Partneris lamājas ja kaut ko gadās sabojāt

 
Reitings 555
Reģ: 22.04.2015
Vai jūsu partneris, ja jūs kaut ko mājās nejauši salaužat vai sabojājat, stipri kritizē un lamā?
Man ir gadījies kaut ko sabojāt piem. uz stikla plīts (mazā) 2 reizes uzkrita piparu glāze un ieplīsa virsma. Vakar nejauši sataisīju plīsumu galda malā ( nesot smagu krēslu). Zinu, ka draugs lamāsies un meklēs vainīgo. Godīgi teikšu, ka šoreiz negribu atzīties, ka es to izdarīju, jo man ir apnikusi tā lamāšanās. Arī man ir žēl šo lietu, bet man tas nav iemesls lai sabojātu dienu + visu pērkam kopā, tātad tās nav tikai viņa lietas.
+ Protams, es vērtēju lietas tādā ziņā, ka uz viņam ir iztērēta nopelnītā nauda.Bet tas man nav iemesls, lai visu vakaru sabojātu ar lamāšanos un pārmetumiem.
Paldies par jūsu pieredzēm!
13.10.2017 13:10 |
 
Reitings 555
Reģ: 22.04.2015
Santaniko
Jā, protams es laužu un plēšu visu katru dienu.
Un tavs pēdējais piemērs vispār neatbilst tam. Savam partnerim nekad neparmetu. Ar tevi nav vērts komunicēt. Labāk ej, padzer tēju un nomierinies.
13.10.2017 23:28 |
 
Reitings 17
Reģ: 09.05.2017
un tu beidz plēst plītis un padzer kādas zāles, nebūsi tiīk neveikla :D
13.10.2017 23:29 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
ja tikai divas reizes kopdzīvē (ja vien tā nav divas dienas), tad nu nav jēgas uztraukties, ka puisis kliedz

Nu, šis laikam būs gaumes jautājums. Man personīgi tāda lamāšanās un kritizēšana darbotos kā diezgan kliedzošs brīdinājuma signāls un, godīgi sakot, diezgan ticams, ka apsvērtu vai labāk nebūtu viņu atstāt ar viņam nozīmīgajām lietām, ja nu gadījumā kaut kad nākotnē man atkal kaut ko negadītos sabojāt. Negribētos traumēt nabaga cilvēku.
13.10.2017 23:30 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Autore, neņem galvā tāda veida komentārus, ir cilvēki kuriem tikai provocēt patīk.
13.10.2017 23:30 |
 
Reitings 17
Reģ: 09.05.2017
Pasadena
nu, ir atšķirība vai tas notiek divas reizes 10 gados (kliegšana un plēšana), vai katru dienu. ja divas reizes 10 gados (OK, es varbūt ar laika intervālu pārspīlēju, šķiet, ka autore ir pārāk jauna, lai būtu tik ilga kopdzīve), tad tiešām nav ko uztraukties.
un kas tur arī slikts, ja cilvēks novērtē lietas. nekas no gaisa nekrīt. man ir paziņa, kas visu arī plēš (trakāk nekā autore), jaunu nevar nopirkt un tā attieksme - ai, nu saplīsa, ko tu uztraucies, un tāda attieksme ir ne tikai par savām lietām.
13.10.2017 23:33 |
 
Reitings 17
Reģ: 09.05.2017
visiem kā aitām jāblēj līdzi - ak, tu nabadzīte! cits skatījums nedrīkst būt?
13.10.2017 23:34 |
 
Reitings 555
Reģ: 22.04.2015
Wallee
Jā, tāpat, kā arī daudzas te teica, lietas ir tikai lietas. Saplīsusi lieta arī man nebūtu iemesls lamāsies un sabojāt visu vakaru. Protams, ir žēl šo lietu, bet attieksme pret cilvēku ir svarīgāka.
Un: nopirku sedziņu galdam, tagad neko nevar redzēt un izskatās labi. :) :) Vismaz tā :-D
13.10.2017 23:36 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Es pat nevaru iedomāties, ko tādu būtu saplēsusi. Lamāties? Nu nekad mūžā. Pat ja mājdzīvnieks sāk spēlēties ar kaut kādām mūsu mantām, piemēram grauzt šņorītes, tad draugs pasaka, ka manta tik vērta kā tas prieks, ko dzīvnieka prieks sagādā mums. Tāpat arī pašiem kaut ko sabojājot - ja kas notiek, paši jau pietiekami pārdzīvojam, otram tai brīdī ir jābūt konstruktīvam n jādomā, ko darīt lietas labā, nevis jālamājas.
Bet nevajag būt arī neveikliem lempjiem, jo mantas ir mūsu nopirktais laiks :)
14.10.2017 00:14 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Lietas plēšu ļoti reti (kaut kad jau tomēr kas atgadās) un mani kaitina cilvēki, kuriem rokas aug no dirsas. Emocijas atkarīgas no tā vai sabojātā lieta ir mana.
Es vienkārši apzinos savas spējas un uzmanos- nevicinu kafijas krūzi virs datora, nelieku nestabilas vāzes, kur jāstaigā garām, nepērku gaišus, vienkrāsainus dīvānus, paklājus utt. Nepatīk tās mājas-muzeji, kur tik jāvaktē vai ko neizlej, neaizķer.
14.10.2017 12:28 |
 
Reitings 1714
Reģ: 15.08.2012
ja cilvēks vienreiz uzmet piparu glāzi uz plīstošas plīts virsmas, tad vēlreiz,

Tad vajag pārkārtot virtuvi, lai pipartrauks nebūtu pa plauktu, kas novietots tuvu plītij, jāgramsta. Vai arī, ja tiek uzmests uz plīts, pieberot piparus, ēdienam, kas gatavojas, jānomaina pirpartrauks, jo esošais rokai nešķiet ērts. :)
14.10.2017 13:45 |
 
Reitings 2684
Reģ: 13.01.2016
Protams, reakcija nav normāla. Lietas ir TIKAI lietas. Ja gadās ko vērtīgu saplēst, cilvēkam pašam taču ir škrobe, kur nu vēl ko pārmest (t) Nejau speciāli tas tiek darīts.
.
Jāsaka, ka esmu diezgan patizla :-D un ik pa laikam gadās kādi negadījumi. Lai kāda bijusi otrā puse, par tml gadījumiem drīzāk vienkārši sasmējās par to, kā to varēja dabūt gatavu :-D
Attiecībās ar bijušo vienu gadījumu gan noklusēju, jo bija pašai kauns par savu tizlumu. Izmazgāju grīdu, lēju podā ūdeni, un.. iemetu podā arī grīdas lupatu, ka tajā pašā mirkli pazuda no mana redzesloka tālāk trubās :-D:-D Toreiz ļoti sastresojos, ka varbūt esmu aizdambējusi visiem kanalizāciju ar savu gājienu :-D
14.10.2017 15:20 |
 
Reitings 1267
Reģ: 30.08.2013
Es reiz izdomāju ar kāju uzkāpt uz grāmatu plaukta durtiņām, lai tiktu uz augstāko plauktu, tā kā es īsa ļoti. :D durtiņas neizturēja. Bija jāiet uz veikalu, jāpērk jaunas eņģes un jaliek no jauna iekšā. Draugs bija priecīgs, strādāt viņam patīk, un man patīk skaties kā viņš strādā. Harmonija ģimenē :D teica, lai tik laužu, visu salabos :D
14.10.2017 15:52 |
 
10 gadi
Reitings 747
Reģ: 29.01.2009
Es tieši tāpat nometot garšvielu trauciņu, saplēsu plīts virsmu. Neko neteica, ne jau speciāli, joprojām īstenībā mums ar plaisu. Jāmaina, bet kkā bremzējam. Sorry, bet, ja man tā uzbrūkoši lamātu, pasūtītu labi tālu. Ar mani tāda runāšana nenotiek. Man sencim ir tāds perfekcionisms, lieki teikt, labu laiku mājās nedzīvoju un, kad dzīvoju vairāk kā viesnīcā uz nakšņošanu vai pa savu istabu. Grūti tādiem cilvēkiem, īstenībā pat žēl.
14.10.2017 16:45 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Mans vīrs ir neveiklāks nekā es, un biežāk kaut ko sabojā, tāpēc man neko nepārmet, pat ne saskrāpētu viņa mašīnas durvju rokturi, jo tādi histēriski pārmetumi var ļoti nejauki atsaukties uz viņu pašu. :-D Bet jāsaka, ka tas mašīnas rokturis bija vienīgā lielā skāde, ko esmu nodarījusi, citādi neko dārgaku par parastu glāzi vai pildspalvu neesmu saplēsusi. Manā kontā nav neviena saplēsta telefona ekrāna vai fotoaparāta, nav nomestu datoru utml. Laikam šajā diskusijā esmu vienīgā tāda, vai nu arī jums partneri neko nedara pa māju, visu darāt jūs. Starp citu, arī mums vienreiz cieta keramiskā plīts virsma, vīrs kārtoja traukus un uzmeta virsū krūzi. Galvenais, nemaz nepamanīja, ka virsma beigta, es to pamanīju, atnākot mājās. Man pašai nav raksturīga cepšanās par lietām, jo tās ir tikai lietas, iemesls tikt pie jaunām.
Jāsaka, ka man arī veicas, reiz printerī nejauši ielēju puslitru tumšā alus. Izslaucīju, 3 dienas nogaidīju. Printē.
14.10.2017 17:15 |
 
Reitings 1071
Reģ: 22.07.2014
Parasti nebļaujam viens uz otru. :)
14.10.2017 17:16 |
 
Reitings 969
Reģ: 21.08.2016
Ciest nevaru, kad kāds regulāri kaut ko nomet vai sabojā, esmu pat atprasījusi dalu no summas, kad kolēges dēls sabojāja dārgu krēslu, ko nemaz nebija iespēja iegādāties pēc tam, bet nu lamāšanās un kliegšana liecina par cienas trūkumu jebkāda veida attiecībās.
Nekad neesmu neko sabojājusi no drauga īpašuma, tāpēc nevaru 100% apgalvot, bet nespēju iedomāties tādu drauga reakciju.
14.10.2017 18:34 |
 
Reitings 477
Reģ: 03.09.2016
Mūsu ģimenē rokas no pakaļas aug vīram, un dažreiz man arī sanāk dusmoties, jo ļoti labi redzu, kāpēc tas notiek.. Tas, ka saplīst glāzes vai šķīvis, mani īpaši neuztrauc, pabubinu minūti un viss, galu galā arī pašai gadās, bet ja kompis tiek regulāri likts uz dīvānā malas un ir teikts simts reizes, ka tūlīt taču nokritīs, tad jā, esmu dusmīga, kad redzu sabojāju kompi, jo, protams, kādā brīdī ir nolidojis zemē.. neciešu nevīžīgu attieksmi pret lietām. Nedusmojos gan visu vakaru, paārdos 5 min un man pāriet, tāpat ne jau mana problēma būs jaunu kompi pirkt.
15.10.2017 13:28 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Tur jau tā lieta , štrunts par traukiem vai kaut kādiem nenozīmīgiem bojājumiem , plīsumiem , bet , ja tiktu bojāts regulāri kaut kas tāds vērtīgs un dārgs , kuru aizstāt nebūtu tik viegli un nāktos "pirkt sedziņas ieplaisātiem galdiem" vai pirkt jaunu plīti , tad dusmas un lamas ir pamatotas . Nav jau mazs bērns , bet dilda , kura nejēdz būt uzmanīgāka .
15.10.2017 13:33 |
 
Reitings 284
Reģ: 25.07.2012
Bļaušana un lamāšanās par saplēstu krūzi, šķīvi, vāzi vai citu sīkumu neliekas pieņemama, bet tai pat laikā ja cilvēkam ir talants plēst vai bojāt visu sev apkārt - katram mobilajam telefonam tiek saplēsts ekrāns, dators regulāri tiek apliets ar kafiju, sistemātiski tiek saskrāpēts auto, jo cilvēks neprot novērtēt sava auto gabarītus un parkošanās prasmes - tad gan dusmošanās par kārtējo mantas sabojāšanu liekas normāla. Ar dusmošanos gan nedomāju ārdīšanos, bet priecīgas sejas rādīšana un pasmiešanās par neveiklumu šādās situācijās liekas nedaudz samākslota. Nu neticu, ka vīrieši, kam dāmas savas vainas dēļ regulāri saskrāpē auto, sirds dziļumos ir priecīgi par kārtējiem izdevumiem, kaut arī varbūt dāmām smaida pretī kā maija saulītes un saka, ka viss takš ir kārtībā. Vienreiz var gadīties visiem, bet, ja šādi neveiklumi atkārtojas ar pārāk biežu regularitāti, tad tas jau ir bez komentāriem. Protams, vēl jau svarīgi ir tas, vai tiek plēsta sevis vai cita pirkta manta.
15.10.2017 14:05 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Ja bieži gadās ko saplēst, tad dusmas rodas, tas ir normāli. Pat ja nebļautu, vajadzētu pašai padomāt, kā sakārtot vidi, kur un ko nolikt, ko aizvākt no ceļa, ko pārkārtot, lai mazinātu to iespējamību, ja jau rokas aug no vienas vietas. Minēšu vienkāršu piemēru - ja tas piparu trauks stāv virs plīts plauktā, nu liec uz galda viņu.
15.10.2017 14:10 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)