (t)
2) Kā to vislabāk noformēt? Redziet, es nesen mēģināju šeit uztaisīt tematu un ielikt tur daudzas bildes, bet nezinu kāpēc forums visas bildes, izņemot pirmās divas, automātiski izdzēsa.
Tā ka man ir divi varianti: vai nu es aploadēju savas bildes kādā bilžu hostingā (līdzīgi Imagebam’am) vai nu lieku tos kādā mākonī un atstāju pēc tam šeit linku.
Ko jūs domājat?
Lūdzu mani nepārprast: es nemēģinu šādā veidā pašapliecināties vai kaut kā pacelt sev pašapziņu – neprasu lai jūs rakstītu uz cik ballēm es izkātos vai kaut ko tamlīdzīgu. Mani galvenie mērķi ir:
- lai jūs pateiktu kas man piestāv un kas nē
- varbūt ieteiktu kādu apģērbu pie tā, kas man jau ir (teiksim, man ir bikses zaļā krāsā un jūs sākat lai es nopērku sev puloveru tādā un tādā krāsā)
Tas arī viss. Pēdējā pusgadā laikā notērēju jau kādu tūkstoti, ne mazāk, uz apģērbu, bet joprojām nevaru saprast kas man no tā visa piestāv, ko un kādā krāsā ņemt nākotnē un kā viņu savā starpā jaukt un miksēt. Būtu ļoti pateicīgs, ja jūs dotu man kādus padomus.
17.10.2017 20:46 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Tu izskaties krietni labāk šogad! ;-) Bārda ļoti piestāv un tev tā ir gana bieza, bet izskaties vecāks un brutālāks. Rēķinies, ka ne visām jaunkundzēm patiks.. Tas ir gaumes jautājums visā visumā, taču šobrīd bārdas ir modē.
Dūnu jaka (tumši zilā) pēc savas būtības ir sporta stilā, der ikdienai, pastaigām, uz veikalu, izbraucieniem pie dabas, un visam tam, kur nav daudz jādomā par izskatu, jo prioritāte ir ērtums un siltums. (Tev tur divas tādas)
Melnā (arī, laikam, dūnu jaka) ir klasiskāka piegriezuma un derēs nedaudz svarīgākiem un īpašākiem pasākumiem, kur vēlēsies atstāt iespaidu ar savu izskatu.
Kopumā ņemot - virsdrēbēm tavā garderobē nav ne vainas. ;-)
Visi salikumi izskatās labi, pieņemami un pat ļoti labi. Džemperi, ja tas ir plāns var viklt uz plikas miesas. Atsegts kakls, pat paliels izgriezums un redzams vīrieša krūšu apmatojums atsevišķos gadījumos ir pat ļoti sexīgi. Tikai ne jau uz tikšanos ar sadarbības partneri vai uz darbu... Atkarīgs no situācijas, konkrētā apģērba un vēlamā rezultāta.
Zābakiem, manuprāt, nav ne vainas pilsētas dzīvei. Ja tev tādos ir ērti un silti. Šobrīd ir n-tās variācijas ziemas apaviem. Ja finanses atļauj, vari iegādāties vēl vienu pāri nedaudz brīvāka tipa (kaut kas uz Timberland pusi, piemēram).
Puķains krekls atkal? Nu ok. Izskatās normāli, bet tas ir hipsterstils. Pieliec klāt bikšu štrumbantes un tauriņu - būsi riktīgs hipsters.
Obligāti seko tam, lai tavi apavi vienmēr ir tīri, pienācīgi sakopti un spīdīgi. Vīrietim pats svarīgākais izkskatā ir mati un apavi. Par bārdu vēl gribētos piebilst - tas, ka tev ir bārda, nenozīmē, ka nav jāskujas. Vaigus, kur bārdas matiņi vairs nav biezi un daudz ir jāskuj, piedodot formu. Arī pašu bārdu neaizlaid pārāk garu (tas kaut arī ir modē, bet tad sākas problēmas ar ādu un kopšanu). Šāds garums ir ok, bet var par dažiem milimetriem īsāk. ;-)
Par apģerbu vēl pēdējā piebilde - seko, lai tas vienmēr ir sagludināts. Pat maikas, kuras pavelc zem jakām vai džemperiem ir jāgludina pirms uzvilkšanas, ja turi tās salocītas.
25.10.2017 20:19 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Vēl par bārdu - ūsu daļa virs lūpām arī jāapgriež īsāk, lai mutē matiņi nelien. Var reizīti aiziet uz kādu Barber shop, pakonsultējies par bārdas kopšanu un uzturēšanu, paskaties ko un kā tev tur darīs, un tad turpini pats mājās to visu uzturēt.
P.S. Man no visām bildēm vienīgais salikums ne pārāk patika, kur zila kurtka, džinsas + zābaki. Pirmkārt, tas ir ļoooti izteikti krievu stils, kam nebūtu varbūt ne vainas, ja vien tas nebūtu populārs 2000. gados. Šobrīd tas skaitās nemoderni. Ja nēsā izteikti sporta stila kurtku, tad ar sporta apaviem vai pat sporta biksēm. (Soprta tērps nav domāts tikai zālei, bet arī visādām aktivitātēm dabā) Un, lai gan Latvijā pastāv stereotips, ka sporta tērpos staigā tikai urlas un neizglītoti krievi, visur citur ārzemēs sporta apģērbu nēsā ikdienā liels vairums cilvēku, kuru dzīvesveids to atļauj. Līdz ar to, ja vien atļausies vilkt sporta tērpu + kurtku + krosenes savā brīvdienā, kad pa lielam nopietni pasākumi nav paredzēti - tad tas būs pat ļoti ok.
25.10.2017 20:36 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10493
Reģ: 29.01.2009
Lasīju ar interesi, Neons - vīriešu stila pavēlniece :)
25.10.2017 20:49 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Man āāārkārtīgi patīk Neona komentāri! Detalizēti, korekti un noteikti vērā ņemami ieteikumi! Pievienojos.
25.10.2017 20:51 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Paldies, meitenes! (s)
25.10.2017 21:00 |
 
Reitings 1066
Reģ: 15.06.2016
Dūnu jaka man ir tikai viena – tā, kura ar sarkanu zīmolu un kapuci. Otra jaka (zila, quilted – nezinu ka tos sauc latvieši) ir no poilestera un melna ir no neilona. Melnajā man nepatīk, ka no viņas visu laiku lien ārā diegi (pārsvarā no piedurknes) .

Nevaru saprast kāpēc tā notiek – tas nozīmē, ka jaka ir pārāk lēta?
Tu uzrakstīji, ka ar to dūnu jaku labāk nesat kādus sporta apavus un attiecošas bikses. Bet problēma ir tāda, ka es pirku to jaku, lai staigātu ļoti aukstajos laikos. Piemēram, pie mīnuss astoņi. Bet vai ir tāds sporta apģērbs, kurā man būtu silti tādā laikā? :-(
26.10.2017 15:13 |
 
Reitings 11
Reģ: 13.03.2017
Melnajā man nepatīk, ka no viņas visu laiku lien ārā diegi (pārsvarā no piedurknes) .

Noderētu sievietes roka ;-):-P:-)
26.10.2017 15:48 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Diegi ķerās, jo tāds šuvums. Ja tev rāvēkslēdži uz kabatām (neatceros pēc bildēm) - tad vienmēr ķersies. Variants ir aizvērt rāvējslēdžus un neturēt rokas kabatās.
Silts sporta apģērbs - no kokvilnas. Tādā uz zāli neviens neiet, jo par karstu. Kaut kā tā apmēram:
https://cdn.lookastic.com/looks/black-and-white-varsity-jacket-white-crew-neck-t-shirt-grey-sweatpants-original-6314.jpg
Mīnuss astoņi nav ļoti auksti... :-D Atkarībā kāds tev dzīvesveids - brauc ar mašīnu ikdienā, vai pārvietojies ar sabiedrisko transportu stāvot un sastot pierutās... Tev ir samērā klasisks stils, tāpēc derētu arī klasisks vilnas mētelis:https://i.pinimg.com/736x/f3/65/f1/f365f12d0a77a9d389950b3792130d84--winter-gloves-mens-winter-coat.jpg
Vai arī kaut kas šāds - pagara kurtka, kurai virspuse ir no kāda izturīga nespīdīga materiāla un pildījums ir dūnu:https://www.dhresource.com/0x0s/f2-albu-g1-M00-42-79-rBVaGFRH5miAcS6dAANTK3GgjhU973.jpg/2015-hot-winter-casual-canada-mens-fur-collar.jpgBūs silti, silti arī pie mīnus 20...
26.10.2017 17:02 |
 
Reitings 1066
Reģ: 15.06.2016
Labi, braucam tālāk. Man tagad vajag jūsu feedback saistībā ar žaketēm. Man ir divas žaketes (melna un zila). Zila jau bija pie šuvēja, bet melna ir tādā veidā, kādā es to nopirku.
Jautājums: ka, jūsuprāt, tās žaketes uz manis sēž? Vai viņas nav man par lielu vai par mazu? Un ja es gribu uzvilkt melno žaketi man vajag arī melnas kurpes? Vai arī brūnas arī derēs? :-/
Žaketes: https://goo.gl/6M2if4
26.10.2017 22:34 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Nu nē, kas tagad ir ar tām bārdām..man bez (vai ar rugājiem) patīk daudz labāk :)
Man patika džinsi+džemperi un džinsi+ žaketes. Praktiski visi varianti. Tev piestāv.
26.10.2017 22:52 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Man tagad vajag jūsu feedback

Atsauksme!
***
Un jāpiekrīt, ka Tev ir ļoti foršs stils! Malacis. Un forši, ka arī seko padomiem (Neons sniegtais padoms par žaketes pēdējās pogas atstāšanu vaļā)!
***
Nu nē, kas tagad ir ar tām bārdām..man bez (vai ar rugājiem) patīk daudz labāk

Nu... es arī bārdas nesaprotu, bet galvenais lai autora meitenei patiktu! Bet kopumā, ja ir bārda, tad tai rūpīgi jāseko līdzi. Cik pamanīju, autoram tā ir nedaudz messy un wild
27.10.2017 13:21 |
 
Reitings 408
Reģ: 29.09.2015
cosmo gan ir pieklājīgs palicis :-D
Tu raksti, ka vēlies iepatikties pretējam dzimumam? Pavisam godīgi, neviena lupata neglābs kopskatu,ja fons (telpa) ir tāds kāds ir....:'-(
piekrītu, ka jāmācās no Pinteresta, IG blogeriem... Tava gaume šķiet varētu būt šī https://www.instagram.com/newdarlings/
27.10.2017 13:46 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Melnā žakete izskatās labi, lai gan tev apakšā ir gan krekls, gan džemperis. Iespējams tikai ar kreklu izskatītos ne tik labi, jo tomēr pleci neizskatās īstajā vietā. Un garums - prasās garāka, kad ir aizpogāta.
Zilā žakete - par lielu. Vai nu tāds modelis - taisnais, kas tev nepiestāv. Un plecos arī par lielu. Garums labs. Tavas bikses un krekls izskatās lillā un tumši zila žakete + brūna siksna un kurpes kaut kā tas viss nesader kopā. Varbūt pie vainas apgaismojums... Brūnas kurpes un zila žakete nav labākais salikums, lai gan pieļaujams. Taču tās kurpes vairāk uz rižo pusi un rižais ar zilo labi sader, tāpēc tev tur viss tā kā pa vidu starp sader un nesader... Kopumā - ne pārāk veiksmīgs krāsu salikums konkrētā gadījumā.
27.10.2017 17:11 |
 
Reitings 737
Reģ: 26.10.2014
Pilnībā piekrītu Neona komentāriem, ļoti precīzi pateikts!
Varu piebilst - pie tumšām biksēm nevajadzētu izvēlēties gaišas zeķes, labāk būtu melnas vai tumši zilas (bikšu krāsā). Gaišas labāk vilkt pie sporta apaviem.
Par zābakiem - manuprāt ļoti labi pilsētai. Nedaudz jāpievērš uzmanība bikšu garumam, lai nav pārāk īsas un šauras, staigājot var neglīti uzsēsties uz šāda tipa zābakiem. Nevajadzētu būt arī pārāk redzemām zeķēm.
Vēl +++ Neonam par Timberland tipa zābaku ieteikumu, mēteli un biezo ziemas jaku! Nekas neizskatās muļķīgāk kā cilvēks, kas neģērbjas atbilstoši laika apstākļiem. Neaizmirsti cimdus un šalli!
Pie zilās vējjakas, zilās džinsas neizskatās labi, labāk būtu kontrastējošas krāsas bikses. Ja džinsas ir ar nodiluma efektu, labāk izskatās ar klasiskāka tipa aukšdaļu.
Par bārdu - kā jau Neons teica, vajag pielīdzināt pūkas uz vaigiem un rūpēties lai tā nekļūtu pārāk mežonīga..
Kopumā ļoti labi :-)
27.10.2017 18:01 |
 
Reitings 1066
Reģ: 15.06.2016
Par tam žaketēm gan bija interesanti palasīt, jo abas – gan zila, gan melna – ir ne tikai viena un tā paša izmēra, bet arī vēl no viena un tā paša ražotāja. :-/ Vēl esmu nedaudz sajucis ar tiem izmēriem, jo veikalos redzu tikai pārskaitļa izmērus – 46, 48, 50 utt. Un es nevaru saprast: vai, piemēram, 45 vispār eksistē? Un vispār kaut ko zemāku par 46 arī nevaru atrast. Nesen Stokmanā mērīju kādu žaketi – tur bija rakstīts 28, bet tā bijā divreiz lielāka nekā 50. Varbūt es kaut ko sajaucu.
Tagad es izlikšu URLu, tur būs trīs mapes ar trim dažādam žaketēm. Nevienu no tam es vēl neesmu nopircis, tāpēc vajag ļoti vienkāršu padomu: vai ir vērts kādu no šim trim pirkt vai nē?
Žaketes, kuras es tagad apsvēru pirkumam (nezinu vai pareizi izteicos vai nē):https://goo.gl/1cbDio
29.10.2017 01:14 |
 
Reitings 254
Reģ: 06.09.2017
Ļoti interesanti un patīkami lasīt Neons komentārus!
Tāpat arī vēlos paslavēt diskusijas autoru, jo ir patīkami, ka vīrietis nekautrējas vaicāt padomu un uzdot sev interesējošus jautājumus. Katrā ziņā, jauka diskusija. Pat es, būdama sieviete, ar lielu interesi lasu visus komentārus. :)
29.10.2017 01:38 |
 
Reitings 737
Reģ: 26.10.2014
Manuprāt vislabāk izskatās Tiger of Sweden pelēkā žakete, uz auguma izskatās ļoti labi. Izskatītos ļoti labi gan ziemā ar kreklu + džemperi, gan rudenī/pavasarī ar kreklu. Pirmā, Sand - audums liekas ļoti plāns, vairāk piemērots vasarai (vēlies ziemas vai vasaras žaketi?),ne visai patīk pogas ar nodiluma efektu, bet izskatās Ok. Ted Baker - pati žakete ir laba, bet Tev pārāk liela, rokas pārāk garas un žakete arī.
29.10.2017 02:01 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Tu esi ļoti simpātisks , bet manā skatījumā pārlieku ieciklējies tik detalizēti ar tām drēbēm . Gaume tev ir , tad nav nozīmes , izvēlies tu tur vienu vai otru variantu , kuri pamatā ne ar ko daudz neatšķiras :)
29.10.2017 02:03 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Par izmēriem... Neapgalvošu, ka man ir 100% taisnība, bet cik zinu - zemāk par 46. izmēru žaketes neatradīsi. Kāpēc ir, teiksim, 46., 48., nevis 46. un nākošais 47. - nezinu, bet tā tas ir. Tas, ka divas žaketes ir viena izmēra un viena brenda (zīmols vai ražotājs) negarantē, ka abas būs identiskas. Tas tāpat kā ar svārkiem sievietēm - izmērs un brends var būt vienāds, bet cena, krāsa, audums, garums un modelis absolūti dažādi.
Dažādās valstīs atšķiras izmēru nosaukumi. Piemēram, ir XS (extra small), S (small), M (medium) un L (large). Šie paši izmēri var būt arī skaitļos kā 34., 36., 38., 40. Vai 0, 2, 4, 6. Vai 44., 46., 48., 50. u.tml. Apģērbi tirgošanai nāk no dažādām valstīm - tāpēc izmēri var būt norādīti atšķirigi. Un tāpat sieviešu un vīriešu izmēru tabulas arī atšķiras. Un atšķiras izmēri arī atsevišķiem apģērbiem, tādiem kā žaketes, krekli vai bikses. Lai nu kā... Ja bieži iepirkies, ātri sapratīsi šo loģiku un sakarības.
29.10.2017 02:05 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Es arī balsoju par Tiger of Sweden. Nav kur piesieties un audums un krāsa super - kā reiz aukstam gadalaikam un ikdienai. ;-)
29.10.2017 02:08 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits