Padoms....

 
Reitings 4
Reģ: 16.09.2017
Sveikas damas...veletos dzirdet jusu viedokli un versijas....esmu sieviete 32 gadus veca,diemzel bez otras pusites...grutiatrast normalus viriesus kas velas attiecibas,uz vienu nakti ir daudzi ,bet attiecibam nav...neintrese vienas nakts skari,velos virieti blakus kas mil,blakus ir ,kas rupejas....diemzel nav sanacs nu jau 1,5 gadu ka viena...diemzel lip klat tik dzeraji vai uzdzivotaji uz mana reikina nekas normals....briziem liekas ka lasts ir uzlikts,jo ieprieksejais budams attiecibas ar mani uzsaka slepus citas un pameta mani del otras un ar to otru aprecejas,kad jutu ka izmainijies ir prasiju kas un ka runajam par visu,noliedza ka kada ir.....grutu pardzivot to ka iedur dunci mugura un sapina,bet esmu tam tikusi pari..esmu sadziedeta esmu gatava attiecibam ,bet normalu viriesu nav...padalieties ar jusu pieredzi un padomiem....
17.09.2017 17:03 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Kur Tu viņus satiec? Manā uztverē vislielākās iespējas normālu satikt vai nu darbā vai kur draugu kompānijā. Citi varianti kaut kā nesaista.
Un Tev jāmaina attieksme, tas "es gribu vīrieti" šausmīgi laužas ārā.
17.09.2017 17:32 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Normālu vīriešu netrūkst, bet diemžēl tagad daudzām sievietēm ir ne pārāk adekvāts prasību līmenis(un runa neiet par naudu, bet par attieksmi).
esmu sadziedeta esmu gatava attiecibam ,bet normalu viriesu nav...

Un nestaigā visu laiku ar "Es meklēju vīrieti!" uzrakstu uz pieres, jo no tādām dāmītēm veči skrien prom kā no ugunsgrēka vai atomkara.
17.09.2017 17:28 |
 
Reitings 4
Reģ: 16.09.2017
Ja no ta vis vairak bail...ka citas sievietes saboja citus vecus un tad visi doma ka visas tadas ir....gribetos jau ticet ka istais atradisies un ka alkohols vai kada cita viela nebus svarigaka par attiecibam....gribas ticet ka atradisies tas istais virietis....
17.09.2017 17:19 |
 
Reitings 210
Reģ: 26.07.2012
Diemžēl tā mūsdienās ir diezgan ierasta situācija. Lai gan tagad esmu kopā ar normālu vīrieti, kam alkohols un vienas nakts sakari nav prioritāte, bet iepriekšējo attiecību duncis ir atstājis rētas un tas iespaido manas tagadējās attiecības. Man ir bail, ka tas notiks atkal, tāpēc neapzināti bojāju attiecības.
17.09.2017 17:08 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits