Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Melnādains vīrietis

 
Reitings 86
Reģ: 22.06.2017
Iepazinos universitātē ar melnādainu vīrieti, kurš ir sešus gadus vecāks par mani. Ļoti daudz man raksta un vēlas ar mani satikties gandrīz visu laiku, bet es atsakos un neesam vēl gājuši uz randiņu.
Man viņš patīk, ļoti ciena meitenes un vēlas nopietnas attiecības. Gribu ar viņu satikties, taču mana mamma ir pret to,viņa nav rasiste, bet domā , ka ārzemnieki nolaupa meitenes ved uz citām valstīm utml., tas ka viņai nepatīk tas vīrietis ir šķērslis, lai mēs satiktos. Mana labākā draudzene ir rasiste un viņa vispār kategoriska, lai mēs satiktos.
Es neesmu rasiste, man vienmēr saista savādaki vīrieši un mums vēlmes sakrīt, taču nezinu cik no tā visa ir patiesība.
Ko jūs domājat par ārzemniekiem kas dzīvo Latvijā? Jūs satiktos ar tādiem vīriešiem?
22.09.2017 20:52 |
 
10 gadi
Reitings 3281
Reģ: 18.01.2011
Ko es domāju?
Lielākoties ārzemju vīrieši meklē naivas muļķītes lai gūtu iespēju iegūt uzturēšanās atļaujas. Līdz kāzām protams uz rokām nēsās
22.09.2017 21:04 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Pārlieku uzmācība par godīgiem nolūkiem diez vai liecina.
22.09.2017 21:06 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Ko Tu pati sagaidi no tā puiša?
22.09.2017 21:33 |
 
Reitings 1663
Reģ: 22.03.2015
Te kārtējo reizi pierādās, kas sekos pēc 'neesmu rasists, bet..'
Tava mamma ir rasiste.
22.09.2017 21:38 |
 
Reitings 58
Reģ: 07.08.2014
NFS, varbūt tevi vairāk biedē apkārtējo viedokļi un novērtējums? Ja vīrietis ir pievilcīgs, inteliģents un saprātīgs, tad pārējo viedokļus un "greizos skatienus" nav vērts ņemt vērā. Cik man zināms no pieejamā internetā un pieredzētā, latvieši kā tauta ir ļoti nelabvēlīgi noskanoti pret jebkuriem "savādākajiem"; vai tie ir tā saucamie "nēģeri" vai ķīnieši, vai tie paši krievi un romi.
22.09.2017 21:46 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
NFS - dari kā grib, tava dzīve.
blackpoetry - tas ka viņa negrib melnādaino znotu, nenozīmē, ka viņa ir rasiste. (t)
22.09.2017 21:52 |
 
Reitings 209
Reģ: 17.02.2012
Mani novērojumi, gan ilgu laiku dzīvojot valstī, kur visi iedzīvotāji ir melnādainie, gan vēlāk "tusējot" ar nigēriešiem, kas dzīvo Rīgā - lielākā daļa no viņiem uzskata, ka baltās meitenes ir viegli dabūjamas un naivas :D diemžēl..
Tie, kas dzīvo Rīgā, ir aktīvi brunču mednieki.. ātri šitā nokoļīs, izslīdot ar to, ka mūsu vietējie puiši tik atklāti parasti uzmanību neizrāda, nedaudz parandiņos, dabūs gultā un ies pie nākamās.. tik bieži esmu redzējusi, ka katru nedēļu viņiem ir jauna "draudzene" un strīdās ar vienu, kas atnāk ciemos, par to, ka dzīvoklī ir sieviešu mantas, ko aizmirsa otra, pirms 10 min pametot to pašu dzīvokli :/
22.09.2017 21:58 |
 
Reitings 648
Reģ: 18.01.2010
Meklē piedzīvojumus vai nopietnas attiecības? Ja tuvinieki ir pret ārzemniekiem, tad kas tur nākotnē sanāks?
Esmu pozitīvi noskaņota pret šāda veida internacionālām attiecībām. Divas draudzenes laimīgi precējušās un paziņu lokā arī pāris, kurām nekas lādzīgs tur nesanāca.
Tāda dzīve, visādi mēdz būt.
22.09.2017 22:13 |
 
Reitings 254
Reģ: 06.09.2017
Man būtu pilnīgi vienalga, ko saka citi cilvēki vai draudzene-rasiste. Ja man cilvēks patiktu, tad man būtu nesvarīgi kāda viņam tautība vai ādas krāsa. Tik un tā vienmēr atradīsies cilvēki, kuriem kaut kas nepatiks, īpaši ņemot vērā latviešu attieksmi pret citādajiem.
Ja vīrietis simpatizē un liekas interesants, tad kādēļ gan neiepazīties? No tā jau nevienam gabals nenokritīs. Ja nebūs pa ceļam - nebūs! Bet ja nu tomēr kaut kas izveidojas? Galvenais, neņemt galvā citus cilvēkus, jo katram vienmēr būs savs viedoklis un visiem tik un tā neizpatiksi. Ir man zināms pāris - meitene latviete, bet puisis melnādainais. Nu jau n-tos gadus kopā, audzina bērnus, ir laimīgi. Ja sākumā meitenes mammai arī bija aizspriedumi, tad pēc tam, kad iepazina savu znotu, viedoklis pilnībā mainījās. Visi cilvēki nav vienādi - tāpat kā ne visi musulmaņi ir teroristi, arī ne visi melnādainie ir meiteņu izmantotāji.
22.09.2017 22:18 |
 
Reitings 17
Reģ: 09.05.2017
nu, melnajiem esot liels, tā kā vari izpriecāties. par nopietnību gan tas viss neliecina, izņemot, protams, uzturēšanās atļaujas mednieka gadījumu.
22.09.2017 22:23 |
 
Reitings 17
Reģ: 09.05.2017
P.S.
Nu, tiesa, universitātē ir nopietnāk nekā internetā, ja vien tā nav kāda privātā kaktu augstskola, kura par naudu uzņem šos "studentus".
22.09.2017 22:24 |
 
Reitings 1663
Reģ: 22.03.2015
Caloo, tu, protams, vari radīt savu rasisma izpratni, bet politikas zinātne uzskatītu, ka cilvēks, kurš a priori uzskata, ka melnādainie vīrieši nolaupa sievietes, ir rasists. Un tur nav vietas diskusijām.
22.09.2017 22:29 |
 
Reitings 254
Reģ: 06.09.2017
cilvēks, kurš a priori uzskata, ka melnādainie vīrieši nolaupa sievietes, ir rasists. Un tur nav vietas diskusijām.

+++
22.09.2017 22:50 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
NFS, vai Tu esi iepazīstinājusi mammu ar savu kavalieri? Tuvinieki jau mēdz satraukties, jo viņiem galvā ir kaut kādi internetā sagrābstīti pieņēmumi.. realitātē komunicējot sapratīs, ka tāds pats cilvēks vien ir :D
22.09.2017 22:56 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Par to, ka pārguļ un pamet, ka nolaupa un aizved prom un tādā stilā - varbūt vaina nav ādas krāsā, bet gan pašu meiteņu lētticībā? Varbūt vajag būt nedaudz gudrākai un nemesties gultā 1.randiņa laikā, nedot savu pasi, akli neuzticēties, un tad neviens jūs neizmantos?
P.S. Man citu cilvēku aizspriedumi par vīrieša izskatu u.c. "parametriem" nebūtu šķērslis, ja pašai tas netraucētu.
22.09.2017 22:56 |
 
Reitings 254
Reģ: 06.09.2017
Pilnībā piekrītu Daenerys1! Jebkurš vīrietis, neatkarīgi no viņa tautības un/vai ādas krāsas, vispirms kārtīgi jāiepazīst. Ja meitene jau pirmajā randiņā notic skaistām pasakām no tēmas "rīt satiekamies neapdzīvotā vietā, es piebraukšu ar melnu busiņu un pēc tam dosimies uz restorānu", tad jāsaka, ka pati vien vainīga. Jebkurā tautā būs savi kretīni. Tā, diemžēl, ir. Tai pat laikā ir arī daudz forši vīrieši, taču jāprot saglabāt savs gods un mazāk jāklausās skaistās pasakās - tad starp, atvainojos, mēsliem izdosies atrast tīrradni.
22.09.2017 23:06 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
blackpoetry a tajā politiskajā zinātnē nav izskaidrots kāpēc daudzi melnādāinie vīrieši uzvedās tā ka negribot kļūsti par rasistu. Es domāju visi atcerās to gadījumu, kad pavisam nesen Vācijā melnādāinie uzbruka un varoja vācietes, nez kāpēc, bet paši vācu vīrieši ko tādu neatļaujās darīt.
22.09.2017 23:06 |
 
Reitings 254
Reģ: 06.09.2017
xanax, runa iet par slaveno Jaungada nakti? Vai tad tur bija melnādainie iesaistīti? Man jau liekas, ka toreiz vainīgie bija tumšas ādas krāsas vīrieši. Tās ir divas dažādas lietas.
22.09.2017 23:15 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
pavisam nesen Vācijā melnādāinie uzbruka un varoja vācietes, nez kāpēc, bet paši vācu vīrieši ko tādu neatļaujās darīt.

Nu labi, nav tā, ka es baigi lasu vācu ziņas un esmu superinformēta par to, kas kurā miestā notiek, bet atcerēsimies Imantas pedofīlu, Sarkandaugavas manjaku un vēl neskaitāmus citus eksemplārus! Jauns, slaids latviešu puisis, gaišu ādu, no Rīgas, vārdā Nauris - ja godīgi, manas mammas sapņu znots! Bet reāli...?
22.09.2017 23:15 |
 
Reitings 1663
Reģ: 22.03.2015
Cilvēku izpratne par to, kas ir un kas nav pieņemts, nav atkarīga no viņa ādas krāsas. Neesmu dzirdējusi, ka Baraks Obama Vācijā izvarotu sievietes vai kādu būtu nolaupījis.
Tak skaidrs, ka mēdz būt cilvēki, kuri auguši citādā vidē, tajā skaitā kopienās, kurās valda militāri konflikti un attieksmi pret sievietēm rada warlordi (sišana un izvarošana ir ikdiena). Tajā pašā laikā ir melnādaini cilvēki, kuri ir beiguši top universitātes, ir ietekmīgi uzņēmēji, politiķi, izcili ārsti, pētnieki, akadēmiķi. Nezinu, man liekas, ka šo pat piecgadīgs bērns saprot.
Tak vajag pielietot saprātu un vērtēt cilvēku pēc viņa uzvedības, kultūras, izglītības, runas veida, attieksmes, nevis ādas krāsas. Tad nebūs jākļūst par rasistu.
22.09.2017 23:15 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits