Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Asv

 
Reitings 297
Reģ: 15.09.2015
Ludzu help kas ir bijis ASV.
Gribu aizbraukt uz Californiju, ka turists uz kadam 2 nedelam. No Rigas.
Ar ko man vispar ir jasak. Vizas (kur), biletes jamekle (kur), velams precizakas adreses. Utt.
03.10.2017 09:58 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10480
Reģ: 29.01.2009
Ja pati nevēlies pameklēt šo informāciju, nav bail, ka Kalifornijā apmaldīsies? Vai arī Tev būs 24h pieejama skype kontaktpersona?
03.10.2017 10:22 |
 
Reitings 297
Reģ: 15.09.2015
Ahahhaha
03.10.2017 10:54 |
 
Reitings 428
Reģ: 05.02.2015
Google daudz ko par šo zina - iesaku pamēğināt ;-)
03.10.2017 11:13 |
 
Reitings 89
Reģ: 16.01.2011
Vispirms jau jāsāk ar to, ka jāpadomā kā pieaugušam cilvēkam. Ar visu mūsdienās pieejamo informāciju, tu vērsies forumā... Labi, ok.
Par vīzām - jau no 2009. gada no LV var ceļot bez vīzas. To arī vareja ieguglēt. Es pildīju info anketu internetā vētstniecības lapā, kuru pēc tam pārbauda, un dod Tev atbildi, ir apstiprinājums vai nē. Jautājumu tolaik bija daudz un konkrēti jautājumi, kapēc, kur brauc, kur paliec, (adresi vai viesnīcu utt). Pat kas ir tie cilvēki, ar ko tu brauc. Jāatbild ļoti konkrēti un godīgi. Piebildīšu, ka anketas apstiptinājums negarantē iebraukšanu, jo sēžoties reisā uz ASV, pirms iekāp lidmašīnā ir dzīvie jautājumi, kur cilvēks izlemj ielaist Tevi vai nē. Kā ir tagad, nezinu. Es lidoju 7 gadi atpakaļ. Esmu ceļojusi 2x uz ASV. Vienā no tām, vienu no maniem ceļabiedriem vienkārši neielaida. Mēs braucām apmācībās, un konkrēti zinājām, kas ko un kā. Vienkārši nebija pārliecības un neiepatikās.
Ja Tev tiešām jājautā, kur dabūt biļetes, es Tev iesaku nekur nebraukt, goda vārds. Precīzākas adreses...
03.10.2017 11:20 |
 
Reitings 238
Reģ: 23.07.2017
1.jāpilda anketa netā, tas jāsagoglē vēstniecības mājaslapā, kad aizpildi anketu tev iesniegs atbildi apstiprina tavu iebraukšanu vai nē.
2.jābūt visam konkrēti-biļetes nopirktas. Gan turp, gan atpakaļ. Iesaku meklēt biļetes ar pārsēsanos Helsinkos vai Stokholmā.
3.Jābūt rezervētām viesnīcām (vislabāk caur booking) un ja īrēsi mašīnu, tad īres pieteikumiem, kurus var pajautāt nosēžoties. Jāzin viss, viesnīcu adreses, telefoni pa kuriem varēs sazvanīt u.c., jo tas būs jānorāda iebraukšanas formā.
4. Jābūt gatavam atbildēt uz daudz un dažadiem jautājumiem. Viss atkarīgs no galamērķī esošā darbibieka. Ir bijis, ka nejautā neko. Ir bijis, ka jautā ko dara mans tēvs un cik viņam gadi. Tīri pārbaudei.
Ar šo jāsāk. Protams, tad vēl visas vietas jāsagoglē, kur vēlies laiku pavadīt :D
03.10.2017 11:42 |
 
Reitings 352
Reģ: 23.07.2016
Varbūt paņem googli un sāc pati meklēt info, jo tev pašai būs jāplāno rezervācijas, braukšanas, ekskursijas utt., neviens te tavā vietā to nedarīs, te nav bezmaksas uzziņu dienests. Ja pati pat nevari atrast lidsabiedrības, tad nebrauc vēl apmaldīsies lidostā.
03.10.2017 11:56 |
 
10 gadi
Reitings 3122
Reģ: 29.01.2009
https://esta.cbp.dhs.gov/esta/application.html?execution=e1s1
Sai maajas lapaa jaapiesakaas uz ESTA.
https://www.skyscanner.com
Seit var mekleet biljetes, bet tomeer vajadzees preciizu pilseetu zinaat, uz kuru gribi lidot. Kalifornija tomeer ir milziigs stats.
03.10.2017 13:22 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits