Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ja pamet,jo negrib palikt kopā jo otram neatrisinātas lietas

 
Reitings 2133
Reģ: 09.05.2011
Labdien,Meitenes!
Gribētu dzirdēt kādus viedokļus par atteicību tēmu.Vakar draugs izlēma par labu mūsu attiecību beigām.Kopā bijām nepilnus trīs gadus,no kuriem divus ar pus esam nodzīvojuši kopā.Es esmu gaisa zīme,viņš zemes.Līdz ar to arī kopdzīvē ne vienmēr esmu bijusi apdomīga savā rīcībā,viņš gan vienmēr ar abām kājām uz zemes un nekad nav bijis īpaši emocionāls.Laika gaitā sanāca tā,ka manas problēmas arī uzgūlās uz viņa pleciem.Un viņam palika pa smagu.Šobrīd lieku kopā savu dzīvi.
Kā jums ir ar savām pusītēm otrajām?Vai viņi ir novērsušies vai pametuši jūs problēmās?Vai tā nav sava veida bēgšana no tā visa?
Pēdējais ar ko šķīrāmies bija ja gribi,kad visu sakārtosi varam tikties un paskatīties.Varbūt sākt no sākuma.Tagad gan sāku domāt - tad man nekad nevarēs būt kāda bēda?Tikai priekos?!
09.10.2017 11:29 |
 
Reitings 3388
Reģ: 27.11.2012
Grūti jau saprast, ja nav zināms, par kādām bēdām Tu runā. Jo pēc Tava apraksta puisis izskatās pēc neiecietīga egista. Bet viņam noteikti ir sava stāsta versija. Varbūt tās Tavas bēdas ir atkarība, tādā gadījumā stāsts ieņemtu pavisam citu pagriezienu.
.
Kas attiecas uz Tavu jautājumu - nē, mani nav pametuši tāpēc, ka man ir problēmas. Bet es savas problēmas arī neesmu gāzusi uz cita pleciem.
09.10.2017 11:33 |
 
Reitings 120
Reģ: 26.09.2016
Saprotu tevi. Man bija līdzīgi. Kad viss ok, tad viss ok.. Bet kad man bija problēmas, kur man vajadzēja un lūdzu viņa palīdzību, viņš pateica "Nezinu, kā būs, neko nevaru solīt". Man gan bija tā, ka pēc tādas burvīgas atbildes no viņa puses, es izlēmu šķirties, kam viņš piekrita, jo "Tu neesi laimīga ar mani". :D Un pēc tam stāstīja par neizsakāmu mīlestību pret mani. Ko es tev varu pateikt. Pieņem to, sakārto savu dzīvi un novēlu tev, ka pēc tā tev vairs nemaz negribēsies būt ar viņu.
09.10.2017 11:39 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Baigi atkarīgs no tā, kas tās par problēmām, kā tu tās, esot attiecībās, risināji, un cik lielā mērā uzliki uz viņa pleciem. Nezinot situāciju grūti pateikt, kurš no jums ir kretīns :)
09.10.2017 11:47 |
 
Reitings 2133
Reģ: 09.05.2011
Fancy - man sāk izskatīties,ka tā tas varētu arī būt.Nekad jau nav tā,ka bez problēmām var.Sāku domāt,ka varbūt ar līdzīgi emocionālu cilvēku būtu tomēr vieglāk.
Profesore - ir ir diezgan daudz kas man sakrājies neatrisināts.Arī bez viņa.Kā jau tuvākais cilvēks,prasīju viņam daudz padomu.Tikai tagad saprotu,ka ir jāsaņem sevi rokās un jāiet pie psihologa.
09.10.2017 11:50 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Par kādām bēdām ir runa?
Kamēr nav zināmas kādas īsti ir problēmas, grūti ko baigi komentēt.
Mana pirmā doma bija - varbūt tu esi cilvēks "man vienmēr nav labi, ja nav reālas problēmas-es tās izdomāšu" un citas šāda veida problēmas no gaisa izpūstas, vienkārši cilvēks, kurš visu ko izdomā un sadomā, lai gan viss ir ok.. vismaz "šobrīd lieku kopā savu dzīvi" man tieši par šo liek domāt. Šādā gadījumā es saprotu puisi. Sakārto sevi un tad varbūt varēs runāt tālāk.
Ja runa ir reāli par veselības problēmām, finansiālām, ģimenes traģēdijām vai taml. tad cita lieta. Tad labi, ka šis vīrietis vairs nav tavā dzīvē.
09.10.2017 11:55 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Pēc pēdējā komentāra saprotu, ka tomēr problēmas ir vairāk tavas emocionālās. Nu ko, tad marš pie psihologa.
Jā, es saprotu tavu puisi un brīnos, ka viņš izturēja tik ilgi. Es bēgtu jau daudz ātrāk.
09.10.2017 11:58 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Vai tā nav sava veida bēgšana no tā visa?

Tā ir 100% bēgšana no tā visa. BET - - - es varu saprast, ka, ja mūždien ir problēmas, sevišķi jau emocionālas (kaut vai tā pati depresija), un 2 gadi viņš ir tevi uzklausījis, atbalstījis, "glābis" no tām tavām problēmam, un nekādā jēgā, viss kā bijis pakaļā, tā joprojām ir, nu tad jājautā - cik ilgi? Viņš varbūt grib attiecības, kurās otrā puse nav mūždien jāglābj no viņas pašas sliktajām domām.
09.10.2017 12:14 |
 
Reitings 2133
Reģ: 09.05.2011
57 days - tagad to es saprotu,tikai ļoti par vēlu.Risināšu to visu.Saprotu,ka tādu partneri neviens nevēlās sev blakus.
09.10.2017 12:23 |
 
Reitings 741
Reģ: 11.08.2015
Es pārtraucu attiecības ar savu otro pusīti, jo man bija pārāk daudz problēmu saistībā ar attiecībām ģimenē un finansēm, negribēju viņu apgrūtināt un novēlēju viņam atrast piemērotāku un dzīvespriecīgāku meiteni :(
09.10.2017 13:46 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Principā uzskatu, ka attiecībās ir jābūt kopā gan priekos, gan bēdās, tomēr nevar noliegt, ja otrai pusei visu laiku ir nebūšanas, noskaņojuma svārstības un nav vēlmes to risināt, tad no tā otrs var nogurt, ja galu galā arī ir cilvēks, kuram ir savas raizes.
09.10.2017 13:51 |
 
Reitings 55
Reģ: 17.09.2017
Situācija izklausās pazīstama. Nestabils raksturs, depresija, virkne neatrisinātu problēmu. Tāds bija kāds mans bijušais. Lieliem vilcieniem viņam bija ļoti labs raksturs, attiecīgi gandrīz 2 gadus es mēģināju viņam palīdzēt, līdz kļuva pilnīgi skaidrs, ka tās dzīves neveiksmes nekad nebeigsies - viņš vienmēr radīs arvien jaunas un jaunas, un liela daļa atbildības par viņa pilnīgi iracionālās rīcības sekām vienmēr uzgulsies man. Tādēļ uz jautājumu varu atbildēt ka jā, esmu otro pusi pametusi ar visām viņa problēmām, un novēlējusi lai tās tikai aug, jo esmu pārliecināta, ka nekas viņu nedarīja tik laimīgu kā iedomas, ka viņa dzīve ir Šekspīra traģēdija, bet viņš pats - cēlais Hamlets. Iesaku aizmirst par viņu, tikt galā ar sevi, un tikai tad sākt domāt par attiecībām.
09.10.2017 13:51 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Kad precas, tad sola būt kopā priekos un bēdās. Pirms tam ir iespēja partneri iepazīt, un ja cilvēks iztādās viena liela bēdu čupa, var cilvēciski saprast vēlmi pārtaukt ar tādu attiecības.
09.10.2017 14:10 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Mani ik pa laikam mocijusas veselības problēmas, tādēļ tas ir gulies uz manu puišu pleciem. Tas, kas mani īpaši nemīlēja, tas īpaši neko nevēlējās palīdzēt, arī kopā ar mani tikai priekos, bet citādi ne. Pārējie gan daudz vairāk par mani rūpējās nekā es pat pati par sevi. Kā jau vienmēr, pārsvarā otra cilvēkā uzvedība ir atkarīga no jūtu stipruma vai to neesamības.
Nevēlēšanos palīdzēt atkaribas gadījumā gan saprotu.
09.10.2017 14:56 |
 
Reitings 1126
Reģ: 09.04.2016
Mani pameta dažas dienas pēc tam, kad man tika oficiāli diagnozēta depresija. Nekad nebiju uzgrūdusi viņam savas problēmas (ne emocionālās, ne kādas citas). Protams, par ārstu spriedumu viņu informēju, jo uzskatīju, ka tas būtu negodīgi, ja es to no viņa slēptu.
09.10.2017 15:08 |
 
10 gadi
Reitings 2235
Reģ: 27.02.2011
Pilnīgi saprotu tavu vīrieti, nevar ilgi tā dzīvot, kad otrs ir tikai personisko problēmu apvīts. Domāju, ka viņš gribēja normālas attiecības ar sievieti kas viņu nevilktu uz leju ar savām emocionālajām problēmām.
Mans vīrs pirms manis bija ar tādu kopā 4 gadus, normāla sieviete, bet iekšēji nelaimes čupa, kas nemāk priecāties par dzīvi. Diemžel, tas pavelk arī otru pusīti līdz.|-)
09.10.2017 15:21 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Man ir bijusi diagnoze "depresija". Un jā, "normāla sieviete", kas iekšēji ir nelaimes čupa, un otrs, īstenībā, lai cik velētos, NEVAR palīdzēt. Jo nu, slikti jau nav no ārējām lietām, ar kuram var cīnīties, slikti ir tāpēc, ka ir slikti. Un jā, apkārtējos tas tiešām pavelk līdzi.
09.10.2017 20:37 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Daudz ir atkarīgs arī no problēmām un pašas personas... var jau būt tumšāki posmi.. bet ir cilvēki, kas principā dzīvo tādos.. patīk iegrimt tajās.. vainot apstākļus un pasauli.. iestāstīt sev nolemtību..
Biju reiz kopā ar cilvēku, kam mūžīgi bija kaut kādas problēmas.. es sākotnēji ar visu dvēseli un sirdi atbalstīju. Beigās gan radās sajūta, ka tas nekad nebeigsies.. un pati sāku uztvert visu drūmākās nokrāsās.
09.10.2017 23:15 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Ir problēmas, kuras ir kopīgas, kuras var arī risināt abi, bet daļa ir tādas, kas tomēr ir viena cilvēka lieta - jā, var atbalstīt, reti ko ieteikt, bet pašam jātiek galā.
09.10.2017 23:20 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Un kāds te sakars ar gaisa un zemes zīmēm?... Es teiksim esmu gaisa zīme, bet nu tāpēc nenozīmē, ka esmu “pa gaisu”. Arī problēmas ar pārlieku emocionalitāti man nav... (t)
10.10.2017 03:32 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Ar zīmēm tiešām nevajag skaidrot tik ļoti cilvēku rīcību. :D
10.10.2017 18:55 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits