Melnādains vīrietis

 
Reitings 86
Reģ: 22.06.2017
Iepazinos universitātē ar melnādainu vīrieti, kurš ir sešus gadus vecāks par mani. Ļoti daudz man raksta un vēlas ar mani satikties gandrīz visu laiku, bet es atsakos un neesam vēl gājuši uz randiņu.
Man viņš patīk, ļoti ciena meitenes un vēlas nopietnas attiecības. Gribu ar viņu satikties, taču mana mamma ir pret to,viņa nav rasiste, bet domā , ka ārzemnieki nolaupa meitenes ved uz citām valstīm utml., tas ka viņai nepatīk tas vīrietis ir šķērslis, lai mēs satiktos. Mana labākā draudzene ir rasiste un viņa vispār kategoriska, lai mēs satiktos.
Es neesmu rasiste, man vienmēr saista savādaki vīrieši un mums vēlmes sakrīt, taču nezinu cik no tā visa ir patiesība.
Ko jūs domājat par ārzemniekiem kas dzīvo Latvijā? Jūs satiktos ar tādiem vīriešiem?
22.09.2017 20:52 |
 
Reitings 196
Reģ: 27.09.2016
Tak vajag pielietot saprātu un vērtēt cilvēku pēc viņa uzvedības, kultūras, izglītības, runas veida, attieksmes, nevis ādas krāsas. Tad nebūs jākļūst par rasistu.

+++
22.09.2017 23:25 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Darya, Daenerys1, blackpoetry dāmas es nerunāju par konkrētiem cilvēkiem, jā zinu ka kāds konkrēts melnādāins cilvēks X vai Y ir labs uzņēmējs vai pētnieks, tāpat kāds baltais A vai B cilvēks ir maniaks vai slepkava vai sadists. Es nesaku ka visi, kuri nav "baltie" ir slikti, runa iet par tendecēm. Ja pimēram Vācijā vai Francijā notiek noziegums, tad 7 no 10 gadījumiem to būs izdarījis nebaltais cilvēks.
22.09.2017 23:28 |
 
Reitings 254
Reģ: 06.09.2017
Tak vajag pielietot saprātu un vērtēt cilvēku pēc viņa uzvedības, kultūras, izglītības, runas veida, attieksmes

Simts plusi!
Mans draugs pēc tautības ir krievs - dzimis, audzis Krievijā, vecāki krievi. Kas tik pa šiem gadiem, kopš esam kopā, nav bijis jādzird - krievi ir agresīvi, fiziski iespaido savas sievas, ģimenē mīl dominēt, mīl alkoholu utt., utjp.. Laikam lieki piebilst, ka nekas no tā visa manā gadījumā nav taisnība. Protams, nenoliedzu, ka eksistē arī tādi eksemplāri, tomēr tas nenozīmē, ka tādi ir visi konkrētās tautības vīrieši. Nav tāda tautība, kurā visi būtu super duper ideāli, kā arī nav tāda tautība, kurā visi būtu krimināli noziedznieki. Katrā tautībā būs savi kretīni, taču tas nenozīmē, ka tāpēc jāuzliek tāds kā zīmogs visai tautai. Izmantojot Rīdzinieces sakāmo, teikšu - tieši tik vienkārši!
22.09.2017 23:28 |
 
Reitings 254
Reģ: 06.09.2017
xanax, sapratu Tavu domu. Principā to pašu var attiecināt uz terorismu - visi musulmaņi nav teroristi, taču, diemžēl, vairumā gadījumu teroristi izrādās musulmaņi. Tas, protams, nenozīmē, ka visi musulmaņi ir teroristi, taču, diemžēl, tādi notikumi liek sabiedrībai baidīties no kādas konkrētas tautības, reliģijas pārstāvjiem. Tāpēc cilvēkiem, tā teikt, jāfiltrē ar ko komunicēt un ar ko ne - ja jūt, ka pretī stāvošais kaut kādā veidā liekas nepatīkams, aizdomīgs, tad komunikācija vienkārši jāizbeidz, taču, ja cilvēks liekas patīkams, tad varbūt ir vērts iepazīt tuvāk.
P.S. Liels paldies par ieteikumu kā atdzīvināt datoru! Visu darīju soli pa solim kā rakstīji, un beigu beigās izdevās pašas spēkiem! PALDIES! :)
22.09.2017 23:34 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
xanax, tu varbūt arī dienas horoskopus lasi un meitenes izvēlies pēc apraksta par viņas vārdu PMLP?
Piem.:
DACE
Pašapzinīga, komunikabla, stingra, un, kaut arī dzīve berž Daci ar deviņiem sārmiem, viņa iziet kā uzvarētāja. Sabiedrībā jūtas kā zivs ūdenī. Analītiska, prātīga, jo visu spēj vērst uz labo, prot sarīkot sev svētkus. Priekšroku vienmēr dod darbībai, fanātiskai pārliecībai par dzīves daudzkrāsainību. Neizdāļā savu sirdi pasaulei. Veiksme viņai pati krīt rokās. Mīlestībā Dace stāv galvas tiesu augstāk par savu partneri un labprāt ielaižas attiecībās ar stabila finansiāla stāvokļa kungiem.

"Pēc statistikas" vidējā alga Rīgā 2016. gadā ir 971 eiro, uztaisi par to diskusiju.
22.09.2017 23:35 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Ja pimēram Vācijā vai Francijā notiek noziegums, tad 7 no 10 gadījumiem to būs izdarījis nebaltais cilvēks.

Varu vēl vairāk nošokēt... Āfrikā iespējams visi 10 no 10 noziedzniekiem būs nebalti cilvēki :D :D :D
22.09.2017 23:38 |
 
Reitings 2244
Reģ: 31.05.2017
Ko jūs domājat par ārzemniekiem kas dzīvo Latvijā? Jūs satiktos ar tādiem vīriešiem?

Ir pazīstami daži cilvēķi, latviete un ārzemnieks, tuvāk pazīstami tieši vieni, vismaz satiekot tā kopējā atmosfēŗa(ir aŗī precējušies un kopējs bērns) liecina - ka ir tur, un ne krāsas to noteikušas.
22.09.2017 23:42 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
"Pēc statistikas" vidējā alga Rīgā 2016. gadā ir 971 eiro, uztaisi par to diskusiju.

Šādas diskusijas jau ir bijušas.
meitenes izvēlies pēc apraksta par viņas vārdu PMLP?

Nē, nelasu šos aprakstus un meitenes speciāli neizvēlos, man vienalga ar ko satiekos.
22.09.2017 23:48 |
 
Reitings 2244
Reģ: 31.05.2017
Domāju, ne jau laulība vai bērns tur attiecības visvairāk notur, jā aŗī, tur tas, ka vienam otra kultūra dzīvesveids patīk, un attieksme, u.c noteikti vel kas, un labi saplūst.
22.09.2017 23:55 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
xanax
man vienalga ar ko satiekos.

Kas tad tas, xanax? :D:D
22.09.2017 23:57 |
 
Reitings 238
Reģ: 23.07.2017
Vispār, jau nolaupa, pārdod verdzībā utt., ne tikai melnādainie vīrieši, bet arī baltie un sievietes. Tas kāda adaskrāsa ir personai nenosaka cilvēka nodomu vai raksturu. Protams, skatoties sociāli, var sazīmēt kādas līdzīgas iezīmes adas krāsu pārstāvjiem, tomēr, šādās statistikās ir izņēmumi.
.
Personīgi es netiktos ar melnādainu vīrieti. Un nē, es nenosodu tās, kuras tiekās ar tādu. Manā gadījumā, tā vienkārši nav mana gaume.
.
Māte par tevi raizējas, ļoti iespējams, tāpēc izsaka tādus komentārus, kuri tev liek māti ielikt rasistu plauktā. Visticamākais, ka viņa nezin, kā savādāk pateikt tev " es uztraucos par tevi" , tāpēc piemeklē vienkāršakos (spilgtākos) vārdus/ideju kontrastus, lai tu viņu sadzirdētu, un galvenais, ieklausītos.
Novērtē viņas viedokli un rūpes, bet paturi prātā, ka tā ir tava dzīve un tavas izvēles.
23.09.2017 00:07 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Caloo vai tad var izvēlēties ar kuru satikties? :-D
23.09.2017 00:09 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
xanax
Ak pareiz, Tu tak vispār biji gūstā paņemts. :D:D Turies!8-)
23.09.2017 00:12 |
 
Reitings 28
Reģ: 06.11.2015
Vēl nav bijis randiņš,bet jau zini ,ka ''ļoti ciena meitenes un vēlas nopietnas attiecības''? Vari protams satikties ar ko gribi ,bet vīriešu (jebkuras ādas krāsas) teiktais ir jāuztver ar zināmu kritikas devu ,lai pēc tam nebūtu sāpīgi.
23.09.2017 00:14 |
 
Reitings 28
Reģ: 06.11.2015
Par rasismu runājot. Diemžēl rasisma piesaukšana mūsdienās bieži tiek izmantota ,lai apklusinātu oponentu. Tas traucē veidoties normālām diskusijām. Tas vien ,ka kāds skaļi kritizē melnādaino vai imigrantu uzvedību vai kultūras izpausmes ,nevar tikt uzskatīts par rasismu.
23.09.2017 00:24 |
 
Reitings 238
Reģ: 23.07.2017
Pilnīgi piekrītu pēdējam Vicky komentāram. ++
23.09.2017 00:28 |
 
Reitings 27
Reģ: 28.08.2016
kamdēļ būtu jākaunās no rasisma? nevar tak visiem izpatikt . manuprāt lielāka problēma ir destruktīvu elementu uzspiests politkorektums ar mērķi manipulēt cilvēku prātus.
23.09.2017 07:42 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Manuprāt, ja cilvēks spriež par cita rakstura īpašībām pēc ādas krāsas, tas parāda spriedēja mazo intelekta līmeni un tādus nevajadzētu uztvert nopietni.
23.09.2017 08:13 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Es par rasisti kļuvu padzīvojot attiecīgā vidē - rajonos, kur daudz indiešu, nēģeru un filipīniešu. Ja agrāk nesapratu to rasisma padarīšanu, tad tagad saprotu... Protams, indivīds ir indivīds, bet to, ko "tautā runā" par visu rasi un nācijām - tā visbiežāk ir taisnība! Tas gan nenozīmē, ka visi ir norakstāmi. Bet kopumā - latvieši ir skaudīgi un nīgri, krievi - skaļi un rupji, nēģeri - slinki un nevīžīgi, filipīnieši - dirsā līdēji un gļēvuļi u.tml. Tas kā piemērs tam, kas ir dzirdēts, ne mans apgalvojums. Taču lai cik ļoti te kāda var ar putām uz lūpām apgalvot, ka visi planētas iedzīvotāji ir vienlīdz forši - tā nav un nebūs. Nācijām un rasēm IR savas konkrētās īpašības, tendences un raksturs kā kopumam.
23.09.2017 08:31 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Problēma jau tajā, ka cilvēks, kurš neiederas kaut kādā konkrētajā Latvijas uzstādītajā standartā (nav pareiza ādas krāsa, nav pareiza ticība utt) Latvijā jūtas kā citplanētietis, ja top šādas diskusijas - vai jūs tiktos ar melnādaino? Nepatīkami tiem cilvēkiem, kuri neiederas šādos standartos.
Tomēr es tikko atcerējos, ka Cosmo ir tapušas arī diskusijas "vai jūs tiktos ar /horoskopa zīme /", tad jau varbūt to nav jāuztver tik personīgi, bet vienkārši kā stulbu jautājumu?
23.09.2017 09:32 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits