Izsargāšanās

 
Reitings 169
Reģ: 25.09.2017
Jūsu izsargāšanās ? Tabletes,prezervatīvi,spirāles...
Kura kam dod priekšroku ?:-):-)
09.10.2017 20:34 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Turklāt ar pārtraukto nekad nevari būt drošs - ir/nav, uzzini tikai tad, kad jau par vēlu un tad lielā raudāšana un nevēlamie bērni. Ir diezgan nožēlojami stāstīt, redzi kā man, ka organismi atšķiras, auglība un veiksmes faktors. Vēl saviem bērniem iemācīt, ka nu nekas, gan jau vecis izvilks. Pārtrauktais tiešām nav nekāda kontracepcija, lai kā kādai tas kristu uz nerviem. Tas der tad, kad jau faktiski sāk domāt/strādāt pie bērna, vai pilnībā apzinās, ka arī šodien bērns pārim nebūtu nekas traģisks un dzīves nesabruktu. Un attaisnot, ka gumija jau arī var plīst, nu reāli rēcīgi, risku salīdzināšana nav stiprā puse, un tad salasās bariņš, kuras tik atbalsta viena otru un tad cerams arī audzināsiet kopā, ja nu kas, pat ja tagad liekas ''mans tik spējīgs, perfekti nosaka, kad un kā, mēs jau mākam''. Bet nu ceļat demogrāfiju, tas jau labi, bet vēlams jaunām meitenēm nečakarēt prātus ar šo.
10.10.2017 20:44 |
 
Reitings 2353
Reģ: 29.01.2009
Veselības problēmas un grūtības palikt stāvoklī drīzāk ir tieši tām, kas lieto tabletes un bendē savu organismu ;) Vismaz manā kolēģu un draudzeņu lokā tādi novērojumi.
10.10.2017 20:50 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Ak vai, es tak sapratu, ka VAR gadīties, ja ir sekss ir iespēja palikt stāvoklī. Un ar manu vīru, kad sākām piekopt arī pārtraukto, palikt stāvoklī nebūtu nekāda bēda. Bērns nebūtu nelaime. Ar kuru katru es to nedarītu , kur nu ja vienas nakts sakars. Bet nu ir vīrieši, kuri labi jūt. Nevar teikt, ka pārtrauktais ir tikai stulbām un bezatbildīgām.
10.10.2017 21:02 |
 
Reitings 605
Reģ: 04.06.2016
2 gadus izmantojam pārtraukto- viss ok. Pirms tam 7 gadus dzēru hormonālo, PALDIES, kurai sabendēju savu veselību, sačakarēju ciklu, ar ko netieku galā jau visu šo laiku un jau zinu, ka pie bērniem problēmas tikt būs. To dranķi negribu vairs redzēt un dzirdēt:-D tomēr, ja nu kas, grūtniecība nebūtu traģēdija. pārtrauktais gan, protams, pilnīgi noteikti nav variants priekš jauniešiem un nepastāvīgām attiecībām.
10.10.2017 21:17 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
un tad salasās bariņš, kuras tik atbalsta viena otru un tad cerams arī audzināsiet kopā, ja nu kas, pat ja tagad liekas ''mans tik spējīgs,

Man nebūs nepieciešama palīdzība bērna audzināšanā no cosmo dāmām, tam man ir vīrs un ja pāri jau ilggadēji nodarbojas ar pārtraukto, tad domājams, ka arī viņi paši kaut kā nebūt tiktu galā. Ja Tu palasītu cītīgāk, nevis tikai lasītu pa paralēli, tad ievērotu, ka principā arī visas to saka.
Mēs necenšamies tevi ievilināt savās nekontracepcijas metodēs, tāpēc nomierinies un iespringsti vairāk par savām metodēm (ja tādas jau piekop), nevis sašutumā atkal vāries par citu.
———
Hormonālās arī esmu mēģinājusi un kopš tā laika mans cikls vairs nekad nav bijis tik regulārs kā līdz tam, ar to man pietika, lai ko tādu vairs nekad nerītu.
10.10.2017 23:17 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Reāli smieklīgi , tad kāpēc nevar opredelitsa , grib to bērnu vai nē ? :D Ļoti neloģiski sanāk , ja saka , ka bērns nebūtu nekas tāds .Ja jau nebūtu nekas tāds , kāpēc tad vienkārši mīlēties neizsargājoties ? Vai nemīlēties ovulācijas dienās ? Kaut kāds nepilnvērtīgs sekss sanāk , ja gadiem ilgi ir tā jākoncentrējas uz pārtraukto , zinot , ka ir prezervatīvi .
Un salīdzināt pārtraukto ar citām kontracepcijas metodēm ir gaužām stulbi un tumsonīgi . Pārtrauktais nav kontracepcija , tā ir kaut kāda māžošanās . Tad jau izlem , grib bērnu vai nē .
10.10.2017 23:24 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Nez kàpēc mani nepārsteidz šīs divas personas, kuras tik ļoti uztrauc citu cilvēku izsargāšanos vai neizsargāšanos, plus vēl seksa kvalitāti, ko šī neizsargāšanās pasliktina. :-D:-D:-D
10.10.2017 23:36 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Ja tas arī man ar elzu, tad es jau vispār teicu, lai ceļam demogrāfiju, un par kvalitāti, baigo uztraukumu un vēl nez ko, uz ko laikam norāda divu (faktiski viena) komentāra ierakstīšana, atkal patīk izfantazēt tieši tai pašai personai, kurai parasti patīk izlasīt kaut ko, pārveidot un tad pašai par sevi pasmieties.
11.10.2017 00:02 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Tu vispār saproti par ko Tu runā vai arī Tu raksti rakstīšanas pēc jo loģika te ir apaļa nulle.
11.10.2017 00:09 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Un tāpēc, ka cilvēks ieraksta, ka atbalsta drošākas metodes, viņam tiek piedēvētas mentālas problēmas vai vēl kaut kas (vai vairāk tomēr nostrādā, kurš to ieraksta), jaam, tad tava loģika ir galīgi izbalējusi nulle.
11.10.2017 00:12 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Un ja jau gribas tik ļoti piekasīties (un pakasīties, lai nebeidzas nost no garlaicības), tad vispār tēmas nosaukums un pieteikums jautā - izsargāšanās.
11.10.2017 00:16 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Mentālā problēma tika piesaukta tāpēc, ka elza paprasīja vai tām kuras nodarbojas ar pārtraukto nav kādas veselības problēmas ja jau tik ilgi nespēj “iekrist”. Vēlreiz Tev teikšu, beidz lasīt pa diognāli, pirms bļauj, izlasi no A-Z un vispirms kārtīgi padomā pirms drukā savu drukājamo.
11.10.2017 00:19 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Piekasies te tikai un vienīgi Tu. Nevienā brīdī mani nav uztraukusi cosmo meiteņu izsargāšanās. Un ja reiz šī pārtrauktā metode strādā, tādā gadījumā, man tā ir izsargāšanās, ja neizsargātos, sen jau būtu stāvoklī.
11.10.2017 00:21 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Atkārto to vien sev un pārstāj interpretēt tā, kā gribētos pašai. Es redzu tur jautājumu un pēc tam tekstu, kur arī tiek apšaubīta cita lieta - ne ''jūs neauglīgās dumiķes, visām jums būs gals klāt, redzēsiet, stulbenes, nekādi bērni jums nebūs utt.'', nevajag bāzt savu ierēkšanas māniju ik uz stūra.
11.10.2017 00:24 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Tu neesi normāla :-D
11.10.2017 00:27 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Nevienā brīdī mani nav uztraukusi cosmo meiteņu izsargāšanās.

Tad ko tā satraucies par to, ka kāda norāda, ka tā nav metode vai ka citādāk labāk, drošāk, kaut vai tas pats kvalitatīvāk vai jebkurš cits jēdziens, un tas viss pēc viena komentāra, kas pat nebija tev, bet vienkārši domas par šo izsargāšanās lietu, pēc kura seko tavs bullšits ar uzbraucieniem uz cilvēkiem. Un pēc tā vēl paziņo, ka kāds cits nav normāls, nu apsveicami, kur vēl tālāk degradēties tev, neredzu.
11.10.2017 00:29 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Wallee kārtējo reizi parādi savu aprobežoto domāšanu un to , ka tev ir 0 saprašanas un loģiskās domāšanas . Ja pārtrauktais būtu izsargāšanās metode , tad to par tādu arī uzskatītu . Bet tā nav , respektīvi , lai arī Tev tā negribas ticēt , bet tur ir loģiska likumsakarība . Neapšaubāmi kādus mēnešus var paveikties , bet , lai veiktos gadiem , tā vairs nav veiksme , tā ir tiešā sakarība ar neauglību . Un tas , ka kādai vai kādām pēc pārtrauktā pārtraukšanas sanāca ieņemt bērnu ar 1. vai 3.reizi nenozīmē , ka jums ar auglību viss ir labi tik un tā . Katru mēnesi darbojas pilnīgi cita olšunu-spermatozoīdu vs hromosomālā kombinācija . Katru mēnesi savādāka . Pietiek ar 1 pili spermas , kura izdalās jau pašā seksa laikā , lai notiktu apaugļošanās . Zinātniski pierādīts , ka arī seksa laikā izdalās sperma , tāpēc apgalvot , ka jūs tur kaut ko baigi kontrolējat , ir nezināšana un tumsonība par to , kas patiesībā ir zināms . Tieši tāpēc es teiktu , ka tiem , kurie gadiem neiekrita , bet ieņēma bērnu ātri it kā pēc pārtrauktā pārtraukšanas , ir notikusi visbeidzot tā ģenētiskā sakritība , kura neatkarīgi no jūsu pārtrauktā piekopšanas vai nepiekopšanas notiktu tik un tā . Ja pāriem nav nopietnu hromosomālo trisomiju , tad veiksmīga hromosomālā savienošanās notiks ātrāk vai vēlāk , jūsu gadījumā tas ir vēlāk sākot no pārtrauktā sākšanas .
11.10.2017 00:33 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Tiem pāriem , kuriem tiešām nav problēmu ar auglību , tie kādā no pirmajiem mēnešiem "uzraujas" . Bet skaļi bļaustīties patīk tikai tai masai , kurai saknē nav taisnība , tikai propagandē savus tumsonīgos uzskatus .
11.10.2017 00:36 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Mana saprašana šajā gadījumā gan ir gana laba un par savu un vīra veselības stāvokli esmu labi informēta, neauglīgi mēs neesam un nesaderīgi arī nē. Tas, ka Tev tā ir nepieņemama metode, nenozīmē, ka citiem nav. Mazāk vajag satraukties par to kā citi izsargājas vai neizsargājas (sauc kā gribi), tas nu ir katra paša ziņā, bet norādīt uzreiz uz neauglību, par ko nu Tev ir vismazākās zināšanas par otra veselības stāvokli, nu ir galīgi lieki.
Un Dūjiņ, atslābsti vienreiz, ka sekojot katram līdz nesajūt prātā.
11.10.2017 00:40 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Wallee, neņemot vērā tavu nepareizo rakstību - domā par sevi un neizsaki absurdas fantāzijas.
11.10.2017 00:46 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits