Kā aizliegt kontaktēties ar bijušo?

 
Reitings 86
Reģ: 19.09.2017
Sveikas! Varbūt, jūsuprāt, šeit uzplaiksnīs greizsirdības dzirksteles, bet, manuprāt, sevis cienošai sievietei šāda situācija būtu nepieņemama.
Manam puisim ir 2 māsas, un no bērnības viņi kopā turās bariņā, ieskaitot vēl vienu sievieti, kura māsām ir labākā draudzene, protams, arī puisim viņa ir draudzene.
Agrā jaunībā, pirms pāris gadiem manējais bija ar šo lēto sievieti pārgulējis (gadījuma sakars), un tas ir fakts, ko es nevaru pieņemt.
Labi! Pagātni es piedodu viņam, lai cik grūti to man ir pieņemt, bet ir problēma, ka šī pagātne, tā teikt, nebeidzas.
Šai blicei, kurā ietilpst mans vīrietis un viņa bijusī, ir feisbuka čata grupa, viņi regulāri sazinās, plāno kopīgas izklaides, stāsta visādus ikdienas sīkumus un jokojas. Kā arī mans draugs viņai vēl aizvien svētkos sūta sveicienus, uz visiem svētkiem pie viņas viņš tiek ielūgts. Attiecību sākumā pat devās pavadīt laiku kopā ar draugiem, tsk.bijušo, un bez manis, jo vnk bija randiņu periods.
Mīļās meitenes! Ko man iesākt?! Es nevaru saprast, vai tiešām man būtu vnk jāizindē tarakāni no galvas, vai reāli ir pamats izteikt neapmierinātību?
Attiecību sākumā jau viņam teicu, ka vēlos, lai viņš izbeidz kontaktēties ar viņu, jo man tās ir lielas ciešanas, bet viņš atteica, ka nekas man neatliek kā samierināties. Tagad vismaz mazāk ir tikšanās dzīvē, bet verbālais kontaksts zeļ un plaukst.
Vai uzstādīt ultimātu Beidz kontaktēties ar viņu un saglabā attiecības, vai arī skrien tusēt ar bijušo un pazaudē mani?
Ko jūs ieteiktu? Esmu izmisusi jau gadu, jo nekas īpaši nemainas šajā lietā.:'-(
Ps.atvainojos par gariem palagiem
16.10.2017 16:34 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10497
Reģ: 29.01.2009
nav saprotama šī puiša pļurkstēšana, ar ko un kad viņš ir gulējis. Tā ir tik privāta lieta un pastāstot to jaunajai draudzenei, kurš no tā kaut ko iegūst? Kāpēc šādas lietas ir tik grūti paturēt pie sevis? Liekas, ka tā tāda pusaudžu padarīšana.

Dažreiz cilvēki, sākot veidot attiecības, izklāsta savu pagātni, ietverot bijušo un guļamo skaitu, apstākļus..
16.10.2017 18:32 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Cilvēkam nevar aizliegt. Gribēs, tad kontaktēsies, gribēs, darīs to slēpti utt. Ja šada veida attiecības un norma nav tev pa prātam, jāmeklē kāds bez pagātnes ar šādu vēlmi. Turklāt apskatot citas diskusijas, vispār brīnos, kam jūs skaitāties kopā.
Un benzīna cenas pacēlās, ne? :D
16.10.2017 18:34 |
 
Reitings 930
Reģ: 14.10.2017
macaw, varbūt viņš brauc ar 1.2 opel astra :-D tāpēc viņa uztraucās jo problēma nav benzīnā...
16.10.2017 18:37 |
 
Reitings 605
Reģ: 04.06.2016
Dažreiz cilvēki, sākot veidot attiecības, izklāsta savu pagātni, ietverot bijušo un guļamo skaitu, apstākļus..

Zinu, bet nu, es tiešām nesaprotu, ar kādu mērķi tas tiek darīts? Un sevišķi jau tādos gadījumos, kad ar to guļamo vēl tiek uzturēts ciešs kontakts. Tak muļķim skaidrs, ka jaunajai draudzenei tas ,iespējams, sāpēs, ka nevar mēli aiz zobiem noturēt(e)
16.10.2017 18:38 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10497
Reģ: 29.01.2009
Labāk jau zināt, savādāk var sanākt pārāk sadraudzēties un izklāstīt privāto dzīvi cilvēkam, kurš, varbūt, klusībā to vien gaida, kā dot prettriecienu un atkarot pagātnes guļamo.
16.10.2017 18:46 |
 
Reitings 254
Reģ: 06.09.2017
Tas, ka pārguļ teju ar visu ciemu, manā uztverē ir lēti...

Bet kas Tev par daļu? Lai guļ ar ko grib, tas Tev nedod tiesības kādu saukt par lētu sievieti!
Otrkārt, ja reiz pats vīrietis ir pateicis, ka vai nu samierinies vai nē, tad vari savus ultimātus uzstādīt cik vēlies, tas nenozīmē, ka viņš ar viņu pārtrauks kontaktu. Visticamāk, ja neizšķirsieties, vienkārši turpinās ar viņu tikties Tev nezinot.
Man arī draugu lokā palikusi mana pirmā lielā mīlestība. Katram no mums tagad ir sava dzīve, bet tas netraucē mums ik pa laikam sazināties vai satikties, ja abi tajā brīdī ciemojamies Latvijā. Tas nenozīmē, ka joprojām esam viens otrā iemīlējušies, taču kā cilvēks, kurš man vairāk kā 10 gadus bijis ļoti svarīgs un īpašs, viņš man ir vajadzīgs un ne mirkli negrasītos pat apsvērt domu par atteikšanos no šīs draudzības, tikai tāpēc, ka mana otrā pusīte par to stresotu.
16.10.2017 18:53 |
 
Reitings 86
Reģ: 19.09.2017
Tā ir tik privāta lieta un pastāstot to jaunajai draudzenei, kurš no tā kaut ko iegūst?

Viņš vēl man izstāstīja visu detaļās...ka šī veikusi minetu, un bauda bija neaprakstāma, gan minetā gan p**ā, un ka šie ņēmušies uz ātro, un ka šai nebija asinis (ne-jaunavības konstatēšana)(s)
16.10.2017 18:55 |
 
Reitings 605
Reģ: 04.06.2016
Cik jums gadu? Dodu ne vairāk par 18. Liekas, ka čalis gribēja pazīmēties, nepadomājot, ka Tev tas būs sāpīgi. Domāju, ka nav vērts dēļ tāda tirliņa bojāt savus nervus. Tajā vecumā puiši nāk un iet. Ja man kāds vīrietis stāstītu šādas detaļas, gribot negribot justos ļoti pazemota un noteikti sūtītu tādu dillēs. Tad, lai pēc mineta iet pie bijušās, ja jau tas bija tik neaprakstāmi:-D
16.10.2017 19:19 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Nosaukt par lētu sievieti tikai tāpēc, ka tavs vīrietis ar vinju gulējis PIRMS tevis?! Tā jau kaut kāda paranojiska greizsirdība... tad jau tavs vīrietis ir tik pat lēts un tu gan jau vēl lētaka :D atrodi psihologu un nobeidz tarakanus, vai arī škiries un meklē nevainīgu vīrieti un kjer ciet
16.10.2017 19:29 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Ā tad problēma tajā, ka tu nemāki veikt tik labu minetu kā vinja :D nu tās jau ir tavas problēmas
P.s. Ne visām 1. Reizē ir asinis :D
16.10.2017 19:32 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Viņš vēl man izstāstīja visu detaļās...ka šī veikusi minetu, un bauda bija neaprakstāma, gan minetā gan p**ā, un ka šie ņēmušies uz ātro, un ka šai nebija asinis (ne-jaunavības konstatēšana)
ak dies....zini bet jus abi divi esat vienkarsi pretiigi. Zel ka ta meitene so nevar izlasit un vina masas....
16.10.2017 19:53 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Nēsmu es pirmā sieviete savam draugam un viņš nav pirmais vīrietis man, bet tādēļ es viņa bijušo nesaucu par lētu, vienīgi ko zinu,kā viņu sauc,tas ari viss . Varbūt ir vēl pirms tam kāda bijusi,bet tā ir pagātne, un trakot par katru pagātnes notikumu ir bezjēdzīgi,jo katrai/katram ir sava pagātne, pirms satika savu tagadējo otro pusīti, protams ir iespējams,ka abi viens otram ir pirmie,bet tas tomēr ir reti.
Tev takā ir škrobe,ka tā meitene ir pārgulējusi ar tavu draugu,vai ka kontaktējas ? Ja tagad draugs tev aizliegtu runāt ar visiem taviem bijušajiem,vai vienkārši draugiem?
16.10.2017 19:59 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Vispār gan jau arī tu esi kādai tā lētā,kas ir gulējusi ar viņas tagadējo draugu:-D
16.10.2017 20:00 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
pirms pāris gadiem manējais bija ar šo lēto sievieti pārgulējis (gadījuma sakars), un tas ir fakts, ko es nevaru pieņemt.

Lēta sieviete? Cik? Vari uzrakstīt cenu par vienu stundu un par veselu nakti?
Kāpēc Tu domā ka ja reiz puisim ir bijis vienas nakts sakars ar to meiteni, tad viņa jau skaitās ka Tava puiša ex draudzene? Varbūt viņam arī bija ar to meiteni tāds neuzkrītošs un draudzīgs sekss, neredzu te neko sliktu. Ar seksu draudzību nesabojāt!
Es nevaru saprast, vai tiešām man būtu vnk jāizindē tarakāni no galvas, vai reāli ir pamats izteikt neapmierinātību?

Tieši tā, met no galvas ārā tos tarkānus un dzīvo tālāk.
16.10.2017 20:22 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Kas jums tur par bērnudārzu notiek. Nespēj samierinàries, ka viņš uztur labus kontaktus ar bijušo, tad šķiries, viņš jau Tev skaidri un gaiši sākumā pateica kā vūs, nevajag tagad censties viņu mainīt, pašai sāpīgāk vien būs.
Arī mans vīrs kādreiz uzturēja ļoti labas attiecības ar savu pirmo meiteni un viņa bieži uzturējās viņa draugu bariņā jo viņa ir māsīca mana vīra draugam. Šad tad šķita nedaudz par daudz utt jo viņi mèdza arī šad tad divatā iziet pastaigāties, citreiz mēs trijatā gājām. Kad man palika neomulīgi, tad viņam to pateicu un viņš divatā ar viņu vairs neuzturējās, mani vienmēr ņēma līdzi. Arī tagad viņi uztur šad tad kontaktus, bet kopš viņa pārvācās uz ārzemēm, tā kontakti ir kļuvuši krietni retāki, bet esam arī tikušies ar viņu, viņas vīru un bērniem, viņi brauca ciemos.
Es uzskatu, ka Tev ir jātiek vaļā no saviem tarakāniem vai arī šķiries, piespriest tu tur neko nevari.
16.10.2017 20:22 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Domāju,ka ļoti atkarīgs kā to dara, ja mierīgi pasaka,"mīļais man īsti nepatīk,ka tiecies ar bijušo" vai. Es negribu lai tu ar viņu vēl kādreiz tiktos,tu saprati mani!? Es vai tā lētā!. Tad protams pastāv iespēja,ka pusisi var reaģēt pretēji un par spīti darīs kā pats gribēs
16.10.2017 20:29 |
 
Reitings 689
Reģ: 05.08.2017
Aizdomājoties par to, kā autore atstāstīja sava drauga atreferētos mīlas priekus ar to "lēto" sievieti, no tiesas šķiet, ka vēl esat jauniņi. Pieaudzis un emocināli nobriedis vīrietis Tavā priekšā nekad nejūsmotu, cik kolosāli bijusī beibe viņam ir veikusi minetu.
Es galīgi neesmu izteikti greizsirdīga, bet man arī besītu, ja mans mīļotais būtu aizrāvies ar kompāniju (par māsām neko nesaku), kurā grozās sieviete, ar kuru viņš ir kaifojis vienos palagos.
Nesaprotu to cepšanos, ka nosauca par lētu - viņa rakstīja, sadomājās par esošo problēmu, saniknojās un tāds epitets tapa. Vēl jau arī pamatoja, ka tā dāma pēc būtības paviegla.
Uzskatu, ka mīlošās, skaistās un harmoniskās attiecībās vienmēr var atrast un ir jāatrod kopsaucējs, bet ja otra puse negrib klausīties un, sitot kulaku uz galda, saka, ka "būs tā kā es gribu" jeb "nekas tev neatliek kā samierināties", nu tad jau nekāda skaista un tīra love tur nav.
Atceros, ka pirms kāda laika cosmo bija diskusija, kurā vairākums nosodīja, ka puisis savā datorā tur bijušās kailfoto. Bet ja regulāri ar bijušo, sarakstās, tiekas un saka, lai tagadējā nejaucas - tas ir ok?
16.10.2017 20:30 |
 
Reitings 254
Reģ: 06.09.2017
Nesaprotu to cepšanos, ka nosauca par lētu - viņa rakstīja, sadomājās par esošo problēmu, saniknojās un tāds epitets tapa. Vēl jau arī pamatoja, ka tā dāma pēc būtības paviegla.

Varu atbildēt par to, kāpēc sacepos es.
Savulaik, savos trakajos ballīšu gados, biju brīvo attiecību piekritēja. Jā, tas nav tāds fakts ar kuru ļoti lepotos, taču nav arī tāds, kuru censtos īpaši slēpt, jo tā bija trakā jaunība, ballītes, puiši un vējš galvā. Kad beidzot izaugu no tā vecuma un izveidoju nopietnas attiecības, nu jau vairākus gadus esmu uzticīga tikai vienam vīrietim un no tā trakā dzīves perioda palikušas tikai blāvas atmiņas, taču tā tolaik bija mana dzīve un tā tolaik biju es. Tā teikt, pagātni neizmainīt. Tāpēc man nekad nepatīk šī sieviešu dalīšana kastās - tikumīga ir tā, kurai bijis viens vīrietis, bet netikumīga tā, kurai vīrieši bijuši 20. Līdz ar to arī asāk izteicos, jo man, atklāti sakot, besī cilvēki, kuri paši, būdami tikumīgi un visādā citādā ziņā ārprātīgi pareizi, par lētiem sauc tos, kuri nav dzīvojuši pēc viņu dzīves modeļa. Man, personīgi, ir vienalga ar cik vīriešiem kāda sieviete ir gulējusi, jo tas, cik vīrieši katrai bijuši, nekad man neliks sievieti saukt par lētu vai vēl pretīgākos vārdos, kādos nereti dēvē sievietes, kurām dzīves laikā bijuši vairāki seksa partneri.
16.10.2017 23:38 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Vīrieti par lētu faktiski neviens nekad tā nenosauktu, kur nu vēl šādos pārspīlētos gadījumos.
16.10.2017 23:54 |
 
Reitings 254
Reģ: 06.09.2017
macaw, +++
Tā vienmēr dzīvē ir, ka sieviete, ja tai bijuši vairāki partneri, diemžēl, sabiedrības acīs būs lēta, bet vīrietis-brunču mednieks, īpašs eksemplārs, jo būs ieguvis neskaitāmas sievietes. Dīvainā loģika...
16.10.2017 23:57 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!