Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Esmu ieķērusies kolēğī

 
Reitings 131
Reģ: 06.01.2015
Sveikas.
Tāds flirts starp mums notiek jau no pašiem pirmsākumiem.
Neveiklas situācijas, skatieni, divdomīgi joki.
Pamazām pamazām, es saprotu, ka man viņš
pa īstam patīk.
Bet ņemot vērā, ka 9 mēnešu laika nekas nav mainijies. Uz priekšu neiet. Ja ir mainijies, tad tas ka esmu greizsirdīga uz citiem kolėğēm, kas ar viņu runā.
Cenšos viņam darbā paliidzeet cik spēju. Iespējams, izmanto, jo redz, ka esmu saķērusies.
Nezinu, ko izdarīt lai musu stastam butu turpinajums. Kā viņu kaut mazliet, saprast vai tur vispar kas ir.
11.10.2017 23:28 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Vai arī jāpagaida xmas balle, kur gan jau sadzersieties vīnu un jautājums atrisināsies pats no sevis

:-D
Ai, pilnīgi sagribējās darba Xsvētku ballīti (l)
P.S. Citādi - piekrītu tām par to, ka diezgan lielas iespējas, ka tas ir tikai tāds komunikācijas veids. Tajā pašā laikā - who knows...;-);-)
12.10.2017 22:17 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Puisis vienkārši pajokojas un nevainīgi paflirtē, lai padarītu darba atmosfēru nepiespiestāku, bet tu jau samīlies?

flirts patiesībā ne par ko neliecina. varbūt viņš tā vienkārši komunicē, caur flirtu.
man ir vīriešu kolektīvs, oij visi tā flirtē

Manējam darbā strādā viena meitene (izteikts vīriešu darbs, meitenes tur ir ļoti reta parādība) un vairums ar viņu komunicē tieši tā, kā te aprakstīts - caur flirtu.

Kā vīrietis apliecinu ka flirtēšana darbā ar meitenēm-kolēģēm ir pilnīgi normāla parādība. Tas ir tāds normāls un es pat teiktu standarts komunikācijas veids.
.
Es arī ar kolēģi neko neveidotu, ja nu vienīgi "friends with benefits" variantu. (s)
12.10.2017 21:12 |
 
Reitings 1330
Reģ: 29.10.2014
Man ir tā.. Gandrīz gadu nostrādāju vienā darbā ar savu tagadējo draugu.. Bijām tikai kolēģi, pat sarunājamies salīdzinoši maz. Nebija nekādas simpātijas ne no manas puses, ne no viņa. Un es vēl biju kopā ar citu, bet zināju ka tās attiecības nav lemtas ilgstoši... Tad viņš, kolēģis, no tā darba aizgāja. Pēc kāda mēneša kopš viņš tur vairs nestrādā, viņs piezvanīja manai draudzenei, arī kolēģei, un palūdza aizvest uz Rīgu.. aizbraucu līdzi tāpat vien.. Tad sekoja vēl pāris braucieni vakaros šur tur mums trijiem, un tad nepārspējot dažu dienu laikā abiem mums radās stipras simpātijas, pametu beidzot savu iepriekšējo un sagāju kopā ar savu bijušo kolēģi. :) neko nenožēloju, un esam kopā jau vairāk kā divus gadus.
12.10.2017 20:48 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Silti iesaku nekad, nekad neveido attiecības ar kolēģi. vispār neko neveido. jo vienmēr paliek iespēja palikt ar salauztu sirdi un katru dienu viņu redzēt un uzplēst rētas.
12.10.2017 18:25 |
 
Reitings 648
Reģ: 18.01.2010
Varbūt šis ir tas gadījums, kad pārlieku silts draudzīgums tiek pārprasts flirtā? :-D
12.10.2017 15:22 |
 
Reitings 230
Reģ: 26.09.2017
Domāju arī,ka kolēgis vienkārši uztur draudzigas attiecības. Ja gribētu ko vairāk, tad attiecīgi rīkotos.
Vīrieši tomēr uztver lietas savādāk, arī darba atmosphērā, bet dažas sievietes uzskat, ka koķetē utt. Nebūt ne.
12.10.2017 15:22 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Ja jau aptuveni 9 mēnešus, tad jau tieši ap jauno gadu viss ''sākās''.
sasmejos bet nu jaaa ! a nafig jarekina.... ieteikt var tacu jebko uz dullo...
12.10.2017 15:19 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Ja jau aptuveni 9 mēnešus, tad jau tieši ap jauno gadu viss ''sākās''. :D
12.10.2017 14:51 |
 
Reitings 267
Reģ: 28.06.2013
Vai arī jāpagaida xmas balle, kur gan jau sadzersieties vīnu un jautājums atrisināsies pats no sevis :-D
12.10.2017 14:46 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Jā, noteikti arī tava izrādīta uzmanība, uzvedība viņa klātbūtnē patīk, neies jau no tā atteikties.
12.10.2017 14:44 |
 
Reitings 284
Reģ: 25.07.2012
Ja Tu viņu interesē un viņam ir vēlme iepazīt Tevi ne tikai kā kolēģi, tad agrāk vai vēlāk viņš spers soli uz priekšu. Tikpat labi Tu viņam simpatizē, bet viņš principiāli neveido attiecības ar darba kolēģēm un tādēļ nekāda turpinājuma nav un nebūs. Bet tikpat labi viņš vienkārši ir draudzīgs un viņam glaimo Tava uzmanība, and that's all. Varu tikai ieteikt ar vēsu prātu izvērtēt viņa personību (cik kautrīgs, kāds rakturs), attieksmi pret pārējām sieviešu dzimuma pārstāvēm, kā arī to, vai pats nav teicis, ka ir attiecībās. Nelielai atkāpei gan atļaušos apgāzt Cosmo teoriju, ka "ja Tu viņam patīc, 9 mēnešu laikā sen būtu uzaicinājis uz randiņu u.tt., un, ja nav, tad Tu viņam neinteresē". Pašai bija līdzīga situācija kā Tev, ka nevarēju saprast, vai kolēģim es simpatizēju vai nē, jo attieksme teica "jā", bet nekādi tālāki soļi nesekoja veselus 9 mēnešus, līdz viņš aizgāja prom no darba.. Tagad esam attiecībās :-)
12.10.2017 14:42 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Tā mēdz izpausties vienkārša draudzība vīriešu izpratnē, arī darba atmosfēra jautrāka utt.
12.10.2017 14:41 |
 
Reitings 154
Reģ: 23.07.2009
Piekrītu meitenēm, kuras saka, ka vīriešiem tas ir komunkiācijas veids.
Manējam darbā strādā viena meitene (izteikts vīriešu darbs, meitenes tur ir ļoti reta parādība) un vairums ar viņu komunicē tieši tā, kā te aprakstīts - caur flirtu. Protams, ir tiešām tādi tipāži, kas tikai grib ievilkt gultā, bet vairums ir precējušies un ar bērniem.
No sākuma pukstēju un biju pat nedaudz greizsirdīga, bet vīrieši tiešām to visu redz pavisam citādi. mums patīk no mušas uzpūst ziloni :-D
Tagad ir miers, jo sapratu, ka tas tiešām ir veids kā viņi komunicē. Neliktu pārāk lielas cerības. Kā jau te minēja, ja tu viņu tiešām interesētu kā sieviete, sen jau būtu paspējis tevi uzaicināt uz randiņu, nevis stiept gumiju 9 mēnešu garumā.
12.10.2017 14:29 |
 
Reitings 619
Reģ: 01.02.2015
man jau šķiet, ja kolēģim tu interesētu kā sieviete, nevis kolēģe, jau sen kaut kas būtu pakustējies uz priekšu. flirts patiesībā ne par ko neliecina. varbūt viņš tā vienkārši komunicē, caur flirtu.
man ir vīriešu kolektīvs, oij visi tā flirtē :-D sākumā likās nu wtf, kāds babņiku kolektīvs, man ir attiecības, nelieniet pie manis :-D bet tad sapratu, ka tas ir viņu komunikācijas veids. ne vienmēr, bet gandrīz. savā starpā vīrieši dirsinās, zobojas (nu tāds veselīgs vīriešu humors, ka man pašai vienmēr jāsmejas), bet ar mani vairāk tā flirtējot-jokojas.. nezinu kā izskaidrot. bet tas tiešām ir draudzīgi, nevis kkā ar romantisku pieskaņu :-D lai gan saprotu, ka kāda naiva būtne varētu padomāt, ka ar viņu flirtē, cerot uz ko nopietnāku. divi no kolēģiem-vīriešiem ir arī veduši mājās, vienkārši zinot, ka man nav mašīnas un sanāk pa ceļam. bet nu tas noteikti neliecina, ka viņi sit man kanti. vienkārši pieklājība.
12.10.2017 13:51 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Bet ņemot vērā, ka 9 mēnešu laika nekas nav mainijies. Uz priekšu neiet. Ja ir mainijies, tad tas ka esmu greizsirdīga uz citiem kolėğēm, kas ar viņu runā.
Cenšos viņam darbā paliidzeet cik spēju. Iespējams, izmanto, jo redz, ka esmu saķērusies.
tevi skaisti izmanto! Ja virietim patik seviete visn 9 garu mensu laika sen butu aiciajis uz randiniem... ta vriesi dara pasi cenas ja sieviete patik, un pasi lien no adaa ara....bet ja tikai damtba izdevgi izmantot, paflirte un skukis ed no rokas...
12.10.2017 13:40 |
 
Reitings 1677
Reģ: 19.04.2011
Un kā viņš izturas pret citām Tavām kolēģēm, uz kurām, kā Tu pati raksti, esi greizsirdīga?:-) Arī tāpat jokojas?:)
12.10.2017 13:02 |
 
Reitings 1677
Reģ: 19.04.2011
Neredzot konkrēto situāciju un cilvēku, grūti viennozīmīgi atbildēt. Ir jau tādi draudzīgie puiši, kas vienkārši amizieri dzen ar visām, labprāt draudzīgi papļāpā ar katru kolēģīti un patīk arī daudzām, bet tas nav domāts kā flirts vai aicinājums uz tuvāku pazīšanos. Bet tā kā Tev viņš patīk vairāk kā vienkārši kolēģis, varbūt Tu to iztulko kā īpašāku attieksmi.
12.10.2017 12:52 |
 
Reitings 1317
Reģ: 30.06.2013
Man arī pozitīvs piemērs, esmu precēta ar kolēģi un vel jo projām esam kolēģi. Viņš gan citā telpā strādā, redzamies pārtraukumā un pēc darba :D
12.10.2017 11:46 |
 
Reitings 1265
Reģ: 29.06.2015
Salaižot ar kolēģi, būs tikai galvassāpes... Visi tie kolēģu romāni reti kad beidzas pozitīvi

Mums ar vīru arī bija dienesta romāns (strādājām vienā iestādē, bet dažādās struktūrās). Vairs gan neesam kolēģi, jo vīrs nomainīja darbu, bet bijām tādi no iepazīšanās brīža līdz es aizgāju dekrētā:)
Bet visu dzīvi es gan tā negribētu, kā mums bija pāris gadus- kopā dzīvo, kopā pamostas, kopā sataisās, kopā uz darbu, dienā 10 x saskrienas, vakarā kopā dodas mājās, brīvdienas kopā.
12.10.2017 11:34 |
 
Reitings 267
Reģ: 28.06.2013
Salaižot ar kolēģi, būs tikai galvassāpes... Visi tie kolēģu romāni reti kad beidzas pozitīvi (t)
12.10.2017 11:29 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits