Kā aizliegt kontaktēties ar bijušo?

 
Reitings 86
Reģ: 19.09.2017
Sveikas! Varbūt, jūsuprāt, šeit uzplaiksnīs greizsirdības dzirksteles, bet, manuprāt, sevis cienošai sievietei šāda situācija būtu nepieņemama.
Manam puisim ir 2 māsas, un no bērnības viņi kopā turās bariņā, ieskaitot vēl vienu sievieti, kura māsām ir labākā draudzene, protams, arī puisim viņa ir draudzene.
Agrā jaunībā, pirms pāris gadiem manējais bija ar šo lēto sievieti pārgulējis (gadījuma sakars), un tas ir fakts, ko es nevaru pieņemt.
Labi! Pagātni es piedodu viņam, lai cik grūti to man ir pieņemt, bet ir problēma, ka šī pagātne, tā teikt, nebeidzas.
Šai blicei, kurā ietilpst mans vīrietis un viņa bijusī, ir feisbuka čata grupa, viņi regulāri sazinās, plāno kopīgas izklaides, stāsta visādus ikdienas sīkumus un jokojas. Kā arī mans draugs viņai vēl aizvien svētkos sūta sveicienus, uz visiem svētkiem pie viņas viņš tiek ielūgts. Attiecību sākumā pat devās pavadīt laiku kopā ar draugiem, tsk.bijušo, un bez manis, jo vnk bija randiņu periods.
Mīļās meitenes! Ko man iesākt?! Es nevaru saprast, vai tiešām man būtu vnk jāizindē tarakāni no galvas, vai reāli ir pamats izteikt neapmierinātību?
Attiecību sākumā jau viņam teicu, ka vēlos, lai viņš izbeidz kontaktēties ar viņu, jo man tās ir lielas ciešanas, bet viņš atteica, ka nekas man neatliek kā samierināties. Tagad vismaz mazāk ir tikšanās dzīvē, bet verbālais kontaksts zeļ un plaukst.
Vai uzstādīt ultimātu Beidz kontaktēties ar viņu un saglabā attiecības, vai arī skrien tusēt ar bijušo un pazaudē mani?
Ko jūs ieteiktu? Esmu izmisusi jau gadu, jo nekas īpaši nemainas šajā lietā.:'-(
Ps.atvainojos par gariem palagiem
16.10.2017 16:34 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Sen būtu no tāda aiztinusies...kā tu nesaproti?? Tavas scēnas un viss pārējais pilnīgi neko nemainīs. Viņš tevi ir nostādijis fakta priekšā - samierinies. Tikai tad kad iziesi pa durvīm viņš iespējams ko sāks saprast. Bet ja ari tad nav gatavs neko mainīt, pajautā sev, vai tev tāds vīrietis ir vajadzīgs....?
01.11.2017 12:04 |
 
Reitings 86
Reģ: 19.09.2017
Nepatīkami, tas, protams, ir, sevišķi ja tā otra ir gana pievilcīga un ir iekšēja nedrošības sajūta.
Tas tiesa. Kā es varu justies, piemēram, kad šai ir D vai E izmērs, bet man A ar mīnusu(t) Piemēram... bet ne tikai tam nozīme.
Kāpēc es neeju prom? Protams, ka atmestu visam ar roku, bet ar šo cilvēku man ir dziļa, īpaša saikne. Laikam soulmate, jo ne ar vienu, ar kuru savulaik iepazinos, nebija šī sajūta. Cilvēka klātbūtnē ir atrasties debešķīgi, lai kādas ziepes viņš vārītu, un tas visu bremzē! Un tā nav tikai akla iemīlēšanās! Jo tā sajūta jau radās kad tikko ieraudzīju.
Tikai tādēļ šīs attiecības nevēlos pārtraukt. Bet paciest šīs visas peripetijas arī nav medusmaize:-/.
Pie tam, neticu! ka var atrast pinībā ideālu, kādu es vēlos. Viņam jau arī ir daudz tas, ko vēlos redzēt viņā, bet ir arī lieli melnumi. Atradīšu kādu, kam šīs nepilnības nebūs, taču būs citas nepieņemamas! Ko tad lai iesāk?!
01.11.2017 19:06 |
 
Reitings 86
Reģ: 19.09.2017
Sākusi jau esmu skatīties uz citiem, nu vismaz salīdzinošā ziņā. Tikai nespēju iedomāties, kā būtu šķirties ar šo cilvēku, jo pašlaik vēl man viņš ir mīļš, ļoti mīļš :'-(, taču rada saspringumu, neapmierinātību un nemieru ar savu izturēšanos
01.11.2017 19:41 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Vienas vai vairāku reižu kniebiens nav nekāda bijusī, bet gan kniebiens.
Jā zinot ka tāda situācija ir bijusi vienmēr var skatīties ar aizdomām, bet tās ir tavas aizdomas un tavas problēmas. Savukārt ai kompānijai tas jau ir bijis un pagājis - saglabājušās draudzīgas attiecības.
Protams autore galvā var izspēlēt visādas situācijas un tās jau ir viņas problēmas.
Vai ju pieņem ka kas tāds ir bijis vai pamet.
01.11.2017 19:44 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
P.s. Džels pats id*ots ka izstāstīja vai arī naivs muļķis ( kombinācijā ar id*iotu ) domājot - sieviete sapratīs :-D
01.11.2017 20:00 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits