Melnādains vīrietis

 
Reitings 86
Reģ: 22.06.2017
Iepazinos universitātē ar melnādainu vīrieti, kurš ir sešus gadus vecāks par mani. Ļoti daudz man raksta un vēlas ar mani satikties gandrīz visu laiku, bet es atsakos un neesam vēl gājuši uz randiņu.
Man viņš patīk, ļoti ciena meitenes un vēlas nopietnas attiecības. Gribu ar viņu satikties, taču mana mamma ir pret to,viņa nav rasiste, bet domā , ka ārzemnieki nolaupa meitenes ved uz citām valstīm utml., tas ka viņai nepatīk tas vīrietis ir šķērslis, lai mēs satiktos. Mana labākā draudzene ir rasiste un viņa vispār kategoriska, lai mēs satiktos.
Es neesmu rasiste, man vienmēr saista savādaki vīrieši un mums vēlmes sakrīt, taču nezinu cik no tā visa ir patiesība.
Ko jūs domājat par ārzemniekiem kas dzīvo Latvijā? Jūs satiktos ar tādiem vīriešiem?
22.09.2017 20:52 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Jo man ir garlaicīgi un gribās izklaidēties?

Kā tad tik ļoti garlaicīgi, ka jānolaižas tik kaunpilni zemu? Tad jau horror story tev tur sanāk. :-D
Paldies dievam, pirmā bērna vizīte uz LV bija pozitīva.

Tas gan labi, gadās gan jau sastapt kādus, kas arī ko pateiktu, bet tas tāpēc, ka ikdienā vienkārši mūsu platuma grādos nav tik daudz šo cilvēku, acīs visu laiku nav apkārt, lai aprastu, tad ir tāda interese pēc tā ''svešā'', ''citādā'', kas dažiem izpaužas ne to labāko repliku formā pēc salasītiem stāstiem ziņās, pastāstiem no radiem vai vēl kā. Kopumā jau nekad nav par ļaunu uzmanīties, runājot par autori.
24.09.2017 14:48 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Runājot par informāciju tieši latviešu valodā, nu nav mums miljons cilvēki, kuri tulkotu visu, lai varētu izlasīt šajā valodā. Loģiski, ka raksti un viss lielajās valodās būs tapuši daudz vairāk, jo resursi ir citi.
24.09.2017 14:50 |
 
Reitings 63
Reģ: 03.06.2015
Protams, visa šī cilvēku grupa, kas vērš savas negācijas pret citu ādas krāsu, ir vāja savā intelektā un uz tādiem nav jāapvainojas

Un tiešām tu nesaproti, ka šeit runa ir par cilvēku kultūrām, nevis ādas krāsu? Neviens šajā tēmā nav rakstījis ''tumša ādas krāsa ir pretīga, šie cilvēki ir pa pusei pērtiķi.'' Visi, kas izsakās negatīvi, izsakās par cilvēku uzvedību, kas nāk pa tiešo no viņu kultūras nevis ādas krāsas. Vai šeit bija kaut viens negatīvs komentārs par ASV melnādainajiem, kas ir amerikāņi jau paaudžu paaudzēs, vai britiem, kas ir melnādaini? Nē, visi negatīvie komentāri bija par iebraucējiem no Āzijas un Āfrikas, kas nav ne dzimuši, ne auguši Eiropeiskās kultūrās. Vajag tomēr prast lasīt.
24.09.2017 14:50 |
 
Reitings 79
Reģ: 19.08.2017
Scd, KLASISKS teikums, ko var sagaidīt no jebkura! :)
Man arī fascinē latviešu attieksme pret transgender un homoseksuālistiem. Lielākā daļa izturās ar naidu un bļauj, ka pretīgi, fuj un izdzimteņi. Vispār pret jebkuru atšķirīgo. Pat Rīgā braucot sab. transportā redzēju, ka jaunieši smejās par invalīdu, kurš nevar iekāpt transportā. Bet nu protams, mūsdienu jaunieši, kuriem neko vairs pateikt nevar jo redz "demokrātija" un "bērnu tiesības".
24.09.2017 14:52 |
 
Reitings 203
Reģ: 23.08.2017
Cilvēki, kas uzsāk teikumus ar "Es neesmu rasists/e, BET" var neturpināt teikumu, jo vienmēr sekos kāds stulbs komentārs :)
Latvijā, tāpat kā citās post-padomju valstīs, diemžēl, viss citādais tiek aprunāts un grūti to pieņemt. Bet jaunieši un bērni uzlabo situāciju, ir draudzīgāki, viesmīlīgāki un saprotošāki, par ko man ir liels prieks. Protams, ne visi, bet daļa tomēr ir saprātīgi cilvēki. Skumji lasīt dažus komentārus šeit..
24.09.2017 14:54 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
xo'xo, nu traka tev tā pieredze, ko lai saka. Un vēl runāt par visiem un lielāko daļu, apbrīnojami. :D
24.09.2017 14:55 |
 
Reitings 63
Reģ: 03.06.2015
Man arī fascinē latviešu attieksme pret transgender un homoseksuālistiem.

Tad ļoti dīvaini, ka attiecībā uz homoseksuāļiem lieto vārdu ''homoseksuālisti.'' :D Tik pat labi vari nosodīt rasismu rakstot, ka ''nigeri, šķībacainie un dvieļgalvas ir ļoti labi cilvēki.'' Redzi, izrādās ka tev no stulbajiem letiņiem vēl pašai ir ko pamācīties attiecībā uz adekvātu valodas lietojumu :D
24.09.2017 14:57 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Tagad varētu parunāt par to, kā, aizbraucot citur, izturas pret ''baltajiem''. Kā neuzskata viņus par cilvēkiem, tikai par iespēju no viņiem izkrāpt un dabūt naudu, kā lūr uz ielas, kādus apzīmējumus lieto šai rasei.
24.09.2017 14:59 |
 
Reitings 79
Reģ: 19.08.2017
Ok, ok nebeidzu skolu ar zelta medaļu un visur desmitniekiem.
24.09.2017 15:02 |
 
Reitings 63
Reģ: 03.06.2015
Man arī fascinē latviešu attieksme pret transgender un homoseksuālistiem. Lielākā daļa izturās ar naidu un bļauj, ka pretīgi, fuj un izdzimteņi. Vispār pret jebkuru atšķirīgo.

Turklāt, man šķiet ka nodirošot latviešus tu visu laiku aizmirsti, ka tavās mīļajās ārzemēs lielākoties ir daudz (es pat teiktu katastrofāli) sliktāka situācija nekā Latvijā. Jā, kāds Latvijā kādu nosauks par pretīgu. Toties neizmetīs no ģimenes, nenogalinās pašrocīgi, valdība nepakārs, nepiespiedīs gejus uz dzimummaiņu, neizstums no sabiedrības, nepiespiedīs apprecēties ar kādu no pretējā dzimuma utt., un principā jebkuram ir iespēja dzīvot pilnīgi normālu dzīvi Latvijā. Ko nevar teikt par lielāko daļu Āfrikas un Āzijas valstu, kuras tavuprāt taču ir tik daudz labākas par ''atpalikušo'' Latviju. Man šķiet tev vispār nav ne jausmas kā dzīvo citās valstīs, tu vienkārši ienīsti Latviju.
24.09.2017 15:09 |
 
Reitings 648
Reģ: 18.01.2010
Pēc vidusskolas 2 gadus pastrādāju ļoti lielā kompānijā ne Latvijā, kurā visu fizisko darbu darīja indieši, pakistānieši, bengladešieši, nigērieši u.tml. Tagad šīm nācijām eju ar līkumu. Stāstu daudz dažādu, bet īsumā - lielais vairums no šiem cilvēkiem ir pilnīgi lohi,
Ha ha, tāpat latvieši, lietuvieši, u.c. austrumeiropieši, kuri ārzemēs prastos darbus dara - lielākā daļa ir pilnīgi lohi. Man liekas, ka tu tai skaitā, ja reiz vienā darba vietā bijāt :-D:-D:-D
24.09.2017 16:10 |
 
Moderators
Reitings 3701
Reģ: 13.11.2016
Starp citu, man labi pazīstami cilvēki strādā iestādēs, kuras tiešā veidā veic darbu ar patvēruma meklētājiem, ne tikai ar tiem, kuri ir pārvietoti no citām ES valstī, bet arī daudziem, kuri dažādos veidos paši nelegāli ierodas Latvijā. Viņi ir stāstījuši, ka daļa no patvēruma meklētājiem, kuri ir no Āfrikas vai Āzijas, norāda, ka ir homoseksuāli, un viņu seksuālās orientācijas dēļ viņu izcelsmes valstī viņu dzīvība ir reāli apdraudēta ...
24.09.2017 16:13 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Tagad varētu parunāt par to, kā, aizbraucot citur, izturas pret ''baltajiem''. Kā neuzskata viņus par cilvēkiem, tikai par iespēju no viņiem izkrāpt un dabūt naudu, kā lūr uz ielas, kādus apzīmējumus lieto šai rasei.

Un tas liekas Ok? Ja nē, tad kāpēc jāseko tādam piemēram?
24.09.2017 16:13 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Un tas liekas Ok? Ja nē, tad kāpēc jāseko tādam piemēram?

Es nesekoju piemēram un neesmu nekur rakstījusi, ka vispār kādu nolikt būtu ok, minēju, lai parādītu, ka ne jau latvietis ir tā ''vaina'', kāpēc tā var notikt. Tāpat aizbraucot citur, pat uzmetot aci melnādainam cilvēkam, viņu bariņš sačukstēsies vai arī pateiks, ko blenž vārgais, vai kādas problēmas. Dažādas situācijas pasaulē notiek. Runa manā gadījumā bija par to, ka nav tāda rase, kura ir labāka vai kura ir tendēta būt rasistiska - atkarīgs no katra cilvēka un dzīvē redzētā, apkārt esošā, iespējams arī audzināšanas, rakstura, īpašībām, temperamenta (attiecīgi, vai kaut kā izbrīnu paudīs uz āru), tolerances līmeņa, varbūt labas vai sliktas pieredzes dēļ un tā tālāk. Kādas aptuvenas vispārējas sakarības var novērot no visām pozīcijām, tāpat iemeslus, kāpēc tā ir, bet ir lielākajā mērā glupi apgalvot, ka visi tur jau ir tādi, vairums necieš melnādainos vai ko vēl, jo tas strādā uz abām pusēm, kaut jau piesaukto lietu dēļ. Es, piemēram, apšaubu, ka kāds speciāli rīkojas vai pasaka ko rasistisku (nerunāju tiešām par kardināliem gadījumiem), jo nedod dies ierauga citu ādas krāsu - ok, nodomā pie sevis, ka neierasti, ka nav savā gaumē attiecībām, kā draugs jā, vienkārši cilvēks ar citu ādas tipu vai vēl ko, bet tas nedod arī tiesības saukt šo cilvēku par rasistu. Tad arī melnādainais, kurš nicīgi nolūr uz atbraukušo balto vīrieti, ir liekams tieši turpat.
24.09.2017 16:28 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
ļoti ciena meitenes un vēlas nopietnas attiecības
pec ka tu so izspriedi? Nu pamato!
24.09.2017 16:30 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
ļoti ciena meitenes un vēlas nopietnas attiecības
pec ka tu so izspriedi? Nu pamato!

Autorei, jā, ir tomēr vērts būt piesardzīgai, kamēr konkrētais cilvēks tiešām nav iepazīts (kas gan var izrādīties maldīgi), bet nu jebkurā gadījumā, ne tik vien tāpēc, ka ādas krāsa cita, bet vispār ārzemnieks.
24.09.2017 16:35 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
aUTORE TAK NEVIENU ATBILDI NAV sNIEGUSI, TROLLIS PAMETA TEMU UN PAZUDA..:-D
24.09.2017 16:36 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Es nesekoju piemēram un neesmu nekur rakstījusi, ka vispār kādu nolikt būtu ok, minēju, lai parādītu, ka ne jau latvietis ir tā ''vaina'', kāpēc tā var notikt.

Mans jautājums bija drīzāk tāds kā retorisks - nebiju domājusi, ka Tu/vai kāds cits šeit tā tiešām dara (vismaz ļoti ceru, ka nē). Tomēr jāsaka, ka Tavs paskaidrojums ļāva man Tavu domu uztvert labāk, jo esmu novērojusi, ka bieži diskusijās komentāri no sērijas "bet viņi dara tā pat/līdzīgi" tiek izmantoti kā argumenti, kas man reti, kad ir saprotami. Tā pat, kā Tu apšaubi, ka daudzi nodēvētie rasisti ir tiešām rasisti (kam sliecos piekrist), es apšaubu, ka daudzi, kuri bravūrīgi paziņo, ka ir rasisti un ar to lepojas (WTH?), tiešām reāli tādi ir (vismaz ceru, ka nav).
24.09.2017 16:48 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
law7
Viņi ir stāstījuši, ka daļa no patvēruma meklētājiem, kuri ir no Āfrikas vai Āzijas, norāda, ka ir homoseksuāli, un viņu seksuālās orientācijas dēļ viņu izcelsmes valstī viņu dzīvība ir reāli apdraudēta ...

Lai paliktu ES viņi ir gatavi apgalvot ko vien vēlies. Nav noslēpums, ka rietumeiropā vai ziemeļamerikā vispār ir izdevīgi būt minoritātei (dajebkādai), jo var atsaukties uz diskrimināciju, jebkādu kritiku norakstīt uz rasismu, homofobiju, bla bla bla... Un normāla saruna nav iespējama, jo "nabaga apspiestie" uzreiz izvelk savu trumpi (tāpat kā to ar ierastu kustību uzreiz izdarīja blackpoetry sava virtue signaling ietvaros) un basta - pamēģini iebilst, automātiski tiek pieņemts, ka Tu atbalsti šo "apspiešanu".
24.09.2017 17:00 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Ja esi gatava,kad sabiedrība uz Tevis un draugu atskatīsies, iespējams,ka pat izteiks kādu skarbāku vārdu...Ja pieļauj,kad, ja viss kļūs pavisam nopietni būs bērns tukšākā krāsā nekā Tu un skolā no pārējiem iespējams būs sliktāka attieksme ,tikai dēļ ādas krāsas...Ja esi gatava pieņemt viņa kultūru (ieteiktu papētīt, kas viņa tautai ir aktuāli)...Tad vari mēģināt būt kopā.
24.09.2017 17:06 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits