Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ko darīt

 
Reitings 1001
Reģ: 14.11.2011
Sveikas.
Esmu stāvoklī,iet 4mēnesis .Dzīvoju viena ,draugs ārzemēs strādā.Ir lieta tāda ,ka mana mamma visu laiku man saka to ka ,ja es tur to un šito neizdaru ,kā tad es tikšu galā kad būs mazulītis .Lielākoties pēc mammas apciemojuma gribas raudāt ,un raudu ,man nav kas mani samīļotu ,būtu blakus ,ir tikai attālums un telefonsarunas katru vakaru ar draugu ,reizēm liekas ka tiešām netikšu ar neko galā vairs ,kur likties man ?ko darīt ?
Un kontaktēties ar ne ar draudzenēm ,ne ar vecākiem negribas .
Ir tikai es ,puisis un mazulīts ,kas ienāks un mainīs manu dzīvi .
Man liekas esmu mainījusies un skatos uz visiem ,ka uz uzbrucējiem no kuriem jāaizsargājas ,jāaizstāvas .:-/
14.09.2017 18:53 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Hormoni trako?... :-D Pāries! ;-)Tev tagad liekas viss savādākā gaismā, esi izteikti jūtīgāka, emocionālāka un aizvainojamāka. Nekas... :-DPāries!8-)
14.09.2017 18:57 |
 
Reitings 1531
Reģ: 28.07.2017
mana mamma visu laiku man saka to ka ,ja es tur to un šito neizdaru ,kā tad es tikšu galā kad būs mazulītis

Tiksi galā tā, kā mācēsi. Tu nezini, kā būs, kad būs mazulis. Izklausās, ka tavai mammai ir kaut kāda trauma no sava laika, kad bērns bija mazs, tāpēc tagad piebāž tavu galvu ar šaubām. Un no tavas bimbāšanas tagad labuma nav ne tev, ne tavam mazulim.
14.09.2017 19:48 |
 
Reitings 1265
Reģ: 29.06.2015
http://cosmo.lv/forums/topic/205925-skumji-palika/
Nu sūdīgi, ka pašas māte sagādā tik daudz negatīvu emociju.
14.09.2017 20:30 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online

 
Šobrīd nav neviens reģistrēts profils portālā!