Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Melnādains vīrietis

 
Reitings 86
Reģ: 22.06.2017
Iepazinos universitātē ar melnādainu vīrieti, kurš ir sešus gadus vecāks par mani. Ļoti daudz man raksta un vēlas ar mani satikties gandrīz visu laiku, bet es atsakos un neesam vēl gājuši uz randiņu.
Man viņš patīk, ļoti ciena meitenes un vēlas nopietnas attiecības. Gribu ar viņu satikties, taču mana mamma ir pret to,viņa nav rasiste, bet domā , ka ārzemnieki nolaupa meitenes ved uz citām valstīm utml., tas ka viņai nepatīk tas vīrietis ir šķērslis, lai mēs satiktos. Mana labākā draudzene ir rasiste un viņa vispār kategoriska, lai mēs satiktos.
Es neesmu rasiste, man vienmēr saista savādaki vīrieši un mums vēlmes sakrīt, taču nezinu cik no tā visa ir patiesība.
Ko jūs domājat par ārzemniekiem kas dzīvo Latvijā? Jūs satiktos ar tādiem vīriešiem?
22.09.2017 20:52 |
 
Reitings 511
Reģ: 13.06.2015
ok, pieņemu, ka tev iespējams ir patrāpījusies pilnīgi pretēja pieredze manējai, gan Latvijā, gan ārzemēs. par kojām nemācēšu spriest, tikko no mammas pupa atrautu prātiņā neizaugušu jauniešu ikdienas dzīve kojās un mēģinājumi pierast, ka mammīte vairs aiz viņiem nesavāc man nav aktuāla.
*
es pamatā runāju par savu pieredzi ar pieaugušiem, nobriedušiem cilvēkiem, ar izglītību - daļa no tiem kolēģi, citi iepazīti dažādās citās situācijās. redzu, ka ne man vienai ir šāda pieredze, un secinu, ka no tā arī radušies tie stereotipi un spriedumi. pēc tam kad gadu garumā saskaroties ar konkrētu tautību, saskaros arī ar vienām un tām pašām "kulturālajām atšķirībām", kā viņiem pašiem to patīk saukt (un mēslošana, pie kā petunijayyy tik ļoti pieķērās un ko tik dedzīgi izvērsa līdz pat kojām, ir tikai viena no daudzām izpausmēm), tad nu gribot negribot izveidojas tāda attieksme. tai pat laikā, ieraugot uz ielas melnādainu cilvēku vai pāri, kurā viens ir indietis/melnādains/ķīnietis/čigāns/citi varianti, es nerādīšu ar pirkstiem un neizteikšu piezīmes vai kā citādi nenoniecināšu šo cilvēku. tāpat arī no apkārtējo pieredzes tomēr pamatā latviešu meitenes izvēlas samērā jēdzīgus eksemplārus, uz kuriem visdrīzākais neattieksies iepriekš minētie stereotipi (uzsveru vēlreiz, ka nesaku, ka visi ir vienādi).
25.09.2017 13:48 |
 
Reitings 511
Reģ: 13.06.2015
es neteiktu, ka tā ir provokācija. briti ir pavisam cits stāsts. Manā skatījumā viņi ir samērā iedomīga tauta (un tas iedomīgums patiesībā ir palīdzējis sasniegt viņiem tādu labklājības līmeni, kāds tas ir), no kuriem atsevišķs slānis uzskata, ka viņi ir ar kaut ko īpašāki, augstāki, vērtīgāki, jo ir piedzimuši par britiem. tie ir tā daļa, kuri pārējos uzskata par zemākas klases un intelekta būtnē, jo viņiem ir cita izcelsme (pazīstu arī tādus). tā kā viņiem trūkst cieņas pret citām tautām un viņu vērtībām, tad viņiem nav absolūti nekādu problēmu nomīzties uz citas tautas pieminekļa un par to ieņirgt. bet tā ir atsevišķa kategorija, kura, lai arī sastāda mazu daļu no populācijas, tomēr ir pietiekami pamanāma.
25.09.2017 13:57 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Nedomāju, ka kādam jaunietim mēslus no tualetes poda malām ģimenes mājās savāca mamma. Tās nav izmētātas zeķes, tas ir kultūras līmenis, ko pauž daži no baltādainajiem lv iedzīvotājiem gan kojās, gan ārpus tām sabiedriskajās vietās. Jā, tikpat labi ārzemēs to var izdarīt melnādainais nigērietis. Un? Tipa tāpēc var spriest par viņiem visiem? Nu tad man pēc tās bildes uzskatīt, ka visi latvieši dirš uz wc malām? Un jā, es esmu bijusi kaut kādā coventry tipa briesmīgajos rajonos, bet es arī esmu bijusi Latvijas Centrāltirgus rajonā, kas diži neatšķiras.
Pieķēros vides tēmai, jo tā man šķita vissmieklīgākā /absurdākā no šeit apskatītajām. Ja citu, par darba iespējām utt, es nemācēšu apspriest, tad nu vide ir tā lieta, ko jebkurš var redzēt savām acīm un novērtēt. Es nebūšu rīdziniece, kas metīs 100 bildes ar latviešu vidi, bet nu.. Atver acis.
25.09.2017 13:57 |
 
Reitings 760
Reģ: 26.07.2017
Runājot par piemēslošanu, izskatās, ka atsevišķas sievietes ir baigās dāmītes, bet tikai sabiedriskaja tualetē vari redzēt viņas īsto dabu. Kādu reizi aizgāju uz sabiedrisko tualeti un tur sūdi it visur. Kurš noslauka dirsu un met papīru atkritumu urnā? :D Arī pēc apkopēju stāstītā, sieviešu tualete ir daudz briesmīgākā stāvoklī kā vīriešu, dīvaini. Šis gan pilnīgi ne par tēmu.
25.09.2017 13:57 |
 
Reitings 760
Reģ: 26.07.2017
Ziemeļnieki, īpaši briti, visu cauru gadu pavada iesprostoti mitrā, drūmā un aukstā “dabas cietumā”, tāpēc tā vien šķiet, ka atvaļinājumā viesojoties Dienvideiropā un Austrumeiropā, “ballīšu tūristi” ieradušies atriebties, pastrādājot ne mazums neģēlību.
Really? Kāpēc daudzi tik ļoti ļaužas uz šo drūmo auksto dabas cietumu? (t)
25.09.2017 14:05 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits