Augsti papēži - krāsaināka dzīve?

 
Reitings 79
Reģ: 19.08.2017
Sveikas! :-)
Nezinu, vai šāda diskusija ir bijusi, ja ir, tad atvainojos. :-)
Kādiem apaviem dodat priekšroku? Zempapēžu vai augstpapēžu?
Es nespēju savu garderobi iztēloties bez augstiem papēžiem. Esmu sapratusi, ka iekāpjot apavos ar augstu papēdi, es jūtos daudz labāk. Kļūstu smaidīgāka, gaita arī uzreiz mainās. Gluži kā transformējos par citu cilvēku. :-D Paradoksāli un banāli, bet tā ir. :-D
13.09.2017 20:23 |
 
Reitings 2629
Reģ: 20.01.2014
Mans dzīvesveids ir tāds (pastaigas ar suņiem, pastaigas ar bērnu) , ka tajā īsti nav vietas augstiem papēžiem, plus arī muguras problēmas ir tie iemesli, kādēļ izvēlos apavus ar zemu papēdi. Gluži vienkārši priekšroku dodu komfortam, turklāt mans garais augums lieliski kompensē augsto papēžu nevalkāšanu. Augsti papēži tikai ļoti svinīgos pasākumos, kad pie koptēla gluži vienkārši nepiestāv zemi papēži (bet arī ne vienmēr, piemēram, savās kāzās pie īsās kāzu kleitas vilku balerīntipa kurpes un neiespringu par to, ka svinīgāk varbūt kādam liktos augstpapēžu kurpes)
14.09.2017 15:31 |
 
Reitings 92
Reģ: 24.03.2014
Šobrīd man ir dažas tiešām ērtas (cik jau nu augsti papēži var būt ērti) kurpes svinīgiem pasākumiem un vieni Vecrīgas zābaki uz papēža.

Tas par mani.Ļoti līdzīgi. Ja man pat savās visērtākajās papēžkurpēs jānostaigā vismaz 3 kvartāli, jūtos izmocīta. Apbrīnoju tās, kuras var ikdienā drasēt ar papēžiem pa pilsētu. Smuki jau ir.
14.09.2017 18:22 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Ļoti patīk - parasti gan iziešanai, piem., uz restorānu. Esmu gan novērojusi, ka augstāk par 85mm papēdī man personīgi ir neērti un 85mm papēžkurpēm jābūt ērtām (materiāls, forma, lieste u.c). Resp., lai cik ļoti patiktu izskats, cenšos nepirkt, ja nav uzreiz izcili ērtas (ievalkāšana man nekas nav bijusi veiksmīga). Vienas man tādas ir - ja nebūtu žēl nodrellēt (jo saistās ar īpašu gadījumu), varētu arī ikdienā mierīgi staigāt, jo ērtākas pat par manām balerīnām (kas gan arī nav īpaši labas gaitai). Laikam 'veselīgākais' skaitījās 30-40 mm papēdis - varbūt pameklēšu ko tādu rudens kurpēm
15.09.2017 10:51 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Būtībā jau man patīk, skapī stāv dažas, bet par cik esmu gara un patizla tad ikdienā nenēsāju :D vienīgi zābakus īsos kam normāli liels tas papēdis vai wedge kurpes.
15.09.2017 11:13 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Man skapi ir divas augstpapezu kurpes, melnas un gaisas. Sanak uzvilkt paris reizes gadaa. Priekroku dodu platformai, bet ari ne ikdiena un zempapezu apaviem.
15.09.2017 17:31 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits