Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Iekrājumi nebaltām dienām

 
Reitings 1270
Reģ: 23.05.2014
Uz doto brīdi man ļoti aktuāla ir iekrājumu veidošana, tāpēc vēlējos pajautāt, cik daudzas/-i no jums veido iekrājumus nebaltām dienām, kā šis process notiek? Vai jūs tos kaut kā tālāk ieguldat vai vienkārši turat savā kontā? Varbūt kāda/-s no jums ir izveidojus kaut ko, lai iegūtu pasīvos ienākumus? Un visbeidzot - cik lieli, jūsuprāt, ir pietiekoši lieli iekrājumi, kad var sākt domāt par naudas neatlikšanu malā?
19.09.2017 09:34 |
 
Reitings 4655
Reģ: 23.11.2014
Tā kā šobrīd esmu bez darba, tad krāt nesanāk, tomēr iepriekš iekrātais ļoti palīdzējis šajā periodā.
Mana ideja ir tāda, ka no algas jāatliek vismaz 10%, tā kā tā ir diezgan maza summa, tad pēc iespējām esmu atlikusi arī vairāk.
Pastāvīgi izmantoju Swedbanku, bet kaut kad sen bija jau izveidots Seb bankas konts, kuru neesmu likvidējusi, tad nu arī no algas konkrētu summu pārskaitīju uz otru kontu.
Pāris dienas atpakaļ sanāca papētīt informāciju par naudas ieguldīšanu. Kad atkal būs iespēja iekrāt, es labprāt naudu ieguldītu vērtspapīros vai fondos, caur internetbanku visu ērti un viegli var izdarīt, mazliet jāpapēta sīkāka informācija un tiem, kam interesē, derētu aprunāties bankā ar konsultantu, bet katrā ziņā tas ir daudz labāks variants nekā termiņnoguldījums uz likmi, kas gadā nesasniedz pat 1%.
22.09.2017 14:48 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Es šobrīd tērēju pamatalgu ikmēneša vajadzībām, un otra darba samaksa man iet automātiski krājkontā. Nekāda lielā summa nav iekrājusies (nav pat vienas pamatalgas apmērā vēl), bet nu tā kā tur sarežģīti izņemt, tad tā arī viņa tur stāv. Vienu mēnesi esmu iegrābusies tajā naudā arī.
ŠObrīd mērķis būtu atlikt kaut ko arī no pamatalgas. Bet nu tāds utopisks mērķis. :D
22.09.2017 15:35 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits