negodīgs salons

 
Reitings 437
Reģ: 17.02.2015
Ejot uz saloniem vienmēr domāju, ka viss maksā tādu cenu, kā rakstīts cenrādī.
Pirms mēneša gāju uz salonu uz procedūru. Cenrādī rakstīts, ka 15 eiro. Man paprasīja 20. Pabrīnijos, bet samaksāju.
Vakar biju vēlreiz uz to pašu salonu. Procedūras jau labas taisa. Šoreiz man paprasīja 25!!!(e)
Un tad salons iekrita pats savā krāpniecībā...
Viņi nezināja, ka es vēl ģērbjos otrā istabā un atnāca administratore pierakstīt, cik meistare saņēmusi. Abas sāka ķiķināt. Meistare teica 15, administratore tāpat smejoties teica - 15, 15, rakstam 15.
(t)(t)
Tas ir vienkārši zemiski un pretīgi! Man nav žēl maksāt par procedūru tik, cik tā maksā. Bet vēl šodien ir pretīga sajūta, ka tā ŠMAUKLE kabatā iebāza manus 10 eiro pilnīgi ne par ko.
Un ja tā tiek darīts ar katru klientu, tad laba peļņa, ne?(e) Kā tādas zemiskas bābas naktīs guļ?(t)
Esat, meitenes, uzmanīgākas nekā es. Lai gan pat nezinu, kā to izkontrolēt. Ka tevi čakarē.
20.09.2017 10:28 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Lasu un apbrīnoju šo latviešu mentalitātes pazemību un pakalpošanu .
Kā var sevi tik ļoti necienīt , lai baidītos celt gaismā šo negodību ? (t):-O
tāpēc jau mums Latvijā nekas neprogresē , jo ar to mazumiņu , kuri cīnās par taisnību , ir nepietiekami , lai ņemtu par pilnu . Pasmejās , icti vēl nokaunina , kā tu tā uzdrošinājies un dzīvo visi tālāk sūdu bedrē :-( Visa pārējā pelēkā masa tikai sūdzās pie pusdienu galda vai anonīmi izkrata savu problēmu ,pat baidoties publicēt vietu ! :-O
20.09.2017 13:26 |
 
Reitings 760
Reģ: 26.07.2017
Neaprotu, kāpēc vēl joprojām neredzu salona nosaukumu un adresi?
20.09.2017 13:28 |
 
10 gadi
Reitings 2509
Reģ: 29.01.2009
man arī uzdzen dusmas šads infantilisms
tapēc jau ir aitias-ir cirpēji
un viņai vel bail atklāt salona nosaukumu, pffff:-|
es turpat uz vietas būtu traci sacelusi, viņi man atdotu ne tikai tos 15 bet arī iepriekšējas reizes 10
20.09.2017 13:40 |
 
Reitings 760
Reģ: 26.07.2017
Nu ja negribas atklāt salona nosaukumu, tad tikai viens teiciens prātā: you get what you deserve. :-D
20.09.2017 13:47 |
 
Reitings 211
Reģ: 29.11.2015
Šī tieksme uz kaut kādu personisku izrēķināšanos savukārt man nav saprotama. Jā, var šeit ierakstīt salona nosaukumu un varbūt radīt ilgtermiņa zaudējumus gan īpašniekiem, gan pārējiem darbiniekiem, kuri visticamāk par notiekošo neko nezina, var arī klātienē izlamāt meistari un dabūt savus 15 eiro atpakaļ, bet nekas no tā nav adekvāts situācijas risinājums.
20.09.2017 13:49 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
jā, esmu gļēvs klusais latvietis

Jā, esi... un? Ko Tu tagad vēlies? Es jau pirmajā reizē pajautātu ar atšķirību cenrādī, jo, iespējams, Tu izvēlējies salonu tieši šīs starpības 5 EUR dēļ, ko var zināt.. nu, super.. paskatījās administratore, ka Tu ne vārda neteici, un nākamreiz jau 10+ EUR klāt paņēma. Bravo! Turpini tur iet un "audzēt" viņai peļņu! Kā mani tādas pelītes pīkstītes uzvelk (t)
***
Es naudas jautājumos arī nekāds kareivi neesmu, bet ja maksāju vairāk, tad pēc t am par to forumos nepīkstu un ar pelniem galvu nekaisu
20.09.2017 14:19 |
 
Reitings 2051
Reģ: 29.01.2009
Piekrītu meitenēm - kas pie velna tā ir par attieksmi? Tevi piečakarē un tu galvu nokārusi klusē? Vienmēr visos salonos un visās citās iestādēs ir jāprasa čeks! Vienmēr! Ja tev ir kādas sūdzības par apkalpošanu, pakalpojuma kvalitāti - raksti sūdzību vadībai. Ja vadība nereaģē - lūdzu, LV ir vēl citas iestādēs, kurās sūdzēties. Kamēr mēs pašas neko nedarīsim lietas labā un nerīkosimies, lai novērstu netaisnības, tikmēr nekas nemainīsies un varēsim turpināt n-tās diskusijas par to, cik te viss ir slikti. Jo anonīmi čīkstēt un vaimanāt - to mēs visas mākam un varam, bet uzņemties kaut minimālas neērtības un ATBILDĪBU, un patiešām kaut ko DARĪT, nē, to gan nē. Kaitina tādi mīkstmieši. Pasīvi agresīvi durvis aizcirst - jā, tas tik tiešām ir ideāls risinājums krāpnieciskas darbības novēršanā. (t)
20.09.2017 14:55 |
 
10 gadi
Reitings 626
Reģ: 29.01.2009
Kas šis ir par salonu?
20.09.2017 15:13 |
 
Reitings 196
Reģ: 27.09.2016
Ja reiz tur čakarē cilvēkus, vajag atklāt nosaukumu. Krāpniecība neskar tikai Tevi, bet arī citus cilvēkus, kuri tur iet un, varbūt, nemaz nenojauš. Ja viņa krāpjas šādā veidā, nav teikts, ka nekrāpjas arī citādāk - izmanto mazāk produktu, kā vajadzīgs utml. Cilvēkiem, kuri ir potenciālie klienti, ir lielākas tiesības zināt, kā tām krāpējām palikt nesodītām, jo Tu baidies.
20.09.2017 16:26 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
A no kā jābaidās? Es nevaru šitos cilvēkus, nopietni.. visu laiku pīkstam un raudam, cik viss ir slikti, kādi visi krāpnieki, tur, augšā, bet viss sakas ar mums pašiem, ar mūsu ikdienas darbībām!! Kamēr baidīsimies un neiestāsimies par to, kā ir pareizi, tikmēr visos līmeņos tā būs, ja sabiedrība klusē...
20.09.2017 16:28 |
 
10 gadi
Reitings 3176
Reģ: 29.01.2009
Lasu un apbrīnoju šo latviešu mentalitātes pazemību un pakalpošanu

Kāpēc latviešu? Kurā brīdī tas, ka viena nespēj par sevi pastāvēt ir uzreiz visas latviešu mentalitātes iezīme???
Tādi kā autore ir atrodami visās pasaules malās.
Par diskusiju: kāda tai ir jēga? Nu nopietni..
Salona nosaukumu nenosauksi, ieteikumus- iet nodot vadībai info- neklausīsi. Pažēloties sagribēja? Lai mierina? Nav par ko šeit..vajag tomēr mācēt pastāvēt par sevi. Un tas nenozīmē kasīšanos vai tml. Būtu pateikusi mierīgi, ka cenrādī ir savādāk, redzētu, ko dara.
20.09.2017 16:46 |
 
Reitings 11
Reģ: 26.08.2017
Es nesaprotu bailes, ka tevi sazīmēs, ja tevi jau tagad var sazīmēt tie, kuri ko salona šo lasītu.
Es arī nesaprotu, kāpēc vēl nav minēts nosaukums.
20.09.2017 16:57 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
2 reizes noklusēji, sūdzēties netaisies, priekshniecību neinfrmē. Nākamreiz maksāsi 30, tad 40... un arī klusēsi un turpināsi iet?
20.09.2017 16:58 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Pieņemu, ka autore salonā bija uz bikini vaksāciju, tāpēc ģērbās blakus telpā un tāpēc negrib, lai darbinieces mazpilsētā uzzina, ka viņa sūdzas, jo procedūra nav tā, par kuru gribas informēt visu paziņu loku mazpilsētā. Turklāt, iespējams, baidās, ka meistare varētu izplatīt nepatiesas baumas par procedūrā redzēto, ar mērķi pazemot un atriebties autorei.
Tas ir vienīgais loģiskais izskaidrojums autores vēlmei palikt anonīmai.
Samera- man taisnība?
Izejot no tā, es ieteiktu nākamreiz,ejot uz procedūru, par cenu apjautāties PIRMS procedūras meistarei un administratorei un pēc procedūras maksājot, palūgt čeku.
20.09.2017 17:01 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Kāpēc latviešu? Kurā brīdī tas, ka viena nespēj par sevi pastāvēt ir uzreiz visas latviešu mentalitātes iezīme???

bet apskaties plašāk , nav jau tikai 1 tāda , bet visa Latvija mudž no tādiem memļakiem , kuriem kāpj uz galvas , bet viņi tik priecīgi turpina pazemoties , esot laimīgi , ka viņus nepasūta d! Tas pats ar sviesta ažiotāžu tagad . Nu kāpēc visiem nesazvērēties un vienkārši NEPIRKT to dārgo sviestu ? Ziniet , nekur citur cenas sviestam nav pacēlušās , tikai Latvijā . Man papilnam draugu un paziņu Eiropā un par to nupat runāju , nekur nav dārgāks palicis , ne Vācijā , ne Francijā , ne Zviedrijā , ne Itālijā .
.
Bet nē , mūsējie memļaki turpina pirkt dārgo sviestu , tādā veidā atbalstot to krāpšanu .
Kur problēma ikdienai maizītēm pirkt kaut ko citu ? Papilnam aizvietotāju - svaigais siers , kausētais siers , avokado , zemesriekstu sviests , visādi humusi un kas tik vēl nav ziežams un maizītēm , lai nav tikai maize un desa . (t)
20.09.2017 17:07 |
 
Reitings 760
Reģ: 26.07.2017
elzaelza, no kurienes Tev informācija, ka tikai Latvijā sviesta cenas ceļas?
20.09.2017 17:14 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Breivik jau uzrakstīju , ka man vairāki kontakti Eiropā , tas no manām prakses vietām ārzemēs un dzīvošanas Vācijā kādreiz , un neviens cilvēks , kuram apjautājos par sviesta cenu , nepateica , ka kļuvis tik nenormāli dārgs kā Latvijā . Pamatā tur cenas palikušas tādas pašas , kaut kādai markai par pāris centiem dārgāk , citiem palicis tas pats .
20.09.2017 17:17 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Elza, nu nezinu gan. Ierakstot attiecīgus atslēgvārdus angļu mēlē google, izmet pilnu internetu par sviesta cenām visā pasaulē.
20.09.2017 17:17 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Viens no daudzajiem
20.09.2017 17:19 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits