Izsargāšanās

 
Reitings 169
Reģ: 25.09.2017
Jūsu izsargāšanās ? Tabletes,prezervatīvi,spirāles...
Kura kam dod priekšroku ?:-):-)
09.10.2017 20:34 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Pārlasīju un izsklausās kā pārmetums, bet tas nebija tā domāts...
Diversija, ja man lielais O būtu panākams katrreiz minūti šurpu turpu iebakstor klitoru - man aizturēt uz sekundi šo sajūtu nebūtu grūti. Jo tāpat tas O taču tiek sasniegts vienmēr!... :-D
12.10.2017 22:32 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Mann pieredze kops 17 it gad vecuma un tei ir dadzi gadu d esmiti un divas ilgas laulibas berni, laba ves eliba patraurais nav kontracepcijas metode, ja un sekss ir regulars 4 reiz nedela vismaz
12.10.2017 22:33 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Par to ka vīrietim pārtrauktais ir pilnīgi nebaudāms, nepiekrītu gan. Ja nu būtu tik slikti, tik daudzi to nepiekoptu. Katram ir citādi.
12.10.2017 22:34 |
 
Reitings 1317
Reģ: 30.06.2013
Manam vīram patīk beigt..kur citur, ne manī, ar prieku lec nost, es jau arī saku, ka dīvains :D
12.10.2017 22:35 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
citur, ne manī, ar prieku lec nost, es jau arī saku, ka dīvains
ara pa lou uz garamgajejiem....:-D
12.10.2017 22:36 |
 
Reitings 176
Reģ: 05.01.2016
ja pamainītu ar lomām - sievietei tuvojas lielais O, bet nekā, jālec laicīgi nost un jāpabeidz kaut kur un kaut kā, lai nepaliek stāvoklī  Protams, komisks pārspīlējums, bet es vienkārši nespēju iztēloties, kā tieši vīrietim tas var būt labi un patīkami. Nekā, tiešām.

Nedomāju, ka kādai no mums, kuras piekopj partraukto, pieliekam stroķi pie galvas un liekam izvēlēties tikai tādu metodi. Personīgi mans vīrietis, nejūtas savādāk pārtrauktajā metodē. Mēs KOPĪGI izvēlējāmies šādu izsargāšanās metodi. Iespējams, ir vīrieši, kuriem tas galīgi neder, vai kuriem nepatīk kontrole, bet tādas lietas ģimenē izlemj kopīgi.
12.10.2017 22:37 |
 
Reitings 1317
Reģ: 30.06.2013
Tā gan vēl nav gadījies :D
12.10.2017 22:38 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Neons, domāju ne tev spriest, ko es daru, kā es daru, cik bieži un ko plānojam, un visu pārējo, ko atļāvies pateikt pilnīgā bezsakarā. Tad savs viedoklis ir jāpasniedz neuzbrūkošā veidā, ne ''hahaha, jūs neko nezināt, redzat cik tur iekrita, pierādītos riskus es atspēkoju ar dumjiem argumentiem, atbalstu mistiskās teorijas un vislabāk zinu par medicīnu un to, kā notiek, kaut vai neesmu iepazinusies ar datiem'', tā ir kaut kāda mānija tieši šai grupai. Kur būtu problēma normāli pateikt, mēs darām tā (kas gan nav tēmas sākumā, bet nu ok, aizgāja tālāl runas), bērns nav traģēdija, visu apzināmies, ne turpināt ar visiem ''bet, ko jau minēju, kas izskatās pēc ļoti dīvainas attaisnošanās.
12.10.2017 22:40 |
 
Reitings 2152
Reģ: 08.05.2014
Protams, vīrietis un sieviete ir divas dažādas būtnes, bet man beigšana tāpat šķiet pietiekami svarīga arī vīrietim, lai katru reizi nebojātu prieciņu :D Ja katra reize tiešām ir tāda, ka jāaiztur, tad kad to var izdarīt normāli, lai būtu arī kāda pilnvērtīga reize (nepārprast - process līdz brīdim, kad jābeidz, jau tik tālu nemainās)? Vienam pašam to darīt? Nav jau tas vairs tas... Bet ko es te - ideāliste, kas pavisam noteikti nepriecātos par bērnu :D
12.10.2017 22:41 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Manam vīram patīk beigt..kur citur, ne manī

Uz sievietes ķermeņa ir daudz citu vietu, kur var beigt. :-P
12.10.2017 22:42 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Jautri trollis uzcep tēmu, bet dažas te pēc tam kašķējas savā starpā kurai tad nu ir taisnība un kura labāk zin par izsargāšanos:-D
12.10.2017 22:44 |
 
Reitings 2152
Reģ: 08.05.2014
Dievs zina vislabāk, bet katra pati ir liela meitene un lai dara, kā grib :D :-P
12.10.2017 22:46 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Pilnīgi jau jūtu kā šajā diskusijā tiks mesti linki uz rakstiem par to, ka pārtrauktais nav izsargāšanās un cik % sieviešu tā paliek stāvoklī.
Pirmais komentārs...
Pārtrauktais.
Nekad nav sanācis "iekrist".
Un, ja arī uz šo brīdi sanāktu, tas nebūtu nekas traģisks, jo esmu ilgstošās attiecībās.
Prezervatīvus vispār neciešu un tabletes bail būtu lietot.
Otrais komentārs... Un panesās! Te kāda vispār prasīja viedokli par “pārtraukto dzimumaktu”? Kaut kā nemanīju... Toties atradās tādas, kuras nevarēja nepabārstīt savas zināšanas.
12.10.2017 22:49 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Tēma vispār nebija par šo, tā kā nevajag cepties, ka meitenes aizrāda, ka pašu izteiktie apgalvojumi, kuri pie tam uzreiz vērsti tādā veidā, ka ''tūliņ jau man teiks, es gaidu, hahaha'', nav patiesi. Kopumā taču visām pilnīgi vienalga, kā kura dara, bet tāda slavināšana un maldīgu lietu glorificēšana gan nāk par sliktu.
12.10.2017 22:53 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Un ja šīs zināšanas, fakti u. c. tā cērtas acīs, uztrauc nezin kāpēc, jau viss notiek, kā vien var vēlēties, tad nebūtu tāda reakcija un kaut kā uzbraucienus tieši uz cilvēku (ne pat par uzskatiem) es redzu no vienas pārstāvju puses, kuriem pievienojies arī pati. Tā kā savas emocijas un darbības nevajadzētu attaisnot braucot virsū citiem, iet un laimīgi darīt, ne tēlot, ka atkal brauc augumā, kam ir pamats no tā, kā tiek izteikts teksts un kā vērsts.
12.10.2017 22:58 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
-Haloo, bordelis "Zemene"?
-Jā!
-Man vajadzētu izveidot tādu labu un kārtīgu kašķi starp sievietēm.
-Ā, skaidrs, šim gadījumam mēs Jums varam piedāvāt mūsu labākās kašķētājas Rīdziniece vai Duujaa.
-Nē, Rīdziniece mums nederēs, mums vajag izveidot kašķi forumā, bet Rīdziniece rakstīt prasmes ir tādas, ka varētu padomāt it kā viņai rokas aug pa taisno no pakaļas. Un kāda ir Duujaa?
-Viņa raksta labi, korekti, bet viņai ir maizes intelekts un viņai piemīt vārnas nekaunība.
-Vo, tieši tādu mums vajag, jo mazāk domā, jo vairāk runā.
-Jā, super, Duujaa pie jums jau brauc!
-Liels paldies!
12.10.2017 23:14 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Kopumā taču visām pilnīgi vienalga, kā kura dara, bet tāda slavināšana un maldīgu lietu glorificēšana gan nāk par sliktu.
Te neviena neslavināja un neglorificēja pārtraukto dzimumamtu! Te dalījās ar savu pieredzi un savām preferencēm, nevis ieteca kā kontracepcijas metodi izmantot pārtraukto kādai. Un šādas diskusijas jau ir bijušas n-tās. Atliek tik pieminēt kādai, ka piekopj pārtraukto, tā uzreiz tiek uzskatīts, ka šī sieviete dara pāri vīrietim, ir neauglīga, nejēdz neko no kontracepcijas un vispār - dumja, jo atļaujas spēlēt kaut ko līdzīgu “krievu ruletei”. Un to visu adresē dalībniecēm, kuras jau gadiem piekopj tādu dzimumdzīvi! Vai nav absurds?!?... Tu uzskati, ka tas ir risks - neriskē! Es neuzskatu to par risku. Kas tev (nav adresēts konkrētam cilvēkam) dod tiesības otram pārmest viņa izvēli, gar kuru tev vispār nav daļas?...
12.10.2017 23:35 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Es nesaprotu, kāpēc (jūs) to visu uzskatāt kā pārmetumus. Tā ir saruna par kontracepciju, adresē kaut ko, ja redz, ka tiek rakstītas muļķības. Nu cik te pat nesen nav meitenes, kuras prasa, vai var palikt tā stāvoklī, kas nu būs un pēc aij aij. Pēc konkrēti tava teksta izlasīšanas kāda padomātu, o, "lielie, pieaugušie" dara tā, kādam tur nekas - neizpētītu iemeslu dēļ, un darīs tāpat. Tā ir bezatbildība. Turklāt es tiku nosaukta par nenormālu, kāda cita neesot vesela, kāda vēl esot idiote, jo tomēr (nevienai sākumā pat konkrēti neadresējot) uzraksta, kāds absurds tiek liets par šo tēmu. Nu vai nav komiski! Un ja bijušas diskusijas, tad vēl jo vairāk, neko šīs personas nav iemācījušās un uzzinājušas, tikai turpina savu "rakstiet, rakstiet pētījumus un to, cik tas ir briesmīgi" un uz jautājumiem reaģējot pilnīgi neadekvāti, kas arī izraisīja tālāko.
12.10.2017 23:47 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Un lai stulbi ierēktu un nozākātu kādu, lielās dotības nevajag - kas daļai tieši tā arī izpaužas, kā kaut kas, ko pati patiesībā uztver pārspīlēti, kā jau minētos pārmetumus vai domā, ka viņai kāds māca tagad kā ar šodienu obligāti jādara, tad sākas lamu un gudro tekstu birums, kuri ir vērsti uz personību. Lūk tas man vienmēr ir licies gaužām nožēlojami - ja abstrahējamies arī no konkrētā tēmas lauka.
12.10.2017 23:53 |
 
Reitings 1317
Reģ: 30.06.2013
Es arī esmu traka idiote, jo saprotu ko Duuja saka un es savā ziņā domāju tāpat :D
12.10.2017 23:56 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits