Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Krievija - tūrisms

 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 29.01.2009
Sveikas!
Kāda, jūsuprāt, Krievija ir kā tūrisma galamērķis?
Ir doma vasarā ar mašīnu braukt uz Krieviju.
Es ne reizi neesmu tur bijusi, bet man ir uzskats, ka tā ir bīstama vieta - tur joprojām ir mūsu deviņdesmitie, tur uz ielas var sākt šaudīties, kāds Tevi var nodurt un nozagt mašīnu, vai vnk parādīt kur ir taciņa un brauc mājās ar vilcienu u.t.t. Protams, ka tas var notikt arī jebkurā citā valstī, bet manuprāt Krievijā šāda iespējamība ir daudz lielāka. Īsumā - man ir nedaudz raustīgi, bet Krievijas dabu man gribas redzēt.
Savukārt, mans vīrietis ir bijis Krievijā vairākas reizes - dažādās Krievijas daļās un gan ar mašīnu, gan ar lidmašīnu un viņš man nepiekrīt. Viņš īsti negrib piekrist tam, ka tur ir bīstamāk kā citur.
____________________________________________________
Padalieties ar domām un pieredzi! Vairāk vēlētos dzirdēt par drošību un must se/do (vairāk interesē Krievijas daba,nostūri ne pilsētas)
03.10.2017 14:53 |
 
Patīk
Reitings 2986
Reģ: 09.08.2016
Man šis interesē par Kaļiņingradu. :)
03.10.2017 15:39 |
 
Reitings 254
Reģ: 06.09.2017
Varu teikt par drošību. Dzīvoju šeit jau vairākus gadus un, par laimi, līdz šim vēl nav atgadījies nekas slikts un nav radusies neviena dzīvībai bīstama situācija. Esmu sveika un vesela. Jā, ir te vēl tādas iestādes, kurās apkalpo varbūt ne tik laipni kā gribētos, un rodas sajūta, ka darbinieki vēl dzīvo PSRS laikos, bet tādas vietas nav vairākumā. Visādā citādā ziņā cilvēki ir tādi kā visur - ir gan īgnie un ar dzīvi neapmierinātie, gan tādi, kuri ir ļoti pretīmnākoši, patīkami. Man kaut kā sagadījies strādāt un kontaktēties ar cilvēkiem par kuriem varu teikt, ka tiem ir tā atvērtā krievu dvēsele. Īgnos savā ceļā šo gadu laikā vairs nepamanu un uzmanību nepievēršu. Pa ielām lāči nestaigā, ar ieročiem neviens apkārt neskraida un cilvēkus nost nešauj. Tas nenozīmē, ka visas vietas ir vienlīdz drošas un patīkamas, taču, manuprāt, situācija te noteikti nav sliktāka kā visur citur pasaulē, jo, ņemot vērā to, kas ik dienas jādzird ziņā, droši vairs nevari justies nekur. Jāsargā pašam sevi - tas attiecas uz jebkuru vietu pasaulē! Tāpēc iesaku neļauties stereotipiem, bet braukt un izbaudīt dabu, kura šeit ir patiešām skaista! :-)
03.10.2017 16:20 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 29.01.2009
Darya, liels paldies par viedokli!
Vai esi bijusi pie Baikāla?
03.10.2017 16:25 |
 
Reitings 254
Reģ: 06.09.2017
nikitinna, diemžēl, vēl neesmu bijusi, bet ir tāds plāns apmeklēt nākamgad. :)
03.10.2017 16:36 |
 
Reitings 5637
Reģ: 06.11.2013
tur joprojām ir mūsu deviņdesmitie, tur uz ielas var sākt šaudīties, kāds Tevi var nodurt un nozagt mašīnu, vai vnk parādīt kur ir taciņa un brauc mājās ar vilcienu u.t.t.

Tieši tā, un pa ielām braukā piedzērušies lāči uz trīsriteņiem.
03.10.2017 18:03 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
nikitinna nav tā ka visa Krievija ir pārpilna ar neadekvātiem cilvēkiem, ir gan lohi, gan ļot labi cilvēki. Man Krievija dzīvo daži radinieki un vēl joprojām ir sveiki un veseli. :-D Klausi savu vīrieti un brauc uz Krieviju, Tev tur noteikti patiks un Baikālā vēl jo vairāk. ;-)
03.10.2017 23:14 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Es uz Krieviju ar mašīnu vairs nebraukšu, kur nu vēl uz Baikālu. Nevis tāpēc, ka bīstami (kaut arī braukšanas kultūra ir jūtami zemāka, no dažiem "ģēnijiem" var rasties šoka stāvoklis, un būs jāiegādājas videoreģistratoru), bet tāpēc, ka nav infrastruktūras (uzpildīties varēsi, bet tualetes vietā būs maksimāli netīrs caurums grīdā daudzos benzīntankos, par tādu ekstru kā duša vispār var nesapņot), nav kempingu vai dajebkādu vietu, kur pa ceļam pārnakšņot ar telti, un nesaskatu neko aizraujošu iespējā dienām ilgi kratīties pa ļoti mainīgas kvalitātes ceļiem bezgalīgajās Krievijas ārēs. Pie Baikāla vispār ir bezceļš - Youtube ir vairāki video par ekspedīcijām uz Baikālu ar mašīnu, apskaties un izlem, vai Tev tas šķiet foršs atpūtas veids.
03.10.2017 23:40 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 29.01.2009
Tieši tā, un pa ielām braukā piedzērušies lāči uz trīsriteņiem.

:-D Jā, es jau tā sāku saprast, ka mans priekštats par Krieviju tieši tā arī izklausās..(t):-D
Xanax, paldies! Pamanīju, ka visi, kas ir bijuši Krievijā saka praktiski vienu un to pašu. Laikam man kādreiz tik daudz Krievijas krimānhroniku un Brigadu nevajadzēja skatīties:-D:-D
Donata, liels paldies par info, noteikti noderīgi! Ar bezceļu džipiem pa Krieviju būtu mans sapnis (l) Bet ja tāda džipa nav tad jābrauc kā ir. Video reģistrators mums jau ir un arī mašīna ir tāda, ka aizmugurē nolaiž krēslus un var gulēt, bet tā dušu nepieejamība un tualešu apraksts liek aizdomāties, tas tomēr ir ievērojams diskomforts.. (Es vispār esmu novērojusi, ka WC un dušu ziņā Polija izceļas un ir labāk kā citur!)
Gan jau pie Baikāla ir arī normāli piekļuves ceļi.
Cik sen brauci? Cik dienas ilga ceļojums un ko apskatīji?
04.10.2017 10:28 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Esmu braukusi līdz Volgogradai un tad vēl tālāk līdz ezeram Baskunčak un Bogdo kalnam. Baskunčak sāls ezers ir apmēram kā Nāves jūra, tikai ar drausmīgu infrastruktūru, pie paša ezera nav nekādu dušu (jā, pēc sāls peldes duša ir ļoti aktuāla), cilvēki iet lielu gabalu (stāvvietas ir tālu) ar pieclitrīgām ūdens pudelēm rokās, lai vismaz kaut kā noskalotos. Volgogradā neviens uz ielām nešaudās, bet kopējā atmosfēra ir nomācoša.
Ar parastu zemo auto jūs līdz Baikālam netiksiet, tiešām paskaties ekspedīciju aprakstus. Es uz Baikālu brauktu ar Transsibīrijas ekspresi vai lidotu uz Irkutsku un tad brauktu uz tūristu bāzi pie Baikāla.
04.10.2017 10:51 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 29.01.2009
Donata, liels paldies! Noteikti paturēšu Tevis teikto prātā! Doma par vilcienu dzima jau pirms domas par braucienu ar mašīnu! Varbūt, ka tomēr tā! Doma par lidmašīnu līdz Irkutskai arī nav slikta. Būtu forši, ja galā varētu bezceļnieku izīrēt.
04.10.2017 11:22 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10480
Reģ: 29.01.2009
nikitinna, vilciens un džips būtu laba savienība (es gribētu tieši tā!), tik tad jāsaplāno naktsmāju vietas.
04.10.2017 12:24 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 29.01.2009
Scandinavian, jā man arī sāk likties, ka tā būs jādara. Vai nu vilciens + džips vai lidmašīna +džips.
04.10.2017 14:20 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits