Nevar pieslēgties internetam

 
Reitings 3127
Reģ: 02.06.2016
Datora guru!
Tātad, pēkšņi dators atsakās pieslēgties internetam, kurš gadu gadiem ir lietots. Mēģināju pa jaunam ievadīt vārdu un paroli, bet joprojām ''no connection''. Restartēju, arī neko nedeva. No zila gaisa vienkārši neuztver vairs nevienu wifi signālu.
Ko darīt? Kas vainas?
13.10.2017 20:45 |
 
Reitings 3127
Reģ: 02.06.2016
Restartējās, slēdzās atpakaļ, ekrāns ilgi neielādējās, tik kursors kādu laiku stāvēja, jau domāju, vsjooo. Bet nu atvērās, pievienojās pats pie interneta, nedaudz ķeras, bet aizgāja! (l)
Tā vēl šodien klusībā pie sevis lamājos sabiedriskajā - viena sieviete paņēmusi savu portatīvo, kaut ko raksta, bet nu neeeenormāli dauza pa taustiņiem. It kā vienkārši piespiežot neietu, bet no visa spēka klabina un sit pa viņiem, ka izbirs tūliņ, un otrā galā var dzirdēt. Tagad pārbaudīja manu pacietību mans dārgums. :D
13.10.2017 22:24 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Nu vot, izklausās ka dators pats apdeitojās un aizgāja.
13.10.2017 22:35 |
 
Reitings 1602
Reģ: 29.04.2017
man vienreiz bija līdzīgi. nesavieno un viss. telefonā iet, citiem iet, man nekas nesavienojas. jau biju gatava sapakot, lai vestu pie meistara, kad pamanīju, ka man pie klaviatūras tā touchscreen WiFi podziņa ir izslēgta. A ko Tu blondai padarīsi???:-D
14.10.2017 09:20 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits