Pulkstenis

 
Reitings 139
Reģ: 05.02.2013
Sveikas, vai kāda zin, vai pulksteņu meistari var atjaunot pārklājumu pulkstenim, kam nonākusi krāsa nost no siksniņas. Žēl izmest Guess pulksteni, bet tas zelta pārklājums vairākās vietās ir nonācis nost. Neesmu nekad labojusi nevienu pulksteni un zinu, ka viņi parasti maina baterijas, labo mehānismus un ādas siksniņas maina utt. Bet vai arī kaut kā atjauno to pārklājumu?
28.09.2017 12:47 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Pulksteņa kvalitāte tagad tiek mērīta faktā, noiet pārklājums vai nē? Man ir divi t.sk. fashion pulksteņi. Vienam nepilns gads, otram 3+ gadi. Par jaunāko vēl nevaru spriest, bet otrais iet nevainojami, pat bateriju (ja tur tāda ir), nevajadzēja mainīt, strādā nevainojami. Un ja pulkstenim ir zeltīts pārklājums, tad +/- tāpat ar laiku vairs nebūs kā jauns, ar to ir jārēķinās - gan pērkot pulksteni no ražotāja, kas specializējas tikai pulksteņos, gan protams, visi pārējie.
29.09.2017 10:08 |
 
10 gadi
Reitings 3281
Reģ: 18.01.2011
Guess vispār ir slikta kvalitāte, apģērbu var mazgāt tikai ar rokām, savādāk visi akmentiņi nobirs. Somas pēc gada ir metamas ārā. Nu vismaz tāda mana pieredze, cenšos tur vairs neiepirkties.
29.09.2017 10:20 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 29.01.2009
Pulksteņa kvalitāte tagad tiek mērīta faktā, noiet pārklājums vai nē?

Jā, arī tā ir kvalitāte.
29.09.2017 11:08 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Kas nu kuram svarīgs - mehānisms vai pārklājums.. turklāt, es te nemaz nerunāju par geparda plankumiem, bet par minimālu nobružāšanos. Un komentēt, ka redz, zīmola pulksteņiem kvalitāte ir nekāda, ir amizanti, jo pašai piemērs, ka siksniņa ar zelta pārklājumu pulkstenim, kas specializējas uz pulksteņu ražošanu, ir acu priekšā. Attiecīgi viss pārējais - lirika. Tas vnk ir jāņem vērā, pērkot pulksteni. Tāpēc pati vairs ar zelta pārklājumu neizvēlos, bet dodu priekšroku citām siksniņām
29.09.2017 11:49 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Man šķiet, ka tā ir katra paša darīšana, kā tērēt naudu un kāpēc... ja tas nekaitē apkārtējiem cilvēkiem :)
29.09.2017 11:50 |
 
Reitings 760
Reģ: 26.07.2017
Pulksteņa kvalitāte tagad tiek mērīta faktā, noiet pārklājums vai nē? Man ir divi t.sk. fashion pulksteņi. Vienam nepilns gads, otram 3+ gadi. Par jaunāko vēl nevaru spriest, bet otrais iet nevainojami, pat bateriju (ja tur tāda ir), nevajadzēja mainīt, strādā nevainojami. Un ja pulkstenim ir zeltīts pārklājums, tad +/- tāpat ar laiku vairs nebūs kā jauns, ar to ir jārēķinās - gan pērkot pulksteni no ražotāja, kas specializējas tikai pulksteņos, gan protams, visi pārējie.
Bet protams! Pulksteņu mehānisms jau nudien nav nekāda raķešu zinātne, kura izmaksas būtu mērāmas simtos. Es pirms 4 gadiem nopirku glītu, sievišķīgu pulksteni par ļoti lētu naudu (nebija vairāk par 20 eiro) un vēl joprojām darbojas perfekti, nekas nav nobružājies. Es neko nesaku par ļoti turīgiem cilvēkiem, valstī ar augstāku dzīves līmeni dzīvojošajiem. Ja kādu brīdi biju pret elza_elza viedokli, tad tagad saprotu, ka viņa ir viena no visracionālāk domājošajām lietotājām forumā, kas naudu nesvaida pa labi un pa kreisi. Un ne jau tāpēc, ka viņai tās nav, jo to es nezinu, bet gan saprot, ka līdzekļus var izmantot lietderīgāk, bet tās, kuras aug par kārtīgiem patērētājiem un dzīvo pāri par saviem līdzekļiem, nespēj pieņemt patiesību. Šis viss cepiens ir ne jau balstoties tikai uz cosmo diskusijām, bet reāli redzot cilvēkus sev apkārt. Par piemēru varu ņemt pazīstamu laulātu pāri, kuri ir izglītoti, pelna ļoti labi, bet nepērk it neko lieku un ir diezgan taupīgi. Brauc ar pieticīgu auto, neģērbjas brendu drēbēs un man ir skaidrs, ka viņiem tas viss bullshits neinteresē. Tai pat laikā kāda pazīstama ģimene strādā zema līmeņa darbus nodzenot savu miesu līdz nelabumam un tas viss mantu dēļ. Viņi dzīvo pāri par saviem līdzekļiem, pērk dārgas drēbes, vairākus auto, kaut tā īsti nevar to atļauties. Pazīstamas meitenes, kuras pelna mazliet virs minimālās algas, taču pamanās staigāt dārgā apģērbā, tas nekas, ka dzīvo nolaistā vienistabas dzīvoklī, ēd pieticīgi, jo galvenais, lai viņa uz ielas izskatās labi nodrošināta. Ja cilvēkus tas dara laimīgus, tad tas ir diezgan skumji.
29.09.2017 14:25 |
 
Reitings 331
Reģ: 12.06.2012
Kad pirku savu pulksteni (jā, jā, arī Guess) Amazon, redzēju, ka tur pārdod metāla siksniņas arī, vismaz savam modelim manīju. Tā kā pastāv variants pameklēt jaunu siksniņu, ja neizdodas atrast kādu meistaru, kas atjauno pārklājumu.
29.09.2017 17:11 |
 
Reitings 135
Reģ: 29.08.2015
Man guess pulkstenis jau kalpo gadus 5 vai 6. Nekas nav nonācis. Ko tik nav piedzīvojis. Stikliņam nav skrambu. Valkāju 7x nedēļā...
29.09.2017 21:56 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Man personīgi ir neveiksmīga pieredze ar pulksteņu brendu pulksteni: man uzdāvināja manis izvēlētu Bering zīmola pulksteni, jo patika šis zīmols vizuāli un likās pievilcīgs, bet 3 gadu laikā tas 5 reizes prasīja remontu. Sākumā nosprāga baterija, pēc tam pulkstenī gāja iekšā ūdens, tad nokrita nost tā mazā pieregulēšanas podziņa, visbeidzot, 2x nokrita nost rāmis. 1x saremontēju, bet nokrita nost otrreiz. Domāju, vai maz ir jēga remontēt. Biju ārzemēs, nopirku atkal Bering firmas pulksteni, taču 2x lētāk nekā Latvijā. No vienas puses saprotu, ka otrreiz kāpju uz tā paša grābekļa, no otras puses - nenormāli patīk dizains; skatījos kādu pusgadu visvisādus zīmolus, bet man nekas cits neiepatikās.
29.09.2017 22:49 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Lasu un domaju man gan veglie, pulkstenus neredzu jegu nesat, un somu nekad vairak par vienu sezonu(vasara, iema, vai cita pavasaris) nenesaju, riebjas viens un tas pats. Un kadas firams ctad samaukusas sev virsu ari ir pilnigi vienalga, pat ja plia svesa sieviet vszatosar butu vienalga.:-D
29.09.2017 23:25 |
 
Reitings 1663
Reģ: 22.03.2015
Guess pulksteņi nav ne dārgi, ne baigi brendīgi. Nav pavisam tirgus variants, bet nu 70 eiro (cena, sākot ar kuru var nopirkt Guess) diez vai ir baigais lux variants un naudas izmešana. Dārgi pulksteņi maksā četrciparu skaitli (un vairāk).
29.09.2017 23:46 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Tad kāda jēga pirkt dārgu pulksteni? Tas tā stilīgi tāpat kā pēdējo Iphone nēsāt tā pat vien? Tur jābūt pilnīgam idiņam vai ļoti turīgam cilvēkam, lai izšķiestu naudu nevēloties kvalitāti.

Varbūt tāpēc, ka patīk? Un pietiek naudas? Kāpēc nepirkt, ja vajag, patīk un ir pa kabatai? Nav jābūt miljonāram lai nopirktu guess pulksteni
29.09.2017 23:50 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits