Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Neilgojos, tātad nemīlu ?

 
Reitings 28
Reģ: 04.09.2017
Vai ja mēs mīlam, mēs vienmēr ilgojamies? Ar puisi neesmu tikusies jau kā nedēļu, jo esmu apslimusi, bet neilgojos nemaz. Kaut kāda vainas apziņa pat parādās. Viņš zvana katru vakaru, saka, cik ļoti noilgojies un grib tikties, bet man sirdī tāds tukšums un vienaldzība. Vai tā tam jābūt? Pilnīgi vienalga tiekamies vai nē, bet šķirties bail, jo vēlāk liekas varu nožēlot :'-( Kā būt? (t)
13.10.2017 00:23 |
 
Reitings 471
Reģ: 28.03.2013
Ļoti ilgojos un visu laiku gribēju būt kopā pašā attiecību sākumā, kad ir tas "rožu" periods. Tagad, kad esam precēts pāris izbaudu to laiku, kad nav man blakus un daru savas lietas neizdomājoties par tādu lietu kā -ilgoties, jo tāpat mēs tiksimies vakarā.
Bet bija kādas 2 reizes kad neredzējām viens otru vairāk kā nedēļu un biju ļoti, ļoti sailgojusies..laikam, ka tā ir mīlestība, jo zinot sevi arī varu teikt, ka esmu vienmēr bijusi tā vēsā.
Ar iepriekšējiem puišiem, kad bija blakus viss bija forši, bet ja nebija blakus, sākot ar 3 dienām , tad man uznāca tāds kā pofigisms.
Šādi nesatiekoties arī viegli bija izšķirties, tātad nemīlēju.
13.10.2017 13:53 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Nu tad nemelo. (t) Tikai tāpēc, ka viņš Tev pasaka 'ilgojos', Tev nav obligāti automātā jāatbild ar 'ilgojos' pretī. :-P
Tu te raksti, ka viņš ir jauks un mīļš... A Tu viņam pati to kādreiz esi teikusi, ko, a? Tas 'Tu esi jauks un mīļš' arī ir laba atbilde tam viņa 'ilgojos' - jo sevišķi tad, ja Tu tiešām tā par viņu domā. ;) Un beigsies visas melošanas sev un viņam līdz ar to. :)
13.10.2017 12:32 |
 
Reitings 28
Reģ: 04.09.2017
nerātnā es viņam nekad neesmu teikusi, ka neilgojos, jo viņš ir tik jauks un mīļš, ka vienīgais ko pretī varu pateikt ir tas, ka arī ilgojos , un sanāk ka meloju viņam un sev
13.10.2017 11:53 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
sanāk ja mēs neilgojamies, tad varam aizmirst par šo cilvēku un dzīvot uz priekšu
Es tā neteiktu. ;) Ja Tev ir patīkami viņu satikt, pat ja viņa nesatikšanas laikā Tu pēc viņa nemaz tā neilgojies, bet esi pašpietiekama meitene, kurai patīk pavadīt laiku arī tikai savā sabiedrībā, tad viss ir ok. :) Daudz bēdīgāk ar jūsu attiecībām būtu tad, ja Tu no viņa dzirdētu pārmetumus vai justu kādu citu nosodošu attieksmi par to, ka it kā neilgojies. ;)
13.10.2017 10:48 |
 
Reitings 28
Reģ: 04.09.2017
nerātnā ,it kā nē. Pats viņš ir teicis, ka viņam ir patīkami man pirkt ziedus un aicināt uz pasākumiem/randiņiem. Bet sanāk ja mēs neilgojamies, tad varam aizmirst par šo cilvēku un dzīvot uz priekšu(t)
13.10.2017 10:41 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
viņš pēc savas dabas ir romantiķis. Vēlas randiņus, ziedus, sveces, dejas
Nu, ziedi, sveces un dejas ir jauki, bet daudz svarīgāk ir, ar kādu nodomu tiek dāvāti tie ziedi, sveces un dejas. Un kas viņam par nodomiem ar to ziedu dāvāšanu - to zini tikai Tu pati. ;) Katrā ziņā Tev nav jājūtas vainīgai par to, ka viņš ir tas, ka ir pret Tevi tik romantisks, bet Tu tāda vēsāka. :) Turklāt vīrietis ir tas, kas iekaro dāmas sirdi, tātad Tava atturība ir pat vēlama. ;) Mīlestība nozīmē arī to, ka pastāv arī cieņa - cieņa pret Tavu vēlmi pabūt pašai ar sevi slimošanas vai vienalga kādā citā laikā. 8) Brutāli lauzties Tavā privātajā un intīmajā teritorijā nav mīloša vīrieša cienīgi, vispār neviena vīrieša cienīgi - tā dara tikai vardarbīgi tirliņi acīmredzamām un ne tik acīmredzamām metodēm. ;) Tā ka Tev nav jājūtas vainīgai vai jāsāk apšaubīt savas jūtas pret viņu tikai tāpēc, ka esi atturīga Dzelzs jaunava. :) Ja attiecībās jūties komfortabli, kā te mini, tad visam vajadzētu būt kārtībā - attiecībās vajag būt labām un patīkamām sajūtām, ja vien Tevi nesaista vardarbīgu attiecību modelis. :-P ;)
13.10.2017 10:20 |
 
10 gadi
Reitings 893
Reģ: 29.01.2009
Es ar laikam teiktu, ka nē :) vienās attiecībās viņu nemīlēju un neilgojos :D , bet vienās mīlēju un tāpat baigi neilgojos...laikam, jo bija kaut kāda drošības sajūta vai kas. Bet ļoti priecājos satikt un tad biju laimīga.
13.10.2017 08:54 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
viņš pēc savas dabas ir romantiķis. Vēlas randiņus, ziedus, sveces, dejas, bet tajā pašā laikā es esmu vēsa un atturīga.

Man tā ir bijis ar tiem, pret kuriem nav jūtu. Ja kādā saķeros līdz ausīm, tad pret šo nav iebildumu un pat gribas.
13.10.2017 02:34 |
 
Reitings 648
Reģ: 18.01.2010
Jums tas ir pirmās attiecības vai kā? Ja tevi viss apmierina, viņu nē, tad tā ir problēma? Tikai tu pati zini, kā ar to tikt galā :-D
13.10.2017 02:32 |
 
Reitings 28
Reģ: 04.09.2017
nerātnā ,viņš pēc savas dabas ir romantiķis. Vēlas randiņus, ziedus, sveces, dejas, bet tajā pašā laikā es esmu vēsa un atturīga.
13.10.2017 02:10 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Vai ja mēs mīlam, mēs vienmēr ilgojamies?
Nē. :)
.
draugs vēlās visu to attiecību mīļumu un jaukumu, taču es no savas puses esmu tāda kā Dzelzs jaunava bez jūtām.
Kā izpaužas tas viņa mīļums un jaukums un Tava it kā Dzelzs jaunavas bezjūtība?
13.10.2017 00:40 |
 
Reitings 28
Reģ: 04.09.2017
Es šajās attiecībās jūtos labi un komforti. Tieši to, ko man tagad vajag. Bet draugs vēlās visu to attiecību mīļumu un jaukumu, taču es no savas puses esmu tāda kā Dzelzs jaunava bez jūtām.:-/
13.10.2017 00:33 |
 
Reitings 648
Reģ: 18.01.2010
nē, tas atkarīgs no cilvēka un attiecībām. Man ir bijušas vairākas attiecības un pirmajās pāris es ļoti ilgojos. Tagad vairs ne tik ļoti, bet tas nenozīmē, ka nemīlu. Mīlu ļoti. Bet jūtos labi, zinot, ka ir mīļotais cilvēks kaut kur, arī neilgojoties ;)
13.10.2017 00:31 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits