Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ko domājiet?

 
Reitings 33
Reģ: 22.05.2015
Čau! Uzrakstīšu savu `sāpīti` par ko dažreiz aizdomājos :D
Zinu to, ka izskats nav galvenais dzīvē, ka pašpārliecinātība, smaids un sevis iznešana spēlē lielāku lomu nekā izskats, bet tomēr.. Katru reizi ieraugot kādu pēc manām domām skaistu sievieti - un tas var būt jebkas, kas man viņā patīk, sākot no sejas vaibstiem, sakoptuma, ģērbšanās stila, gaitas vai visa kopumā - es vienkārši apstulbstu, sāku sevi salīdzināt ar viņu, noniecināt sevi, vienmēr zaudēju šajās sacensībās savā galvā un sabojāju sev garastāvokli. Par ko jūs domājiet brīžos, kad redzat kādu sievieti, kas ir skaistāka par jums? Vai tik tiešām tas pareizais veids ir vienkārši apbrīnot, priecāties par viņas skaistumu un censties nesalīdzināt sevi ar viņu.? Atzīšos, ka man ar šo iet ļoti grūti, man ir grūti pieņemt, ka kāda cita tajā konkrētajā brīdī ir uzmanības centrā, ka citi skatās uz viņu, es to visu uztveru tik personīgi, pat nezinu kāpēc. Varētu jau es te ilgi filozofēt par šo visu un arī saprotu, kā vajadzētu darīt, tomēr dzīvē viss notiek savādāk.
Īsumā - par ko domājiet , kad redzat kādu skaistu sievieti vai redzat, ka jūsu draugs/citi cilvēki nopēta kādu skaistuli? Gribu iemācīties adekvāti reaģēt. Ceru uz diskusiju bez liekiem kašķiem :D
23.09.2017 17:07 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
HLo, gandrīz ne par tēmu, bet... vai Tev ir otra pusīte?
Īsumā - par ko domājiet , kad redzat kādu skaistu sievieti vai redzat, ka jūsu draugs/citi cilvēki nopēta kādu skaistuli?
Man šķiet, ka es vairāk pētu skaistas sievietes nekā draugs.. patīk skaisti cilvēki, skaistas lietas.. tā ir bauda acīm :)
23.09.2017 17:24 |
 
Reitings 303
Reģ: 31.10.2016
Vai tik tiešām tas pareizais veids ir vienkārši apbrīnot, priecāties par viņas skaistumu un censties nesalīdzināt sevi ar viņu.?

Jā! Uzskatu, ka katrs cilvēks savā ziņā ir skaists un nevajag pielīdzināt sevi nevienam citam, jo tas skaistuma līmenis, manuprāt, ir nenovērtējams!
23.09.2017 17:26 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Vai tik tiešām tas pareizais veids ir vienkārši apbrīnot, priecāties par viņas skaistumu un censties nesalīdzināt sevi ar viņu.?

Pirmkārt nedomāju, ka pastāv tāds pareizais veids. Nesaprotu kāpēc būtu jāspiež sevi apbrīnot kādu citu vai kā īpaši priecāties, ja tas neiznāk dabiski. Tajā pašā laikā, skaistums ir izteikti subjektīvs jēdziens, līdz ar to liekas mazliet bezjēdzīgi pašai sevi tā mocīt. Es personīgi, ja redzu skaistu (manuprāt!) sievieti es to varu konstatēt +/- neitrāli. Esmu gan redzējusi dažas sievietes savā mūžā (uz vienas rokas pirkstiem saskaitāms), no kurām nevarēju bezmaz vai atraut acis, bet tad tiešām ar apbrīnu.
"Censties nesalīdzināt" - man šķiet, ka tas ir tāds sava veida pašaizsardzības paņēmiens, jo cilvéki un to dzīves ir pārāk dažādas, lai salīdzināšana šādā kontekstā (īpaši ar kāda noniecināšanas elementu) nestu kādus pozitīvus augļus. Var jau turpināt, bet, ja rezultāts ir sabojāts garastāvoklis - tad kāda jēga?
Atzīšos, ka man ar šo iet ļoti grūti, man ir grūti pieņemt, ka kāda cita tajā konkrētajā brīdī ir uzmanības centrā, ka citi skatās uz viņu,

Vai šis Tev liekas ir galvenais iemesls, kāpēc vēlies sevi salīdzināt ar citām? Un kā uzmanības centrā? Vispārīgi sabiedrības, vīriešu vai kāda konkrēta indivīda?
23.09.2017 18:14 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Ja vēlies, lai tev pievērš tādu uzmanību kā skaistulēm, tad kļūsti par vienu no viņām. Mūsdienās tas ir tik vienkārši- apbrīno garos matus? Pieaudzē. Apbrīno pilnīgās lūpas? Injekcijas. Utt. Varbūt izklausās sekli, jo tas nav no sērijas ''mīli sevi tādu kāda esi'', bet es neredzu neko sliktu sevis uzlabošanā. It īpaši, ja tu esi no tām, kas vēlas uzmanību.
Īsumā - par ko domājiet , kad redzat kādu skaistu sievieti

Par to arī domāju, ka varbūt man arī vajadzētu tādu apģērbu, tādu lūpukrāsu u.tml. Respektīvi, smeļos idejas, un, ja maks atļauj, tad rīkojos.
23.09.2017 18:24 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Un vīrieši mīl ar acīm vairāk, nekā lielai daļai sieviešu dzimuma labpatīkas domāt. Starp viņiem tik ļoti bieži ''izskats nav galvenais'' nedzirdēt, kā meiteņu sarunās.
23.09.2017 18:28 |
 
10 gadi
Reitings 4266
Reģ: 03.08.2009
Nekā nereaģēju. Vienkārši pieņemu, ka es neesmu skaistākā sieviete pasaulē un, ka ir arī skaistākas par mani. Dažreiz gribētu, lai man arī būtu tas vai šitas, bet nu... Atliek samierināties :D
23.09.2017 18:30 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Nu pavēro tās, kuras šķiet "neglītākas", un tad varbūt sapratīsi, ka katrai kāda odziņa.
23.09.2017 18:34 |
 
Reitings 33
Reģ: 22.05.2015
Ir draugs.. laikam tas ir pats spilgtākais šo emociju izraisītājs. Ja esmu ar draugu un redzu kādu skaistu sievieti, asinis sāk vārīties :D Kad esmu viena, tad sadzīvoju ar šo sajūtu nedaudz labāk. Esmu ar draugu par šo runājusi, bet nu nemāku es vienkārši paskatīties, aizmirst un nedomāt.. simts dažādas negatīvas domas nāk prātā :)
Nu jā man laikam vienkārši patīk justies kā skaistākajai meitenei konkrētajā telpā.. protams, tas ir nereāli un subjektīvi.. Bieži gribētos vienkārši labi pavadīt laiku nevis cepties savā galvā par tādiem sīkumiem.
23.09.2017 18:41 |
 
10 gadi
Reitings 4266
Reģ: 03.08.2009
Ja esmu ar draugu un redzu kādu skaistu sievieti, asinis sāk vārīties

Tev gan ir grūta dzīve :D
23.09.2017 18:43 |
 
Reitings 33
Reģ: 22.05.2015
Tā jau ir, laikam šobrīd dzīvē trūkst nopietnu problēmu, tādēļ nākas daudzas izdomāt :D
23.09.2017 18:47 |
 
Reitings 760
Reģ: 26.07.2017
Un vīrieši mīl ar acīm vairāk, nekā lielai daļai sieviešu dzimuma labpatīkas domāt. Starp viņiem tik ļoti bieži ''izskats nav galvenais'' nedzirdēt, kā meiteņu sarunās.
Nevis mīl, bet grib iebāzt. Ko dod pieaudzētie mati un injekcijas, ja prātā pilnīgs kukū? Lai drāztu, varbūt tieši laikā, bet saprātīgam vīrietim tomēr prasīsies izraudzīt par sievu normālu cilvēku. Es nevēlos teikt, ka nevajag domāt par izskatu, bet nevajag pārspīlēt.
:-D
23.09.2017 18:52 |
 
Reitings 148
Reģ: 06.10.2015
Varbūt tas nāk no bērnības? Daudz tiki kritizēta, vai atstāta talantīgās māsas/brāļa ēnā?
23.09.2017 18:58 |
 
Reitings 79
Reģ: 19.08.2017
Ehh, man kādreiz bija tieši tāpat. Nav vēl tas pārgājis līdz galam. Ir daudz nepilnības savā izskatā, ieraugot citu liekas "kāpēc mans draugs ir atradis tādu neglīteni, ja pilna pasaule ar skaistulēm." un tad tas dzen mani arvien lielākā un lielākā depresijā.
Bet es cenšos sevi pieņemt. Protams, ka sakne ir meklējama dziļāk.
Es sapratusi, ka šī problēma kā sevis pieņemšana ir tāpat kā alkoholisms, padzīvo kādu nedēļu skaidrā, pēc tam noraujies no ķēdes. Man ir tāpat, viss labi un pēkšņi viss cauri, dzīve melnā krāsā, asaras pa gaisu.
Bet es cīnos. Ar visu var cīnīties. :-)
23.09.2017 19:55 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Par ko jūs domājiet brīžos, kad redzat kādu sievieti, kas ir skaistāka par jums?

Es par sevi skaistākas sievietes redzu, nez, desmitiem reižu dienā. Ko domāju? Lielākoties, to pašu, ko pirms tam, kad VIŅA iekāpa liftā. Ja redzu ļoti, ļoti skaistu - pēc garastāvokļa, varu nopriecāties un gūt estētisko baudījumu, varu nobēdāties, ka es nekad nebūšu tik slaida un gara un nekad tik skaisti neizskatīšos tādā kleitā. Bet nekāda dzīves traģēdija tā man nebūs.
.
Izskata ziņā, nez, es nezinu, vai es jebkad esmu bijusi uzmanības centrā sava izskata dēļ. Mēdzu būt uzmanības centrā citu iemeslu dēļ.
23.09.2017 21:38 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
Par ko jūs domājiet brīžos, kad redzat kādu sievieti, kas ir skaistāka par jums?

Neko.
Es neievēroju sejas/augumu/apģērbu, kur vēl kādas nianses. Ejot pa ielu, tā vienkārši ir cilvēku masa.
Draudzenēm mēdzu izteikt komplimentus par matiem/apģērbu, bet nu tas ir tā- tev piestāv, izskatās labi, ne bez apakšdomas, ka man arī vajadzētu tikpat smukus matus, kleitu, seju utt. :D
23.09.2017 21:49 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
ne bez apakšdomas, ka man arī vajadzētu tikpat smukus matus, kleitu, seju utt.

bez ''ne'':-D
23.09.2017 21:50 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Nu jā man laikam vienkārši patīk justies kā skaistākajai meitenei konkrētajā telpā..

Un kas tev liedz par tādu kļūt?
Tāpat kā būt apaļīgai, ar to nelaimīgai un ar niknu aci skatīties uz slaidajām, bet neko lietas labā nedarīt. Cilvēcīgi, bet muļķīgi.
Ja ar lieko svaru problēmu nav, tad sevi pārvērst par skaistuli var vienā dienā (t)
23.09.2017 22:18 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Taču jāsaprot, kas vienam būs skaits, otram būs tikai ierēkšanas vērts.
23.09.2017 22:32 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
skaits skaists
23.09.2017 22:33 |
 
Reitings 238
Reģ: 23.07.2017
Katru dienu vairāki desmiti sieviešu paiet man garām, esot skaistākām, garākām, perfektāku ādu vai labāku imidžu.
Es nedomāju neko. Viņas nav es. Es neesmu viņas. Ja, es katrai sievietei, kura ir skaistāka ļautu sevi ietekmēt, es nespētu iziet no mājas.
.
Man dzīvē ir bijusi situācija, kad esmu viesnīcas vestibilā, kopā ar Portugāļu skaistumkonkursa dalībniecēm. Apmēram, divdesmit sievietes, kokteiļkleitās, perfektiem augumiem, sejām un matiem. Tobrīd, viņām blakus, noteikti izskatījos pēc aizpampuša maza troļļa, bet ar visu to, es nedomāju neko ne sliktu, ne labu par viņām-drīzāk vēroju ar interesi kā kopumu, ne indivīdus. Ja tevi traucē citu sieviešu skaistums, mēģini viņas uztvert kā gleznas. Kā sava veida, staigājošu mākslu. Kas tev liekas skaists, tas kādam citam nav gaumē, un otrādi. Salīdzināšana, manuprāt, tikai padarīs situāciju tev pašai smagāku.
24.09.2017 00:35 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits