Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Jautājums par foto sesijām

 
Reitings 1063
Reģ: 15.06.2016
Vasarā notika mana pirmā dzīvē foto sesija – bija vajadzīgas bildes priekš viena Tinder eksperimenta. Nesen biju aizbraucis uz Berlīni, tur man viens fotogrāfs teica, ka man esot potenciāls lai kļūtu par modeli. Mani tas ieinteresēja. Pie tam mani interesē ne tik nauda – to, var būt es nekad arī nenopelnīšu – bet pats process kā tāds: meklēt apģērbus, taisīt tēlus, pozēt, meklēt interesantas vietas utt. Pateicoties tām foto sesijām, man dzīvē parādījās jauns mērķis: gribu apceļot Eiropu un visās galvenajās valstīs uztaisīt pa foto sesijai (zem vārda galvenās es domāju Franciju, Itāliju, Spāniju).
///
Bet līdz ar to uzrādās arī vesela jautājumu virkne. Domāju, ka šīs ir tieši tas forums, kur man var kaut ko ieteikt sakarā ar maniem jautājumiem.
///
1) Kā sev atrast fotogrāfu ārzemēs?
///
Piemēram, es grasījos uz Berlīni. Uzrakstīju dažādos tūrforumos, atradu attiecīgas grupas sociālajos tīklos, bet tā arī nevienu tur nesameklēju. Latvijā atrast fotogrāfu ir ļoti viegli – aizej uz SS un viss. Bet piem. tajā paša Vācijā es neatradu SS.com analogu.
///
2) Jautājums uz nākotni – vai jūs zināt fotogrāfus Parīzē vai arī kādu, kurš tur dzīvotu un varētu ieteikt kādu cilvēku vai vietni tīmeklī, kur var atrast fotogrāfus Parīzē?
///
3) Vēl ir tāda ideja: atrast fotogrāfu šeit, Latvijā, un ar viņu kopā aizbraukt uz to Parīzi un tur pafočēt. Tas būtu ērti tajā ziņā, ka nevajadzētu tur uz vietas nevienu meklēt + mazāk valodu šķēršļu.
///
Vienīgi mīnuss ir tāds, ka būs grūtāk visu sakoordinēt: vajadzēs lidot ar vienu un to pašu lidmašīnu, kopā pirkt biļetes, abiem jābūt brīviem tajā dienā utt.
///
4) Kādu pseidonīmu labāk izvēlēties sociālos tīklos? Man ieteica variantu: „model*MyName*”. Cilvēks, kurš man to ieteica, teica, ka tā būs vislabāk, jo cilvēki, kuri nokļūs uz manās lapas, izlasot vārdu model, uzreiz to iegaumēs + tas asociējas ar to, ar ko es domāju nodarboties. Mans variants: modelGen (saīsinājums no pilna vārda). Vēl ir variants: GenaTheModel.
///
Ko jūs domājat? :-)
15.10.2017 17:37 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
GenaTheModel

KrokodilGenaTheModel
25.10.2017 19:54 |
 
Reitings 531
Reģ: 09.02.2017
Es ar gribu fotogrāfi :-D
25.10.2017 20:40 |
 
Reitings 1063
Reģ: 15.06.2016
Šeit būs mana pirmā dzīvē foto sesija. Uztaisīju to šajā vasarā priekš Tindera, bet tā arī neizmantoju to sākotnējam nolūkam. :-P Ja kādai (vai kādam) ir ierosinājumi vai ieteikumi sakarā ar pozām, acu skatienu, foto sesijas vietām vai tērpiem – tad droši, vārāt rakstīt visu ko domājāt.

Bildes:
https://goo.gl/zzFxp5

Vēl, ja gribat, vārāt arī uzrakstīt kāda bilde (vai bildes, ja tās ir vairākas) no tam visām jums patika visvairāk un kāpēc? Būšu ļoti pateicīgs.
:)

Un ļoti aktuāls tagad jautājums:
es izlaidu garam tās siltas saulainas dienas, kad varēja uztaisīt foršu rudens foto sesiju, un tagad ir gan velēšanas, gan iespējas sarīkot photoshoot, bet es nezinu kur to taisīt tādā laikā… :-/

Galvenā ideja:
lai tas būtu interesanti skatītajam. Lai cilvēks, skatoties bildi, gribētu uzspiest „like” (es zinu, esmu atkarīgs no sociālo tīklu atzinības, bet ko lai padara :-D) Izklausīšu jebkurus ierosinājumus un padomus. :)
30.10.2017 20:52 |
 
Reitings 649
Reģ: 14.07.2014
Tu esi ļoti līdzīgs Gricmanim, starp citu.
30.10.2017 21:00 |
 
Reitings 1531
Reģ: 28.07.2017
Varbūt kāds ar fotogrāfa pieredzi var pakomentēt ko vairāk, bet man kā skatītājai parastajai tā fotosesija ne ar ko neieinteresēja ne mazākajā mērā. Neredzēju neko mākslinieciski baudāmu. Ķip sajūta, ka gāji pa ielu un tevi ar telefonu druška knipsēja, nu kaut kā tā. Skaidri zini, ka tas bija profesionāls fotogrāfs?:-D
30.10.2017 21:04 |
 
Reitings 1126
Reģ: 09.04.2016
Esmu ievērojusi vairākās bildēs to pozu, kurā tu vai nu taisi selfiju, vai iečeko sevi telefona atspīdumā. Kāpēc tāda pozas izvēle?
Nesaku, ka mans viedoklis ir tas pareizākais, bet man tā poza šķiet savāda. :D
30.10.2017 21:13 |
 
10 gadi
Reitings 1503
Reģ: 11.03.2010
vairaak izskataas peec labas kameras, nekaa laba modelja..
tu saliidzinaajumaa ar, piemeeram, sho puisi - spried pats
https://www.instagram.com/iamgalla/
30.10.2017 21:19 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Dream Cream, kad skatos uz tava ieliktā puiša bildēm, man wow liekas smukā daba un arhitektūra, puisis - smuks, jā, protams, bet vai uz mazāk skaista fona būtu tikpat foršas bildes, nu nezinu.
30.10.2017 21:23 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Dream Cream, kad skatos uz tava ieliktā puiša bildēm, man wow liekas smukā daba un arhitektūra, puisis - s
ja fons patika, puisis pat ne tuv nav smukaks par autoru. Nu normals( mans subjektivais viedoklis)
bet butiba autora foto sesija labaka patika, interesantaka. J nu zniet skaistu skatus dabas un arhitekturas tapat redz simtiem foto...gaaarlaicigi.
30.10.2017 21:36 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Papētīju vēl Dream Cream čali, vairumā bilžu tukšu skatienu blenž kaut kur tālumā, tās 2 bildes, kur daudz maz skatās kamerā, nu nav acu kontakta. Smuks, jā, uzvalciņi smuki, žirafe smuka, Japānas metro smuks, viss jau kā vajag, bet teikt, ka pats MODELIS tajā visā ir tas, kas piesien aci - nevaru.
30.10.2017 21:40 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
jā, uzvalciņi smuki, žirafe smuka, Japānas metro smuks, viss jau kā vajag, bet teikt, ka pats MODELIS tajā visā ir tas, kas piesien aci - nevaru.
tiesi ta tapec tas
Dream Cream čali,
ir pillnigi garam . Smukaka atraktivaka nav tur neviena?
30.10.2017 21:42 |
 
Reitings 1531
Reģ: 28.07.2017
Nu autoram jau nav ne vainas. Man tikai tas bildes atstāja tādu instagram bučmūļa iespaidu, nevis nopietnu modeli profesionālā fotosesijā. Un tā jau ir fotogrāfa vaina.
30.10.2017 21:44 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Cilvēks pirmoreiz dzīvē fotosesijā, taisīja bildes Tinderim. Uz profesionālu modeli vel nepretendē, bučmūlisms Tinderim gluži labi piestāv.
30.10.2017 21:47 |
 
Reitings 803
Reģ: 21.09.2015
neklausies Dream Cream. Salīdzināšana ir lielākā kļūda ko darīt, kad atrodi dzīvē kādu mērķi. Lielākā nelaime ir tā, ka mūsdienās, lielākoties sievietes, īpaši instagram "skaistulītes", visas izskatās vienādas. Domāju, ka esi diezgan pievilcīgs puisis un neatmet šo domu (l) atrodi to savu vienu nišu un uz priekšu. Labprāt redzētu arī citas fotosesijas citās valstīs :-)
30.10.2017 21:51 |
 
Reitings 1531
Reģ: 28.07.2017
Nu tās pie vanšu tilta bija smukas. Punkts no manis, skatītājas parastās. Autors tāds diezgan vīrišķīgs pēc skata, ar smaidu acīs, nav saldais instabučmūlis. Gribētos viņu nedaudz saburzīt.:-D Būtu es fotogrāfe, šādā vējā uzdzītu mužiku uz kāda vientuļa jūras mola, kad viļņi šļācas abās pusēs, mati pa gaisu, baltais krekls pa pusei izlīdis no uzvalka biksēm, nāk lietū pretī kamerai ar savu dedzīgo, mazliet ķircinošo skatienu acīs. Nu tāds mazliet Lucifers, mazliet Džons Snovs. Velns....(s) Bilde būtu smuka:-P
30.10.2017 22:02 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Jums tiešām šķiet, ka viņš nopietni domā visas šīs diskusijas? :-D Autoram gan respect par kvalitatīvu un smieklīgu trollisma paraugu.
30.10.2017 22:17 |
 
Reitings 1531
Reģ: 28.07.2017
Jums tiešām šķiet, ka viņš nopietni domā visas šīs diskusijas? Autoram gan respect par kvalitatīvu un smieklīgu trollisma paraugu.

Un kas mums traucē izklaidēties, sniedzot padomus?:-D Labāk šitā, nekā tā mūžīgā jaunavas slimie murgi...
30.10.2017 22:22 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Tu tak apzinies,ka vēlies ,lai fotogrāfs lidotu uz citu valsti, tad Tev viņam jāatmaksā ceļš turp -atpakaļ, kā arī jānodrošina naktsmājas, ja paliek pa nakti un alga par fotosesiju. Zinu,kas vēl atmaksā ēšanas izdevumus. Summa kopā salasīsies pamatīga!
30.10.2017 22:22 |
 
Reitings 2478
Reģ: 03.11.2016
Lai gan katra diskusija šķiet nu tāads trollisms, mani mulsina, ka ir arī bildes, kā pierādījums, ka tas viss ir reāli. :-D
Katrā ziņā no variantiem man patīk variants GenaTheModel, lai gan ieteiktu padomāt ko citu, ja domā ko nopietnu no šī visa. Un fotogrāfus meklē kaut vai tajā pašā instagram. Es sekoju vairākiem fotogrāfiem no dažādām valstīm. Atrodi, kas patīk, raksti viņiem DM, un noskaidro, cik prasa par fotosesiju.
30.10.2017 23:08 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits