Partneris lamājas ja kaut ko gadās sabojāt

 
Reitings 555
Reģ: 22.04.2015
Vai jūsu partneris, ja jūs kaut ko mājās nejauši salaužat vai sabojājat, stipri kritizē un lamā?
Man ir gadījies kaut ko sabojāt piem. uz stikla plīts (mazā) 2 reizes uzkrita piparu glāze un ieplīsa virsma. Vakar nejauši sataisīju plīsumu galda malā ( nesot smagu krēslu). Zinu, ka draugs lamāsies un meklēs vainīgo. Godīgi teikšu, ka šoreiz negribu atzīties, ka es to izdarīju, jo man ir apnikusi tā lamāšanās. Arī man ir žēl šo lietu, bet man tas nav iemesls lai sabojātu dienu + visu pērkam kopā, tātad tās nav tikai viņa lietas.
+ Protams, es vērtēju lietas tādā ziņā, ka uz viņam ir iztērēta nopelnītā nauda.Bet tas man nav iemesls, lai visu vakaru sabojātu ar lamāšanos un pārmetumiem.
Paldies par jūsu pieredzēm!
13.10.2017 13:10 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Par tām apskrāpētajām mašīnām runājot, es vienmēr apbrīnoju tos cilvēkus, kuri braukšanai pa Rīgu izvēlas, piemēram, Land Cruiser, Range Rover, Mercedes G klasi, utml.
Kā??? Kā tu viņu noparkosi Depo stāvvietā, kur ir pa visu stāvvietu 2 brīvas vietas, vai visās tajās pazemes stāvvietās kā Alfa sestdienas pusdienlaikā vai Stockmann stāvvietā Trako dienu laikā utml.? Vienkārši - kā? Ar savu vidējās klases sedanu es visur parkojos mierīgi, labi, šur tur gadās pagrozīties, bet bez stresa. Ar vīra BMW X3 man parkošanās ir kā zobu sāpes. Labi, rokturi saskrāpēju tiešām tad, kad tikko biju atsākusi braukt un varēju būt uzmanīgāka, mana vaina. Bet ar to mašīnu ieparkoties tajā pašā Stokmana vai Prāgas ielas pazemes stāvietā ir.... drausmas. Un X3 nemaz nav tik liels. Bet nereti ir tā, ka parkojos brīvā vietā starp 2 vieglajām mašīnām, lai normāli izkāptu, ne es, ne blakus sēdētājs nevar normāli atvērt durvis.
15.10.2017 14:13 |
 
Reitings 262
Reģ: 27.03.2012
Es pati sevi nolamātu, ja uzmesta piparu trauka dēļ ieplaisītu plīts virsma (t) nevar uzmanīgāk? Turēt tos traukus kaut kur citur? Krēslu gar galdu nest uzmanīgāk? Es saprotu, ka tās ir " tikai lietas", bet jūs ejat uz darbu, pelnat naudu, lai mājās būtu komforts un viss būtu estētiski, kādēļ tad tāda pofigistika attieksme... Ok nav jālamājas (katram gan citādāk droši vien nozīmē lamāšanās), bet mierīgi noskatīties mājās uz kādu, kam rokas aug no pakaļas, nu dien nevarētu :-P
Land Roveriem un G klases mersedesiem nav ne vainas - sensori piepalīdz noparkoties. Vnk jāpierod pie mašīnas gabarītiem.
15.10.2017 16:13 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Ja ir tāda tendence, protams, ka pašai jārīkojas - ne tik tas, ka draugs ''meklēs vainīgo un būs dusmīgs, ka kaut kas saplēsts, kur atkal jāizliek nauda'', bet vainīga jau ir.
15.10.2017 19:50 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Bet besī ārā cilvēki, kuriem VIENMĒR "tā gadās".

Katram var gadīties, bet ir arī cilvēki, kas pret lietām izturas ļoti pavirši. Tā ir vairāk attieksmes lieta. Ar tādu man būtu ļoti, ļoti grūti zem viena jumta sadzīvot. Tas nenozīmē, ka lietas ir svarīgākas par cilvēku.. bet, kā jau minēju, attieksmes jautājums.
Savukārt, kliegšana un lamāšanās vispār nav īsti pieņemama..
15.10.2017 23:45 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits