Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kafejnīcas, restorāni - lieliskas vietas ārpus Rīgas

 
Reitings 58
Reģ: 14.04.2012
Daudz ir spriests un runāts par kafejnīcām, restorāniem Rīgā, bet varbūt varam padalīties ar vietām, kas palikušas atmiņā, iecienītas ārpus Rīgas? Ēdiens, vide, atmosfēra... jebkas. Protams, mērogs liels, bet varbūt tieši tāpēc interesantāk uzzināt kaut ko vairāk par jaukām vietām, kurās vērts paviesoties, apmeklējot kādu no Latvijas novadiem.
Un protams ir google un protams, ir jau šādi apskati, bet interesē tieši personīgā pieredze un atrast varbūt kaut ko jaunu, par ko vēl nav dzirdēts.
Paldies. Lai skaists rudens!
15.10.2017 17:50 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Jūrmalā ir vērts pamieloties Madam Brioš... ļoti garda bulciņu mīkla viņīem sanāk, kā arī burvīgas kūciņas :)
Jūrmalā ir vairāki jauki restorāni, bet šobrīd gribētos uz Faces :)
15.10.2017 18:01 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10481
Reģ: 29.01.2009
Jūrmalā patīk Lighthouse un Halipapa.
15.10.2017 18:14 |
 
Reitings 689
Reģ: 05.08.2017
Man patīk Skroderkrogs Ventspilī, garšīgas un bagātīgas porcijas, tikai labāk iepriekš rezervēt galdiņu - ir gadījies, ka nav kur sēdēt.
Ļoti valdzinošs ir Bīriņu pils restorāns - labs ēdiens, var just, ka gatavo cilvēkiem, nevis tikai peļņai. Ideāli ir pavasarī vai vasarā, kad var sēdēt āra terasē, vienlaikus baudot skaisto apkārtni.
Patika restorāns Daugavpils cietokšņa iekšpusē - ļoti demokrātiskas cenas, vienkāršs interjers, taču garšīgi.
Mani pārsteidza krodziņš Vīganti, 80to gadu oldschools šī apgalvojuma vislabākajā nozīmē, sākot ar traukiem un beidzot ar ēdienu gatavošanas un servēšanas veidu. Bija arī garšīgi un arī par ļoti labām cenām.
"Sidrabiņi" uz Tallinas šosejas man arī šķiet forši, tāds omulīgs krodziņš, kur pasniedz garšīgas maltītes. Vasarā un vēlā pavasarī var sēdēt ārā, zaļā plašumā.
Sava patīkama aura ir arī Siguldas Doma cafe, tur vienmēr ēdu viņu variāciju par Cēzara salātiem, kā arī dzeru bezalkoholisko Aperol Spritz. Dievinu viņu Cremebrulee.
Ogrē braucu uz Senjorita Kukū, taču tur vienmēr ēdu wokus, kuri ir ļoti gardi, tāpēc par pārējiem ēdieniem nemācēšu spriest. Tāda mīļa vieta.
Alūksnē patika Jolanta Hotel restorāns, jo šefpavārs mums ar draugu bija sagatavojis kārtīgu komplimentu milzīgas uzkodas lielumā ar dažādām piedevām. Sirsnīgi, un viss bija garšīgi.
Ikšķilē ļoti patīk Brandīns, viss, ko esmu tur ēdusi, šķitis gards, arī skaista apkārtne, teicama kopaina.
Tāpat arī iesaku Dikļu pils restorānu un Valmiermuižas alus darītavas restorānu, tur ir gaumīgi un gardi. Man arī Jūrmalā tīk Lighthouse.
Liepājā pēdējos gados ir atvērušies vairāki labi restorāni, kā arī arī daudzi ilgus gadus pastāvošie turpina turēt līmeni, tā vismaz draudzenes saka. Kristapa Porziņģa brālim piederošais restorāns esot labs. Man gan grūti spriest, jo parasti, uz Liepāju aizbraucot, baudu omītes kotletes, un restorānu apmeklējumiem nesanāk vaļas.
Diemžēl daži ārpusrīgas restorāni, kuri man bija tuvi, gadu gaitā ir likvidējušies. Ļoti daudz kur būts, taču noteikti ne visus gribas ieteikt vai pašai vēlreiz apmeklēt.
16.10.2017 01:07 |
 
10 gadi
Reitings 1712
Reģ: 09.07.2011
Tērvetē Zoltners
Engurē Engure Cafe (ziemas sezonā gan nestrādā)
Cēsīs Jāņoga
Kuldīgā Cafe Tilts, kafejnīca Šarlote
Rēzeknē Putni Cafe, Ausmeņa Kebabs
Jēkabpilī Klasse
Liepājā Boulangerie, Darbnīca
Valmierā Tērbata
Tās ir pirmās vietas, kas nāk prātā un kas ir patikušas :-)
16.10.2017 10:32 |
 
Reitings 50
Reģ: 29.01.2009
Atpūtas kompleks Miķelis bauskas novadā.
16.10.2017 10:58 |
 
Reitings 1714
Reģ: 15.08.2012
Rēzeknē "Gora" kafejnīca/restorāns
16.10.2017 11:03 |
 
Reitings 553
Reģ: 23.03.2016
es gan nevaru pateikt pilnīgi neko labu par Engure Cafe - tīrākās šausmas. No jau minētajiem viens no mīļākajiem ir Zoltners - vienmēr jūtos gaidīta un nekad nav licis vilties. Nesen viesojos Ventspils Skroderkrogā - piekrītu, ka galdiņš jāpierezervē, mēs gan dabūjām, bet puskrogs bija rezervēts. Porcijas kārtīgas, piedomāts pie noformējuma un garšas ziņā arī ļoti labi. :) Kuldīgā man patika Goldingen - foršs interjers un labi ēdieni, vīrs slavēja picas! No tādiem vienkāršākiem forši ir Rideļu dzirnavās, bet tur vairāk vasaras sezonā.
16.10.2017 11:22 |
 
10 gadi
Reitings 3281
Reģ: 18.01.2011
Mālpils muižas restorāns.
16.10.2017 11:28 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
no tādiem, kuros noteikti gribētos atgriezties :
Zoltners Tērvetē
Engure Cafe
Goldingen Room Kuldīgā
MO, Boulangerie, Darbnīca Liepājā
patika arī Roma cafe atmosfēra Liepājā, bet apkalpošana bija briesmīga
Pļavas Ainažos
Mārcienas muiža
Plānā :
Roof Bar-B-Q Jūrmalā
Jāņoga, Zaļā zāle Cēsīs
Kļava Limbažos
Jelgavas tornis
16.10.2017 12:05 |
 
Reitings 303
Reģ: 31.10.2016
Kad ar draugu esam Siguldā, vienmēr iegriežamies kafejnīcā Biskvīts. Ļoti mājīgi, garšīgi un arī cenas adekvātas. :-)
16.10.2017 12:19 |
 
Reitings 1830
Reģ: 02.06.2009
Man atkal Zoltnera ēdiens neizraisīja nekādu sajūsmu, bet vieta, atmosfēra un interjers ir labs. :-)
16.10.2017 12:34 |
 
Reitings 553
Reģ: 23.03.2016
brilliantly,
jā, tas piemirsās. Biskvītā arī ir vērts paviesoties. Un garšīgas kūkas tur :)
16.10.2017 12:55 |
 
Reitings 1368
Reģ: 04.02.2016
Kuldīgā ļoti garšīgi un patīkama atmosfēra ir Goldingen Room, esmu bijusi vairākas reizes, viss bija ļoti garšīgi.
Jelgavā visgaršīgāk ir Chocolatte and Papper un visvisgaršīgākie sushi kādi ēsti ir shiki sushi, lieli un ļooti garšīgi.
16.10.2017 13:09 |
 
Reitings 1249
Reģ: 10.08.2015
Upene Cafe Iecavā
Madam Brioš Jūrmalā
Fazenda, Aparjods, DOMA, Biskvīts Siguldā
Rožmalas Bauskā
Pancake House Cēsīs
Serpentīns Talsos
Tarte Jelgavā
Kļava Limbažos
Goldingen Room Kuldīgā
(l)
16.10.2017 13:17 |
 
Reitings 920
Reģ: 25.09.2017
Krasta Krogs Aizkrauklē- ļoti, ļoti gardi, kā arī vasarā, kad var ēst ārā, skats ir uz Daugavu pie Pļaviņu HES :)
Kafijas bārs Jēkabpilī- ideāla vieta, lai atnāktu pačivināt ar draudzenēm vai kolēģēm. Saimnieki ir ļoti forši un laipni puiši. Kā arī interjers ir Padomju Savienības stilā un fonā skan plašu atskaņotājs :)
Grill Niko Kebab Daugavpilī- pagaidām gardākie kebabi, ko esmu ēdusi. (parasti ņemu Pita Zaziki Kebab, par to var galvot, ja nu kas :D)
Domino WOK Jēkabpilī- garšīgi kebabi, bet man tur ļoti garšo tieši WOK :)
Oāze Jēkabpilī- garšīgs "Pīters Pens" no bērnu ēdienkartes :D :D :D Patīkami, ka tur tāpat, kā Krasta Krogā, var dzirdēt, ka tavu karbonādi klapē specāli tev :D
Satori Sushi Daugavpilī- ļoooooooooti gardi suši un patīkami, ka ir akcijas ēdienkarte, kura darbojas, ja nemaldos, līdz 16:00 un var ņemt 2 komplektus vienādus un sanāk daudz lētāk. Kad biju studente, bija ļoti patīkams knifs. Vienīgi, ka bija diezgan ilgi jāgaida, bet ļoti garšīgi un patik tie mitrie, iesmaržinātie, karstie dvielīši, ko deva, lai nomazgātu rokas. Ziemā it īpaši :D
16.10.2017 13:43 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Nojan Tapan Asaros ienāca prātā. Majoros es ietu uz to pašu Tokyo city, jo tur riktīgi var saēsties, vasarā smuki ārā pasēdēt ar plediņiem, vienīgais jāsagatavojās uz ilgu gaidīšanu. :S Ja gribas ko krutāku ne karstos suši ir turpat, piem. "Majorenhoff", "Lighthouse". Bet tas viss Jūrmalā, jā. Citur tā īsti nav sanācis un nezinu.
16.10.2017 13:45 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Kafijas bārs Jēkabpilī- ideāla vieta, lai atnāktu pačivināt ar draudzenēm vai kolēģēm. Saimnieki ir ļoti forši un laipni puiši. Kā arī interjers ir Padomju Savienības stilā un fonā skan plašu atskaņotājs

Šis jau ir ciet, ja nemaldos. Nu.. gaumes jautājums.. man tur šķita neērti tie galdiņi - vai nu pārāk mazi, vai pašā stūrī, kur bija dīvāns, pārāk zemu. Un kafijas izvēle izcili nekāda, ja jau runājam Kafijas bāra koncepta ietvaros - kapučīno, late, baltā. Puiši tiešām komunikabli, tas fakts
***
16.10.2017 13:48 |
 
Reitings 920
Reģ: 25.09.2017
Meksikanka ciet? Pat nezināju. Sen nebiju bijusi. Tādā ziņā, jā, īpaši ergonomiski nav, bet atmosfēra un attieksme ļoti patīkama un patīkami, ka puikas nebrauca projām un mēģināja kaut ko veidot un darīt no tā, kas viņiem uz bija pa kabatai :) Par kafijas izvēli, lēnā garā viņi pievienoja jaunas lietas, bet varbūt nedaudz pārāk lēni. Bet tas, kas bija piedāvājumā gan bija gardi. Atceros, ka vienreiz pēc garas un grūtas darba dienas ienācu kā jāņoga un saku, ka man vajag kaut ko, lai es nodzīvotu to dienu līdz laikam, kad tikšu gulēt. Puisis pastāstīja šo to par kafijām un dzērieniem, abi pasmējāmies, pajokojāmies un ar gardu kafijas krūzi un labu noskaņojumu iznācu ārā, kā arī kafija palīdzēja noeksistēt atlikušo dienas daļu :D Žēl, ka ciet, domāju, ka tai vietai noteikti bija potenciāls:'-(
16.10.2017 13:58 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Bubziks, aha..mēs bijām augusta sākumā un runājām ar īpašnieku, viņš vēl teica, ka vasaru nostrādāšot un viss... nav izdevīgi, nav klientu. Strādās tikai izbraukuma pasākumos.. un tad paziņa teica, ka viss, ciet. pati kopš augusta tur neesmu bijusi..
***
Patika Pagrabiņš Kuldīgā. Porcijas lielas un forši sēdēt terasē, tur tāds strauts/upīte tek, vasarā vai vnk siltā un saulainā laikā ir super!
16.10.2017 14:05 |
 
Reitings 324
Reģ: 29.01.2009
Pievienojos par Senjorita Kukū Ogrē un Sidrabiņiem uz šosejas ceļā uz Salacgrīvu (tur ir arī vēl viena forša vietiņa otrā ceļa pusē, tuvāk Rīgai, bet neatceros nosaukumu), Biskvīts Siguldā arī forša vieta, bet tagad aukstajā laikā ir ļoti maz vietas iekštelpās. Ausmeņa kebabs Rēzeknē.
.
Mums patīk arī Pansija Inciemā, nekas šiks, bet tur tādas riktīgas lauku karbonādes pa vienkāršo un lielas porcijas var dabūt par labu cenu. Tas pats arī Engurē kafejnīcā Būda.
.
No jūsu ieteikumiem Zoltners izskatās forša vieta, kur laikam būs jāaizbrauc.
16.10.2017 14:17 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits