Jautājums par foto sesijām

 
Reitings 1066
Reģ: 15.06.2016
Vasarā notika mana pirmā dzīvē foto sesija – bija vajadzīgas bildes priekš viena Tinder eksperimenta. Nesen biju aizbraucis uz Berlīni, tur man viens fotogrāfs teica, ka man esot potenciāls lai kļūtu par modeli. Mani tas ieinteresēja. Pie tam mani interesē ne tik nauda – to, var būt es nekad arī nenopelnīšu – bet pats process kā tāds: meklēt apģērbus, taisīt tēlus, pozēt, meklēt interesantas vietas utt. Pateicoties tām foto sesijām, man dzīvē parādījās jauns mērķis: gribu apceļot Eiropu un visās galvenajās valstīs uztaisīt pa foto sesijai (zem vārda galvenās es domāju Franciju, Itāliju, Spāniju).
///
Bet līdz ar to uzrādās arī vesela jautājumu virkne. Domāju, ka šīs ir tieši tas forums, kur man var kaut ko ieteikt sakarā ar maniem jautājumiem.
///
1) Kā sev atrast fotogrāfu ārzemēs?
///
Piemēram, es grasījos uz Berlīni. Uzrakstīju dažādos tūrforumos, atradu attiecīgas grupas sociālajos tīklos, bet tā arī nevienu tur nesameklēju. Latvijā atrast fotogrāfu ir ļoti viegli – aizej uz SS un viss. Bet piem. tajā paša Vācijā es neatradu SS.com analogu.
///
2) Jautājums uz nākotni – vai jūs zināt fotogrāfus Parīzē vai arī kādu, kurš tur dzīvotu un varētu ieteikt kādu cilvēku vai vietni tīmeklī, kur var atrast fotogrāfus Parīzē?
///
3) Vēl ir tāda ideja: atrast fotogrāfu šeit, Latvijā, un ar viņu kopā aizbraukt uz to Parīzi un tur pafočēt. Tas būtu ērti tajā ziņā, ka nevajadzētu tur uz vietas nevienu meklēt + mazāk valodu šķēršļu.
///
Vienīgi mīnuss ir tāds, ka būs grūtāk visu sakoordinēt: vajadzēs lidot ar vienu un to pašu lidmašīnu, kopā pirkt biļetes, abiem jābūt brīviem tajā dienā utt.
///
4) Kādu pseidonīmu labāk izvēlēties sociālos tīklos? Man ieteica variantu: „model*MyName*”. Cilvēks, kurš man to ieteica, teica, ka tā būs vislabāk, jo cilvēki, kuri nokļūs uz manās lapas, izlasot vārdu model, uzreiz to iegaumēs + tas asociējas ar to, ar ko es domāju nodarboties. Mans variants: modelGen (saīsinājums no pilna vārda). Vēl ir variants: GenaTheModel.
///
Ko jūs domājat? :-)
15.10.2017 17:37 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
palasiju meitenes un apskattijos autora profilu
http://cosmo.lv/forums/topic/205535-videjas-izglitibas-diploms/ ne nopietni? Kuram nozagi bildes? Nebutu slinkums izcekotu google
http://cosmo.lv/forums/topic/207734-but-vilkam-vientulniekam-vai-draudzeties-ar-cilvekiem-ar-kuriem-/
30.10.2017 23:23 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Pati esmu supernefotogēniska, bet tavās bildēs šķiet, ka neesi atbrīvojies, jūties neērti kameras priekšā, nepārliecinātība, stīvums. Bet tas ar laiku aizies. Ļoti patīk melnbaltā bilde pie tilta.
31.10.2017 14:29 |
 
10 gadi
Reitings 822
Reģ: 17.03.2013
Kurškr fotovrāfs tevis ieliktajām bildēm?
31.10.2017 14:54 |
 
Reitings 1066
Reģ: 15.06.2016
Ja kāda vai kāds zina vietas ar smuku interjeru (kafejnīcas, viesnīcas, varbūt kaut kādas ēkas ar skaistām kāpņu telpām, vienu vārdu jebko kur būtu diezgan solīds fons), tad droši rakstiet tos komentāros vai sūtiet man PM, jo tagad ārā gan draņķīgs laiks – vējš izbojās man visu matu veidojumu, ja es uzņemšos risku tur bildēties. :-/ :-(
31.10.2017 16:30 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 29.01.2009
Tu esi ļoti līdzīgs Gricmanim, starp citu.

+ Es tieši to pašu nodomāju.
Jautājums autoram - kāpēc Tu TIK ļoti vēlies būt perfekts un ielīst kaut kādos rāmjos?
31.10.2017 16:38 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Varbūt kāds ar fotogrāfa pieredzi var pakomentēt ko vairāk, bet man kā skatītājai parastajai tā fotosesija ne ar ko neieinteresēja ne mazākajā mērā. Neredzēju neko mākslinieciski baudāmu. Ķip sajūta, ka gāji pa ielu un tevi ar telefonu druška knipsēja, nu kaut kā tā. Skaidri zini, ka tas bija profesionāls fotogrāfs?

+++ piekrītu katram vārdam. Kaut kas tur trūkst. Liela spriedze, sastingums? Nezinu, bet kaut kas pietrūkst, ljoti. Tās bildes ar telefonu, kaut kas vispār - meitenīgi bērniškīgs, tjip, lielos ar iphonu....
31.10.2017 23:54 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Trollis vai nē, bet tēma interesantāka par tām, ko dzīves apbižotie taisa, tāpēc...
Neesmu fotogrāfs, bet no bildēm šo to saprotu.
Ja vienkārši šiverētos pa kādu instagram un liktu "like", tad no 68 bildēm, manu "like" dabūtu 12 bildes - nav viss tik slikti.
Ja man šitās bildes nomestu darbā uz galda un pateiktu, ka kāda no viņām obligāti ir fons kaut kādai reklāmai, tad 4, nu, ja dikti piespiežās, varbūt arī 5 (Viena no tām bildēm ar grāmatu itkā ir laba, bet kaut kas tur ir galīgi nedabīgs).
Tās beigās ar tiem maisiņiem ir vienkārši šausmas, pie kam divu iemesu pēc. Bildes, kurās ir daudz maisiņu, izskatās labi tikai tad, ja šie maisiņi ir papīra un smuki tur formu. Tas, kas tur ir, ir briesmīgi. Otra lieta - poza, kādā saliekta roka - kaut kas vārdos neaprakstāms. Labi, ka man nenāk miegs, jo šie kadri varētu rādīties pat murgos.
Bildes noteikti nav taisījis profesionāls fotogrāfs, tas ir skaidrs bez liekas piepūles.
Rīdziniece, es pārbaudīju tās bildes. Neviens imagesearch viņas neatrod. Varianti paliek tikai divi - vai nu tās ir ņemtas no kāda slēgta instagram konta, vai arī viņš nemelo un bildes tiešām ir viņa.
01.11.2017 03:56 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Es arī nedomāju, ka DreamCream ieliktais modelis ir tas labākais piemērs, kuram sekot. Man patika dažas Tavas bildes ar grāmatu. Tās, kurās Tu skaties spogulī un turi roku pie zoda, man personīgi liekas jocīgas, ja nu vienīgi tā nav reklāma barber salonam, kurā Tu pārbaudi bārdas griezumu (?). Plus, piekrītu Alexxai par maisiņiem - ja bildē, tad papīra/kartona, nevis plastmasas.
Ak, jā - patīk Tavs ģērbšanās stils.
01.11.2017 08:58 |
 
10 gadi
Reitings 2235
Reģ: 27.02.2011
Man patīk Dream Cream čalis, bildes smukas un vīrietis pievilcīgs.
MrCarrot iesaku uztaisīt instagram kontu, nevis tinder, un sākt tur aktīvi uzdarboties :-) , piesakies BalticCastingAgency, iespējams saņemsi piedāvājumus filmēties kādā reklāmas rullīti. Maksimāli daudz sociālizējies, liec savas bildes instagram, esi aktīvs. :-)
01.11.2017 09:09 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Es noteikti nevēlos pierādīt, vai kāds troļļo vai nē, bet pateikšu to, ka ir cilvēki, kuri labprāt troļļo ar savām bildēm, jo zina, ka savējie sapratīs, bet par citu domām vienalga. Man viens tāds bijušais skolasbiedrs ir.
01.11.2017 12:59 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Tikai nedaudz spiega prasmju un voila!
Iemetiet FB meklētājā to ModelGen, ko viņš minējis postā. 8-) Ir tāda lapa. Tur pa labi ir norādīts - team member. Tur arī ir visas tās bildes. Nevar gan saprast, vai tas pats cilvēks, vai kāds izliekas par viņu un raksta šos postus. :) Vai pats trollē.
01.11.2017 14:55 |
 
Reitings 1066
Reģ: 15.06.2016
Par IG. Cik es saprotu Instagram ir domāts tieši kā mobilais serviss, lai cilvēki bildētu no saviem tālruņiem un pēc tam ieplaudētu tās bildes sev profilā. Tātad sanāk visas tas satriecošas bildes, kuras var atrast populāros IG-kontos, ir uzņemtas ar tālruni?

Es jautāju to ne tāpat vien.
Ja es uztaisīšu sev IG, tad man vajadzēs bildēties jau ne no spoguļkameras, bet no tālruņa? Un fotogrāfu arī vajadzēs meklēt kaut kādu speciālu? Tādu, lai sludinājumā blakus stāvētu vārds „mobilais”? Vai arī cilvēks, kurš labi uzņem uz spoguļkameras varēs uztaisīt labas bildes arī ar tālruni? Vai tomēr vajag meklēt tieši „mobilos fotogrāfus”, kuri speciāli ar to nodarbojas? :-/
01.11.2017 15:09 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Nē, es teiktu, ka pārsvarā visas labās bildes ir taisītas ar attiecīgu tehniku. Protams, telefoniem arī ir labas kameras, bet, piemēram, visur, kur redzi dabisku migliņu aizmugurē (bokeh), ir izmantota spoguļkamera.
1. Telefons (manuprāt)
2. Spoguļkamera
01.11.2017 15:23 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Abstrahējoties no iepriekšminētās tēmas, nepiekrītu Salomē. Piemēram, šī meitene lielākoties bildē ar telefonu un apstrādā bildes ar telefona aplikācijām https://www.instagram.com/polinabrz/, gan jau, ka nav vienīgā.
01.11.2017 15:52 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Ā un tā poļina daudzas savas bildes ir bildējusi pati, respektīvi, bez otrā / trešā cilvēka, kas tur telefonu / kameru.
01.11.2017 15:57 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
petunijayyy, uz ātro apskatot, neredzēju nevienu bildi, kurā šis efekts izskatītos dabīgi.
01.11.2017 15:59 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
MrCarrot, Instagramā var lejupielādēt bildes, kuras ir kopētas no interneta, bildētas ar telefonu vai kameru u.tml. Tikai (!) lai ar ko būs veikta fotogrāfēšana, bildes vajadzēs vispirms ielādēt telefonā un tad caur to - IG. Es bieži bildes no spoguļkameras caur telefonu lieku savā IG kontā.
02.11.2017 00:51 |
 
Reitings 1066
Reģ: 15.06.2016
08.11.2017 16:08 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Ar ko tā atšķiras no pirmās? (nepētīju, pārāk daudz bildes) :-)
08.11.2017 20:34 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits