Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kā aizliegt kontaktēties ar bijušo?

 
Reitings 86
Reģ: 19.09.2017
Sveikas! Varbūt, jūsuprāt, šeit uzplaiksnīs greizsirdības dzirksteles, bet, manuprāt, sevis cienošai sievietei šāda situācija būtu nepieņemama.
Manam puisim ir 2 māsas, un no bērnības viņi kopā turās bariņā, ieskaitot vēl vienu sievieti, kura māsām ir labākā draudzene, protams, arī puisim viņa ir draudzene.
Agrā jaunībā, pirms pāris gadiem manējais bija ar šo lēto sievieti pārgulējis (gadījuma sakars), un tas ir fakts, ko es nevaru pieņemt.
Labi! Pagātni es piedodu viņam, lai cik grūti to man ir pieņemt, bet ir problēma, ka šī pagātne, tā teikt, nebeidzas.
Šai blicei, kurā ietilpst mans vīrietis un viņa bijusī, ir feisbuka čata grupa, viņi regulāri sazinās, plāno kopīgas izklaides, stāsta visādus ikdienas sīkumus un jokojas. Kā arī mans draugs viņai vēl aizvien svētkos sūta sveicienus, uz visiem svētkiem pie viņas viņš tiek ielūgts. Attiecību sākumā pat devās pavadīt laiku kopā ar draugiem, tsk.bijušo, un bez manis, jo vnk bija randiņu periods.
Mīļās meitenes! Ko man iesākt?! Es nevaru saprast, vai tiešām man būtu vnk jāizindē tarakāni no galvas, vai reāli ir pamats izteikt neapmierinātību?
Attiecību sākumā jau viņam teicu, ka vēlos, lai viņš izbeidz kontaktēties ar viņu, jo man tās ir lielas ciešanas, bet viņš atteica, ka nekas man neatliek kā samierināties. Tagad vismaz mazāk ir tikšanās dzīvē, bet verbālais kontaksts zeļ un plaukst.
Vai uzstādīt ultimātu Beidz kontaktēties ar viņu un saglabā attiecības, vai arī skrien tusēt ar bijušo un pazaudē mani?
Ko jūs ieteiktu? Esmu izmisusi jau gadu, jo nekas īpaši nemainas šajā lietā.:'-(
Ps.atvainojos par gariem palagiem
16.10.2017 16:34 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
ar šo lēto sievieti

Kas viņu padara lētu? Tas, ka pārgulēja ar tavu draugu? Tad tu arī esi lēta, jo arī guli ar to pašu vīrieti.
16.10.2017 16:40 |
 
Reitings 1531
Reģ: 28.07.2017
Agrā jaunībā, pirms pāris gadiem manējais bija ar šo lēto sievieti pārgulējis (gadījuma sakars), un tas ir fakts, ko es nevaru pieņemt.

Kāds pamats tev ir šo sievieti saukt par lētu? Tavs draugs viņai maksāja un viņa par maz paprasīja? Jeb visas sievietes, kas bijušas pirms tevis tavam vīrietim, ir uzskatāmas par lētām? Ko tad savu vīrieti par jākli nesauc?
16.10.2017 16:40 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Kā mani kaitina sievietes (te vairāk iederētos vārds bābas), kas visas sievietes, ar kurām viņu saulstariņš ir pārgulējis, saukt par lētām, mau* u.c. Piekrītu 57days, welcome lēto sieviešu grupiņā .
***
Ja par lietu.. Tev tika dota izvēle - samierināties vai izšķirties. Manuprāt, godīgi, viņš Tev nesolīja zilos brīnumus (ka pārtrauks kontaktu), tas vien jau varētu nozīmēt, ka viņam tā meitene tiešām ir draugs
16.10.2017 16:50 |
 
Reitings 86
Reģ: 19.09.2017
Ko jūs piesējāties vienam vārdam?? Tas, ka pārguļ teju ar visu ciemu, manā uztverē ir lēti...(t) Manējam vīrietim šī sieviete bija pirmā un vienīgā, līdz sāka attiecības ar mani.
Un vispār šeit es nācu lūgt padomu, ko es lūdzu 3.un 4.rindkopā no augšas, nevis analizēt morāles normas.
16.10.2017 16:50 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Es nevaru Tev pārmest, es, laikam, tāpat zākātu kādu, kura ir "manam" ko devusi un ņēmusi, tas ir tik intīmi. Mums sastopot to supertuvo cilvēku taču visiem gribas, lai viņš būtu tikai mums, lai esem mēs divi, nevis mīlējoties vai ikdienā domāt par citu.Tas ir cilvēcīgi sajust šādas emocijas. Man ir bijusi līdzīga situācija, ir bijis visādi. Esmu gan no mušas uzpūtusi ziloni un domāju, ka gan jau Tu arī, tomēr... Vai Tu domā, ka šīs var būt ilgstošas un nopietnas attiecības, ja viņš liek Tev ciest un izvēlās ko citu, pat tad ja Tev jāmokās? :( Var būt kļūdas. Man bijušajās attiecībās ir bijis 100x, kad draugs nereāli centās un piedomāja un bija mīļš un attiecās no visa kā dēļ manis un bija labs. Tomēr 1x bija gadījums, kad biju slima un neatbrauca pie manis, bet tajā laikā aizgāja dzert. Mēs tagad kontaktējamies un pat kad bijām kopā teica, ka ļoti nožēlojot to, bet man tas nav izdzisis no atmiņas, cik ļoti sāpīgi bija, kad sapratu, ka pats tuvākais cilvēks var ne tikai nebūt blakus, kad jau tā ir fiziski sūdīgi, bet uztraukt, dzerstoties, kamēr es nevaru pagulēt un papildus fiziski, kad sūdīgi vēl emocionāli uzkrauj un puņķi ir gan slimošanas, gan no skumjām un uztraukuma, kamēr viņam "vnk vajadzēja atslābināties". Viņš nesaprata kāpēc tā uztraucos. Es nesapratu kā tā var.
16.10.2017 16:53 |
 
Reitings 1263
Reģ: 10.03.2015
Manējam vīrietim šī sieviete bija pirmā un vienīgā, līdz sāka attiecības ar mani.

Tev viņš ir pirmais un vienīgais, ka šitā sprēgā?
16.10.2017 16:53 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Kāpēc tu uzskati , ka ar bijušajām jāpārtrauc jebkāds kontakts tikai tāpēc , ka ir jaunas attiecības ? Tev neliekas vairāk kā bērnišķīgi rīkot tādas scēnas ? Cilvēkiem mēdz palikt draudzīgs kontakts , so what ? Neba nu tagad ne vienam , ne otram , jāizslēdz jebkādi kontakti ar pretējo dzimumu . (t)
Visa pamatā ir uzticība starp jums un saturs par ko čato viņi savā starpā . Ja tur nav flirta , romantisku nolūku un saiknes , tad ko tu streso ?
Token bāba :-P:-D
16.10.2017 16:53 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Ja īsi un vienkārši - teorētiski - jāizindē tarakāni. Praktiski - kā? Nezinu. :) Dažreiz, man šķiet, liela problēma ir tā, ka mēs no sākuma jau pārāk pierīvējamies otram, tā, ka sākam pazaudēt sevi. To nekad nevajadzētu darīt. Tu zini, kas Tev ir pieņemami un zini, ko nevēlies. Ja nu šis cilvēks liek Tev ciest un neņem vērā ko svarīgu, kas Tevi nomāc, tad kas tur var sanākt? Ja jūs nevarat izrunāt šo... vai viņš vispār negrib runāt par to? Tad kādas ir jūsu attiecības? Tu vēlies kompromisu, bet viņš dara kā grib? Vai kā? Citos līmeņos viss ir ok?
16.10.2017 16:57 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Bet tad viņiem bija 1x sakars vai tomēr bijusī?
16.10.2017 17:05 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Manam puisim ir 2 māsas, un no bērnības viņi kopā turās bariņā, ieskaitot vēl vienu sievieti, kura māsām ir labākā draudzene, protams, arī puisim viņa ir draudzene.
Agrā jaunībā, pirms pāris gadiem manējais bija ar šo lēto sievieti pārgulējis (gadījuma sakars), un tas ir fakts, ko es nevaru pieņemt.
pasaki kas tavi draugi un pateiksu kas esi tu! Tatad ari masas ir letas? Kas tu tada esi lai citu par letu sauktu? Prasta leta pieguletaja pati vien esi...un ja pieaugusasm cilvekam brivam nevienam nav tiesibu neko aizliegt
16.10.2017 17:06 |
 
Reitings 1071
Reģ: 22.07.2014
Kas par to, ka viņam bijušas intīmas attiecības ar to meiteni pagātnē PIRMS Tevis? Kādēļ viņam nevarētu būt draugu bariņš, ar ko pavadīt laiku? Neuzskatu, ka esot attiecībās, laiks jāpavada tikai divatā ar savu otro pusi.. manuprāt, Tu radi problēmas, kur to nav, un vaina ir Tevī, jo neuzticies savam draugam.
16.10.2017 17:07 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Ko jūs piesējāties vienam vārdam?? Tas, ka pārguļ teju ar visu ciemu, manā uztverē ir lēti... Ma
bet tu tak esi skaudiga pratsa lauku baba klaca.... fui ku pretiga esi....
16.10.2017 17:07 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
http://cosmo.lv/forums/topic/207392-vai-jasak-apsvert-skirsanas/
Pie manis viņš nebrauc, jo saka, ka esot naudas izdevumi sadzīviskās lietās, un negribas tērēt naudu degvielā Ja nem vera ka teikateis tikai brivdIENU SEKSSINAM TAD letu tu esi...pat benzinam zel lai pie tads letas brauktu:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P
16.10.2017 17:15 |
 
Reitings 86
Reģ: 19.09.2017
Fui, cik daudz riebīgu komentāru. Paldies! Paldies par nozākāšanu :)
16.10.2017 17:18 |
 
Reitings 1265
Reģ: 29.06.2015
:D :D :D
16.10.2017 17:19 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Fui, cik daudz riebīgu komentāru. Paldies! Paldies par nozākāšanu
nemu piemeru no tevis!!!!!!!!!!!! LETAAA PIEGULETAJA...:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P
16.10.2017 17:20 |
 
Reitings 1531
Reģ: 28.07.2017
Saliekot visas diskusijas kopā, ieteikums - pamet šito čali, lai viņš tusē mierīgi tālāk, un meklē citu, vēlams nevainīgu, kaimiņu ciemā. Tavu ciemu jau izjādelējusi tā "lētā".
16.10.2017 17:23 |
 
Reitings 689
Reģ: 05.08.2017
Nezinu, es autori negribētu tā nosodīt, jo acīmredzot pēc dabas viņa ir greizsirdīga, un šādas emocijas ir grūti apslāpēt vai vienkārši norīt. Ja viņas puisim regulāri apkārt plivinās, iespējams, seksīgs zaķis, ar kuru viņš pagātnē ir pārgulējis, nedomāju, ka ikviena sieviete to spēj uztvert pilnīgi vēsi un vienaldzīgi.
Thechloe Raksti, ka viņš tiek ielūgts uz visiem viņas svētkiem. Nav taču tā, ka iet viens, bez Tevis? Ja ejat kopā, gan jau esi pavērojusi abu savstarpējās attiecības, ir par ko uztraukties? Kādas Tev attiecības ar viņa māsām?
Greizsirdībai, manuprāt, ne vienmēr ir racionāls izskaidrojums un pamatojums, galu galā tās ir sajūtas.
16.10.2017 17:23 |
 
Reitings 930
Reģ: 14.10.2017
Lasot visus tavus stāstus var noprast ka tā ''dzirkstelīte'' ir manāmi pazudusi. Nav jau viņš pirmais vīrietis uz pasaules, kuram apnīk kaut kāda rutīna, it īpaši ja liela daļa attiecībās balstās uz brīvdienu satikšanās reizēm.
No vienas puses nav jauki apzināties ka viņiem iespējams ir draudzīgākas attiecības nekā jums divatā, bet no otras puses, attiecību dēļ nevar aizliegt ar kādu kontaktēties.
16.10.2017 17:52 |
 
Reitings 605
Reģ: 04.06.2016
Nu es arī droši vien nebūtu īpaši priecīga, ja draugs bieži viens ietu tusēties tur, kur ir viņa bijusī, jo nejustos sevišķi komfortabli par to. No otras puses, bijušās vietā arī negribētu uz saviem svētkiem aicināt bijušā jauno draudzenīti. Autore, un tomēr, vai greizsirdībai ir reāls pamats? Vai esi ar to sievieti tikusies, runājusi? Te es neko citu kā savu tarakānu iznīdēšanu neredzu. Ultimāti nekad, manuprāt, labi nebeidzas.
Un tomēr, man vairāk par autores greizsirdību, nav saprotama šī puiša pļurkstēšana, ar ko un kad viņš ir gulējis. Tā ir tik privāta lieta un pastāstot to jaunajai draudzenei, kurš no tā kaut ko iegūst? Kāpēc šādas lietas ir tik grūti paturēt pie sevis? Liekas, ka tā tāda pusaudžu padarīšana.
16.10.2017 18:16 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits