Izsargāšanās

 
Reitings 169
Reģ: 25.09.2017
Jūsu izsargāšanās ? Tabletes,prezervatīvi,spirāles...
Kura kam dod priekšroku ?:-):-)
09.10.2017 20:34 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Tacu protasm arsti ir idioti cosmo beibes dazas szina abak , nu i lai dzivo ka viduslaikos....:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
12.10.2017 22:09 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Vispār jau pārtraukto neiesaka tāpēc, ka ļoti daudz ir atkarīgs no kontroles un sekošanas/piedomāšanas. Kad lieto kontracepciju - nekas tāds nav jādara, līdz ar to - jauniešiem, kuriem jau tā problēmas ar domāšanu un paškontroli tas der ideāli. Pie tam, neaizmirsīsim, ka kontracepcija ir bizness, pie tam ļoti ienesīgs. ;-) Sieviete dabiskā veidā auglīga ir tikai vienu dienu mēnesī. Piekopjot pārtraukto (pie norunas, ka vīrietis nehaltūrē) + kalendāro metodi iespēja palikt stāvoklī netīšām ir tikpat liela kā no kontracepcijas. Tāpēc nevajag gvelzt, ka problēmas ar veselību, ja reiz nav palikusi stāvoklī gadiem ilgi... Un tas ir mazāk kaitīgi veselībai par mākslīgiem hormoniem, un patīkamāk par prezīšiem. Pāriem, kuriem ir stabilas un nopietnas attiecības, ar plāniem par bērniem kaut kad - ļoti labs variants.
12.10.2017 22:06 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Pat tad, ja atmet visas domas par to, ka tas noteikti nav droši, nespēju iztēloties, cik kvalitatīvs var būt sekss ilgtermiņā, ja katru reizi ir jādomā par to, ka tik nebeigtu sievietē.

Gluži manas domas, labāk jau likt lietā prezervatīvus.
12.10.2017 21:46 |
 
Reitings 1267
Reģ: 30.08.2013
Man paziņu un radu pulkā diezgan daudz sievietes, kuras ir augligas un arī vīriem nav problēmu, bet ieņemt bērnu tomēr nebija tik viegli kā gaidīts. Dažām atklājas ķibeles un mazs ārsta pirksta pieduriens tomēr bija vajadzīgs. Kamēr neķērāspie lietas, likās, ka būs viegli. Arī ārsti teica, ka viss super. :)
12.10.2017 19:08 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Cik debīli ir smieties par to, ka kādam var būt veselības problēmas. Vnk debīli. Cik maz vajag lai r
kur tu izdomaji ka kadai te TIESAM ir veselibas problemas? Tu esi reali ta analzies redzejusi vai esi arsts? Mes tikai sitam foruma klacu, un nevajag tik traki jaukt ar realo dzivi.
Slima vecene.
tev ar jauku vakaru!! Kaut gan tu tacu saproti ka isti norala neesi ja ta runa?:-D:-P
12.10.2017 18:55 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Tas par smiekligo apgalvojumu ka abi veseli

Cik debīli ir smieties par to, ka kādam var būt veselības problēmas. Vnk debīli. Cik maz vajag lai rīdziniece būtu laimīga- no pirksta izzīst, ka kādai problēmas ar auglību, un urā, var dejot uzvaras deju un no prieka debesīs lekt. Slima vecene.
Ir arī citi varianti, kāpēc veic spermas analīzi kopā ar citām analīzēm, bet nu... tu jau labāk zini :D
12.10.2017 18:48 |
 
Reitings 2152
Reģ: 08.05.2014
Lai arī cik dīvaini man pašai tas neliktos, bet zināmā mērā piekrītu Elzai. Pat tad, ja atmet visas domas par to, ka tas noteikti nav droši, nespēju iztēloties, cik kvalitatīvs var būt sekss ilgtermiņā, ja katru reizi ir jādomā par to, ka tik nebeigtu sievietē. Lieka raustīšanās. Draudzene, kuras vīrietis bija tik pat spējīgs un par sevi pārliecināts kā visu citu vīrieši un vienmēr zināja, kā izvilkt laikā, tūdaļ ir gatava dzemdēt, tas tā, statistikai :D
12.10.2017 18:37 |
 
Reitings 200
Reģ: 28.12.2016
7heaven paldies par atbildi.
12.10.2017 16:55 |
 
Reitings 1531
Reģ: 28.07.2017
LinSane - savu veselības problēmu dēļ, kas atklājās pavisam nesen. Zinu, ka man bērnu pietiek un ne pie kādiem apstākļiem nedzemdēšu vēl vienu, jo tas risks var ļoti nelabi beigties. Nevēlos pat pieļaut domu, ka varētu kādreiz "iekrist", jo kaut kas nebūs nostrādājis...
12.10.2017 16:53 |
 
Reitings 624
Reģ: 29.01.2009
Mana pieredze ar izsargaashanos :
Pashaa saakumaa bija tikai prezervatiivi.
Sen atpaklaj , pirmajaas nopietnajaas attieciibaas draugs mani pierunaaja pameegjinaat paartraukto 1x. Toreiz tas prieks vinjam ilga mazaak par minuuti ,jo es biju ljoti noraizeejusies un nevareeju atslaabinaaties un pateicu ka taa lieta neies krastaa. Un uzmini nu? No taas 1 minutes es paliku staavoklii ..(e)
Kopsh taas reizes man ir implants, jau kaadus 5 gadus un probleemu nav.
12.10.2017 16:46 |
 
Reitings 200
Reģ: 28.12.2016
7heaven Atvaino, ja vēlies neatbildi, taču vēlos uzjautāt, kāpēc Tu gatavojies tuboligācijai? Vai Tavs vīrietis ir domājis par vakzetomiju?
12.10.2017 16:44 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Rīdziniece, es dzīvoju kopā ar VĪRU jau gandrīz pusgadu ārzemēs, pirms tam no 8 kopā būšanas gadiem, 2 gadus dzīvojām katrs savā valstī, tāpēc pirms bļauj, pārliecinies par faktiem (vai veic izmaiņas savā blociņā). Tā kā man pārmest par kaut kādu nezināšanu būtu lieki.
Tas, kāpēc es zinu, ka abi esam auglīgi, nav citu darīšana. Ja arī būtu kādai bijušas kādas problēmas, būtu lielākajā mērā viszemiskākā rīcība par ko iesmiet.
12.10.2017 16:25 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Es pemeram trolla veidota tema savu privato dzivi ka te dazas labas neapsriestu. Tacukatra dara ka velas...:-D
11.10.2017 15:28 |
 
Reitings 1531
Reģ: 28.07.2017
Katra lieto to, kas viņai ir ērtāks un labāk patīk. Es, piemēram, sēdēju uz tabletēm, tad spirāle un tagad gatavojos tuboligācijai.
11.10.2017 15:18 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Bet jautajums ja virietis ves es, kapec daudzas analizes spermas izveicat? :-O:-O:-O Jo ja nav veikats analizes nevar apgalvot ka sperma ir augliga, savukart ja veikats tatad ir bijusas problemas? Tas par smiekligo apgalvojumu ka abi veseli:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
11.10.2017 14:52 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Wallee kārtējo reizi parādi savu aprobežoto domāšanu un to , ka tev ir 0 saprašanas un loģiskās domāšanas . Ja pārtrauktais būtu izsargāšanās metode , tad to par tādu arī uzskatītu . Bet tā nav , respektīvi , lai arī Tev tā negribas ticēt , bet tur ir loģiska likumsakarība . Neapšaubāmi kādus mēnešus var paveikties , bet , lai veiktos gadiem , tā vairs nav veiksme , tā ir tiešā sakarība ar neauglību . Un tas , ka kādai vai kādām pēc pārtrauktā pārtraukšanas sanāca ieņemt bērnu ar 1. vai 3.reizi nenozīmē , ka jums ar auglību viss ir labi tik un tā . Katru mēnesi darbojas pilnīgi cita olšunu-spermatozoīdu vs hromosomālā kombinācija . Katru mēnesi savādāka . Pietiek ar 1 pili spermas , kura izdalās jau pašā seksa laikā , lai notiktu apaugļošanās . Zinātniski pierādīts , ka arī seksa laikā izdalās sperma , tāpēc apgalvot , ka jūs tur kaut ko baigi kontrolējat , ir nezināšana un tumsonība par to , kas patiesībā ir zināms . Tieši tāpēc es teiktu , ka tiem , kurie gadiem neiekrita , bet ieņēma bērnu ātri it kā pēc pārtrauktā pārtraukšanas , ir notikusi visbeidzot tā ģenētiskā sakritība , kura neatkarīgi no jūsu pārtrauktā piekopšanas vai nepiekopšanas notiktu tik un tā . Ja pāriem nav nopietnu hromosomālo trisomiju , tad veiksmīga hromosomālā savienošanās notiks ātrāk vai vēlāk , jūsu gadījumā tas ir vēlāk sākot no pārtrauktā sākšanas .
11.10
+++ Walle nedzv kopa ar draugu, vins arems vina LV , un vel dazam tas pats te... ta ka tasnav sekss 4 reiz nedrela regulars.;-)
11.10.2017 14:50 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Tēma jau par izsargāšanos un tās konceptu (tālāk par drošību un efektivitāti), ne jau likt darīt citādāk - just facts, that's all. :)
11.10.2017 14:50 |
 
Reitings 930
Reģ: 25.09.2017
Kādēļ liela daļa cosmo diskusiju noved pie strīdiem un "krāniņu mērīšanām" par to, kura gudrāka un dzīvo pareizāk? Katram taču ir savs viedoklis un, ja cilvēks ar savu viedokli dzīvo laimīgu dzīvi un arī viņa draugi un ģimene dzīvo ar to laimīgi, tad kādēļ vajag kaut ko pārmest un likt cilvēkam domāt un darīt savādāk? Runa nav tikai par šo diskusiju, bet par lielāko daļu. Chill;-)
11.10.2017 14:46 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Pat ja tikai par procesu runājam, kur tad paliek bauda, ja visu laiku abiem jādomā, kad tad īstais laiks, lai visu pārtrauktu, un kā tas atsaucas uz veselību, ne tikai fiziski. Vai atliek vienu reizi nogulēt un viss, audzināt bērnu, jo pat nepateiksi vai tajā laikā nesapratīsi, ka ak varbūt jāiedzer, par ko droši nevar būt. Riski viennozīmīgi ir daudz lielāki, gan tieši ''izsargāšanās'' veiksmes dēļ, gan vispār, ko nevar salīdzināt ar ''iekritu'' ar gumiju, kur jau sākumā, ja kas noiet greizi, var vēl glābt, turklāt vispār mazs procents iespējamības. Tajā pašā laikā spriež, ka tā kā bērns nebūtu traģēdija, bet nē, tā kā tomēr būtu. Un Perla pētījums un indekss apgalvo gan ko citu, to, ko paranoid min. Turklāt, katra trešā/ceturtā paliek stāvoklī tieši tā, neplānoti, un ''metodes'' drošums ir kādi 25 proc, kas ir ceturtā daļa no 100proc, lai nu ko arī realitātē darītu, jo ar sekām būs jātiek pašām galā, bet nu tādā veidā spriest (likt tikai savu sajūtu līmeni pretī entajiem statistikas datiem un ārstu redzētajam) ir lielākajā mērā neapdomīgi.
11.10.2017 14:36 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
raven, tu taču redzi, uz kāda principa ir balstīta tava lapa, no kuras paņēmi teikumus un ''analīzi''? :D Tad tiešām viss par to, ka liela daļa ir pārtrauktā piekopējas grūtnieces, kas nonāk uzskaitē, būs meli, tad jau atliek kultivēt, ka izsargāšanās nepieciešamība ir mīts.
11.10.2017 14:17 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits