Izsargāšanās

 
Reitings 169
Reģ: 25.09.2017
Jūsu izsargāšanās ? Tabletes,prezervatīvi,spirāles...
Kura kam dod priekšroku ?:-):-)
09.10.2017 20:34 |
 
Reitings 1267
Reģ: 30.08.2013
Dūja, mans pateica kategorisku nē tabletēm, es pateicu nē pārtrauktajam :D pirms tam īsu laika periodu lietoju tabletes veselības dēļ, un nē jau pumpu :D
13.10.2017 18:43 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Starpcitu, tām, kas ar tabletēm - tas bija jūsu lēmums, abu, vīrieša, jo nostādīja pozīcijā, ka ar vienu negrib, raustīties negrib, tad nu būs tā? Vai arī sākāt kādu ginekoloģisku problēmu dēļ lietot un tad pie tā palikts? Kā vīrieši raugās uz tablešu aspektu, ja esat par to runājušas?
13.10.2017 18:32 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Nu jau es tikai ierēcu. :D
13.10.2017 18:29 |
 
Reitings 1267
Reģ: 30.08.2013
Bet tā ir viņu izvēle. :) Smēķēšana arī atstāj sekas, bet kurai gan tas interesē? Smēķē gadu gadiem. Zin taču, ka ne pie kā laba tas neved. Ar tabletēm stāsts līdzīgs, nav tabletes tāds jaunums, lai nesaprastu, ka nav no zelta kaltas.
13.10.2017 18:19 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
. Tā ir viņu izvēle tāpat kā citu izvēle ir pārtrauktais, tak liecieties mierā
Vēl jau nevar zināt, kādā veidā tas ietekmēs nākamās paaudzes.
http://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0306987714003521
https://naturalwomanhood.org/can-the-birth-control-pill-cause-birth-defects/
https://www.thehealthyhomeeconomist.com/how-the-pill-can-harm-your-future-childs-health/
13.10.2017 17:57 |
 
Reitings 1605
Reģ: 26.01.2016
Cik cilvēks spēj būt pārliecināts par savu viedokli, tā pareizību un būt nelokāms. Brīžam kā skabarga pakaļā. (t)
13.10.2017 17:43 |
 
Reitings 605
Reģ: 04.06.2016
Da labi, Duujaa, no Tevis te vispār kaut kādu filozofēšanu tikai var dzirdēt:-D man gan nav laika pārlasīt Tavus komentārus, bet vismaz pēdējās lapās neesi minējusi nevienu jēdzienu vai skaidrojumu, kas attiektos uz sievietes reproduktīvo veselību:-D ginekoloģijas eksperte atradusies. Varu derēt, ka es kā medicīnas darbinieks par lietu sajēdz krietni vairāk kā Tu ar savu filozofēšanu par un ap.
13.10.2017 17:37 |
 
Reitings 1267
Reģ: 30.08.2013
Par tabletēm runājot, cik te manīts, reti kurš ārsts veic testu uz tabletēm. Man testā no veselas rindas tablešu organisms pieņēma tikai dažas. Ja ārsts izraksta tās, kuras pašai izdevīgas, tad nav brīnums, ka organisms sāk streikot. Man problēmu nebija un nav, lietoju ārstnieciskos nolūkos un savedu organismu kārtībā.
13.10.2017 17:33 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Man drīzāk šķiet, ka Clarity atspēko meiteņu pārmetumus, ka jālieto obligāti kontracepcija un nevis pārtrauktais, padaloties ar savu negatīvo pieredzi un kāpēc tie ieteikumi viņai šķiet galīgi nevietā.
Es visvairāk gan nesaprotu, kā te daža var norādīt meitenēm- vai nu lieto kontracepciju vai arī ļauj lai šauj iekšā, jo tu tak nebaidies palikt stāvoklī. Kā vispār var kaut ko tādu noteikt ? :-D Ja bēbis nebūtu pasaules gals, nenozīmē, ka tāpēc apzināti uz to jāiet.
13.10.2017 17:30 |
 
Reitings 605
Reģ: 04.06.2016
Luī, es par tabletēm sāku šausmināties pēc tam, kad vesels bars izbrēcās par pārtraukto. Es respektēju tās, kas lieto tabletes un nejau es viņām tagad iešu un teikšu, ka viņa ir stulba aita ka tā bendē savu organismu. Man ir absolūti vienalga, ko dara man nezināmas Cosmo dalībnieces, tāpat vajadzētu būt arī otrādi, bet es kaut kā manīju tikai pārmetumus un lamas pātrauktā izmantotāju virzienā. Apgrieztā virzienā gan neko tādu neredzēju. Katrā ziņā, ne pārtrauktā slavas dziesmas, kā tad tiek pasniegts no dažu puses.
13.10.2017 17:30 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Nu piekopjat pārtraukto, taču visiem vienalga, bet atkal kas par pērlēm parādās, goda vārds meitenes, labāk ejat darīt, ne rakstīt absurdus jēdzienus un skaidrojumus. :D Tāda sajūta, ka zina tik, kā to nosaucam - pārtrauktais - un viss, vairs neko, tālāk mati ceļas stāvus.
13.10.2017 17:28 |
 
Reitings 1267
Reģ: 30.08.2013
Clarity, gan jau tablešu lietotājas ari apzinās sekas un ir par to domājušas. Visi zin, ka tabletes iejaucas mākslīgi organisma darbībā. Tā ir viņu izvēle tāpat kā citu izvēle ir pārtrauktais, tak liecieties mierā :D tu par vienu kontracepcijas veidu tagad šausminies, bet kad citas šausminas par pārtraukto, tad ir pārmetumi. :D
13.10.2017 17:20 |
 
Reitings 605
Reģ: 04.06.2016
Vājprāts, kādā virzienā šī diskusija attīstījusies:-/
Es vispār nemanīju nevienu dalībnieci, kura izmanto pārtraukto un kura ieteiktu to tagad citām kā super labo kontracepcijas metodi. Visas ir drošas par savām attiecībām un apzinās riskus. Kas tur ko nesaprast un šausmināties? Es savukārt vispār vairs nesaprotu tās, kuras grūž sevī iekšā hormonus. To jau laikam saprot tikai tās, kuras ir saskārušās ar “lieliskām” tablešu lietošanas sekām. Manā skatījumā OK ir absolūts bizness- tabletes tagad izraksta priekšā/pakaļā, brīnumzāles, kas palīdz visam. Aplausi vnk! Metās pumpas-tabletes, stipras mēnešreizes-tabletes, dzelzs deficīts-tabletes..un tā varètu turpināt. Tikai jāatceras, ka tā mēs mākslīgi iejaucamies savā organismā, par ko, esmu vairāk kā droša, vélāk nāksies atbildēt. Es vēl joprojām cīnos ar tablešu atstātajām sekām un vēl tam neredzu galu. Bet kā jūs domājiet, ko pēc 1,5 gada nesekmîgas ārstēšanas ginekoloģe man atkal gribēja izrakstīt? Protams, tabletes!! Nepiekritu, lūdzu citas alternatīvas un, ak jā, protams, tādas ir! Dusmas!
Un man smiekli nāk par tiem komentāriem-šausmas, šausmas, vīrietim grūti, kulminācijas brīdī jāvelk ārā...ziniet, manējam ir vienalga, vai beigt iekšā vai ārā, galvenais, lai man vairs nav jābendē sava veselība ar tabletēm, ko darīju 7 gadus un beigās raudādama braucu pie ārsta, jo vairs nezināju, ko darīt. Pie šāda risinājuma nonācām ABI un ABUS tas pilnībā apmierina, riskus arī apzināmies. Žēl tikai tas, ka nekur nepopularizē to, ko hormoni daudzām no mums nodara:-(
13.10.2017 17:04 |
 
Reitings 270
Reģ: 28.06.2013
pātrauktajā mazliet žēl vīrišķa, kuram tomēr kulminācijas brīdī jārauj ārā un jāšauj kaut kur citur, nevis tur, kur visu laiku bijis :-D lai gan iekšā beidzot, nepatīk, ka pēc tam pus nakti kaut kas tek ārā (t)
13.10.2017 14:36 |
 
Reitings 176
Reģ: 05.01.2016
Kubana, ja reiz tu esi no tām, kas uzskata, ka sekss ir domāts pirmām kārtām bērnu radīšanai, tad kāpēc tu vispār izmanto pārtraukto?

Nekur neesmu minējusi, ka pirmām kārtām. Atkal jau izzīž no pirksta. Gatavā pasaku teicēja.
Abortos neredzu neko sliktu

Un tāds cilvēks, kurš atbalsta abortus, man vēl lasīs morāli par pārtraukto metodi.:-D
13.10.2017 14:22 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Par OK" rīšanu ". Man tabletes ļoti palīdzēja, ja pirms tabletēm es ņēmu slimības lapas mēnešreižu laikā un gulēju vaidot gultā, tad tagad savas mēnešreizes nejūtu un tas ir ideāli. Tā kā " neriju" partnera dēļ, man personīgi tā ir vislabākā kontracepcijas metode bez blakusefektiem.
13.10.2017 14:17 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Kubana, ja reiz tu esi no tām, kas uzskata, ka sekss ir domāts pirmām kārtām bērnu radīšanai, tad kāpēc tu vispār izmanto pārtraukto? Lai Dievs/māte daba/dzīve pati izlem, būs tev bērns vai nebūs.
*
Man cilvēks ir īstais, bet neesmu no tām, kas dzemdē 18 gados tikko pabeidzot vidusskolu. Lai arī tagad man ir vairāk par 18, man dzīvē ir savi mērķi, ko vēlos sasniegt pirms bērna, lai bērns dzīvo labklājībā. Abortos neredzu neko sliktu, jo neuzskatu embriju tajā laika posmā par bērnu un, manuprāt, jārada bērns tad, kad finansiāli un garīgi esi gatavs, lai arī tie būtu 30 gadi. Un ko nu - tagad visiem pieaugušiem cilvēkiem jāatturas no seksa tikai tāpēc, ka nevēlas bērnu?
13.10.2017 14:13 |
 
Reitings 176
Reģ: 05.01.2016
Tā tomēr ir tāda kā spriedze gan seksa laikā, gan gaidot mēnešreizes, ja vien galīgi galvā nesvilpo vējš.

Varbūt neseksot ar to cilvēku, no kura nevēlies bērnu, un doma vien par to sagādā zobu sāpes? Varbūt jāsāk ar to, ka intīmās attiecībās jāstājas tad, kad esi pārliecināts, ka bērna pieteikšanās nebūs katastrofa.
Personīgi mums nav no svara, vai Dievs mums dāvās 2 vai 4 bērnus visas dzīves laikā, speciāli necenšamies ieņemt bērnus, jo divi ir, bet neesam kategoriski, ja arī kādreiz vēl kāds bērniņš pieteiktos. Kā jau minēju 10 gadus esam laulībā un visas laulības laikā, izmantojam tikai šo metodi. 3 gadus neplānoti stāvoklī nepaliku. Sākām piestrādāt pie ģimenes papildinājuma. Pēc 4 mēnešiem bērniņš pieteicās. 5 gadus atkal milējāmies ar pārtraukto. Kad izdomājām, ka vēlamies otro, tad arī pēc 6 mēnešiem sanāca ieņemt otro bērniņu. Tagad atkal atgriežamies pie mūsu metodes. Jā, domāju vairs bērnus neplānosim, BET esam runājuši, ja arī notiktu tā, ka neplānoti paliktu stāvoklī, tad būs mums vairāk par diviem un būsim laimīgi. Bet tīši uz to neejam. Lūk, kur atšķirība.
Un jau saknē minēju, ka tā nav kontracepcija, bet METODE. Tās ir divas dažādas lietas. Un neviena šeit nav ieteikusi kā kontracepciju, gluži otrādi, metodi, kuru var piekopt TIKAI stabilās attiecībās, laulībā. Un, ja grūtniecība nebūtu pasaules gals. Nevajag fantazēt, ka mēs nodarbojamies ar demagoģiju, to Jūs šeit mēģināt izgrozīt.
Labāk piedomā par sevi, vai ir to vērts rīt OK, seksot ar cilvēku, no kura ieņemt bērnu būtu pasaules gals un iespējams aborts?
13.10.2017 13:51 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Kubana, tavas pelēkās šūnas īsti neuztver informāciju par to, ka pārtrauktais nav izsargāšanās, tādēļ tur nav kam nostrādāt, nenostrādāt vai kļūdīties. Tā ir tīra veiksme vai organisma īpatnība (šķiet, ka visiem zināms, ka daži ir auglīgāki par citiem), savukārt tabletes ir izsargāšanās metode, ko pareizi lietojot nevar (vai pavisam minimālā iespēja) palikt stāvoklī.
Nezinu nevienu sakarīgu informācijas avotu, kur pārtrauktais būtu pieskaitīts pie kontracepcijas. Man vienalga, ko darāt savā gultā, bet jēdzienus nejaucat.
Ja runājam personīgi par manām domām, tad domāju, ka labāk vispār nenodarboties ar seksu, nevis nodarboties ar pārtraukto. Tā tomēr ir tāda kā spriedze gan seksa laikā, gan gaidot mēnešreizes, ja vien galīgi galvā nesvilpo vējš. Man labāk šķiet lietot kontracepciju un dzīvot bez stresa. Īsti nesaprotu to argumentu "nebūs nekas briesmīgs, ja pieteiksies bērns". Nu ja nebūs, tad nelieto pārtraukto, kāda jēga tad raut ārā?
13.10.2017 13:05 |
 
Reitings 137
Reģ: 29.01.2009
Izmantojām "pārtraukto" metodi pāris mēnešu laikā pieteicās sīcītis. kādu laiku pēc dzemdībām vnk prezervetīvus. Nepatika vispār tā gumijas sajūta. Pēc tam izmantoju spirāli - iestājās ārpusdzemdes grūtniecība pēc 1.5gada spirāles lietošanas. rezultātā izgriez vienu olvadu. Tagad izmantoju riņķīti. Esmu diezgan apmierināta. Sasummējot sanāk dārgāk nekā spirāle, bet to nedrīkstu vairs likt. Varēju izvēlēties starp tabletēm vai šo, vai prezervatīviem. Tabletes cerams, ka nekad nevajadzēs izvēlēties. Bet vispār man risks daudz lielāks, ka arī ar riņķīti var iestādies ārpusdzemdes grūtniecība, par cik ar spirāli tas notika... un gandrīz letāli beidzās..
13.10.2017 12:58 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits