2x vecāks par mani....

 
Reitings 42
Reģ: 19.06.2012
Sveikas,dāmas!
Esmu 22.gadus veca studente. Kā jau daudzām jaunietēm,man arī patīk izklaidēties ārpus mājām,dažados Vecrīgas klubos. Vienu reizi,kad biju ar draudzenēm izgājusi izklaidēties un tusiņš jau gāja uz beigām,mani uzrunāja vīrietis,kuru iepriekš jau biju kaut kur satikusi.
Sākām runāties un tā aizrunājāmies,ka attapāmies viesnīcas nummuriņā.
Pavadījām kaislīgu nakti un pēc tam viņš mani aizveda mājās. Samainījāmies,protams,ar kontaktiem un nākamajā rītā pamostoties,pasmējos un sapratu,ka viņu,drošvien,nekad vairs nesatikšu.
Bet,par pārsteigumu man,tomēr,nākamajā dienā deva ziņu un norunājām satikšanos.
Kad satikāmies,kopā pavadījām 3h,kuru laikā kavējāmies vakardienas atmiņās un izrunājām ļoti daudz sakarīgas tēmas. Tad viņš teica,ka vēlas ar mani ieturēt vakariņas vakarā un atbrauks man pakaļ,bet vēlāk saņēmu no viņa ziņu,ka,tomēr,vakariņas jāpārceļ uz citu dienu,par ko nebiju sajūsmā,jo cerēju uz jauki pavadītu vakaru. Man viņš tiešām iepatikās.
Pēc tās tikšanās viņš tā arī nav devis nekādu ziņu.
Šovakar garlaicības mākta nolādēju Tinderi un 3.cilvēks,kas man pārādījās bija viņš....bet...uzzināju to,ka viņš ir 2x vecāks par mani ( kaut gan pēc izskata un uzvedības,to nevarēja pateikt)....:-O
Nezinu,kā tam tikt pāri,jo man viņš tiešām iepatikās....Kā man šādā situācijā rīkoties? Ja nu viņš man uzzvana vai uzraksta,ko man viņam atbildēt?(s)
13.09.2017 01:40 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits