Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Cik reāli nopelnīt kosmētikas konsultantam (avon, faberlic,oriflame u.c.)

 
Reitings 581
Reģ: 29.01.2009
Sēžot mājās ar bebi, gribas papildus ko padarīt. Padalieties ar pieredzi, vai ir vērts mēģināt kosmētikas izplatītāja sfērā? :) Vai tiešām reāli sanāk kāda peļņa? Un kurā firmā būtu vislabāk (šobrīd sliecos uz Faberlic).
Ļoti gaidīšu pieredzes apmaiņu ;)
18.09.2017 13:43 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Pirms gadiem padsmit, kad kosmētikas izplatīšana uzņēma apgriezienus, kaut ko tiešām varēja nopelnīt, bet tagad nav reāli. Dabūsi atlaidi personīgajiem pirkumiem, bet uz ko vairāk diži necerētu - izplatītāju ir pilns, pircēju maz. Un kuru gan mūsdienās vairs sevišķi interesē Avon un Faberlic, ja pietiek daudz interesantāku kosmētikas ražotāju.
Imho, protams.
18.09.2017 13:50 |
 
Reitings 581
Reģ: 29.01.2009
Es pati arī neizmantoju konsultantu pakalpojumus, tapēc nezinu vai cilvēkiem tas ir aktuāli un cik (jo man nav). Vienkārši meklēju variantus kā piepelnīties (t)
18.09.2017 13:56 |
 
Reitings 55
Reģ: 17.09.2017
Un kuru gan mūsdienās vairs sevišķi interesē Avon un Faberlic, ja pietiek daudz interesantāku kosmētikas ražotāju.

Piekrītu. Plus neko nevar ne patestēt, ne tuvumā apskatīt, vēl jāgaida kamēr tas pasūtījums pienāks... pusmūža sievietes, vai arī kādu kas dzīvo ļoti mazā pilsētā/ciematā kur nav kosmētikas veikalu, Avon un Faberlic tiešām varētu interesēt. Pārējās - ļoti šaubos. Ja gribi papildus pelnīt, pamēģini uzrakstīt kādu īsu rakstu (kaut vai par grūtniecību, bērna kopšanu/audzināšanu) un nosūtīt ziņu portāliem, varbūt kāds gribēs publicēt. Maksa nav liela, bet esmu šo to publicējusi (tiesa par citām tēmām) un piedāvā 50-70 eiro, kas tomēr arī ir nauda.
18.09.2017 13:59 |
 
Reitings 79
Reģ: 19.08.2017
Necik!
Esmu mēģinājusi Oriflame. Viss kas iznāca, beigās pašai jāpērk kosmētika, lai varētu kaut ko nopelnīt. Tas ir tāds vilinošs triks, kas nāk par labu kompānijām.
18.09.2017 14:00 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Necik.
Pirmkārt, kosmētika tur ir s*dīga, salīdzinoshi par tam pasham cenàm loreal, maybeline, utt ir daudz labáka kvalitàte.
Otrkàrt, pasūtījums ilgi jàgaida, nevar īsti notestèt (nu te tev vèl testeri par maksu jàpiepèrk)
Treškārt, kur tu meklēsi klientus? Sèžot ar bebi. Parasti jau izplata savà skolà, savà darbavietà, utt
4. To konsultantu ir nereàli daudz, vismaz agràk bija, kad es màcijos 10 klasè un tas bija populàri ( un jà, neviens neko nenopelnīja)
Un tà varètu tirpinàt
18.09.2017 14:09 |
 
Reitings 252
Reģ: 10.08.2014
Tiešām konsultantu bezjēgā daudz un man Avon jau kādus 3 gadus ne par ko neliek mieru, lai gan vairākas reizes skaidroju, ka man nav laika un intereses ar visu to fufeli ņemties, tāpēc vienkārši ja vajag, ņemu pie cita konsultanta.
18.09.2017 14:10 |
 
Reitings 581
Reģ: 29.01.2009
Paldies, tā arī domāju, ka nav jēgas.
Jādomā kādi citi varianti.
18.09.2017 14:17 |
 
Reitings 760
Reģ: 26.07.2017
Ja ir mājvieta ar vismaz divām trim istabām, vari ielikt sludinājumu kādā facebook bēbīšu grupā un pie reizes paauklēt kādu mazuli, kuras mamma strādā un meklē kādu, kas pieskatīs viņas mazo. Tas, protams, nav domāts visiem, bet nu ja patīk citi bērni un vēlies savējam kompāniju, tad tas ir variants. Protams, atkarīgs, cik Tavam mēneši.
18.09.2017 17:28 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10495
Reģ: 29.01.2009
Breivik, šāds pakalpojums ir jāreģistrē.
18.09.2017 17:31 |
 
Reitings 760
Reģ: 26.07.2017
Jā, jāreģistrē tāpat kā miljoniem eiro aploksnēs.
18.09.2017 17:38 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10495
Reģ: 29.01.2009
Stāsts nav tikai par reģistrēšanu, bet arī sertifikāta iegūšanu, kas ļauj pieskatīt bērnus un telpu atbilstību.
18.09.2017 17:40 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Scandinavian, Tu nopietni? (t) Ja es pie sevis uz laiciņu kaimiņu bērnus uzaicinu ciemos un viņu mamma uzzina, pasaka paldies ar cukura paku un kartupeļu maisu, tad tas arī jāreģistrē?
18.09.2017 17:41 |
 
Reitings 760
Reģ: 26.07.2017
Kādam no maniem paziņām pieskatot manu bērnu arī vajag sertifikātu? :D
18.09.2017 17:42 |
 
Reitings 220
Reģ: 29.05.2016
Pašai nav bijusi darīšana, bet ir dzirdēts, ka Amway ir labi procenti izplatītājiem.
18.09.2017 17:45 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Nopelnīt nevar, par amway izplatītāju zinu, bet pieteicās uz to, jo pašai vajag produkciju, tā kā nedomāju, ka kas daudz atlec. Tad jau nez cik piesaistītiem klientiem vajag būt.
21.09.2017 11:46 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 29.01.2009
Breivik un Kerija _ Scandinavian teikto uztvēra pa taisno.
Runa jau bija par sludinājuma publicēšanu un apzinātas peļņas gūšanu, ne kaimiņu un draugu bērnu pieskatīšanu..(t)
21.09.2017 12:01 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 29.01.2009
Par tēmu - esmu bijusi Avon konsultante pirms vairākiem gadiem. Nedaudz nopelnīt varēja.
Atceros, ka rīkoju akcijas - ja pasūtīs pa x summu, būs dāvaniņa un tas strādāja, cilvēkiem patīk dāvasnas un bonusi.
21.09.2017 12:06 |
 
Reitings 934
Reģ: 08.09.2015
Nav jau tā, ka nevienu neinteresē Avon vai Oriflame (man patīk dažas konkrētas lietas), bet nu tiem, kurus interesē parasti jau ir savi izplatītāji. Mana apziņa šķiet nopelna kaut ko vērā ņemamu algai klāt pat, bet viņa ņemas ar visiem 3 un ņemas nopietni, katru jauno katalogu izziņo', sūta ziņas ko gribi sūtīt, atgādina par sevi, pa cēlam reizēm katalogus atved, ja neesi neko no iepriekšējā paņēmusi. Vajag ļoti plašu paziņu tīklu un spēju visu laiku krist uz nerviem ar saviem piedāvājumiem.
21.09.2017 12:12 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Atkarīgs no tā, cik nopietni ar to nodarbosies un kur atrodies. Esmu izplatījusi dažādu katalogu kosmētiku vidusskolā un augstskolas pirmajos kursos, jo krāsoties un kopt ādu gribējās, bet naudas nebija, tad nu man izplatīšana (apvienojot ar mācībām/studijām) bija veids kā tikt bez maksas pie kosmētikas, jo par nopelnīto vienkārši sūtīju sev. Sūtīju visu - šampūnus, dušas želejas, nagu vīlītes, lakas, sejas dekoratīvo, Ziemassvētku dāvanas draugiem un radiem, utt., utt. Biju kādu 4 katalogu izplatītāja, jo pašai gribējās kaut ko no tā, kaut ko no cita.
Dažas manas atziņas:
1) Daudz vairāk ar katalogiem var nopelnīt laukos - mazpilsētās un palielos ciemos. Īpaši tālu prom no Rīgas. Kāpēc? Tāpēc, ka tur ir labākajā gadījumā Drogas un "Čistaja ļiņija" stends vietējā Latā. Rīgā cilvēku ir daudz, bet arī veikalu ir daudz, izvēlies ko vēlies - top kosmētiku par trīscparīgām cenām Stokmanā vai vislētāko galu RCT; lielās Drogas, Douglasi, NYX un kas tik vēl. Laukos tādas izvēles nav un katalogs ir reāla iespēja tikt pie kaut kā normāla un citādāka nekā mazajās Drogās.
2) Nevaru iztēloties, kā Tu to apvienosi ar bēbi, jo, kad es izplatīju, klienti bija ļoti, ĻOTI prasīgi, gan Rīgā, gan mazpilsētā. Nereti bija jāskrien tikties uz otru pilsētas malu klientam ērtā laikā, jo viņam darbs, ģimene, skola, bla bla, un neesot laika/nav sava transporta, ar ko piebraukt pie manis, rezultātā esmu samaksājusi par preci, bet naudu nesaņemu, jo klientam jau 2 ned. nav laika izņemt, ja gribi naudu - triecies ar autobusu un AVON maisu kaut kur 5 km pie klienta. Daudz bija tādu, kas prasīja tikties viņiem ērtā vietā, lai saņemtu tikai... bezmaksas paraudziņu... (par kuru maksāju es), jo gribētu tās smaržas pa 20 latiem, bet nepirkts, ja nenotestēs paraudziņu. Tā skraidīšana bija vājprātīga.
3) Protams, var uzlikt augstāk minētajam mīksto un pateikt - ja tev vajag tavu krēmu, brauc pie manis uz dzīvokli, bet tu toč neko nenopelnīsi, jo tikpat labi tas cilvēks var piereģistrēties kā konsultants un pēc sava krēma ar konsultanta cenām braukt uz centra izplatīšanas punktu, nevis tavu dzīvokli. Otra lieta, ja tu nepiegādāsi, tev nemaksās. Man ap 70% klientu bija tādi, pie kuriem bija "jāpieskrien".
4) Un vēl, lai mēnesī pelnītu tomēr kaut kādu trīsciparīgu summu, nevis divciparīgu, tur jāiegulda laiks, jāveido sava struktūra, jāpiesaista jauni konsultanti, kas būs zem tevis, lai krājas bonusi, jātusē visu laiku tajos viņu birojos, semināros. Zinu cilvēkus, kas strādā par cieto algu, piemēram, AVON birojā vai Faberlic. Kā to apvienot ar bērnu - manuprāt, nekā.
5) Starp citu, iesaku uzmest aci tādam katalogam Es Saule, tur ir atšķirīgs piedāvājums nekā citur.
*
Pati šo lietu atmetu 3 iemeslu dēļ: 1) sāka trūkt laika, 2) pārstāju lietot pavisam lēto galu (pusgada laikā konstatēju, ka AVON sūtu tikai citiem, sev vairs nē), 3) zuda nepieciešamība to darīt finansiālu apsvērumu dēļ. Biju atradusi darbu un ienākumi darbā strauji auga.
21.09.2017 12:25 |
 
Reitings 23
Reģ: 31.05.2018
Var pamēgināt neviens pa galvu nesit un jebkura bridi vari pārtraugt...Es šaja joma esmu iesaceja...bet man aukšëjā linija uz to tikai dzivo un diezgan labi pelna un audzina meitinu...lidz ar to pasiem ir ari daudz briva laika...Lieto pats preci...iesaki draugiem,pazinat...iesaki viniem pasiem registreties jo ta prece ir letaka...prece tiesam kvalitativa un ilgam laikam...ja prece nepatik var sutit atpakal un sanem naudinu atpakal...
Ja kadi jautajumi:
[email protected]
08.06.2018 17:22 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!