Kā aizliegt kontaktēties ar bijušo?

 
Reitings 86
Reģ: 19.09.2017
Sveikas! Varbūt, jūsuprāt, šeit uzplaiksnīs greizsirdības dzirksteles, bet, manuprāt, sevis cienošai sievietei šāda situācija būtu nepieņemama.
Manam puisim ir 2 māsas, un no bērnības viņi kopā turās bariņā, ieskaitot vēl vienu sievieti, kura māsām ir labākā draudzene, protams, arī puisim viņa ir draudzene.
Agrā jaunībā, pirms pāris gadiem manējais bija ar šo lēto sievieti pārgulējis (gadījuma sakars), un tas ir fakts, ko es nevaru pieņemt.
Labi! Pagātni es piedodu viņam, lai cik grūti to man ir pieņemt, bet ir problēma, ka šī pagātne, tā teikt, nebeidzas.
Šai blicei, kurā ietilpst mans vīrietis un viņa bijusī, ir feisbuka čata grupa, viņi regulāri sazinās, plāno kopīgas izklaides, stāsta visādus ikdienas sīkumus un jokojas. Kā arī mans draugs viņai vēl aizvien svētkos sūta sveicienus, uz visiem svētkiem pie viņas viņš tiek ielūgts. Attiecību sākumā pat devās pavadīt laiku kopā ar draugiem, tsk.bijušo, un bez manis, jo vnk bija randiņu periods.
Mīļās meitenes! Ko man iesākt?! Es nevaru saprast, vai tiešām man būtu vnk jāizindē tarakāni no galvas, vai reāli ir pamats izteikt neapmierinātību?
Attiecību sākumā jau viņam teicu, ka vēlos, lai viņš izbeidz kontaktēties ar viņu, jo man tās ir lielas ciešanas, bet viņš atteica, ka nekas man neatliek kā samierināties. Tagad vismaz mazāk ir tikšanās dzīvē, bet verbālais kontaksts zeļ un plaukst.
Vai uzstādīt ultimātu Beidz kontaktēties ar viņu un saglabā attiecības, vai arī skrien tusēt ar bijušo un pazaudē mani?
Ko jūs ieteiktu? Esmu izmisusi jau gadu, jo nekas īpaši nemainas šajā lietā.:'-(
Ps.atvainojos par gariem palagiem
16.10.2017 16:34 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Darya, es tā galvā iztēlojos ainiņu: piemēram, vīrietis un bijušas pāris attiecības, bet arī viens gadījuma sakars - nu tik lēts! :D Lai gan sievietei jaut tā uz robežiņas būtu un aij aij. :D Pārspīlēju, bet ideja.
17.10.2017 00:06 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Vīrieti par lētu faktiski neviens nekad tā nenosauktu, kur nu vēl šādos pārspīlētos gadījumos.
tiesi ta! Jo nekadads iidztiesibas jau asaule faktiski nav. Joptrojam virietim pudo 100% vairaka ka sievietei, bernu ja pametvecs nrkas,mbet JA SIEVIETE AI AI , ar alags maksa ielakas viriesiem.Un ja figurai jabut idealai tikai sieviietei, vecim to alusvederu piedos
17.10.2017 00:11 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Tā kaifošana par to cik viņa labi taisa minetu utt gan ir vairāk kā nevietā. Saprotu kāpēc uzsit asinis. Bet tieši pret puisi. Viņš jau detaļās izklāsta un tad laimīgs sačatojas. Vispār dīvaini tā apjūsmot bijušo un baigi čatot bieži. Ne viens ne otrs neliecina par baigo briedumu
17.10.2017 00:17 |
 
Reitings 254
Reģ: 06.09.2017
macaw, precīzi! :D Man savos naivuma un rozā briļļu gados bija viens tāds čalis, kurš bija nu ļoti izskatīgs - īsts siržu lauzējs! Taču gan mani krāpa, gan krāpa tās ar kurām krāpa mani! :D Vārdu sakot - tāds, kurš pie vieniem brunčiem ilgāk par nedēļu noturēties nevarēja! Taču kādi stāsti par viņu klīda vietējos Vecrīgas bāros - super čalis, jo, redz, tik daudz meičas nocopējis! Iedomājos... ja situācija būtu apgriezta un šī čaļa vietā būtu sieviete, viņai droši vien mieru nedotu, jo aiz muguras sliktas runas sāktos.
Protams, tagad, savos 26 gados, domāju un saprotu, ka būtu laimīga, ja man būtu izdevies sastapt savu īsto un vienīgo vīrieti, lai viņš arī būtu tas vienīgais, taču, diemžēl, dzīve ir tāda, kāda tā ir un pagātni neizmainīt. Pirmo mīlestību sastapu 17 gadu vecumā un pēc tam, kad naivā tīņu gadu mīlestība aizgāja, centos to atrast visos iespējamos veidos - vienā, otrā ballītē, vienā vai otrā svešinieka sejā. Bet tā vietā iemīlējos tikai tajos, kuri nebija īstie - mani krāpa, lamāja, fiziski un garīgi aizskāra. Principā tas bija murgains, diezgan sāpīgs laiks manā dzīvē, jo dienas pavadīju pārmērīgos daudzumos lietodama alkoholu un cenzdamās atrast kādu dzīvu būtni, kurai es būtu svarīga un vajadzīga - kaut uz vienu nakti, kaut uz pāris stundām... Pagāja laiks un es izķepurojos, atbrīvojos no visa tā, kas mani sāpināja, tieši tāpēc mainīju valsti, lai tiktu prom no ierastās vides. Un tad, kad beidzot paskatījos uz pasauli esot skaidrā, iepazinu arī patiesu mīlestību un cilvēku, kuru nekad, nekad nevēlos krāpt. Laikam to visu rakstu tāpēc, ka gribas kaut mazliet izmainīt cilvēku skatījumu uz to, kas notiek apkārt - ne vienmēr sieviete, kurai bijuši vairāki vīrieši, ir lēta. Ne vienmēr viss no malas izskatās tā, kā ir patiesībā. Laikam tāpēc par šo tēmu tā satraucos, jo tā lika vēlreiz iziet cauri visam tam, kas reiz piedzīvots, bet nu jau, paldies Dievam, aiz muguras...
17.10.2017 00:31 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Mjā... aprakstīja sīkumos. :D Cik viņam bija labi... nu es jau sen būtu gabalā, laikam, Tavā vietā. :D (t) Nesaprotu kā var tik ļoti necienīt sevi, lai dzīvotu ar kādu, kurš Tevi tā moka, turklāt iedzen vēl mazvērtības kompleksos. Mīlestībā nav vietas salīdzināšanai un pagātnes cilāšanā tādā mērā. Wtf vispār? Var jau būt, ka esmu vecmodīga, bet nu šis nav ok! Es labāk palieku vecmeitās, nekā dzīvoju kkādā murgā.
17.10.2017 00:57 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Daļēji piekrītu Darya, ka katram var būt pagātne, kuru negribas vilkt uz augšu, diemžēl. Es gan tiešām to arī nožēloju, to daudzi nezina un labāk lai nezina sīkumos kas un kā par mani, bet no otras puses Darya, saproti, to meiteni, kura lamā bijušo "piegulētāju", gribas būt vienīgajai, tāpat kā Tev gribētos būt vienīgajai savam mīļajam, īstajam, tā ir greizsirdība, tās ir emocijas, viss kopā jaucas. Meitene negrib personīgi aizskart patiesībā otru meiteni, vienkārši raud iekšēji, ka viņai kaut kas dēļ puiša izvēles reiz ar to meiteni "atņemts" tagad un atņemta - iespēja būt vienīgajai pavisam.
17.10.2017 01:03 |
 
Reitings 930
Reģ: 25.09.2017
Cik dīvaini. Meitene izveidoja diskusiju ar noteiktu problēmu un gaida reālus ieteikumus, bet lielākā daļa komentāru ir par vienu vārdu no teksta. Kaut kāda nejauka COSMO tendence, piekasīties. Tā it kā neviena no jums nekad nebūtu dusmu uzplūdā domājusi sliktas domas , vai teikusi ko sliktu, ko vēlāk nožēlo. Domāju, ka no autores puses tas ir vienkārši emociju izvirdums un jūs jau sākas morāles stāstīt, it kā viņa jūs personīgi par lētām būtu nosaukusi. Un personīgi es arī neko labu nedomātu par meiteni, ja viņa kādos 18 gados jau ir pārgulējusi ar 30 puišiem. :)
Runājot par pašu tēmu. Saprotu, ka asinis vārās un tas uzdzen mazvērtības kompleksus. Pašai kaut kad bija nedaudz, nedaudz līdzīgi. Taču citreiz ir tā, ka puiši nesaprot, ka viņi dara kaut ko, kas tevi ļoti sāpina. Vienkārši aprunājies mierīgi, pasaki, ka tev ir ļoti nepatīkami un pat sirdī sāpīgi un kā tas liek tev justies (bez dusmām, pārmetumiem un ļauniem vārdiem). Un tad jau iet runa par viņa attieksmi pret tavām jūtām. Ja viņam ir vienalga, ka tev ir nepatīkami un uztrauc tikai viņš pats, tad priekškam tev tādu puisi? :)
17.10.2017 10:31 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
''bet no otras puses Darya, saproti, to meiteni, kura lamā bijušo "piegulētāju", gribas būt vienīgajai, tāpat kā Tev gribētos būt vienīgajai savam mīļajam, īstajam, tā ir greizsirdība, tās ir emocijas, viss kopā jaucas. Meitene negrib personīgi aizskart patiesībā otru meiteni, vienkārši raud iekšēji, ka viņai kaut kas dēļ puiša izvēles reiz ar to meiteni "atņemts" tagad un atņemta ''

Tas, ka draugam ir bijusi ''sakari'' pirms vinas, nenozime, ka tagadeja nevar but vienigaa. Kur vispar logika?! Ja gribas but vienigajai jau no sakta gala, lai mekle nevainigu, nepieredzejusu jerinju. Te tarakani jaarste, ne japudere draugam smadzenes un jamaca dzivot, ar ko vins redz var un ar ko nevar kontaktet. Upura sindroms nav glits zimogs.
17.10.2017 11:08 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Greizsirdībai, manuprāt, ne vienmēr ir racionāls izskaidrojums un pamatojums, galu galā tās ir sajūtas.
Un ta ir sajuta kuru jamak kontrolet. Un vislabak to izdarit klustot parliecinatakai personai. Greizsirdigs partneris ir tikpat nepanesams kaa alkoholikis.
17.10.2017 11:13 |
 
Reitings 86
Reģ: 19.09.2017
Šeit es sāku cepties NEVIS TĀPĒC, KA NEVARU PIEŅEMT, KA PUISIS NAV MANS PIRMAIS, BET TĀPĒC KA TIEKAS AR BIJUŠO, KURU ŅĒMIS PRIEKŠĀ. Un man ir uz viņas ģīmi jāskatās, jāvēro viņu flirts (jā, jā- viņa vēl ar viņu koķeti flirtē!), vai vēl ļaunāk - jālaiž puisi tur vienu.
Kāpēc jāburī virsū ne par tēmu? Galvenais,kas mani uztrauc un neapmierina ir tas, ka viņš turpina "attiecības" ar bijušo.
17.10.2017 11:31 |
 
Reitings 3388
Reģ: 27.11.2012
Thechloe
jā, jā- viņa vēl ar viņu koķeti flirtē!

Kā tas izpaužas?
17.10.2017 11:42 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Nu nezinu, varbūt esmu jocīga, bet man arī tas radītu diskomfortu un nevaru iedomāties, ka iepriekšējās attiecībās es būtu vai pusis būtu tusējies ar bijušajiem. Nu ir tā daļa no pagātnes, bet ja es sāku ko jaunu, tad nevelku vecās atmiņas līdzi. Jā, manuprāt ideāli un forši būtu, ka īstie ir pirmie viens otram, bet tā kā tā nesanāk, tad vismaz nejaukt visu vienā putrā. Ja Tev ir meitene un viņai milzīgu stresu rada tas, ka tiecies ar bijušo, tad manuprāt tikai cilvēcīgi būtu tikties ar visiem citiem draugiem un čaļiem un atstāt visus hobijus, bet netikties ar to vienu cilvēku, ar kuru ir bijis seksuāls kontakts. Es nevaru saprast kā var tikties ar bijušo gultas biedreni un redzēt tikai draugu tur, kaut kad jau atcerās kā izskatās kaila, pue tam... te jau pat fano par viņas minetiem utt. Tas vispār ir čau! Labi, es ar bijušo abi bijām ūbergreizsirdīgi, bet tomēr šis ir par daudz. Mans draugs jautāja - vai tas ir ok, ka tiekos ar to un to? Vai varu šovakar iedzert ar draugiem? To sauc par respektu savstarpējo, its just normal. Nu tā man liekas. Un jā, es netikos ar bijušajiem, ja rakstīja īsi atbildēju kā man iet un ka esmu aizņemta. Viens puisis pat izteica komplimentu, ka esmu tāda, uzticīga, godīga un kaut vairāk tādu meiteņu būtu... Arī čaļi normāli grib visu normāli, godīgi, cienot vienam otru.
17.10.2017 12:02 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Taču citreiz ir tā, ka puiši nesaprot, ka viņi dara kaut ko, kas tevi ļoti sāpina. Vienkārši aprunājies mierīgi, pasaki, ka tev ir ļoti nepatīkami un pat sirdī sāpīgi un kā tas liek tev justies (bez dusmām, pārmetumiem un ļauniem vārdiem). Un tad jau iet runa par viņa attieksmi pret tavām jūtām. Ja viņam ir vienalga, ka tev ir nepatīkami un uztrauc tikai viņš pats, tad priekškam tev tādu puisi?

Piekrītu šim. Vienīgi, cik sapratu ir jau runāts par šo un puisis negrib iziet uz kompromisiem. Varbūt ir vērts tiešām mierīgi un vēlreiz? Ja nu nekā, tad... izdari secinājumus un padomā vai gribi tā visu mūžu. Tici man, ne visi puiši Tevi tā uztrauks, būs tādi, kuri uztrauksies, lai Tu nepazustu, neuzdrošinoties jelkad teikt "Nepatīk - pati vainīga". Nu varbūt vienīgi pēc 20 gadu kopdzīves miljardi reizi taisot kafiju par ielikto lieko cukura karoti. :D Es negribētu teikt, ka ir ideālas attiecības, bet pavisam noteikti labāk ir būt vienai, nekā kādās attiecībās mocīties regulāri.
17.10.2017 12:10 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
Thechloe, pēc visa uzrakstītā es nesaprotu, kāpēc pie tāda tipiņa vēl jāturas ar visām četrām. Citu vīriešu nav?!
17.10.2017 12:24 |
 
Reitings 1714
Reģ: 15.08.2012
Nu "lētā" man arī iegrieza acīs, bet tuvāk tēmai...
Kam kādai vajadzīgs džeks, kurš, būdams kopā ar viņu, sīkumos apzelē kaifu, kas bijis, kad bijusī viņam taisījusi minetu? Lai kratās tad pie savas bijušās - zeņķis ne vīrietis.
17.10.2017 12:28 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Ja Tev ir meitene un viņai milzīgu stresu rada tas, ka tiecies ar bijušo, tad manuprāt tikai cilvēcīgi būtu tikties ar visiem citiem draugiem un čaļiem un atstāt visus hobijus, bet netikties ar to vienu cilvēku, ar kuru ir bijis seksuāls kontakts.

Viņa ir labākā draudzene māsām. Puisim samazināt kontaktu ar viņām arī vai likt viņām samazināt kontaktu ar otru meiteni?
17.10.2017 12:35 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016

Nu "lētā" man arī iegrieza acīs, bet tuvāk tēmai...
Kam kādai vajadzīgs džeks, kurš, būdams kopā ar viņu, sīkumos apzelē kaifu, kas bijis, kad bijusī viņam taisījusi minetu? L

+1, no sākuma lasīju un domāju, ka drāma ne par ko, jo ne viņi bija precējušies, ne ilgstošās attiecībās, bet tiešām tāda detaļās izplūšana ir diezgan hmmm...savdabīga(?), lai neteiktu nepieklājīgāk.
17.10.2017 12:39 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Thechloe, tu uztraucies, ka viņam sanāk tikties ar bijušo, bet ne par faktu, ka viņš stāsta par saviem seksuālajiem piedzīvojumiem ar viņu. Un tu gribi ar tādu būt kopā? Tev ar galvu viss kārtībā?!?
Lai gan, vari neatbildēt. Tavi komentāri ar "lēta" un "ņemt priekšā" ļoti labi parāda tavas galvas stāvokli :-D Tā kā jūs ar šo vīriešu kārtas pārstāvi saderat kā cimds ar roku ;-)
p.s. ar šādu rakstīšanas stilu tu esi tā, kas izklausæs "lēta" 8-)
17.10.2017 12:42 |
 
Reitings 86
Reģ: 19.09.2017
Jā, atvainojiet no sirds, tik pareizās un baltās, ka nosaucu to piegulētāju par "lētu", zinot kāda viņa ir. Kā jūs varat nesaprast, ka šādu leksiku izmantoju, kad esmu vnk no papēžiem līdz matu galiem aizsvīlusies?! Kā var saukt viņu par dāmu, sievieti, meiteni, ja viņa uzvedas "netīri" un jauc attiecības?
Viena no jums man jautāja, kā izpaužas tas flirts...nu kā..koķets smīns, acu skatiens, komplimenti par fizisko ārieni, pieskaršanās. Tur tak skaidri redzams...(t)
17.10.2017 12:50 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Visas te tik pareizas :-D nu ir tādas padauzas, kuras guļ ar visiem, kas kust un nekust, nosaukt tādu par “lētu” vēl ir pieklājīgi :-D Nerunāju konkrēti par pieminēto meiteni, vienkārši ir nācies tādas sastapt.
Par tēmu runājot - es arī nebūtu priecīga par faktu, ka mans draugs kontaktējas ar tādu bijušo. Sit kaut nost, bet man tas nav pieņemami.
Priecājos, ka mēs viens otram esam pirmie, nav problēmu, haha.
17.10.2017 12:57 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits