Attiecības - nezinu ko darīt

 
Reitings 62
Reģ: 19.07.2014
Protams, labāk būtu izrunāties ar kādu draudzeni, bet zinu, ka visu izstāstīs viņam.
Vasaras pašā sākumā sagāju kopā ar puisi, no sākuma viss likās forši - gājām uz ballītēm utt. Bet tad sapratu, ka ballītes ir vienīgais, ko viņš grib. It kā mums ir tikai 18, jāizbauda jaunība utt, bet neuzskatu, ka tas ir jādara ballējoties visu laiku. Es gribu kaut kur kopā aizbraukt, kaut vai uz Jūrmalu pastaigāties, bet viņam mūžīgi ir attaisnojums, ka neesot naudas, bet tusiņiem ir... (esmu viņam par to teikusi, vienmēr ir kāds attaisnojums). Šķirties it kā negribu, bet jūtu, ka nav vairs tā, kā bija tad, kad iepazināmies. esmu runājusi jau daudz reižu ar viņu par t, saka, ka kautk as mainīsies, bet nekas nemaināss.. :( nav ne jausmas, ko iesākt...:((
04.10.2017 23:58 |
 
Reitings 62
Reģ: 19.07.2014
Zakji, bet vai tad puisim manis dēļ nevajadzētu kaut vai kādu reizi atteikties no tusiņa un pavadīt laiku divatā ar mani? Jo viņa dēļ es katras brīvdienas esmu kàdā tusiņā...
06.10.2017 15:56 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Nu ja būtu rozā brilles uz acīm un lielā love, tad gan jau izbrīvētu...
06.10.2017 15:59 |
 
Reitings 140
Reģ: 25.05.2017
Jeeez, taču izbaudi šo laiku, kamēr vēl esi tik jauna un nesien sevi klāt kādam puisim. It sevišķi,ja neesi apmierināta ar esošo situāciju. Jēga būt nelaimīgai?
06.10.2017 16:00 |
 
Reitings 62
Reģ: 19.07.2014
Zakji, taisnība.. :(
Mame, laikam tā arī būs jādara...
06.10.2017 16:17 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Jeeez, taču izbaudi šo laiku, kamēr vēl esi tik jauna un nesien sevi klāt kādam puisim. It sevišķi,ja neesi apmierināta ar esošo situāciju. Jēga būt nelaimīgai?

+
Ja pašai jāmokās, tad nevajag. Cits jautājums (atvainojos, ja palaidu garām). Tu viņu maz mīli? Vai vienkārši ir forši, ka viņš pievērš uzmanību, ir kas uzraksta, ar ko pačatot, patusēt, tīri labi izskatās utml.?
06.10.2017 16:54 |
 
Reitings 62
Reģ: 19.07.2014
Es nezinu, godīgi sakot... būtu ļoti grūti bez viņa, jo ir pierasts pie viņa. Un te es nesaprotu - pieradums vai mīlestība...:(
06.10.2017 17:11 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Ir jau, protams, tādi, kas jau 18 gados ir pieauguši, bet lielākoties, kādu briedumu gan tur var gaidīt. Vēl jau tie ir bērni. Un tas attiecas uz abiem dzimumiem.
06.10.2017 17:18 |
 
Reitings 62
Reģ: 19.07.2014
Anmie, piekrītu, bet esmu pieaugušāka, manuprāt, par viņu:D
06.10.2017 17:20 |
 
Reitings 62
Reģ: 19.07.2014
Annie*
06.10.2017 17:20 |
 
10 gadi
Reitings 747
Reģ: 29.01.2009
Pag, kā tad tiki pie tām sms? Tu viņam nerakstīji un viņš pats no rīta sarakastīja?
Un kāpēc vispār plāno ar viņu iet kaut kur? Vnk velcies līdzi vai kā?
Savādāk nesaprotu to situāciju (te neminēšu, cik stulbi piesieties šādi kkādam tīnim šādā vecumā). Jā, man 18 gados bija attiecības, mēs tusējām klubos, tusējām pie draugiem, braucām uz "lauku" mājām, kur dzīvojāmies weekendu vai nedēļu, gājām uz kino, teātri, kafenēm. Un tas bija fun, jo attiecības bija fun, īpaši jau tajā vecumā, tam jābūt tikai ar plusa zīmi pirmkārt Tev pašai.
06.10.2017 18:04 |
 
Reitings 62
Reģ: 19.07.2014
Jā, pats sarakstīja.
Ir jau tā, ka viņš jautā vai iešu ārā, protams, piekrītu un tad kaut kā netīšām satiekam kādu no viņa draugiem vai arī viņš pajautā aiziet uz neilgu laiku. Esmu darījusi tā, ka pasaku, ka eju prom un viss, protams, saka lai palieku utt. Un kaut kā scēnas viņa squada priekšā negribu taisīt.
Pašai liekas liels sviests šito rakstot, bet nu tā ir...:D
Tā jau nebūtu nekas pret aiziet un pachillot ar viņa draugiem, bet tas ir pārāk bieži, gribu arī kaut ko citu attiecībās. Un kad pasaku, ka gribu pachillot ar draudzenēm, viņš līdzi nenāk, bet sms’os raksta, cik ļoti grib mani satikt utt..
06.10.2017 18:25 |
 
Reitings 114
Reģ: 23.12.2014
Ļauj puisim patusēt.
Viņam tikai 18 gadi, līdz 18 daudz ierobežojumu bija. Tagad var līdz vēlai naktij ārā, alkohols, tusiņi.
06.10.2017 19:56 |
 
Reitings 605
Reģ: 04.06.2016
Nu man gan ir pretējs stāsts. Mēs ar draugu arī iepazināmies 17 gados un 3 gadus vispār tikāmies tikai 1x nedēļā, jo viņš mācījās citā pilsétā un brīvdienās bija tusiņi, kurus gandrīz nekad neizlaida un es līdzi negāju. Bija nepārtraukti strīdi, šķiršanās. Pirmie gadi bija ļoti grūti, tomēr, laikam, diezgan stipri mīlējām viens otru:-D tagad, pēc gandrīz 10 gadiem man blakus ir tas pats cilvēks, kuru nu jau pat ir grūti aizvilkt uz kādu tusiņu:-D 18 gados visiem galvā vējš svilpo un nekur nav teikts, ka tāds pats viņš būs arī pēc 15 gadiem. Man tomēr liekas, ka tādā vecumā ir grūti novērtēt nopietnas attiecības, pierast un pielāgoties tam otram cilvēkam, kas blakus, grūti iziet uz kompromisu, jo jaunības maksimālisms spraucās ārā pa visām malām. Trakāk ir nevis tie tusiņi, bet nespēja saprast, ka Tu vēlies arī ko citu. Par to arī ir jāizrunājas.
06.10.2017 20:32 |
 
Reitings 689
Reģ: 05.08.2017
Es arī piekrītu tām, kuras uzskata, ka puisis vēl ir jauns, grib izskrieties un tusiņi ar draugiem ir svarīga dzīves sastāvdaļa. Tas taču ir normāli, man arī 18 gados patika iet ar draudzenēm uz klubiņiem, kaut gan bija puisis, vilktin vilka piedzīvojumos. Paaugsies un apniks, arī no daudzajiem tusiņu biedriem izkristalizēsies tikai daži, kuri kļūs par draugiem un pašam intereses un prioritātes mainīsies.
Tomēr nav jau tā, ka pilnīgi visi jaunieši 18 gadu vecumā dzenas pēc tusiņiem vien, citiem tas nekad nav bijis aktuāli, un acīmredzot jums ir atšķirīgas intereses. Var jau gaidīt brīdi, kad puisim pāries, bet nevar jau zināt pēc cik ilga laika tas notiks. Ja tiešām ļoti nevēlies šķirties, pieņem, nezaģē un "strādā" uz sevi - atrodi interesantas ārpusskolas nodarbes, hobijus, veidus kā aizraujoši piepildīt savu brīvo laiku un savu personību.
Ja vēlreiz par sevi, tad tagad esmu liela meitene, augstu novērtēju mierīgu, relaksētu piektdienas vakaru mājās kopā ar mīļoto vīrieti. Pēc tik darbīgas nedēļas man kāds varētu piemaksāt, lai es tagad vēlētos taisīties, domāt ko vilkt, krāsoties, braukt uz kādu ballīti, lietot % un ballēt līdz rītam, un tad mokoties pavadīt savu sestdienu. Savukārt kad bija 18 gadi, tad nekas un nekad nebija šķērslis, lai piektdienas vakaru nepavadītu jautrā gaisotnē, ballītē, ķermenis burtiski nespēja nosēdēt mājās. Tā ka es to zēnu saprotu. Iespējams, vienkārši esat satikušies katrs viens otram neatbilstošā dzīves periodā.
06.10.2017 20:50 |
 
Reitings 62
Reģ: 19.07.2014
Clarity, un man nav ne jausmas kā uzsākt šo sarunu...
06.10.2017 22:36 |
 
Reitings 62
Reģ: 19.07.2014
Londa9, bet nelaime jau tāda, ka viņš mani velk sev līdzi, kaut gan ļoti labi zina, ka man nepatīk. Arī šodien, kad biju pateikusi, ka gribu divatā iziet ārā, mēs divatā bijām varbūt 20min un pēc tam visu laiku ar viņa draugiem un es nejūtos starp viņiem ērti, jo nav par ko pat parunāt, viņiem intereses ir pilnīgi citas - ka tik kaut kur piedzerties...
06.10.2017 22:40 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Man laikam ar tādu būtu grūti,jo 18 gados un ne ari tagad nemīlu tusēt, pa klubiem neesmu staigājusi,izņemot laiku kad sāku dzīvot kopā ar draugu, kad devos līdzi uz viņa koncertiem,bet viena nēsmu ne reizi gājusi uz klubu.
Kopdzīvi uzsāku diezgan agri 18/19gados jau sākām kopā dzīvot un nekad nav bijusi vēlme izklaidēties pa klubiem.
Mums abiem patīk mājās pasēdēšana ar draugiem , spēles un tie kas mīl iedzert var mierīgi pa kādai glāzei iedzert un to pašu ne katru mēnesi piekopjam. :-)
Bet ļoti iespējams,ka tavs draugs pēc gadiem 2,varbūt pat pēc 1gada ,būs savādāks un kluba dzīve būs pagātnē. :-)
06.10.2017 23:15 |
 
Reitings 62
Reģ: 19.07.2014
Jā, taisnība, bet nedomāju, ka tik ilgi izturēšu:D :(
06.10.2017 23:18 |
 
Reitings 689
Reģ: 05.08.2017
Londa9, bet nelaime jau tāda, ka viņš mani velk sev līdzi, kaut gan ļoti labi zina, ka man nepatīk.

Nu tas nav diez ko forši, tajā pašā laikā nebūtu arī forši, ja vienmēr slapstītos prom viens un akcentēti negribētu, lai nāc līdzi. Ja jau viņa draugu kompānija Tevi pilnīgi nesaista, un viņš par to ir informēts, tad pastāvi uz savu, pasaki, ka Tev ir daudz citu lietu, ko darīt, kā deldēt laiku ar viņa čomakiem. Nez, ja gribi saglabāt attiecības, viņa draugus nenogriezīsi, bet varbūt vajag nopietni parunāt, lai viņš sāk plānot laiku. Lai izplāno, kad veltīt laiku Tev, kad draugiem un ka Tu neietilpsti kategorijā "viņa draugi". Kā jau iepriekš minēju, pati atrodi kādu hobiju, nodarbes, ar kurām piepildīt laiku vienatnē. Kad būs izstaigājies ar draugiem un ja Tevi tik ļoti mīl, tad jau atskries pie Tevis. Citādi mūžīgi vilks Tevi līdzi pie čomiem, ignorējot Tavu nepatiku. Vēl jau variants, ka baidies viņa un viņa draugu acīs izskatīties ne tik forša, negribi, lai domā, ka "zāģē" un "kontrolē", tāpēc nepietiekami konkrēti draugam paud savu nostāju.
06.10.2017 23:32 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Sauliite891
Sliecos uz to, ka šim puisim tas 'Tu man esi VISS' ir tikai vārdi... Vismaz šajā dzīves posmā. ;) Kad jāķeras pie darbiem, tad draugi kļūst par to 'VISS'.
.
Varu saprast Tevi - arī man pirmās attiecības un randiņi šķita kaut kas wow! Arī tie burvīgie vārdi 'estevimīlu' un 'tumanesiviss' un viss cits no šīs operas bija oho un ahaaaaa. Bet... gāja laiks un sapratu, ka tie ir tikai vārdi, jo darbi rādīja ko citu. ;) Un vīrieti (vīrieti, nevis puikiņu) raksturo darbi vispirmāmkārtām. :) Vārdi? Nu, tie ir, bet ir nozīme tikai tiem viņa vārdiem, kas rezonē ar viņa darbiem - viss pārējais ir tukša skaņa un makarončiki nepieredzējušu meiteņu ausīm. :-P ;) :)
06.10.2017 23:32 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits