QNET

 
Reitings 195
Reģ: 03.02.2016
Čau, meitenes!
Situācija ir tāda... Man ļoti laba draudzene vienu dienu sāka stāstīt, ka nomainījusi darbu, tikusi pie ļoti izdevīga varianta un man būšot jāatnāk paskatīties, bet neko sīkāk par savu jauno darbu nestāsta. Pēc pāris dienām man zvana un aicina norunāt laiku, kad es varētu aiziet un paskatīties.
Sarunājām un protams, ka aizgāju paskatīties ziņkārības dēļ. Ierodos, neliela izmēra telpa, pilna ar nīkuļojošiem jauniešiem, draudzene mani aicina tālāk un ieejam tādā neveiklā "kabinetā" un tad sākās pats labākais - atnāk sveša jauna meitene un sāk man stāstīt, ka viņām ir man labs piedāvājums un es varot kļūt par viņu biznesa partneri. Doma ir tāda, ka man ir kaut kas jāiegādājas no uzņēmuma vismaz 1700 eur vērtībā un tad man ir jāpiesaista vēl divi cilvēki, kuri izdarīs to pašu, un tad arī tiem būs jāpiesaista katram divi cilvēki, īsumā, finanšu piramīda sanāk. Jo tālāk šī piramīda aizies, jo redz vairāk es pelnīšu. Pēc diviem gadiem varēšu pelnīt 6800 eur nedēļā. Ilgi stāsta un rāda youtube video cik tas viss ir legāli (kaut nevienā brīdī skaļi neapšaubīju vai tas ir legāli), un beigās pēc iespējas ātrāk man jānāk otro reizi uz apmācībām kaut ne reizi neesmu pateikusi, ka mani tas piedāvājums vispār interesētu. Pietam izrādās, ka viņa tur tagad aicina visus savus draugus pēc kārtas un vēlas tajā iesaistīt.
Labi, štrunts par to prezentāciju, protams, ka piedāvājumam nepiekritīšu un saprotu, ka draudzene aicināja jau tikai labu gribēdama, jo pati tam visam svēti tic, bet es brīnos par draudzenes naivumu un es domāju, kā man kā labai draudzenei vajadzētu reaģēt? Izteikt savas domas par viņas darbu vai tomēr labāk paklusēt? Nezinu vēl kā arī, lai atsaka, lai viņa mani saprastu pareizi, jo negribu sabojāt arī attiecības... Varbūt vēl kādai ir pieredze ar šādu lietu, vai ir gadījies šajā vai līdzīgā veidojumā pašai iesaistīties un zin kā vislabāk būtu man darīt? :-/
15.09.2017 15:04 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Es viņai pateiktu-nav ne naudas, ne vēlmes tajā iesaistīties un lai nedomā kādreiz vairs mani mēģināt pierunāt uz ko tādu ,jo tas būs lieka laika izšķērdēšana.
16.09.2017 09:28 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Shēma vecā kā pasaule. :D
19.09.2017 13:13 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits