Matu taukošanās

 
Reitings 37
Reģ: 02.09.2016
Gribēju pajautāt tām, kuras zina, no kuras vietas cilvēkam parasti sāk taukoties/ svīst mati? Vai tas notiek sākot no paša galvas vidus (augšējiem matiem) un tad uz leju vai arī visai galvas ādai vienlaicīgi? Ja liekās, ka mati pārāk ātri sataukojās, jālieto papildus sausie šampūni? :-/
06.10.2017 19:27 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
sausie šampūni ir īslaicīgs risinājums, bet Batiste ar visu savu dārgo cenu ir tiešām labs (man kā blondīnei)
Taču viena friziere man ir parādījusi svēto grālu - savus bojātos, spurainos matus līdz šim mazgāju katru rītu, bet kopš sāku lietot pantenola matu masku, mazgāju katru otro dienu un esmu sajūsmā. Tā maska kā tāds nomierinošs krēms galvas ādai - novērš kairinājumus un lidz ar to - arī taukošanos.
08.10.2017 22:00 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Par matu taukošanos runājot, ar to var daudzmaz cīnīties, ja izdodas saprast iemeslus. Man hormonu disbalansa dēļ pastiprināti taukojās sejas un galvas āda. Kā tas sakārtojās, tā mazinājās arī taukošanās.
Vēl viens iemesls var būt bieža mazgāšana ar stipri putojošiem šampūniem, kas atņem galvas ādai dabīgo tauku kārtiņu, un tā sāk pastiprināti ražot papildus taukus. Un tā tikai uz apli, jo vairāk mazgā, jo vairāk āda taukojas. Šādos gadījumos iesaku pamēģināt šampūnus bez SLS, lai nomierinās galvas āda.
Vēl viens iemesls var būt visādu matu eļļu, putu, laku utt. lietošana pie matu saknēm, kas kopā ar dabīgo taukošanos ātri padara matus smagnējus.
08.10.2017 22:18 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits