Melnādains vīrietis

 
Reitings 86
Reģ: 22.06.2017
Iepazinos universitātē ar melnādainu vīrieti, kurš ir sešus gadus vecāks par mani. Ļoti daudz man raksta un vēlas ar mani satikties gandrīz visu laiku, bet es atsakos un neesam vēl gājuši uz randiņu.
Man viņš patīk, ļoti ciena meitenes un vēlas nopietnas attiecības. Gribu ar viņu satikties, taču mana mamma ir pret to,viņa nav rasiste, bet domā , ka ārzemnieki nolaupa meitenes ved uz citām valstīm utml., tas ka viņai nepatīk tas vīrietis ir šķērslis, lai mēs satiktos. Mana labākā draudzene ir rasiste un viņa vispār kategoriska, lai mēs satiktos.
Es neesmu rasiste, man vienmēr saista savādaki vīrieši un mums vēlmes sakrīt, taču nezinu cik no tā visa ir patiesība.
Ko jūs domājat par ārzemniekiem kas dzīvo Latvijā? Jūs satiktos ar tādiem vīriešiem?
22.09.2017 20:52 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Ja melnādaino uzaicinātu uz interviju un atteiktu, jo piemērotības kritērijs būtu ''man der tikai baltais kolēģis, nepatīk tie melnie'', tad tas būtu rasisms. Atteikt citas rases kandidātam, jo viņa/viņas spējas (nevis ādas krāsa) nav piemērotas darbam, nav rasisms.

Šo var pagriezt, kā vien vēlas. Ja nav atbilstošs darbam, tāpat izcels to, ka tas jau ādas krāsas dēļ, savu dusmu rezultātā, ka nedabūja darbu, kaut pamata tam nav.
Piebildīšu, ka tad, ja es darbā mētātos ar tādiem izteikumiem par citām rasēm, kādus raksta cosmo forumā, mani no turienes atlaistu tajā pašā dienā.

No šejienes tā baisā iebiedēšana uzskatos radusies laikam.
23.09.2017 20:38 |
 
10 gadi
Reitings 2587
Reģ: 07.03.2011
Runā, ka mūsdienu pasaulē baltādains heteroseksuāls vīrietis ir visvairāk pakļauts rasismam :D
23.09.2017 21:19 |
 
Reitings 37
Reģ: 22.11.2016
Nu ar tiem ārzemju studentiem Latvijā (un ne tikai LV) ir tā, ka liela daļa brauc ar mērķi ne tikai studēt, bet arī atrast sievu, lai vieglāka iedzīvošanās Eiropā. Sieva ar ES pasi atrisina daaaaudz papīru problēmas, vairs pat studēt nevajag, ja apnīk vai arī nekad nav īsti gribējies. Tas gan nenozīmē, ka īstas, laimīgas laulības nevar būt, var, bet tā ir laimes spēle. Abiem. Es arī nesaskatu neko baigi nosodošu tur, katrs pa dzīvi kuļas kā prot, iedomājieties sevi viņu vietā, vai pašas necenstos tikt pie labākas dzīves, ja būtu piedzimušas tā sauktās trešās pasaules valstīs? Tak pilni saiti ar krievu/ukrainu/baltkrievu meitenēm, kas sev vīrus ārzemniekus meklē arī, domājams, cer uz mīlestību arī.
Par naudu - es zinu gadījumus, kad māte Indijā pēdējās govis pārdod, lai dēlu aizsūtītu ''studēt'', galīgi nav lēts prieks. Latvijā, domāju, salīdzinoši lēta vēl tā padarīšana. Sudēšana ir bezmaz vai vienīgā iespēja izrauties ārā. Es pat zinu gadījumus, kad ''students'' ir izmests no konkrētās valsts (jo nevis studēja, bet nelegāli strādāja), savā valstī nomainījis vārdu un ir atpakaļ laimi meklēt :-D Zinu ''studentus'', kuriem jau pēc 40, bet cerība netiek atmesta kaut kā iedzīvoties tajā Eiropā....
24.09.2017 05:02 |
 
Reitings 37
Reģ: 22.11.2016
Ā, par melnādainajiem, viņi paši saka : Try black and you'll never go back :-D:-D Pašai gan nav gadījušies, es sen kā precēta.
24.09.2017 05:06 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Piebildīšu, ka tad, ja es darbā mētātos ar tādiem izteikumiem par citām rasēm, kādus raksta cosmo forumā, mani no turienes atlaistu tajā pašā dienā.

Nu šeit Tu atradīsi gan jau kādu, kurš to uzskatīs par šausmīgāko runas brīvības ierobežošanu. Apmēram so sērijas - es varu staigāt un izteikties kā labpatīkas par citiem, bet, pasarg dies, kāds pret to iebildīs un aizrādīs man.
24.09.2017 11:03 |
 
Reitings 63
Reģ: 03.06.2015
Es par rasisti kļuvu padzīvojot attiecīgā vidē - rajonos, kur daudz indiešu, nēģeru un filipīniešu. Ja agrāk nesapratu to rasisma padarīšanu, tad tagad saprotu...

Tieši tā. Tīņu gados es biju pilnīgs hipijs, ticēju, ka ādas krāsa neko nenozīmē. Pēc vidusskolas 2 gadus pastrādāju ļoti lielā kompānijā ne Latvijā, kurā visu fizisko darbu darīja indieši, pakistānieši, bengladešieši, nigērieši u.tml. Tagad šīm nācijām eju ar līkumu. Stāstu daudz dažādu, bet īsumā - lielais vairums no šiem cilvēkiem ir pilnīgi lohi, un precības ir viņu dzīves galvenais mērķis, tur pat vienalga ar ko, ka tik dabūt sievu un ka tik ātrāk. Viņu kultūrās arranged marriage ir normāla un ierasta lieta, nekādu lovi viņi nemeklē. Tur ir tīra pragmatika: (1) būt precētam, kas pati par sevi ir statusa lieta (2) dabūt kādu, kas dzemdē bērnus, gatavo ēst, uzkopj māju (3) dabūt EU pasi, lai nav jāmaksā par vīzu.
liela daļa brauc ar mērķi ne tikai studēt, bet arī atrast sievu, lai vieglāka iedzīvošanās Eiropā. Sieva ar ES pasi atrisina daaaaudz papīru problēmas

liels pluss
24.09.2017 12:24 |
 
Reitings 79
Reģ: 19.08.2017
Lieliska tēma!
Neesmu rasiste un nekad tāda nebūšu. Es esmu ieguvusi draudzenes no visas pasaules. Komunicēju tikai ar ārzemniekiem / cēm, jo latvieši parasti uzskata, ka ir visgudrākie uz visas pasaules. :) Bet tāpat paskatoties, latvieši dzīvo aizvēsturē salīdzinot ar Ameriku.
Ārzemnieces ir daudz reižu atvērtākas par latvietēm par dajebkādu tematu. Ārzemju meitenes nebūs tās, kurām ja nepatīk tavs viedoklis un uzreiz leksies un bļaus ar savu viedokli pa vidu. Kopš komunicēju tikai ar ārzemniecēm, esmu papildinājusi savas zināšanas neskaitāmos jautājumos.
Attiecības neveidotu, jo esmu jau attiecībās. Ir pieredze ar Pakistānas kebabu, nav ne vainas čaļiem. Atvērti un komunikabli.
24.09.2017 13:00 |
 
Reitings 63
Reģ: 03.06.2015
latvieši dzīvo aizvēsturē salīdzinot ar Ameriku.

Neaizmirsti pēc analoģijas to pašu attiecināt uz Āfrikas valstīm, Indiju, Pakistānu u.tml. kas dzīvo daudz tālākā 'aizvēsturē' nekā Latvija, ja salīdzina ar ASV :D Latvijā AIDS netiek ārstēts ar izvarošanas kūrēm, latviešu ubagi nepārdod savas meitas prostitūcijā no 4 gadu vecuma, ģimenes viena otru neslaktē asinsatriebībās, un šo tēmu varētu turpināt bezgalīgi. Tu apgalvo, ka neesi rasiste. Kas ir rasisms? Teikt, ka kāda rase vai nācija ir sliktāka par citām. Tevis pašas komentārs - visas ārzemnieces ir labākas par latvietēm. Būt rasistam pret savu nāciju ir rasisms.
24.09.2017 13:22 |
 
Reitings 79
Reģ: 19.08.2017
scd,
Es tā neteicu. Nevaru apgalvot ka visas ir labākas par visām. Nepazīstu tik daudz cilvēkus. Nu..tas ir mans novērojums. Nekad nav bijušas draudzenes no Latvijas. Nu vienkārši neveidojas kontakts. Katrā tautā ir savas labās un sliktās īpašības. Komunicējot ar ārzemniekiem esmu tikai ieguvēja. Latviešu forumos un vispār valodā, masu medijos ir ļoti maz un skopa informācija par visu, sākot ar kosmētiku un beidzot ar plastiskajām operācijām.
Mans puisis ir latvietis. Neko sliktu par viņu arī nevaru teikt. Bet nu..katram jau ir savs viedoklis šajā jautājumā.
24.09.2017 13:47 |
 
Reitings 760
Reģ: 26.07.2017
Tādā gadījumā es esmu rasiste. Jā, uzskatu, ka viena nācija var būt labāka par citu tieši dzīves līmeņa dēļ. Nu, kā lai vienlīdzīgās pozīcijās nostāda kādu, kurš neko citu kā tikai karu, degradāciju, kas viņam šķiet pilnīga norma, nav dzīvē redzējis, kuram dzīves mērķis ir iespraust, ar kādu, kurš dzīvo simt reizes labākos apstākļos un zina daudz vairāk. Tāpat kā modes lieta teikt, ka oj oj, visi cilvēki ir vienlīdzīgi. Nu nav Ričards Dawkins vienlīdzīgs ar kaut kādu bomzi. Fuck vienlīdzību! Mēs sagadīšanās pēc esam dzimuši tur, kur esam un nevis sabiedrība pie tā jāvaino, bet vecāki, kuri savu pist gribēšanu nevarēja novaldīt, tāpēc jums tagad jācieš.
24.09.2017 13:59 |
 
Reitings 760
Reģ: 26.07.2017
masu medijos ir ļoti maz un skopa informācija par visu, sākot ar kosmētiku un beidzot ar plastiskajām operācijām.
Viss skaidrs. :D
24.09.2017 13:59 |
 
Reitings 63
Reģ: 03.06.2015
Viss skaidrs.

Man arī iekrita acīs :D
24.09.2017 14:20 |
 
Reitings 79
Reģ: 19.08.2017
Aha, tā nu tas ir. Visiem tiek borēts, ka krūtis var palielināt tikai zem skalpeļa vai atsūkt un injicēt taukus, bet realitāte ir pavisam cita, ko Latvijā neviens visticamāk nezin. Tik populārā forumā kā cosmo vajadzētu zināt.. Tas ir piemērs. :-)
Latvijā lielākā daļa tautas ir zombēti.
Un te atkal pierādās - šis populārais un aktīvais forums, kurā cilvēki lecās, bāžas virsū ar uzdir*ieniem. Cik labi diskusijā daļa no manis parādās skaudība un naids pret citiem tikai par to, ka kādai garāki mati vai baltāki zobi.
24.09.2017 14:33 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Komunicēju tikai ar ārzemniekiem / cēm, jo latvieši parasti uzskata, ka ir visgudrākie uz visas pasaules

Ahā! :D
24.09.2017 14:36 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
xo'xo, a ko šādā plebeju forumā degradē sevi? :-D Nevajag mūsu labā upurēties. :-)
24.09.2017 14:38 |
 
Reitings 79
Reģ: 19.08.2017
Jo man ir garlaicīgi un gribās izklaidēties? :D
24.09.2017 14:39 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Man šī tēma šķiet skumja, jo tikko bija māsa atbraukusi ar savu bērnu, kurš pēc izskata ir tumšāks nekā latvieši, un uztraucās, vai tik kāds kaut ko sliktu nepateiks par bērnu, jo viņas vīrs, indiešu izcelsmes anglis, uz LV vairs nebrauc pēc vienas reizes, kad šeit ciemojās, un saņēma gan skatienus, gan replikas. Protams, visa šī cilvēku grupa, kas vērš savas negācijas pret citu ādas krāsu, ir vāja savā intelektā un uz tādiem nav jāapvainojas, tomēr tāpat nav patīkami un dažiem cilvēkiem kā māsas vīram tas atsit jebkuru vēlmi braukt uz šo valsti. Paldies dievam, pirmā bērna vizīte uz LV bija pozitīva. :)
24.09.2017 14:43 |
 
Reitings 63
Reģ: 03.06.2015
Visiem tiek borēts, ka krūtis var palielināt tikai zem skalpeļa vai atsūkt un injicēt taukus, bet realitāte ir pavisam cita, ko Latvijā neviens visticamāk nezin. Latvijā lielākā daļa tautas ir zombēti.

Mīļā sirds, manuprāt tev pašai būtu vērts aiziet pie galvas ārsta un pārbaudīt, vai gadījumā neesi zombēta :D
24.09.2017 14:43 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Nu nav Ričards Dawkins vienlīdzīgs ar kaut kādu bomzi. Fuck vienlīdzību!

Cik tālu Tu 'fuckotu' vienlīdzību? Tīri no praktiskā viedokļa? Piem., vai Tu uzskati, ka kāds nevar tikt pieņemts, piem., pie bezmaksas ārsta tīri principa pēc, jo viņš ir bezpajumtnieks?
24.09.2017 14:45 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Piekrītu, ka latviešu valodā ir maz informācijas par jebko, ko pierāda kaut vai tas, ka visās nopietnās studijās literatūras avoti ir ārzemju valodās visvairāk un paši pasniedzēji vismaz manā jomā saka, ka vācu /franču valodas zināšanas ir ļoti atbalstāmas, protams, par krievu, angļu domājot kā par pašsaprotamām. Ir literatūra arī latviski, bet pēc pašu pasniedzēju vārdiem, tā ir nekvalitatīva. Un arī es bieži esmu meklējusi info par ikdienišķām tēmām, kas neprasa dziļu zinātnisko ieguldījumu, krieviski, jo latviski info ir maz vai neprecīza.
24.09.2017 14:46 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits