Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

2. randiņš pie viņa mājās

 
Reitings 39
Reģ: 11.07.2017
Sveikas!
Esam tikušies vienu reizi, ir abpusēja simpātija. Sarunājām otru randiņu, viņš aicina palikt pie viņa pa nakti, bez intimitātes utt, vnk esmu no citas pilsētas, būtu ērtāk gan man, gan viņam. Tad man ir tāds jautājums, cik tas ir pareizi/nepareizi? Es negribētu, ka viņš ko sliku padomā par mani, jo tas no vienas puses liekas ļoti sasteigti, t.i randiņot pie viņa mājās, bet no citas puses ir savas ērtības. Vēl neesmu neko viņam atbildējusi.
Un gadījumam, ja es piekritīšu, nedrīkst taču nākt ar tukšām rokām? Bet ko lai tādu nopērk, ņemot vērā, ka slikti vēl pazīstam viens otru, bet zinu, ka viņam nekā netrūkst..
Kā jums gāja pirmo reizi ciemojoties pie vīrieša? Kā vajadzētu uzvesties, no nevajadzētu darīt utt? :)
19.09.2017 00:41 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10481
Reģ: 29.01.2009
Ciemošanās pa nakti jau vairs nav ciemošanās. Uzvedība? Nedrīkst skaļi pirst un atstāt savu zobubirstīti vai dvieli viņa vannasistabā.
19.09.2017 00:45 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Es varbūt tāda vecmodīga.. bet nakšņošana pie kavaliera man tomēr asociējas ar intīmu rezultātu :) Ja neesi tam vēl gatava, tad labāk nogaidī un vēl pasēdēt kafejnīcās :)
19.09.2017 00:46 |
 
10 gadi
Reitings 1746
Reģ: 18.11.2009
nekas traks jau nav:-D
19.09.2017 00:50 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Piekrītu cormeum. Man tas kaut kā arī īsti pieņemami nebūtu... Nav tā Latvija (ja runa ir par Latvijas robežās esošām pilsētām) tik liela, ka nevarētu no rīta tikt uz citu pilsētu, pavadīt visu dienu kopā un vakarā braukt mierīgi mājās. Kāpēc jāpaliek pa nakti?...
19.09.2017 01:55 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Nekad tā nav gadījies, bet neliekas tas nekas īpaši nepareizs no morāles vai pieklājības/nepieklājības aspekta. Jautājums vienīgi cik tas droši - tas laikam būtu vienīgais par ko raizētos.
19.09.2017 04:24 |
 
Reitings 969
Reģ: 21.08.2016
Ja jau šāda tēma ir tapusi, tad pašu tevi tas īsti neapmierina, puisim būtu jāsaprot atteikums un atklāti sakot, mājās vēl paspēsiet sēdēt, labāk izbaudīt randinošanu. Ja skatamies vispārīgi, neredzu tur neko sliktu, varētu palikt pie vīrieša otrajā tikšanās reizē, ja būtu pareizās sajūtas.. tiesa gan, neviens vīrietis vēl na mani tik ātri savaldzinājis! :D
19.09.2017 07:01 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Manuprāt, ja tam čalim tiešām pret Tevi ir simpātijas un viņš netaisās Tev uzbāzties ar intīmiem piedāvājumiem, tad daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaudz bruņinieciskāk no viņa puses būtu braukt uz otro randiņu uz Tavu pilsētu un neuzprasīties palikt pa nakti pie Tevis. ;)
A šitais 'brauc uz randiņu uz manu pilsētu un paliec pa nakti pie manis, apsolos neuzmākties', man dikti izskatās pēc slēpta piedāvājuma uz intīma rakstura tikšanos, kam piekrīt vai nu naivas meitenes, kas domā, ka nu tiešām arī neuzmāksies, vai tās, kas uz to intīmo randiņa turpinājumu arī cer, tikai ne viens, ne otrs nerunā tiešu valodu. :-P
Jo vienai pašai bez draudzenes/draugiem piekrist doties pie vienreiz satikta puspazīstama čaļa uz mājām palikt pa nakti var tikai tādā gadījumā, ja tiešām esi gatava arī kam intīmākam par sarunām, vakariņām, brokastīm un kaut vai kopīgu filmu skatīšanos. ;)
19.09.2017 07:32 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Neons, Latvija varbūt arī nav liela, bet, ja viņiem nav mašīnas, sabiedriskais transports nekursē pēc katra cilvēka vēlmēm. Piemēram, puisis ir no Jelgavas, es esmu no Saldus, Ventspils, Gulbenes, Jūrmalas vai Jēkabpils. Tiešie reisi, ja ir (no pirmajiem diviem ir, bet vispār jau gandrīz uz visiem punktiem jābrauc caur Rīgu) ir vienu reizi dienā no rīta, bet caur Rīgu ar pārsēšanos braucot tas patērē vairāk laiku un naudu, turklāt, ja galapunkts vēl atrodas tālu, piemēram, kā tas būtu ar Ventspili. Ja puisis ir no Rīgas, tas nedaudz visu atvieglo, jo vismaz nav jādomā par pārsēšanos, bet tāpat ceļš aizņem laiku, trīs stundas, piemēram. Man tāda diena vairāk saistītos ar besi, ja būtu jābraukā turpu šurpu.
*
Es vispār neesmu paranoiska un iesaku palikt pie puiša, ja pašai gribas. Es esmu bieži palikusi tādos gadījumos.
19.09.2017 07:59 |
 
Reitings 668
Reģ: 04.05.2009
Sveika. Ņem vērā, ka piekrītot šādam randiņam, tu piekrīti visam, kas notiks viņa mājā. Arī tas, ka izveidoji šo diskusiju, liecina, ka pagaidām neesi pārliecināta, tāpēc droši vari atlikt šo randiņu uz vēlāku. Un tagad vienkārši randiņojiet ārpus mājām :-)
19.09.2017 08:41 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 29.01.2009
Es otro randiņu nepavadītu viņa mājā, kur nu vēl palikt pa nakti. Pārāk sasteigti.
19.09.2017 09:02 |
 
Reitings 2684
Reģ: 13.01.2016
Ja jau no pirmā randiņa abi tika veiksmīgi mājās, diez vai ir tik lielas problēmas, kā te minēts - ka, piemēram, transporti iet 1x dienā no rītiem.
Ja puisim ir vēlme lai būtu ērtāk, tad lai viņš atbrauc uz Tavu pilsētu ;-)
19.09.2017 09:07 |
 
10 gadi
Reitings 3281
Reģ: 18.01.2011
Nu man tas neliekas nekas tāds. Kad ar vīru iepazinos jau pirmajā randiņā paliku pa nakti.
Man jau šķiet, ka pati zini kā rīkoties.
19.09.2017 09:09 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Nav kur skriet, ka viss nopietni, tad pagaidīs un tieši negribēs visu sasteigt, ja otrs nejūtas komfortabli. Superīgāk, manuprāt, ir izbaudīt tos naivuma, nedrošības un taustīšanās pilnos randiņus. Šāds uzaicinājums skan tiešām pēc kā vairāk.
19.09.2017 10:26 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Bet ja kā te saka, katrs savā pilsētā un jābrauc caur rīgu, kur problēma tikties rīgā?
Es nezinu vai es paliktu. Atkarīgs, ko es gribu no attiecībām. Ja man nebūtu iebildumu arī kam intīmākam, iespējams paliktu. Ja tomēr gribētu mazliet ilgāk to atlikt, piedāvātu randiņu bez palikšanas pa nakti.
19.09.2017 11:42 |
 
Reitings 619
Reģ: 01.02.2015
man ar tas nešķiet nekas īpašs. visi pieauguši cilvēki. manējais jau pirmajā nedēļā aizveda pa nakti uz laukiem pie vecākiem iepazīstināt :-D neteiktu, ka biju starā, bet nu neuzbāzās, lai gan gulējām vienā gultā. maldīgi domāt, ka visi vīrieši uzreiz uzbāžas (tas nenozīmē, ka negribētu, gan jau, ka gribētu, bet nu saprot, ka tas ir par agru un var aizbaidīt :-D) - viņi vienkārši māk pagaidīt, turklāt ir tak arī kautrīgie pēc dabas.. bet nu grūti spriest, kāds cilvēks ir tavs minētais puisis :-)
kā iemeslu, kādēļ atteikties varu minēt vien iepriekš paustos viedokļus par to - ja gribi ilgāk konfekšu periodu, tad gan labāk vēl nogaidīt :-D
19.09.2017 11:51 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Es sasmējos par to, ka, piekrītot palikt dzīvoklī, tu piekrīti visam, kas notiks mājās :D
19.09.2017 11:53 |
 
Reitings 159
Reģ: 09.12.2016
Saprotu, ka jūs uz randiņiem ejiet, lai veidotu nopietnas attiecības nevis tikai fwb?! Viss atkarīgs no jums abiem, ja abi neesat no cilvēkiem, kas par otru padomās ko sliktu tikai tāpēc, ka paliek pa nakti 2.randiņā, tad nav nekādu problēmu.
Tad kad biju jauna un traka, tad pie daudziem paliku pa nakti, kurus tajā pašā vakarā biju satikusi, bet neko ar viņiem nedarīju, bet nu labi, tas gan jau no nodomiem un jums pašiem atkarīgs :) Ir arī variants, ka viņš vienkārši grib ar tevi pārgulēt, bet tikai attaisnojas, ka ` nekā nebūs `. Es kā ciema kukuli droši vien atnestu kādu vīna pudeli. Starp citu, prasīji viņam, vai viņam ir cita istaba/gulta, kur tev gulēt tajā naktī bez intimitātes? :D
19.09.2017 12:02 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
Mans vīrs pirmajā randiņā brauca pie manis. Savus 400 km. Viņš aicināja satikties kaut kur vidū, bet es tā baidījos vairāk, nekā uzaicināt viņu pie sevis. Palikām nakšņot draudzenes dzīvoklī.
Jā, tikāmies pirmo reizi. Gulējām katrs savā gultā. Visu nakti runājām, smējāmies. Uz rīta pusi es pārcēlos pie viņa. Abi bijām pidžamās. Es vienkārši vēlējos ieritināties viņa azotē. Tā arī aizmigām. :)
Pirms tam bijām pazīstami nedēļu :-D
Tā kā katrai pašai jāsaprot, kad, ko, kas un kā. Nav tāds viens pareizs vai nepareizs.
Un tas, ka bijām vienā telpā, neuzspieda kaut kādu pienākumu, ka tūlīt būs sekss. Pirmā reize mums bija...oi, pēc ilga laika:-D
19.09.2017 12:05 |
 
Reitings 1602
Reģ: 29.04.2017
kad es sāku satikties ar savu nu jau bijušo draugu, pirmo reizi viņš pa nakti palika laikam pēc 2 nedēļām kopš bijām kopā, bet pirmo reizi pārgulējām, kad 3 mēnešus bijām kopā un jau 1,5 vai vairāk pat dzīvojām kopā. (s)
ai, cik tas bija skaists laiks. (l)(l)(l)
19.09.2017 12:16 |
 
Reitings 668
Reģ: 04.05.2009
Apple_pie un ko tad autore darīs, ja viņai jauniepazītais puisis sāks uzmākties utt...? Tev tas šķiet smieklīgi?
19.09.2017 12:30 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits