Izsargāšanās

 
Reitings 169
Reģ: 25.09.2017
Jūsu izsargāšanās ? Tabletes,prezervatīvi,spirāles...
Kura kam dod priekšroku ?:-):-)
09.10.2017 20:34 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Es pemeram trolla veidota tema savu privato dzivi ka te dazas labas neapsriestu. Tacukatra dara ka velas...:-D
11.10.2017 15:28 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Rīdziniece, es dzīvoju kopā ar VĪRU jau gandrīz pusgadu ārzemēs, pirms tam no 8 kopā būšanas gadiem, 2 gadus dzīvojām katrs savā valstī, tāpēc pirms bļauj, pārliecinies par faktiem (vai veic izmaiņas savā blociņā). Tā kā man pārmest par kaut kādu nezināšanu būtu lieki.
Tas, kāpēc es zinu, ka abi esam auglīgi, nav citu darīšana. Ja arī būtu kādai bijušas kādas problēmas, būtu lielākajā mērā viszemiskākā rīcība par ko iesmiet.
12.10.2017 16:25 |
 
Reitings 200
Reģ: 28.12.2016
7heaven Atvaino, ja vēlies neatbildi, taču vēlos uzjautāt, kāpēc Tu gatavojies tuboligācijai? Vai Tavs vīrietis ir domājis par vakzetomiju?
12.10.2017 16:44 |
 
Reitings 624
Reģ: 29.01.2009
Mana pieredze ar izsargaashanos :
Pashaa saakumaa bija tikai prezervatiivi.
Sen atpaklaj , pirmajaas nopietnajaas attieciibaas draugs mani pierunaaja pameegjinaat paartraukto 1x. Toreiz tas prieks vinjam ilga mazaak par minuuti ,jo es biju ljoti noraizeejusies un nevareeju atslaabinaaties un pateicu ka taa lieta neies krastaa. Un uzmini nu? No taas 1 minutes es paliku staavoklii ..(e)
Kopsh taas reizes man ir implants, jau kaadus 5 gadus un probleemu nav.
12.10.2017 16:46 |
 
Reitings 1531
Reģ: 28.07.2017
LinSane - savu veselības problēmu dēļ, kas atklājās pavisam nesen. Zinu, ka man bērnu pietiek un ne pie kādiem apstākļiem nedzemdēšu vēl vienu, jo tas risks var ļoti nelabi beigties. Nevēlos pat pieļaut domu, ka varētu kādreiz "iekrist", jo kaut kas nebūs nostrādājis...
12.10.2017 16:53 |
 
Reitings 200
Reģ: 28.12.2016
7heaven paldies par atbildi.
12.10.2017 16:55 |
 
Reitings 2152
Reģ: 08.05.2014
Lai arī cik dīvaini man pašai tas neliktos, bet zināmā mērā piekrītu Elzai. Pat tad, ja atmet visas domas par to, ka tas noteikti nav droši, nespēju iztēloties, cik kvalitatīvs var būt sekss ilgtermiņā, ja katru reizi ir jādomā par to, ka tik nebeigtu sievietē. Lieka raustīšanās. Draudzene, kuras vīrietis bija tik pat spējīgs un par sevi pārliecināts kā visu citu vīrieši un vienmēr zināja, kā izvilkt laikā, tūdaļ ir gatava dzemdēt, tas tā, statistikai :D
12.10.2017 18:37 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Tas par smiekligo apgalvojumu ka abi veseli

Cik debīli ir smieties par to, ka kādam var būt veselības problēmas. Vnk debīli. Cik maz vajag lai rīdziniece būtu laimīga- no pirksta izzīst, ka kādai problēmas ar auglību, un urā, var dejot uzvaras deju un no prieka debesīs lekt. Slima vecene.
Ir arī citi varianti, kāpēc veic spermas analīzi kopā ar citām analīzēm, bet nu... tu jau labāk zini :D
12.10.2017 18:48 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Cik debīli ir smieties par to, ka kādam var būt veselības problēmas. Vnk debīli. Cik maz vajag lai r
kur tu izdomaji ka kadai te TIESAM ir veselibas problemas? Tu esi reali ta analzies redzejusi vai esi arsts? Mes tikai sitam foruma klacu, un nevajag tik traki jaukt ar realo dzivi.
Slima vecene.
tev ar jauku vakaru!! Kaut gan tu tacu saproti ka isti norala neesi ja ta runa?:-D:-P
12.10.2017 18:55 |
 
Reitings 1267
Reģ: 30.08.2013
Man paziņu un radu pulkā diezgan daudz sievietes, kuras ir augligas un arī vīriem nav problēmu, bet ieņemt bērnu tomēr nebija tik viegli kā gaidīts. Dažām atklājas ķibeles un mazs ārsta pirksta pieduriens tomēr bija vajadzīgs. Kamēr neķērāspie lietas, likās, ka būs viegli. Arī ārsti teica, ka viss super. :)
12.10.2017 19:08 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Pat tad, ja atmet visas domas par to, ka tas noteikti nav droši, nespēju iztēloties, cik kvalitatīvs var būt sekss ilgtermiņā, ja katru reizi ir jādomā par to, ka tik nebeigtu sievietē.

Gluži manas domas, labāk jau likt lietā prezervatīvus.
12.10.2017 21:46 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Vispār jau pārtraukto neiesaka tāpēc, ka ļoti daudz ir atkarīgs no kontroles un sekošanas/piedomāšanas. Kad lieto kontracepciju - nekas tāds nav jādara, līdz ar to - jauniešiem, kuriem jau tā problēmas ar domāšanu un paškontroli tas der ideāli. Pie tam, neaizmirsīsim, ka kontracepcija ir bizness, pie tam ļoti ienesīgs. ;-) Sieviete dabiskā veidā auglīga ir tikai vienu dienu mēnesī. Piekopjot pārtraukto (pie norunas, ka vīrietis nehaltūrē) + kalendāro metodi iespēja palikt stāvoklī netīšām ir tikpat liela kā no kontracepcijas. Tāpēc nevajag gvelzt, ka problēmas ar veselību, ja reiz nav palikusi stāvoklī gadiem ilgi... Un tas ir mazāk kaitīgi veselībai par mākslīgiem hormoniem, un patīkamāk par prezīšiem. Pāriem, kuriem ir stabilas un nopietnas attiecības, ar plāniem par bērniem kaut kad - ļoti labs variants.
12.10.2017 22:06 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Tacu protasm arsti ir idioti cosmo beibes dazas szina abak , nu i lai dzivo ka viduslaikos....:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
12.10.2017 22:09 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
http://www.mfd.lv/post_info.php?products_id=2 bet si arste tacu ir pilnga dura vai ne, dazas como beibe labak zina:-D:-D:-D:-D:-D:-D
12.10.2017 22:10 |
 
Reitings 176
Reģ: 05.01.2016
Tiem pāriem , kuriem tiešām nav problēmu ar auglību , tie kādā no pirmajiem mēnešiem "uzraujas" . Bet skaļi bļaustīties patīk tikai tai masai , kurai saknē nav taisnība , tikai propagandē savus tumsonīgos uzskatus

elzaelza Jums, cienītā, laikam rādās, šeit neviens nenodarbojas ar demagoģiju un propagandu. Saknē nav taisnība? Lai nu tā būtu, ja tīk. Bet vienmēr atrodas tādas, kuras bļaustās un mētājas ar apvainojumiem, tikai tāpēc, ka kādai ir cits viedoklis.
Kas attiecas uz pārtraukto. Ar vīru visu mūžu tādā veidā "izsargājamies". Kāpēc? Tāpēc, ka nav jālieto nekas, kas varētu ietekmēt manu veselību, otrkārt nav jātērē nauda, treškārt, ka arī būtu bērns pieteicies, tad dzemdētu bez problēmām. 5 gadus "neiekritām", starp citu, pa šiem 5 gadiem vairākas paziņas, kolēģes palika stāvoklī neplānoti, lietojot kontracepciju. Kad sākām piestrādāt pie mazuļa, piecu mēnešu laikā sagaidījām pozitīvu testu.
Piekritīšu viedoklim, ka šādu izsargāšanās metodi var piekopt vienīgi tad, kad ir ļoti ilgstošas attiecības, laulība piemēram un ir absolūta gatavība palikt stāvoklī (lai gan gatavai jābūt arī tad, ja lieto spirāli).
12.10.2017 22:11 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Sieviete dabiskā veidā auglīga ir tikai vienu dienu mēnesī. Piekopjot pārtraukto (pie norunas, ka vīrietis nehaltūrē) + kalendāro metodi iespēja palikt stāvoklī netīšām ir tikpat liela kā no kontracepcijas.

Vispār jau nē, palasi, kā notiek apaugļošanās, cik dienas saglabājas sēkla, ja tāda nokļūst, dziļāk rakt jau būs par sarežģītu. Un vīrietim jau nu noteikti tas nav veselīgi, ne arī baudāmi. Un visi dati par to ''kontrolējam, tas jau jauniešiem neder'' izrādās melo, jo kāda iedomājusies citādāk savu paradumu pēc. Pasaku valstībā vēl arī noteikti pārtrauktā piekopējas grūtnieces ir tikai jaunietes. :D Un prežu bizness vai citu lietu, nu baigais. Tāpēc uz buj duj attaisnoju savā prātā un izdomāju sazvērestības teorijas. Labs. :D
12.10.2017 22:18 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Un arī teksti, mums redz nekas, mēs profi, bet citiem gan (mūsu trim draugiem no visas pasaules mēroga) visādi gadījies. :D
12.10.2017 22:20 |
 
Reitings 2152
Reģ: 08.05.2014
Štrunts par iekrišanu, ja saka, ka bērns nebūtu problēma, lai nu tā būtu, bet, ja pamainītu ar lomām - sievietei tuvojas lielais O, bet nekā, jālec laicīgi nost un jāpabeidz kaut kur un kaut kā, lai nepaliek stāvoklī :D Protams, komisks pārspīlējums, bet es vienkārši nespēju iztēloties, kā tieši vīrietim tas var būt labi un patīkami. Nekā, tiešām.
12.10.2017 22:25 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Duuja, ne tev ir bērni, ne tu tos plāno, ne tev ir vīrs, ne regulārs sex un ilgadējas attiecības, ne arī vecums (vismaz pēc 30) un pieredze attiecīgā tēmā (grūtniecība - plānota/neplānota, aborts u.t.t.). Tikai teorija, kurai tu tici un kuru tu uzskati par 100% patiesību + cilvēku pļāpas. Tev noteikti nedrīkst piekopt pārtraukto!!! Tas nav domāts tev un tavam dzīvesveidam! Un tev to neviens šeit neuzspiež. Tas ko es, vai kāda cita dara savā guļamistabā ar savu vīrieti - nav tava darīšana. Ja es uzskatu, ka pārtrauktais dzimumakts mums der, tad riskus un problēmas sakarā ar to es pati arī uzņemos. Un man ir pietiekoši pieredzes, lai man būtu reāls iemesls piekopt ko tādu un uzskatīt, ka šobrīd tas ir labākais veids.
12.10.2017 22:28 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)