Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ginekologa apmeklējums

 
10 gadi
Reitings 147
Reģ: 04.07.2013
Es biju aizgājusi pie ginekologa. Īsti nesapratu jēgu no šī apmeklējuma.
Viņš paskatījās, aptaustīja krūtis un pateica, ka man ir hormonu disbalanss, ka vīrišķo hormonu ir vairāk.
Man ir arī ādas problēmas no kurām netieku vaļā, uz deguna melnie punkti, ik pa laikam parādās pleķi uz muguras, uz kājām sametas pumpas. Ciešu arī no ļoti sāpīgām MR. Attiecībās ir seksuāls vēsums iestājies jau ilgu laiku. PMS ir ļoti izteikts - raudulīgums, stress, nervozitāte.
Es ginekoloģei to visu izstāstiju, saka hormonu disbalanss. Nezināju uz sitiena kas tas ir, prasīju tas labi vai slikti ir, viņa saka tas ir labi.
Pameklēju netā, jā, tiešām, "ļoti labi"
Jautājums ir tāds: kāpēc viņa man neizrakstīja OK ? Esmu galīgā nesaprašanā. Cik palasīju - ok varētu atrisināt manas problēmas. Vai par šīm minētajām problēmām un ok dzeršanu var runāt ar ģim.ā., vai ok var izrakstīt tikai ginekologs?
Ginekoloģe nosauca manas problēmu, bet neizrakstīja neko. :-/
14.09.2017 13:33 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Aizej pie cita ārsta. Citu variantu nav.
14.09.2017 13:37 |
 
Reitings 610
Reģ: 04.03.2017
Nu domāju ka ārsts zina labāk par internetu un ja neizrakstīja ok, tātad tev tā nav vajadzīga. Ja netici konkrētajam ārstam, neviens tev neliedz apmeklēt vēl kādu ginekologu un uzklausīt citu viedokli.
14.09.2017 13:38 |
 
Reitings 1605
Reģ: 26.01.2016
Ok var izrakstît tikai ginekologs. Manuprāt, šī ārste rīkojusies ne visai kompetenti. Varbūt pameklē atsauksmes, kur atrast labu ginekologu un fodies pie cita. Tāpat, nesaprotu, kāpēc esi iedomājusies, ka tik ļoti vajag ok? Ņemot vērā Tavu piebildi par vēsumu seksuālajā dzīvē..
14.09.2017 13:39 |
 
Reitings 648
Reģ: 18.01.2010
Un tu pati nejautāji, ko iesākt lietas labā?
14.09.2017 13:53 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Grūti komentēt, ja nav stāvēts klāt.. bet nu varēja jau viņa vairāk paskaidrot, sniegt informāciju..
14.09.2017 13:55 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Nu hormonu disbalansu uz aci noteikt ar nevisai labi.... var tachu analīzes nodot un tad tikai būs patiešām skaidrs vai hormonu disbalanss ir vai nav. Man ginekologe teica, ka iespējams disbalanss, jo ir daudzas pazīmes un nosūtīja uz analīzēm, lai apstiprinātu diagnozi.
.
Var jau būt, ka pa 6 gadiem ir viss mainiijies un hormonus nosaka pataustot krūtis
14.09.2017 17:22 |
 
Reitings 92
Reģ: 24.03.2014
Es tavā vietā uzreiz ietu ar jautājumu. Man ir tāda un tāda problēma, gribu izmēģināt kādu man piemērotu ok, ko jūs ieteiktu? Un viss, lieta darīta, tik kā aiziet ar recepti uz aptieku.
Cik esmu sapratusi, dakteriem ar savas vēlmes, vajadzības jāizsaka diezgan konkrēti. Jā, vajag ieklausīties arī ārsta viedoklī, jā, kādam pa reizei var nepatikt, bet tu tak sev esi vissvarīgākā, domā par sevi.
Kad atradu savu īsto ok, iestājās tāds miers daudzējādā ziņā. Noteikti ej vēlreiz vai pie kāda cita ārsta.
14.09.2017 17:52 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits