kā reaģēt?

 
Reitings 1180
Reģ: 03.06.2017
Atkal manai mammai brauc jumts:-D Mana mamma iesniedza rēķinu par visiem gadiem,ko esmu ar viņu nodzīvojusi(t)Šajā rēķinā ir iekļaut absolūti viss no manas dzīves sākuma-autiņbiksītes,ēdiens,privātpasniedzēji utt.Un tagad viņa man draud,kā ies uz tiesu,ja neatdošu parādu:-|:-( Vot kā var normāli reaģēt uz tādu s*du? Es vienīga nesaprotu,ka savam bērnam var iesniegt rēķinu nez par ko?(t)
25.09.2017 22:26 |
 
Reitings 2478
Reģ: 03.11.2016
KB-9, neviens nav ideāls, mēs visi augam un mācāmies no savām kļūdām, mēs mācāmies, kas ir labi un kas slikti. Mēs visi esam ne reizi vien izveduši savus vecākus no pacietības, bet tas nenozīmē, ka pēc 18 gadiem var piestādīt rēķinu, vai 14 gados dzīt ārā no mājām un pēc tam pateikt, ka tikai jokoja.
26.09.2017 23:39 |
 
Reitings 2244
Reģ: 31.05.2017
Jā, bet kāda varbūtība, ka no zila gaisa tas vis? Ja var tā aiz nav ko darīt sākt šantažēt vai pat pazemot, nu nav visi kādam mājās, nav, ar piebildi ja no pilnīgi zila gaisa tas vis.
26.09.2017 23:48 |
 
Reitings 2478
Reģ: 03.11.2016
Gan no šīs diskusijas, gan no tā ko viņa minējusi iepriekš, es saprotu, ka tas nav no zila gaisa. Tāda bijusi visa bērnība. Tas neliecina, ka mammai visi būtu mājās. Bet tā ir un paliek mamma, tādēļ ir saprotams, ka katrs mammas izgājiens sāp, lai gan ar prātu saprot, ka ar mammu nav viss kārtībā un no viņas ne to vien var gaidīt.
26.09.2017 23:55 |
 
Reitings 2244
Reģ: 31.05.2017
Varbūt es būtu vēlējies vairāk no vecākiem kaut ko, reizē arī viņi no manis varbūt arī, un tā tas sākās, katram uz katram kaut kas iekšā tāds, ka vel pietrūkst līdz tam lai būt tiešām forši ne tikai lakoniskai apmierinātībai. Laimīgi tie kas visi sadzīvo un mīl visi viens otru, bet šīs prieks visiem nepaspīd, ko jāpieņem un ja iespējams, vismaz nenovest līdz tam ka tur vairs nekā nav.
27.09.2017 00:04 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits